כבד את אביך

פורסם ע"י ‏Tomer Soiker‏
בתאריך 20/10/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר Arrow 1.02

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/550496_167261393411901_532967382_n.jpg

הפרק השני הרגיש יותר מדי כמו סדרה ממוצעת של CW, בהיבט הדרמטי\משפחתי\רומנטי. הבעיה הבולטת ביותר היא המלכודת שהכותבים הכניסו אליה את עצמם ואת הדמות הראשית: אוליבר מנסה להתקרב מחדש לאחותו ולחברתו לשעבר, אבל מצד שני מחליט שלטובת זהותו הסודית עליו להיות שמוק שלא מתחשב באחרים ובמורשתו, ומתנהג כמו אחרון האקסצנטרים בטקס לזכר אביו.

לטובה אפשר לציין את מערכת היחסים המתפתחת בין אולי לבין דיגל, כשומר ראשו הנאמן. דיגל נוכח לגלות הפרק שהלקוח שלו מחזיק במיומנויות נסתרות, ואני מקווה שהסדרה לא תמרח לעד את המיסתורין ביניהם, וכי דיגל יהפוך בהקדם האפשרי לאיש סודו של אולי. גם ת'יה נמצאת בתחילת הדרך הפוטנציאלית להפיכתה לסיידקיק של אחיה, כשהיא נחשפת לצלקות המחרידות שעל גופו.

רפרנסים לקומיקס:
– הלקוחה של דיינה\לורל נקראה אמילי נוסנטי (אמה בל), בתו של עובד נמל שגילה על משלוח סמים של המאפיה הסינית ונרצח ע"י הבוס שלו. אן נוסנטי היא הכותבת הנוכחית של סדרת הקומיקס של "החץ הירוק", ובשנות ה-80 וה-90 נודעה בעיקר כעורכת ראשית במארוול וככותבת הסדרה של דרדוויל.
צ'יינה ווייט, הנבלית של הפרק, הייתה חיוורת למדי (no pun intended) ואנמית, אולי מאחר ומתוכננות לה הופעות עתידיות בסדרה. בינתיים היא רק הוכיחה שכצפוי, פאה לבנה מלאכותית נראית רע על קלי הו. בת דמותה בקומיקס הופיעה עד היום בסיפור אחד בלבד, Green Arrow: Year One, כראש קרטל הרואין על האי בו שהה אוליבר.

תגיות:
© עידו ישעיהו