Posts Tagged ‘Upfronts 2012’

Upfronts 2012: רשת ה-CW

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/05/2012 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

http://www-deadline-com.vimg.net/wp-content/uploads/2012/03/THE-CARRIE-DIARIES-First-Image-AnnaSophia-Robb-as-Carrie-Bradshaw__120323175307.jpgעדכון: הוספתי קטעי וידאו לשלוש הסדרות שמגיעות בסתיו, זה מה שזמין.

נדמה שאין כמו רשת ה-CW כשזה מגיע לשידורים חוזרים. הפסקות של חודשים באמצע העונות של "יומני הערפד", "על טבעי" וחברותיהן ללוח השידורים, מקימות עליהן את הצופים. זה משהו שהרשת תינסה להימנע ממנו ככל הניתן בעונה הבאה. בתור התחלה, תרתי משמע, העונות יגיעו באוקטובר במקום בתחילת ספטמבר, כפי שהיה עד כה בניסיון להקדים את יתר הרשתות (עונת הסתיו מתחילה רשמית רק לקראת סוף ספטמבר).

עוד כחלק מהמגמה להפחית בשידורים החוזרים, הרשת מציגה בלוח החדש שלה שיא של חמש סדרות חדשות, כולן כמו תמיד דרמות, ובמקום לפרוש תוכן של ששה חודשים על פני תשעה, ה-CW מתכננת לשבץ סדרות קצרות יותר, בנות 13 פרקים, כמו העונה האחרונה של "אחת שיודעת" ו-Cult החדשה. סדרה אחת שלא מגיעה בסופו של דבר אל המסך: "ג'ואי דקוטה", הגרסה הנוכרית ל"דני הוליווד".

הלוח החדש כולל לא מעט שינויים ותזוזות. "על טבעי" מחליפה מקומות עם "הטופ מודל" ועוברת לימי רביעי, "90210" משונעת לימי שני ועוד בפירוט שלהלן.

רשת NBC
רשת פוקס
רשת ABC
רשת CBS

אינן עמנו עוד:
Ringer
The Secret Circle
המשך…

Upfronts 2012: רשת CBS

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/05/2012 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

עדכון: נוספו כל קטעי הוידאו בסוף הפוסט.

http://images.hitfix.com/photos/1466615/Lucy-Liu-and-Jonny-Lee-Miller-of-CBS-Elementary.jpgכמו תמיד, הרשת המשעממת מכולן, שהולכת על הבטוח ביותר. היא הזמינה השנה פיילוט לסיטקום מזן הסינגל-קאמרה, אבל לבסוף לא המשיכה איתו לסדרה. שש סדרות הצליחו לשרוד את הניפוי, מהן שני סיטקומי מולטי-קאמרה וארבע דרמות; כולן פרוצדורליות שגרתיות מלבד אחת שנראית מסקרנת – "וגאס", ועליה בהמשך. כמו כן הזמינה הרשת למידסיזן סדרת ריאליטי מבית היוצר של מארק ברנט ("הישרדות").

רשת NBC
רשת פוקס
רשת ABC

אינן עמנו עוד:
CSI: Miami
How to be a Gentleman
Unforgettable
A Gifted Man
Rob
NYC 22

כך נראה הלוח של CBS לעונה הבאה (רחפו על התמונות עם הסמן כדי לראות באיזו סדרה מדובר).

ימי שני

20:00 איך פגשתי את אמא
20:30 Partners
המשך…

Upfronts 2012: רשת ABC

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/05/2012 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

עדכון: נוספו טריילרים בסוף הפוסט.

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/HowtoLiveWithYourParents.jpgABC היא השלישית שחושפת את לוח השידורים שלה לעונה הבאה, וכבר עכשיו מסתמן שדה קרב קשה: ערבי שלישי. גם ב-ABC וגם ב-NBC ובפוקס משדרים סיטקומים בערב הזה, כולל למשל "הכל לטובה" ו"בחורה חדשה" זו מול זו (הסיוט של דיימון וויאנס ג'וניור, שמככב בראשונה ושיחק בפיילוט של השנייה), וכן מול הסיטקום החדש של מתיו פרי. אפשר להתחיל להמר מי יהיו חלליו הראשונים. אני אומר ABC. מעבר לכך יש שינוי מעניין נוסף: "נקמה" תופסת את מקומה של "עקרות בית נואשות" בשמונה השנים האחרונות. מתאים למדי.

