Posts Tagged ‘סקנדל’

עדכוני חג האביב

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 20/04/2014 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

Simpsons Letterman

חידושי אמריקאים, משחקי הכס, פילדפיה ובייטס, חדר המאכלות, קורס מד מן, סוף אלטרנטיבי לאיך פגשתי את אמא ועוד חדשות וקטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג).

TV

חם רכשה את "אורפן בלאק" (והיא קוראת לה "יתומה שחורה" ומשדרת אותה בימים א'-ה' באזור חם), וגם את "המלכה הלבנה" ו-Peaky Blinders, שתיקרא "כנופיית ברמינגהם".

TV

חידושים וביטולים: איזו הפתעה, "משחקי הכס" חודשה לשתי עונות נוספות (יומיים אחרי שפרק בכורת העונה הרביעית היה המשדר הכי נצפה ב-HBO מאז הפינאלה של "הסופרנוס") | גם BBC מחדשת לשתי עונות נוספות, במקרה שלה את "במילוי תפקידם", וגם את The Wrong Mans, אבל לעונה אחת בינתיים | FX מחדשת את "פילדלפיה זורחת" לשתי עונות נוספות | A&E חידשה את "בייטס מוטל" לעונה שלישית | "ברוך הבא לשבדיה" של האחים פוהלר חודשה לעונה שנייה | "האמריקנים" חודשה לעונה שלישית.

TV

תודה לגיתית, שכותבת: תרגיל שיווקי נחמד, לשדר ל"איך פגשתי את אמא" סוף שכולם ישנאו ואז לשים את ה"סוף הטוב" במארז DVD.

TV

תודה לתומר: מד מן – המשחק.

TV

תודה לתומר, שכותב: רשת הכבלים WGN מפתחת עיבוד לסדרת הקומיקס Scalped, על צעיר שחוזר לשמורת האינדיאנים הענייה ורוויית הפשע אותה עזב בנעוריו. יפיק ויכתוב דאג ג'אנג ("אהבה גדולה", "באנשי").

TV

תודה לשי גרינברג, שכותב: הפרק האחרון של After Hours מאיר סטריאוטיפ מאוד ספציפי ב"מד מן" לקראת הסוף. כרגיל, ספויילרים לכמות בלתי סבירה של סרטים ישנים בדרך.

TV

תודה לארז: מדריך כוכבי הניינטיז שמשתתפים ב"מד מן". אפילו לא קלטתי שזו הייתה אמא של אנג'לה צ'ייס.

TV

תודה לחן, שכותבת: יש קורס במכללת וויטמן בוושינגטון שכולו מבוסס על 'מד מן'. המרצה כותבת פה על מטרת הקורס, השיעורים, איך הסילבוס מנוהל (אפילו יש לינק אליו!) ועם מה הסטודנטים יוצאים בסופו של הסמסטר. אני בעיקר הזלתי ריר תוך כדי קריאה, ויש פה רק תמונה אחת של דון, האקדמיה יפה ל'מד מן' ו'מד מן' יפה לאקדמיה.

TV

סבב וידאו: ג'וש צ'ארלס, שעבד עם ארון סורקין באחד מתפקידיו הזכורים, חוזר עכשיו בפארודיה קורעת עליו אצל איימי שומר | אני לא בטוח אם זה קאוץ'-גג סימפסוני שכבר שודר בעבר ורק הועלה עכשיו לכבוד הודעת הפרישה של לטרמן, אבל הנה זה | ג'ון האם התארח אצל קרייג פרגוסון לראיון מצוין כתמיד, כולל התייחסות לווידאו הנושן ההוא מתוכנית ההיכרויות. קיפצו ל-18:31 | גרסת היאכט-רוק לפתיח של "פיירפליי" גורמת לי להרגיש מחולל | טריילר חדש וארוך למיני סדרה של "24". וואלה, עושה קצת חשק | תודה לשי גרינברג, שכותב: ראיתי רק פרק אחד של "בלש אמיתי", אבל זה הספיק כדי להיות משועשע מדברים כאלה | ג'ימי פאלון וכל הצוות שלו חוגגים שלושה מיליון מנויים ליוטיוב שלהם, והם עושים זאת באופן כיפי במיוחד | טריילר ראשון לעונה השנייה של "כתום זה השחור החדש" | פספוסי העונה השלישית של "סקנדל", במסגרת הספיישל עבורה אצל קימל אתמול | טקס פרסי הקולנוע של MTV בהנחיית קונאן אובראיין בשבוע שעבר נפתח עם הקטע המאוד חמוד הזה.

