Posts Tagged ‘The Voice’

אנשים שרים בטלוויזיה

פורסם ע"י ‏איתמר‏
בתאריך 29/02/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

פיליפ פיליפס. לו רק היה פיליפיני

הגיגי זמרה טלויזיונית:

אמריקן איידול, הופעות גברים

אז אחרי ניפוי שופטים אחרון שהשאיר אותי די מרוצה (רק לדייק, כשאני אומר שאני מרוצה, אני לא מתכוון שאהבתי את כל מי שעבר, אלא שכל מי שאהבתי עבר), מינוס לורן גריי, שהודחה באופן הזוי לחלוטין בשעה שכמות בלתי מובלת של כוכבות פופ-קאנטרי גנריות התקבלו בזרועות פתוחות, הגיעה תכנית האולפן הראשונה, שמהבחינה הזאת לא איכזבה.

הזמרים שהרשימו אותי בשלבי האודישנים ענו על הציפיות (and then some…), כאשר אני מדבר על קולטון ופיליפ פיליפס הבלתי נלאה. לגבי האחרון, הוא מקבל ממני כבוד ענקי. בדרך כלל די קשה להרשים בביצוע הראשון באולפן. בגלל הזמן הקצר שניתן לכל זמר, עקב המספר הגדול של הזמרים, והצורך להציג איזושהי תצוגת תכלית מסכמת, כללית ושפונה לקהל הרחב. אבל פיליפס בקלות נכנס לפנתיאון של הזמרים שהפכו את הקערה על פיה ונתנו הופעות מגוכחות (מבחינה טובה כמובן) בתכנית הראשונה. אלו הם כמובן לקישה ג'ונס וקריס אלן. אלן זכה בתכנית ולקישה הגיעה למקום מאוד גבוה וזכתה בהרבה כבוד, אז פיליפס מתחיל פה ממקום טוב בהחלט.

המשך…

לא וואו

פורסם ע"י ‏Tomer Soiker‏
בתאריך 25/02/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

כמה ענייני תקשורת, רבע אוף-טופיק:

1. זה רק אני, או שהשנה נראה שהשנאה הרועמת כלפי טקס האוסקר ובמיוחד האקדמיה שעומדת מאחוריו, יצאה רשמית לקדמת הבמה ואין אחד שלא מביע את ביקורתו השלילית כלפיהם? לא שאני אהיה הסניגור של האקדמיה (לא צפיתי באף טקס, בשידור חי או בכל אופן אחר, מזה עשור לפחות; ואני מסכים שהטעם של האקדמיה מפוקפק ברובו), אבל לקראת הטקס הקרוב אני מרגיש שלא ניתן למצוא חובב קולנוע או מבקר אחד שיגיד על האוסקר מילה טובה. מילא באתר כמו עין הדג שכל מילה כתובה בו שווה (דג) זהב, אלא שהשנה השבוע צץ לו סקר רשמי המוכיח שהאקדמיה אכן נשלטת ע"י גווארדיה זקנה, לבנה ומלאת טסטוסטרון שמרני. והנה "ישראל היום" מפרסם כתבה של ישי קיצ'לס שמשמיצה את האקדמיה לכל אורך 85 שנות קיומה, על בחירות ואי-בחירות מפוקפקות, התעלמות בוטה משחקנים ויוצרים מובחרים (יש צדק בדבריו, אבל זו לא הנקודה). ועוד מבקר מפרסם את ניחושיו ווהערכותיו שכל הזכיות יהיו צפויות ובנאליות. ועוד בלוגרית בת 13 תוהה למה 'דמדומים: חור בראש' לא מועמד לאף פרס וצוהלת על כך שלפחות קיימים פרסי ה-MTV והטין צ'ויס וניקולודיאון וששם אפשר להצביע גם לנשיקה הכי טובה ולליטוף האצבע הכי טוב ולגילוח המפשעה הכי מרשים ומדהים ומרטיט, טוב ביי (היא לא יודעת למה, אבל זה מה שכולם אומרים עכשיו).

המשך…

המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/08/2011 בקטגוריה ‏כללי

הירוק הירוק הזה (עיבוד תמונה: שחר לוי)

סאות' פארק, האוניברסיטה, הפרויקט הירוק, הנחשול, האהבות החדשות, אהבה מטורפת, פלעטשקס, בגוף ההוכחה, 2.3 פעמים בשבוע, המיליונר הסודי, טוטאל ווייפאאוט, הדור הבא 24/7, האישה הטובה, בניחוש חוקר, צווארון לבן, 90210, סטארגייט יוניברס, דו"ח קולבר, הדיילי שואו, אחת שיודעת, חוק וסדר, צחוק מעבודה ועוד.

בערוץ 2 ב-23:00, פלעטשקס.
חנה, רינה, רות, תלמה ומרים הן נשים בנות שבעים-שמונים ומעלה. בהדרכתה של הכוריאוגרפית גלית ליס, הן מנסות להעלות מופע מחול מקצועי, מופע הקורא תיגר על החברה שמפלה אותן בשל גילן המבוגר, אך יותר מכך, המשתתפות קוראות תיגר על הגיל עצמו ומגבלותיו. זה איננו חוג במוסד גריאטרי. המטרה היא לעלות על במה בפני קהל. הבחירה בריקוד מעמתת כל משתתפת באופן ישיר וחזק עם היכולות והמגבלות האמתיות שלה. החזרות מפרכות, ולחלקן זו תהיה ההופעה הראשונה על במה. נוצר הווי משותף ויש גם מאבקים על מקום ויוקרה, רגעי עצב, שימחה וניצחון. הסרט עוקב אחר תהליך היצירה ומאבקן של הנשים להתגבר על הקשיים, וחושף את סיפורן של נשים עקשניות וחזקות אלה, שכל אחת מהן החליטה בדרכה הייחודית לא לוותר. חלקן מצליחות וחלקן פחות.
המשך…

עדכונים עבריים: CNN שוב עפה מחם?

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/07/2011 בקטגוריה ‏חדשות

לא נשוי ולא פלוס. צילום: אביב חופי

חם שוב מסירה את CNN? ווה? איזה נודניקים.

TV

צפוי שזה יקרה: כעת כשרשת מעלה את גרסתה העברית ל-"The Voice", היא וקשת נלחמות על הזמרים שישתתפו בתוכניות הזמרה שלהן: "ל'מעריב' נודע כי בהפקת 'כוכב נולד' נעשו פניות לאמנים והציעו להם לשתף פעולה עם העונה הבאה של התוכנית. במקרה או לא, מדובר באמנים שבזכיינית ערוץ 2 'רשת' פנו אליהם והציעו להם להצטרף אל הפקת The Voice בתפקיד המנטורים של התוכנית".

המשך…

© עידו ישעיהו