עשר סדרות חדשות הזמינה הרשת, מהן ארבעה סיטקומים ושש דרמות – חמש מכלל אלה יגיעו במידסיזן.

רשת NBC
רשת פוקס

אינן עמנו עוד:
עקרות בית נואשות
המלאכיות של צ'ארלי
ביצ'יות מבית טוב (GCB)
הנהר
Man Up
Missing
Pan Am
Work It

המשך…

Upfronts 2012: רשת פוקס

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/05/2012 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

http://images.hitfix.com/photos/1431650/Jordana-Spiro-of-The-Mob-Lawyer_gallery_primary.jpgעדכון: נוספו הטריילרים במורד הפוסט.

רשת פוקס הציגה היום את לוח השידורים שלה לעונת 2012-13. בין החידושים: "גלי" עוברת מימי שלישי לחמישי אחרי "אקס פקטור", מה שמותיר את שלישי לרצף של קומדיות. "טאץ" עוברת לימי שישי לצד העונה האחרונה של "פרינג'", יוצרת בכך בלוק מד"ב. הסדרות החדשות של הרשת כוללות שתי דרמות ושלוש קומדיות, אחת מכל אחת מהן מיועדת למיד-סיזן. פירוט עליהן בהמשך.

אינן עמנו עוד:
אלקטרז
האוס
טרה נובה
Allen Gregory
Breaking In
The Finder
I Hate My Teenage Daughter

ככה יראה הלוח של פוקס (רחפו על התמונות עם הסמן כדי לראות באיזו סדרה מדובר).

ימי שני

20:00 בונז
21:00 The Mob Doctor

The Mob Doctor
דרמת מתח בכיכובה של אחת השחקניות השנואות עלי, ג'ורדנה ספירו ("הבחורים שלי"), המגלמת מנתחת שמסתבכת עם המאפיה בשיקגו ונאלצת לחלטר בתור רופאה שלהם, בעודה ממשיכה לעבוד בבית חולים יוקרתי. המשך…

Upfronts 2012: רשת NBC

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 13/05/2012 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

טוב, הכותרת הזו לא לגמרי מדויקת – ב-NBC החליטו לחשוף את לוח השידורים יום לפני שהם עורכים את מצגת ה-Upfronts בפני המפרסמים והעיתונאים, וזאת בהמשך לשורת הדיווחים בשבוע שעבר על הזמנת סדרות חדשות וביטול סדרות קיימות.

גם השנה, חרף רוברט גרינבלט שיובא משואוטיים המצליחה לתפקיד מנהל חטיבת הבידור של NBC, לא הצליחה הרשת לעלות מהמקום הרביעי, אותו היא מאיישת כבר מספר שנים. נראה שלוח עונת 2012-13 של NBC מהווה ניעור רציני ומעניין ללוח השידורים. במקום לדבוק בשיטה הקיימת, לפרוש – שלא לומר למרוח – סדרה אחת בת 22-24 פרקים על פני תשעה חודשים, ובכך להשאיר פערים שלמים בלוח השידורים המביאים לפגיעה ברייטינג של הסדרות ככל שהעונה מתקדמת, NBC מנסה להפיק יותר סדרות עם מספר פרקים קצר יותר. זה נכון בעיקר בכל הנוגע לקומדיות, שמהן הזמינה השנה מלוא החופן, והן הולכות ליצור בלוקים של סיטקומים לאורך רוב השבוע. כמו כן הזמינה הרשת מספר פרקים מצומצם מהקומדיות הקיימות שלה, מלבד "המשרד" ו"מחלקת גנים ונוף", שקיבלו הזמנה ל-22 פרקים כל אחת.

המשך…

© עידו ישעיהו