עוד עדכוני קומיק-קון ולא-קומיק-קון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 23/07/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות
http://images.screenrush.co.uk/r_760_x/medias/nmedia/18/79/31/37/19537608.jpg

לא המרצה שכדאי להתעסק איתו

חלק שני

הפאנל של "קומיוניטי" מתקיים רק היום, אבל דן הרמון, יוצר הסדרה, ענה על כמה שאלות של וולצ'ר בנוגע לעונה השלישית הממשמשת. אמנם קווים כלליים, אבל יש שם כמה דברים שהייתי מעדיף לא לדעת. לשיקולכם. מה שטוב לשמוע שוב זה שבעונה הבאה הכוונה היא ליצור קשת או קשתות מתחילתה ועד סופה של העונה, ופחות להסתמך על פרקים בודדים. בהתאם, בראיון לטיוי ליין אומר הרמון שבעונה הבאה יהיו פחות מהפרקים המיוחדים שהסדרה מאופיינת עמם כרגע, וטוב שכך לדעתי.

עדכון: יו, עומאר מגיע! מייקל קנת וויליאמס, הלא הוא עומאר מ"הסמויה", יתפקד על תקן הפרופסור בשיעור החדש שתקח החבורה בשנתה השלישית, ביולוגיה, כאסיר לשעבר שהפך למרצה. בינתיים הוא חתום לשלושה פרקים לפחות, אבל יהיה תענוג גדול לראות יותר ממנו, במיוחד לאור הבזבוז המשווע שלו ב"אימפריית הטיילת".


TV

רשת הכבלים A&E הזמינה מיני סדרה על פי ספרו של סטיבן קינג, "שק של עצמות", בכיכובו של פירס ברוסנן. המיני סדרה תהיה בת ארבע שעות ותשודר יום אחרי יום מתישהו בסוף השנה. כך זה כתוב בגב הספר: מייקל נונאן הוא סופר של רבי-מכר שמאבד את יכולת הכתיבה שלו עם מותה הפתאומי של אשתו. כדי להשתחרר מאבלו וכדי להתגבר על מחסום הכתיבה שלו, יוצא מייקל נונאן אל בית הקיץ שלו שלחוף האגם, וכאן מוטח הכול בפניו, ובפראות שרק סטיבן קינג מסוגל לתאר. כמתוך האופל מגיחים ונכרכים בו העבר האפל של העיירה השלווה לכאורה, מאבקי כוח וניצול של בעלי המאה, הכוחות שמחזירים לו את יכולת הכתיבה, ואשתו המתה. הוא תועה ביניהם, מוכה פעם אחר פעם, ומנסה לרדת לפשרם, וכל זה תוך סיפור אהבה תמים וענוג שהולך ומתרקם. "שק של עצמות" הוא סיפור על הכוחות האפלים שמכתיבים את חיינו ואת אהבתנו. זהו סיפור טעון, מרגש ומלא בדמיון-האימים שאנו חשים לעיתים קרובות, ומי כמו סטיבן קינג מפליא לתארו. "שק של עצמות" הוא סיפור של כמה רבדים, שהעבר וההווה שזורים בו למארג אחד. נראה כי כמו הכוחות האפלים בחייו של מייקל נונאן, הם עולים זה על זה, מסתבכים, נפתלים ומתפתלים, ואורגים סיפור יפהפה ומבחיל, עוצר נשימה ומתנשף, כמו בית קיץ זקן ליד האגם.

TV

כפי שפרסם תומר בתגובות, טריילר חדש וארוך לעונה השנייה של "המתים המהלכים" הוקרן בקומיק-קון. ממנו מסתמן ששוב קטעי הזומבים עשויים היטב – אבל מן הסתם גם יתחילו למצות את עצמם אם לא תימצא דרך לרענן – ולעומתם הדרמות האנושיות עשויות באופן מאוד קלישאתי. אני בכל זאת אדגום מתחילת העונה הזו, שגם ניתן לה תאריך בכורה – 16 באוקטובר, אבל אעשה זאת עם חוסר סבלנות ניכר.

