Posts Tagged ‘המעגל הסודי’

עדכוני נכר: חדשו חדשו עמי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/10/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

אנטרטיינמנט וויקלי איחד בין כל הבלשים הראשיים של NYPD, מלבד מארק פול גוסלאר שהיה בצילומים. דיוויד קארוזו האידיוט מייחל עכשיו לעשות עוד עונות, אחרי שעזב לקריירה קולנועית כושלת בתום העונה הראשונה של הסדרה.

TV

והצמד שיצר את NYPD המופלאה, סטיבן בוצ'קו ודיוויד מילץ', חובר יחדיו לסדרה חדשה, הפעם משפטית. NBC רכשה את הזכויות לתסריט שהשניים כותבים, והעלילה תעסוק בחברת פרקליטים גדולה בוושינגטון שמתמחה בפשרות על סך מיליארדי דולרים. בחזית יעמוד אחד משותפי החברה, עילוי שמסתיר סוד גדול. זה היה יכול להיות מאוד מרגש אילולא היה מדובר בסדרה משפטית, אבל נראה מה יהיה איתה.

TV

עוד צמד שחוזר לטלוויזיה: מרשל הרשקוביץ ואד זוויק, אנשי "שלושים ומשהו", "אלה הם חיי" ו"להתחיל מחדש". לפני כמה שנים הם יצרו סדרת עשרים ומשהו כושלת ומאכזבת, ועכשיו הם עובדים על פרויקט ראשון במסגרת עסקה שחתמו עליה לאחרונה עם אולפני 20th Century Fox TV. הפרויקט הוא עיבוד לספר Confessions Of A Contractor של ריצ'רד מרפי, והוא מוגדר באופן מאוד לא מגרה כ"סבוניה על התמהיל הנפיץ שנוצר כאשר מערבבים תשוקה, קנאה ושיפוץ ביתי". מה?

המשך…

מצלצל מוכר

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/09/2011 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

אין סודות בחברה

בשלב הזה של חיינו, פחות משבוע לפני תחילת העונה הרשמית של עונת 2011-12, CW מקדימה כתמיד עם הסדרות שלה ומתחילה לשדר אותן בשבוע המקדים. בינתיים מה שמעניין אותי, או מה שחשבתי שיעניין אותי, הן Ringer ו-The Secret Circle, שתי הסדרות החדשות. האחת בכיכובה של שרה מישל גלר והשנייה מהכוח שהביא לנו את "יומני הערפד". היום, כש"רינגר" כבר זמינה, קלטתי פתאום שאין לי יותר מדי חשק לסבוניית מיסתורין עם שמ"ג. סביר להניח שאדגום אותה בסוף השבוע, אבל בינתיים היא ממש לא בראש סדר העדיפויות שלי. "המעגל הסודי", לעומת זאת, כבר יותר מעניינת עבורי. עיבוד נוסף של קווין וויליאמסון לסדרת ספרים של ל. ג'. סמית', הפעם מכשפות במקום ערפדים.

אבל מה, אחרי הצפייה בפרק אני לא לגמרי מבין את הצורך בעוד אחד כזה. האווירה מזכירה למדי את "יומני הערפד", גם כאן יש נערה צעירה שהוריה מתו ושמתחברת עם נערים אחרים יפים מהממוצע שמסתירים סודות וכו'. בהחלט ייתכן שההמשך יפוצץ את מוחי בקביעות ושיהיה איזה חיבור טוב עם הדמויות – בכל זאת מפיקות את הסדרה שרה פיין ואליזבת' קראפט ("אנג'ל", "המגן") – אבל נכון לעכשיו אני בעיקר תוהה אם העיסוק בסדרה החדשה לא יפגום בעונה החדשה של "יומני הערפד". זה לא שהיה פרק גרוע, אם כי הייתי מוותר על לחשי הקסם הרפטטיביים שבעיקר עושים קונוטציה ל"לחש נחש נחשונים", אלא מעט שבלוני. כמו כן, כדאי שהכותבים יזכרו שהם כותבים על תיכוניסטים. כשנער אומר שהוא ביחד עם חברתו כבר שלוש שנים, זה לא מאוד רציני כשבחישוב מהיר עולה שהם זוג מאז גיל 13.

מכל מקום, אמשיך לצפות בתקווה לטוב.

Upfronts 2011: סדרות CW

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/06/2011 בקטגוריה ‏חדשות
ואם למישהו בכלל אכפת: לוח 2011/12 של CW
מאת assafTV
פורסם לראשונה בפורום טלוויזיה אג'נדה

 

הרשת הקטנה המשדרת במשך חמישה ערבים בשבוע בלבד (שני-שישי בין 20:00 ל-22:00) הכריזה על הלוח החדש שלה. השינויים מינוריים/צפויים ובנוסף, שני יוצרים – קווין וויליאמסון וג'וש שוורץ – יזכו בעצם בערב שידור שלם, ערבים בהם שתי הסדרות המשודרות הינם בהפקתם. אז מה מכינה הרשת ל-2011/12?


שני
ערב ג'וש שוורץ
20:00 אחת שיודעת – עונה 5
21:00 סדרה חדשה – Heart of Dixie
רייצ'ל בילסון חוזרת לשתף פעולה עם ג'וש שוורץ בדרמה רפואית:
From the creators of GOSSIP GIRL and “The O.C.,” HART OF DIXIE stars Rachel Bilson as Doctor Zoe Hart, a sophisticated New York City woman who finds herself practicing medicine in a small Southern town.

 

המשך…

© עידו ישעיהו