שאלת מיליון הדולר

פורסם ע"י ‏יערה‏
בתאריך 17/12/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר גמר "הישרדות: פיליפינים" 25

ארבעת הפיינליסטים.

ואז שלושה.

אני חייבת להודות ששמחתי שמלקולם לא ניצח באתגר חסינות (איימס, אל תהרגי אותי בבקשה), כי אם הוא היה בשלישייה הסופית אני הייתי ממשיכה את הצפייה בידיעה שהוא הולך לזכות ועכשיו אין שום מתח. אבל עכשיו כשמלקולם עף? הכל פתוח ובחיי שאין לי מושג מי הולך לקחת את המשחק. והיי – גמר משולש אחרי הכל! למה חשבנו בכלל שיהיה גמר זוגי?

העריכה היתה כל כך גסה בזה שהיא הראתה את סקופין מתנהג כמו ילד קטן עם כל נאומי ה'אני חייב לקחת את מלקולם! איזו גאווה יש בלנצח אותו!', ונראה לי שליסה היתה צריכה לעבוד עליו הרבה כדי להוציא אותו מהסרט הזה. עם זאת, באמת קצת כואב על מלקולם, ששיחק משחק מאוד יפה, וכמו שראינו – אולי קצת יותר מדי יפה. אחרי ההדחה נראה שספקות מתחילים לתקוף את סקופין בקשר לדניס. אני ממש לא פירשתי כמוהו את ההערה של מלקולם כשהוא עזב.

נאומי הפתיחה היו לא רעים. ארטיס פותח את החלק של חבר המושבעים במירמור צפוי וחסר תועלת. Karma is a bitch? איך בדיוק, כשמולך יושבת השלישייה הסופית, אתה לא חלק ממנה, אבל אתה חייב להצביע למישהו ממנה?

קרטר בא ומרגיע קצת את המירמור. משם הכל הולך ונהיה די צפוי. מלקולם, בתור המודח הכי טרי, עדיין מלא בחרטות ומרמור ודי קוטל את דניס. לא נעים לראות אותו ככה, אבל לא נשפוט אדם בשעת צער. אר סי עפה על עצמה עם איך שהיא, עם חושיה המחודדים והמדהימים, זיהתה כבר ביום הראשון את הסכנה שבליסה. אבי עדיין מחרטטת על הלב השבור שלה. פנר היה מלכת דרמה קטנה, באופן משעשע ביותר.

ו… דניס היא המנצחת! ברוב מוחלט. ליסה וסקופין קיבלו רק קול אחד? די מפתיע. ועוד יותר מפתיע – נראה שמלקולם לא היה זוכה גם אם היה עולה לגמר. האמת, זה היה יכול להיות גמר הרבה יותר מדהים, מלקולם בגמר ולא זוכה אחרי שההפקה שיווקה לנו אותו כגולדן-בוי האולטימטיבי.

אגב, פנר נראה ממש טוב באיחוד, לא? וליסה זכתה במאה אלף כחביבת הצופים. נחמד.

בסך הכל, מבחינתי זה היה סיום מוצלח לעונה מוצלחת. ואם העונה הבאה של מעריצים נגד פייבוריטים תהיה מוצלחת כמו הקודמת, הייתי אומרת שאנחנו מסודרים. אני כבר לא יכולה לחכות כדי לגלות את מי הם הצליחו להחזיר!

תגיות:
© עידו ישעיהו