רשימת קורסים לא זמינה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/05/2012 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

ספוילר "קומיוניטי" 3.18

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/1f99fbc4.jpg

טוב, לא ראיתי את זה מגיע. "שביעיית גרינדייל" (באמת קליט) מנופה? ברור שהדיקן ישוב מהכרתו ויחזיר את חבריו עד מהרה, ואם יהיה לנו מזל זה יהיה כרוך בלעשות להם מצפון על הדרך שבה נהגו בו. זה באמת היה מגעיל, אבל התגובות שלו והתנהלותו בכלל לאורך הפרק היו הדברים הכי החזקים בו. מגרסתו הנהדרת והמטופשת ל-Come on Eileen, דרך הניסיון שלו לעשות חיבוק קבוצתי אחרי שהוחלט שצ'אנג יהיה השעיר לעזאזל, ועד תמהונו למראה הכפיל שלו, מוטיב חוזר בעונה הזו.

הסיפור של צ'אנג לאורך העונה – שכרון הכוח, אסיפת צבא החיילים – הגיע לפרקו הפעם. קשה להאמין שהוא יוכל לשמור על משרתו אחרי שהדיקן יתעורר, אבל אם כן ואם לא, אני מקווה שהוא לא יהפוך שוב לסטודנט מן המניין או משהו בדרג הזה. כפי שכבר ציינתי בעבר, הוא במיטבו כאשר ניתנת לו עמדת כוח. זו לא הייתה ההתייחסות היחידה לאירועי העבר, כמובן – הסצינה האחרונה עשתה שימוש נחמד בפרק הבולט של העונה, "תגבור בתיאוריית הכאוס". במקום שהכאוס יחזור והחברים יישאבו לצדדים האפלים שלהם, שירלי לשתייה ובריטה [1] לחתונה עם שליח הפיצה, הוא נעצר מהירות בשלב הזה. טרוי הפיץ אהבה ובלם את ההתדרדרות של כל היתר, וזה היה חמוד עד מאוד.

זוהי הפעם הראשונה שבה החברים יצטרכו לשמור על החברות שלהם במנותק מהדבק שהשאיר אותם ביחד, המכללה, וזה עשוי להיות אתגר מעניין. כשחושבים על זה, זה בטח משהו נוסף שדן הרמון רוצה לחקור לפני שיבטלו את הסדרה, כך שיש לקוות שתהליך חזרתם יארך כמה פרקים ולא ייפתר כבר בשבוע הבא.

[1] בריטה שמנסה לגרום לחבריה להתאבל על סטאר-ברנז ותיקוני הביניים העיקשים של ג'ף, היו הבדיחה שהכי אהבתי בפרק כנראה.

תגיות:
© עידו ישעיהו