ילדי האנרכיה 6.06: חילוץ

פורסם ע"י ‏Tomer Soiker‏
בתאריך 16/10/2013 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "ילדי האנרכיה" עונה 6 פרק 6

SOA_6.06_small

הו, SOA, כמה אני אוהב כשאת גורמת לי לאושר, וזה קרה מספר פעמים לאורך הפרק: האיחוד עם בובי והגילוי על מה שתכנן מתחילת העונה, חזרתה המפתיעה של ונוס ואן-דאם, סצנת הסיום עם השוטרים המושחתים והרכיבה הקבוצתית אל עבר התחלה חדשה.

פיצוץ המועדון היה אמור להיות מכת המחץ שתמסמס את סאמקרו אל מתחת לאדמה, אבל הנחישות של ג'קס וחבריו הובילה אותו לביצוע המהלך שחיכה לו זמן כה רב. כמה סמלי שהאופנוע של ג'ון טלר נותר חרוך בין השיירים המפויחים, כמו גם השולחן העתיק שהיווה את מוקד המועדון לאורך עשורים, ואילו בנו החליט לעשות את מה שכשל לבצע והוציא את המועדון על כל סניפיו מהברחות הנשק. לא רק זאת, השולחן היה סמל לאידיאל שמת עם ג'יי.טי. והושחת ע"י ממשיך דרכו, וכשקליי סוף סוף מחוץ למועדון וכמעט כל מקימיו מתים, ג'קס יכול להתנער מריקבון העבר ולהתחיל מחדש.

בתקווה שזה יעבוד, כמובן. האופטימיות הייתה שם לאורך הפרק, בקבלת התכנית של ג'קס בזרועות חמות, ולאחר מכן בחשיפה של בובי: הוא בילה את השבועות האחרונים בגיוס חברים חדשים ואמינים שיסייעו להעמיד את הסניף על הרגליים (חוץ מקווין מ"שיימלס", שהפיצוץ גרם לו לחזור לשטויות של הגלאגרים). נכון שג'קס מחייך לא מעט, אבל בפרק הנוכחי זה היה כ"כ מוצדק ומקסים.

רוזוולט הצליח להכניס היגיון לראשה של פיטרסון והתרמית של טוריק התמוטטה עם מותו. כתוצאה מכך, טארה סומנה כמטרה אך סירבה לעסקה, משום מה (היא רוצה להתגרש מג'קס ולקחת ממנו את הילדים כשתלך למאסר, אבל לא להעיד נגדו ולמנוע את סבלה?) פיטרסון הייתה נתונה זמן רב מדי למסכה שהקנתה לה מראה נוצץ בסביבה התובענית בה היא עובדת, והנפילות האחרונות דחפו אותה להיפטר מהפאה המטופשת אחת ולתמיד, להוריד כפפות ולהילחם באגרסיביות.

אחרי ההופעה החד-פעמית הגדולה מהחיים של וולטון גוגינס, מתקבל על הדעת שיחפשו דרך להחזיר את ונוס ואן-דאם לסדרה. הפעם זה היה ההפך הגמור משטותי ומגוחך, והסיפור העצוב שלה נגע לליבה של ג'מה. לא ממש ברור מה התכנית לגבי השתיים, למעט הפיכתן לחברות. כל עוד ונוס פה כדי להישאר, שיהיה.

© עידו ישעיהו