רענון קמפיין

פורסם ע"י ‏איימס‏
בתאריך 03/03/2012 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

ספוילר "מחלקת גנים ונוף" 4.17

כשהציגו לנו את בובי ניופורט התמרמרתי שבחרו ביריב הטיפש, ומנעו מלזלי אתגר. הפרק הזה הוכיח שהיה מדובר בגאג חד-פרקי, ושהמרוץ לעירייה לא יהיה כל כך פשוט עבור לזלי. בגלל שבובי הוא באמת "complete moron", היו חייבים להביא כוחות חיזוק לקמפיין שלו, וג'ניפר ברקלי (קת'רין הן) היא כן היריב המוכשר והמרושע שציפיתי לראות (ולא הרגישה בכלל כמו פתרון מאולץ לבעיית חוסר הזמינות של פול ראד).

היא מאוד הזכירה לי את ג'ק דונגי (כי העיקר הוא המשחק, והיא רק רוצה לנצח), ומיד חיבבתי אותה, ולמרות שאני רוצה שלזלי תנצח (וכמובן שהיא תנצח), אני רוצה שהיא תנצח אותה. מעבר לזה, אוכלוסיות המפתח שיש לכבוש כדי לנצח בבחירות בפוני לעולם לא מאכזבות, והפעם היתה זו אוכלוסיית הקשישים עם מנהיג שזמנו קצר (כי האירובי מתחיל עוד מעט), ובעל עקרונות (בלי פגישות אחרי 17:00, כלומר אחרי ארוחת הערב), שכמו כל הקהילות ההזויות בפוני, הוציאו מבן את המרב, עם התבטאויות שלא במקום ("זה… סרטן?") וחוסר הבנה כללי.

העלילה השניה, אני חייבת להודות (בבושה?) קרעה אותי מצחוק. צורת השתייה הפונית מהברזייה כל כך מופרכת ועם זאת כל כך מתבקשת, וכל פעם שמישהו שתה לא יכולתי להפסיק לצחוק. צפיתי בפרק פעמיים רק בשביל זה. הנסיונות למצוא פתרון (טום עם בקבוקי המים במאות דולרים, דונה שלא שותה מים, ג'רי היחיד שמציג פתרון הגיוני), ולאחריהן מלחמת המים (כולל הקמיקזה של אנדי ההילארי) גם הצחיקו אותי, למרות שהבעיה (אין מספיק אנשים במחלקה) והפתרון שלה (אפריל תעשה יותר) היו די צפויים. לא כזה אכפת לי, כי – כאמור – צחוקים רמים.

ועכשיו כשאני כותבת על הסדרה אני יכולה להכניס את הסלוגן שלי למיינסטרים: סדרה מושלמת.

 • רגע רגע, בואי נעשה פה סדר – כמו ג'ניפר ברקלי גנבת לי את הסלוגן. אני הראשון שכינה את "גנים ונוף" סדרה מושלמת.
  http://tvyaddo.com/2011/10/%D7%A0%D7%95%D7%9C%D7%93%D7%94-%D7%95%D7%92%D7%93%D7%9C%D7%94/

  שנית, פרק חמוד שאין לי הרבה לומר עליו מלבד אי אילו הערות.
  א. שם התוכנית החדשה של פרד האפלי ממש לא מוצא חן בעיניי. החזירו את Ya Heard with Perd!
  ב. את מנהיג הקשישים גילם הקומיקאי הוותיק קארל ריינר, שהוא גם אביו של רוב.
  ג. דווקא כאשר היו ברקע, היחסים בין אן לטומי הצליחו להיות יחסית ריאליים בעיניי. כשהם לא מנסים לשכנע אותנו שזה אפשרי ושיש שם משהו, נשאר הרבה יותר מקום לתת לזה להתבשל על אש קטנה איפשהו בלי שנראה את זה קורה.
  ד. גם אותי הצחיקה מאוד השתייה של התושבים מהקולר, ובמיוחד כשאנדי עשה את זה שוב ושוב במשרד.

  • אתה מייצג את כל מה שנוראי בפוליטיקה.

   ופרד האפלי הוא כזו דמות אדירה! "הדבר הראשון היום, הוא מה שנפתח איתו".

 • ocean

  מה הבושה? גם אני צחקתי מאד מהעניין הזה, ובפרט מההדגמות של אנדי.

  עוד ראוי לציון: האינטראקציה בין רון לכריס, בעיקר לאור העובדה שהאחרון כה חיובי, נמרץ והדביק בעבר נשיקה על השפתיים של רון לרגל יום הולדתו. הנהמה שרון השמיע לאחר דבריי כריס, הפניה שלו לאן לאחר מכן, ושיחת הטלפון המסכמת לכריס שנותקה אחר כבוד כעבור מספר שניות. נפלא.

 • Yaara

  גם אני מאוד נהניתי מהפרק וגם לי אין הרבה מה להוסיף – השתיה מהברזיה מזעזעת וקורעת מצחוק בו זמנית, הייתי בסבבה רואה תוכנית מלאה עם פרד ("כף רגל בפה! איזה דימוי משעשע!"), ואני לגמרי הולכת לנסות את מהלך הקמיקאזת-מים על מישהו (אבל אחכה שיתחמם קצת המז"א).

© עידו ישעיהו