נשף מסכות

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/08/2011 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

"יומני הערפד" 2.07.

המממ. אפי מעוקם. לא אוהב את ההתרחשויות האחרונות של הפרק, הן נראות מאוד מאולצות. לא להרוג את קת'רין? באמת? עלבון של ממש לאינטליגנציה. לא אומר שלא היה נחמד לשמוע אותה מתחננת בפני דיימון שלא יסגור אותה בקבר, אבל רבאק, אחרי כל הדיבורים שלו ושל סטפן לגבי האומץ יש/אין מחק את המיותר, בסוף הם אפילו לא טורחים לעשות את זה? שתתחנן על חייה, לא על כמה עשורים משעממים בבידוד (מה שכמובן לא יקרה). ולהוסיף חטא על פשע – הם השאירו אצלה את אבן הירח! למה?

כאשר אליינה סבלה מהפציעות שספגה קתרין, הרעתי למסך. ממש קיוויתי לשתי ציפורים במכה אחת! מה קיבלתי בסוף? שתיהן בחיים. הסוף עם אליינה נראה, לפחות כרגע, מעפן ביותר. ממש במקרה אחרי כל זה, בדיוק בסוף של סיפור A, מתגלה מזימה חדשה שמעורבת בה אליינה כקרבן. עשו לי טובה.

כן אהבתי בפרק את ההתקרבות של בוני וג'רמי. בכלל בוני הייתה מתוקה. המפגש עם קרובתה הרחוקה גרם לי לתהות בפעם הראשונה – היא גרה לבד עכשיו כשסבתה מתה? לא ראינו שום פולו-אפ לזה, נכון? ההיתלות שלה בקרובתה הייתה יאה ונוגעת ללב, אני מחכה לעוד. הייתי גם שמח להתפתחויות בחזית של ג'נה ואלאריק. נראה שדמותו, אחת המעניינות בסדרה, לא זוכה למספיק זמן מסך. ומה פתאום אליינה קוראת לו "ריק"? מה הוא, חבר שלך? הוא מורה בתיכון שלך! גם את קרוליין אהבתי, כתמיד, והשיחה שלה עם טיילר נראית מעניינת. נראה שבסופו של דבר הוא הקרבן היחיד של מעלליה של קת'רין (לבד משתי הבנות האומללות שמצאו את מותם, כמובן), ונאלץ לחרדתו להפוך לאיש זאב. לא נעים.

 

הדיון המקורי בפורום טלוויזיה באג'נדה

תגיות:
© עידו ישעיהו