TV

עוד פוטג' שנחשף אתמול בקומיק-קון: טיזר לעונה השנייה של "ספרטקוס", עם ליאם מקינטייר במקום אנדי וויטפילד. אני לא מצליח להבין בשניות הראשונות של הטיזר אם מדובר בקטעים מהעונה הקודמת עם וויטפילד או שמא צילמו זאת שוב עם מקינטייר. בחלק מהמקרים ברור שזהו המחליף, אבל לפרקים זה נראה ממש כמו וויטפילד. בסוף הטיזר מובטח שבסוף השבוע הבא ניתן יהיה לראות את הטריילר המלא.

TV

קונאן אובראיין לוקח את גיבור העל שבדמותו אל השלב הבא. תזכורת: במסגרת התוכנית שלו הוא הגה את פליימינג סי (Flaming C), גיבור על בצלמו, בעזרת האנימטור ברוס טים. לאחר מכן פליימינג סי מצא את דרכו אל סדרת האנימציה "ליגת הצדק", כולל גרבוני הרשת. אתמול בקומיק-קון קונאן "הפריע" באמצע פאנל על "גרין לנטרן: הסדרה המצוירת" והציג טריילר חדש ומרהיב לסרט לא קיים (בינתיים?) בכיכובו של גיבור העל שלו.

זה היה בהתחלה:

וזה הטריילר החדש:

TV

עוד נחשף בקומיק-קון קטע ראשון מתוך הסדרה החדשה של "ביוויס ובאטהד", כולל דאחקות מתבקשות על "ג'רזי שור". פסק הדין: עדיין יש להם את זה.

http://www.youtube.com/watch?v=eCzEKWomRfU

 

חלק ראשון:

אתמול התחיל בסאן דייגו קומיק-קון 2011, כנס הקומיקס שהפך בשנים האחרונות ל'טיוי-קון'. בהתאם ניתן השנה למצוא פאנל כמעט לכל סדרת טלוויזיה שמכבדת את עצמה, וכמדי שנה יש גם טריילרים חדשים, חדשות ועדכונים על סדרות אהובות ועל חדשות. אחת כזו הייתה הסדרה החדשה של CW בכיכובה של שרה מישל גלר, המגלמת בסדרה צמד תאומות. גלר השתתפה בפאנל ודאגה להבהיר שאין שום דמיון בין הסדרה החדשה לבין "באפי", כאילו שהיה ספק, ושאף אחת מהאחיות לא מנסה להציל את העולם. במסגרת הפאנל הוקרן טריילר ארוך שעדיין לא גורם לי לחשוב שזו תהיה סדרה טובה, אבל אולי כן גילטי פלז'ר עסיסי.

TV

אפרופו "באפי" – אני אוהב להיתקל בדברים כאלה, לגלות ששחקנים מסדרות אהובות שנגמרו זה מכבר הם חברים טובים בחיים: כריזמה קרפנטר התבקשה על ידי ג'ולי בנץ לשמש כשושבניתה.

TV

אתמול גם נערכו פאנלים של סדרות שואוטיים "דקסטר" ו-"Homeland", ובמהלכם נחשף שהן ישודרו בזה אחר זה מדי יום ראשון החל מ-2 באוקטובר הקרוב. כמו כן הוקרנו לשתי הסדרות טריילרים ארוכים חדשים. מזה של "דקסטר" נראה כי תמת ישו אכן הולכת לתפוס מקום של כבוד בעונה הזו, אולי יהיה מעניין. ובינתיים "Homeland" נראית כל כך הרבה יותר טוב מ"חטופים" מבחינת העלילה והמשחק.
http://www.youtube.com/watch?v=RsvGslI_KcM

http://www.youtube.com/watch?v=j_dxFmQF264

TV

סטיב קארל התארח אצל ג'ון סטיוארט, שם תפקד לפני הפריצה שלו ב"המשרד" ו"בתול בן 40" בתור כתב קבוע בתוכנית, וזה היה כזה יפה. קצר מדי, עם זאת.

 

© עידו ישעיהו