הישרדות פיליפינים 25.13: לנקר את העיניים

פורסם ע"י ‏assafTV‏
בתאריך 13/12/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "הישרדות: פיליפינים" 25.13

הרביעייה השורדת מדברת על קרטר שהועף במועצה האחרונה (עדיין לקח לי כמה דקות להיזכר בשם שלו), בזמן שאבי הולכת ליער 'להחביא' את 'פסלון החסינות' שלה. באתגר הפרס סקופין זוכה באופן מפתיע, ולוקח איתו את ליסה ומלקולם. אבי שוב מראה עד כמה שהיא לא מחוברת למציאות כי היא אשכרה חשבה שיש סיכוי שסקופין ייבחר בה על פני מישהו מהברית שלו. בחזרה במחנה דניס נאלצת לספוג את הברברת של אבי – השמש סובבת סביבה, היא ה- Swing Vote, איך מייקל לא רואה שהוא צריך להתחנף אליה ודיר באלק שהיא לא תשתמש בפסלון החסינות. על היאכטה החבר'ה טוחנים פיצות, עוגיות ושתייה, סקופין נכנס להתקף סוכר מטורף, ואז כולם יוצאים לשנרקל ליד כריש לוויתני. מגניב ביותר.

אחרי כן – פוליטיקה! מלקולם תוקע סכין בגב של דניס ומודה שהוא לא מתכונן לקחת אותה לגמר. חכם מצידו, ודי טיפשי מצד סקופין לחשוב שהברית הזו תביא לו ניצחון. ליסה בינתיים מעמידה פנים שהיא בעניין ובסתר שומרת על כל האופציות פתוחות. בחזרה במחנה – דניס קצת גוססת מעקיצה מסתורית, ובעסה לה כי אחרי השיחה ביאכטה מסתבר שהברית שלה כבר לא כל כך כוללת אותה, והיא מאוד צריכה חסינות. מלקולם זוכה בחסינות, והשאלה במחנה היא את מי להעיף – אבי או דניס.

במועצה שוב כולם מזכירים לאבי כמה לא מגיע לה לנצח במשחק (אפילו אני התחלתי קצת לרחם עליה). אבי מנצלת את הבמה שניתנה לה עד לרגע האחרון כדי להזכיר לסקופין וליסה שדניס ומלקולם לוקחים אותם בסיבוב מבחינת הצבעות מושבעים. נקודה יפה, אבי, אבל לקרוא לבנאדם שאת מקווה שיצביע איתך "אידיוט" 3 פעמים בחמש שניות היא לא דרך השיכנוע הכי מוצלחת. אחחח, Classic Abby.

בסוף נראה שלאף אחד אין כוח היום לבליינדסייד ואבי נשלחת הביתה. אבי, היית מצוין על תקן 'השורדת שאוהבים לשנוא', נתראה בשאלות המושבעים, ובתקווה גם בעונה עתידית של Villains vs. Heroes. בסוף הפרק העורכים מראים לנו את כולם מצחקקים בדרך למחנה נטול אבי.

שבוע הבא – הפינאלה! אין לי הימורים על הזוג הסופי, אבל לו רק לשם העניין אני מקווה שתהיה הפתעה גדולה ומלקולם לא יעלה לגמר.

תגיות:
© עידו ישעיהו