Posts Tagged ‘Starz’

שנית רומא תיפול

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/09/2011 בקטגוריה ‏כתבות

מבדיקות עולה שניתן לפצח אגוזים על שרירי החזה שלו

באיחור לגמרי לא אופנתי ולא מגניב מגיעה "ספרטקוס: דם וחול" אל ערוץ ליניארי בארץ. אמנם גרסה מרוככת ביחס למקור (שכבר היה זמין ב-VOD של כן, ואולי עדיין) עם חיתוכי קטעי אלימות קשה ומין בוטה שהסדרה משופעת בהם, אבל מן הסתם באופן שממש לא אמור לפגוע בצפייה.

הנה מה שכתבתי עליה בעבר (ללא ספוילרים).

סיימתי לאחרונה לצפות ב-13 פרקי העונה הראשונה של "ספרטקוס: דם וחול", הסדרה של רשת הכבלים Starz ששברה להם שיאי רייטינג במהלך השנה. אכסנייתה דלת התקציב של הסדרה הייתה לה לרועץ בתחילת העונה – הדבר הכי בולט לעיני היה ה-CGI הזול, המגוחך לעתים והקלאוסטרופובי לעתים אחרות. גם בפני עצמה הבעיה הייתה בולטת, אבל נוסף לה מיקומה ההיסטורי של העלילה שפשוט לא מאפשר להימנע מהשוואות ל"רומא" של HBO ו-BBC, אחת הסדרות הכי עתירות תקציב אי פעם, וההשוואה בתחילה לא עשתה חסד עם "ספרטקוס". לצד האפקטים הרעועים נחו טקסטים מליציים ועתירי פאתוס כמתבקש מהתקופה, משהו נוסף שנדרשתי להתרגל אליו, אולם למרבה המזל המשחק היה מצוין ללא יוצא מן הכלל.

המשך…

תגיות:

עדכונים: מונית כסף רצחנית

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 19/07/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

CBS שחררה היום תמונת טיזר חמודה של "שני גברים וחצי" עם אשטון קוצר. מתאים לילד הזה להיות רזה.

TV

קארמה לא טובה שורה על הפקות "מונית הכסף" מסביב לעולם. בקנדה השבוע נדרס אדם על ידי המונית אחרי שכבר סיימה את הצילומים לאותו ערב. כשחושבים על זה, מפתיע שזה לא קרה באמצע הצילומים באיזושהי הפקה, לאור הסחת הדעת העצומה של הנהגים. חוץ מזה קראתי איפשהו בשבוע האחרון שבהפקה של התוכנית במקום אחר בעולם, אוסטרליה למיטב זכרוני, נקלע המפיק לוויכוח עם אחד הנוסעים והרג אותו בטעות. אני לא מצליח למצוא את הדיווח הזה.

TV

רותה קופפר מראיינת בגלריה את כרמי זלוטניק, מנהל הפיתוח של רשת הכבלים Starz, מסתבר. לא מחדש במיוחד.

המשך…

גלגל המזלות (רק טיפת מזל, חלק ב')

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/07/2011 בקטגוריה ‏כתבות

חרף האכזבה מ-HBO, גם אצלה, גם בסטארז וגם אצל המתחרה השלישית שלהן במגרש ערוצי הפרימיום, שואוטיים – יש למה לחכות, לפחות על הנייר. הנה פירוט של כמה מהדברים הבולטים.
המשך…

רק טיפת מזל

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 12/07/2011 בקטגוריה ‏כתבות

מה אמיתי בזה?

בסוף 2009 הבעתי את שביעות רצוני מהטלוויזיה המתוכננת לנו בראשית העשור הממשמש. בפתח עמדו בין היתר "טרמיי", סדרה חדשה של דיוויד סיימון, ו"אימפריית הטיילת", סדרה חדשה של איש "הסופרנוס" טרנס ווינטר יחד עם מרטין סקורסזי. באותה תקופה נודע גם שכריס אלברכט, האיש שאחראי לתור הזהב של HBO כאשר עמד בראשה בניינטיז ובנוטיז, עובר לנהל את רשת הפרימיום המתחרה Starz. אין לנו אלא ללקק את האצבעות ולהמתין בציפיה, לא?

לא. אסור להגביה ציפיות, כידוע. הן מתנופפות על החבל ברוח ויונים אוהבות לחרבן עליהן. עם שלטונו החדש של אלברכט בסטארז ציפיתי גם כאן לתור זהב שיכלול ענקיות בסדר גודל של "הסמויה", "הסופרנוס", "דדווד" ו"עמוק באדמה", אבל הסדרה הראשונה שהזמין הייתה "קמלוט" הקלושה, שתקעה מקל בגלגלי הביטחון שלי בבחירותיו. אמנם צפויות להגיע בהמשך סדרות מאוד מסקרנות (שיפורטו בחלק נפרד בימים הקרובים), אבל הסיפתח חיוור במיוחד.

מנגד ב-HBO הלכו אל שמות שהיו מוכרים להם היטב. אפשר להבין אותם: ב-2006 פנה אליהם איש "הסופרנוס" מתיו וויינר בהצעה לרכוש ממנו סדרה שיצר על פרסומאים בשדרות מדיסון בשנות השישים. HBO דחתה את ההצעה, כמו גם גורמי שידור אחרים, עד שלבסוף וויינר הגיע אל AMC, רשת כבלים נידחת בעלת ניסיון כמעט אפסי בהפקת סדרות מקוריות. הסדרה שלו, "מד מן", הפכה את הרשת האלמונית הזו לאחת שמכנים אותה תדיר 'HBO החדשה' (ומאז דומה שהיא מנסה לחבל בתדמית הזו בעקביות, אבל זה כבר סיפור אחר), בזמן ש-HBO הישנה עמדה מהצד וראתה איך שנה אחרי שנה הסדרה שוויתרה עליה גורפת כל פרס אפשרי, סוחטת כל מחמאה קיימת והופכת לתופעת תרבות שכמותה לא ידעו מאז "הסופרנוס".

המשך…

אייס קפה + עדכוני נכר: מי הבוס?

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 01/07/2011 בקטגוריה ‏חדשות

 

ענייני הבוס של "המשרד" ממשיכים. אחרי שלמדנו השבוע שג'יימס גנדולפיני, מעריץ של הסדרה, דחה הצעה להיכנס לנעליו של סטיב קארל, ואחרי הדיווחים על כך שאחד מאלה שהתראיינו למשרה בסוף העונה הקודמת כנראה יגיע לסדרה באופן אחר, כעת אנו מתבשרים שהבוס כנראה יגיע מבפנים: ג'ים, דווייט או אנדי. קצת מיצינו את זה, לא?

TV

"קמלוט" בוטלה על ידי Starz חרף רייטינג טוב, מפאת "אתגרי הפקה משמעותיים" שנוגע ללו"ז של השחקנים. נשמע כסיבה מפוקפקת למדי, הרי היו מספיק סדרות שהעונה השנייה שלהם נדחתה עקב בעיות לוגיסטיות כאלה ואחרות – לא צריך ללכת רחוק, ראו העונה החמישית של "מד מן" שבעולם מושלם היינו מקבלים אותה החודש – אבל אני מאמין שהעובדה ש"קמלוט" כל כך מטופשת וחיוורת, במיוחד לאור הכריזמה הגדולה של "משחקי הכס" שחולקת איתה ז'אנר, עד שהבינו שהיא יכולה לפגום במותג Starz.

המשך…

© עידו ישעיהו