החתונה

פורסם ע"י ‏איימס‏
בתאריך 28/09/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "המשרד" 9.02

http://www.tvequals.com/wp-content/uploads/2012/09/The-Office-Season-9-Episode-2-Roys-Wedding-7.jpg

מעניין שבעונה הקודמת קיוויתי שהסדרה תרד, ועכשיו אני לא רוצה שהעונה תסתיים, כי זה יהיה הסוף. זה לא קווי העלילה, הם תמיד טיפה מופרכים וטיפה לא, זו הדרך שבה הם מבוצעים. נגיד, העלילה השחוקה של האקס שהשתנה לבלי היכר עבור בת הזוג החדשה שלו, שינוי שלא היה מוכן לעשות עבורך. זה נעשה כל כך הרבה, ועדיין, כשזה נעשה נכון, כעלילה צדדית בפרק שזה בכלל לא מרכזו, זה פתאום משהו אחר.

בעונה הקודמת ניסו לפגוע במערכת היחסים של ג'ים ופאם, והיה ברור שזה לא יעבוד, כי מה פתאום שהם יבגדו. אבל למרות שזה ברור לנו, לפאם ולג'ים (בנפרד) זה אולי לא ברור. זה הכיוון שהיו צריכים לקחת אז (ואכן התחילו איתו, אבל אז שינו כיוון והלכו אל הלא סביר), והביצוע עכשיו, גם אם זה ימשך רק כמה פרקים, גם עשוי היטב. ברור לי שבסוף העונה הם יעזבו, יחד, להרפתקאות חדשות, אבל כרגיל, הדרך לשם היא מה שיהיה כיף.

גם דווייט חזר להיות מי שהיה בעבר, ופתאום אני לא חושבת שספינאוף הוא רעיון כל כך רע. בקיצור, מדהים איך בידיים הנכונות סדרה יכולה להפוך לקסם, ובידיים הלא נכונות היא יכולה להפוך למשהו עצוב.

תגיות:
 • פחות טוב מפרק הבכורה, אבל עדיין טוב. אני אוהב את הסיפורים של פיט וקלארק, שמצד אחד מבדלים אותם מג'ים ודווייט, ומצד שני בדיוק ההפך. פיט הוא באמת ג'ים החדש, קלארק שונה בתכלית אבל הוא חרא, ויריבות מסוימת ביניהם נראית בלתי נמנעת. כמו כן, גם פיט מתחיל לטפח רגשות כלפי פקידת הקבלה התפוסה.

  • כמו בסמויה בעונתה האחרונה, גם פה נראה שאנחנו מקבלים סיפור origin יפה, לאיך ג'ים נהיה ג'ים, ולאיך היריבות שלהם התחילה (איך דווייט נוצר זה עניין לנשיונל ג'אוגרפיק, או ערוץ ההיסטוריה).

 • באשר ל"פתאום אני לא חושבת שספינאוף הוא רעיון כל כך רע" – להזכיר לך שמי שאחראי עליו הוא אותו אחד שדרדר את "המשרד" בשנים האחרונות, מר פול ליברסטיין, ללא שום מעורבות של גרג דניאלס? אמנם גם ריין ווילסון יוצר איתו את הסדרה, אבל עדיף להשאיר את הציפיות היכן שהן.

  • טוב, אז לא.
   וזה באמת קטע מעניין, כי זה לא שדווייט הפסיק להיות דווייט. הוא היה כתוב ומגולם באותה צורה, אלא שהמוביל הקודם לקח אותו לקיצוניות שהיתה בעבר שמורה למקרים חריגים (כשחש בסכנה, למשל), והתעלם מהמוני רגעי קסם שלו, שהיו לגמרי בדמות (למשל הרגע הזה: http://www.youtube.com/watch?v=UK1BaYMHjxQ), ולעומתו גרג דניאלס, שמוצא את התמהיל המדוייק.

  • Lewis

   עכשיו אני מבינה למה מייקל שונא את טובי כל כך…

 • מיכאל גינזבורג

  אז מתי למעשה המשרד מתדרדרת? החל מעונה 6?
  אני בעונה 4 ונהנה מכל רגע, אחת הקומדיות הטובות אי פעם. 

  • עונה 7 לא טובה. יש האומרים שהחצי השני של עונה 6 פחות טוב מהרגיל.

 • The Nard Dawg

   עונה 6 לדעתי מעולה.
  עונה 7 לא אחידה ברמתה, לדעתי העונה השמינית טובה יותר ממנה.

  • אופס, היתה לי הסטה בעונות.
   התכוונתי:
   עונה 8 לא טובה. יש האומרים שהחצי השני של עונה 7 פחות טוב מהרגיל (בעיני היא הרבה יותר טובה מהשמינית, ויש שם כמה פרקים שהם שלמות, כמו the search. בשמינית היו רק אכזבות :)). 
   ו-6 אכן מצויינת.

   •  אני עם נארד דוג – השמינית טובה יותר מהשביעית.

 • Yaara

  למרות שלא צחקתי הפרק אפילו פעם אחת, קווי העלילה עם פאם וג'ים ודוויט ומה-שמה היו מעניינים. הקו עלילה של דוויט ג'וניור וארין, לעומת זאת, היה קריפי ברמות וטוב שלפחות סיימו אותו בטון קליל.

© עידו ישעיהו