רענון קמפיין

פורסם ע"י ‏איימס‏
בתאריך 03/03/2012 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

ספוילר "מחלקת גנים ונוף" 4.17

כשהציגו לנו את בובי ניופורט התמרמרתי שבחרו ביריב הטיפש, ומנעו מלזלי אתגר. הפרק הזה הוכיח שהיה מדובר בגאג חד-פרקי, ושהמרוץ לעירייה לא יהיה כל כך פשוט עבור לזלי. בגלל שבובי הוא באמת "complete moron", היו חייבים להביא כוחות חיזוק לקמפיין שלו, וג'ניפר ברקלי (קת'רין הן) היא כן היריב המוכשר והמרושע שציפיתי לראות (ולא הרגישה בכלל כמו פתרון מאולץ לבעיית חוסר הזמינות של פול ראד).

היא מאוד הזכירה לי את ג'ק דונגי (כי העיקר הוא המשחק, והיא רק רוצה לנצח), ומיד חיבבתי אותה, ולמרות שאני רוצה שלזלי תנצח (וכמובן שהיא תנצח), אני רוצה שהיא תנצח אותה. מעבר לזה, אוכלוסיות המפתח שיש לכבוש כדי לנצח בבחירות בפוני לעולם לא מאכזבות, והפעם היתה זו אוכלוסיית הקשישים עם מנהיג שזמנו קצר (כי האירובי מתחיל עוד מעט), ובעל עקרונות (בלי פגישות אחרי 17:00, כלומר אחרי ארוחת הערב), שכמו כל הקהילות ההזויות בפוני, הוציאו מבן את המרב, עם התבטאויות שלא במקום ("זה… סרטן?") וחוסר הבנה כללי.

העלילה השניה, אני חייבת להודות (בבושה?) קרעה אותי מצחוק. צורת השתייה הפונית מהברזייה כל כך מופרכת ועם זאת כל כך מתבקשת, וכל פעם שמישהו שתה לא יכולתי להפסיק לצחוק. צפיתי בפרק פעמיים רק בשביל זה. הנסיונות למצוא פתרון (טום עם בקבוקי המים במאות דולרים, דונה שלא שותה מים, ג'רי היחיד שמציג פתרון הגיוני), ולאחריהן מלחמת המים (כולל הקמיקזה של אנדי ההילארי) גם הצחיקו אותי, למרות שהבעיה (אין מספיק אנשים במחלקה) והפתרון שלה (אפריל תעשה יותר) היו די צפויים. לא כזה אכפת לי, כי – כאמור – צחוקים רמים.

ועכשיו כשאני כותבת על הסדרה אני יכולה להכניס את הסלוגן שלי למיינסטרים: סדרה מושלמת.

© עידו ישעיהו