עוד אמי מוצדק לבראיין קרנסטון.

עדכוני שבוע עם שלוש עיניים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 02/03/2014 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

ג'ופרי, מלך ווינטרפל, חי, חי וקיים!

תמונות משחקי הכס, אסקנדלו, מישל אובמה לפאוני, ריפר סטריט ולוקינג מחודשות, טיזר נוסף לאורפן בלאק ועוד חדשות וקטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג).

TV

חידושים וביטולים: אחרי שבוטלה, "ריפר סטריט" זוכה לחיים חדשים ומקבלת עונה שלישית בשירות הסטרימינג של אמזון | SyFy מבטלת את "להיות אנושיים" | HBO מזמינה עונה שנייה של Looking | "סטלה" הבריטית מחודשת לעונה רביעית על ידי סקיי.

TV

HBO שיחררה גלריה של קלסתרוני העונה הרביעית של "משחקי הכס", ובנוסף גם פוסטר יפה (הנה הוא במלוא הדרו).

TV

עד שיגיעו התמונות והפוסטר הרשמיים לעונה החדשה של "מד מן", נסתפק בעיבוד הפגום הזה ליצירה של נורמן רוקוול.

TV

ליהוקים ליהוקים: דברים שגורמים לך להגיד "הממ" – לינה דאנהם תנחה את SNL בשבת הבאה | אדם דרייבר מ"בנות" במגעים מתקדמים לשחק את הרע ב"מלחמת הכוכבים". טייפ קאסט | מישל אובמה תתארח בפרק סוף העונה של "מחלקת גנים ונוף" | דין ווינטרס המעולה יככב בסדרה החדשה המשותפת לווינס גיליגן ודיוויד שור | תודה לתומר: ליהוקים ראשונים ל-iZombie, ביניהם דיוויד אנדרס כנבל.

TV

רייטינג לא טוב השבוע ל"בחורה חדשה" ו"ברוקלין תשע-תשע", ואילו "Mind Games" החדשה היא כישלון נוסף של קייל קילן.

TV

ללא מילים.

TV

קרי וושינגטון הציגה את הגרסה המקסיקנית ל"סקנדל" אצל ג'ימי קימל, והיא עתירת פרצופים מוכרים. היא צריכה להתמקד בקומדיה.

TV

טיזר חדש לעונה השנייה של "אורפן בלאק".

עדכוני שבוע מן השורש

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/11/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

'כן' רוכשת, ABC מזמינה עונות, צדק פרטי וארצ'ר משובצות, תמונה חדשה לשרלוק, הסימפסונס מתגעגעים, ג'ימי קימל חומס ממתקים מילדים, שורשים מחודשת, וינס גיליגן אל גרינדייל, קרוס אובר שילד ועוד חדשות וקטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג).

TV

ABC מזמינה עונות מלאות מ"משפחת גולדברג" ו"אשת קשט", ארבעה פרקים נוספים של Super Fun Night, ומבטלת את Back In The Game.

TV

'כן' רכשה את "סליפי הולו", "הרשימה השחורה" ו"המטורפים" עם רובין וויליאמס. הנה לשון הקומוניקט.

TV

יש תמונה רשמית ראשונה לעונה החדשה של "שרלוק", עדיין בלי תאריך בכורה (האמריקני לא מעניין).

TV

"צדק פרטי" חוזרת ב-7 בינואר, "ארצ'ר" ב-13 באותו חודש, "האמריקאים" תגיע בפברואר.

TV

לא יאמן שנדרשו לשם כך תשע וחצי שנים, אבל אלקסיס דניסוף חוזר לטלוויזיה בתפקיד קבוע – סדרה של MTV בשם Finding Carter. הוא יגלם את אביה של קרטר, נערה המגלה שאמה חטפה אותה בילדותה.

TV

מוזר שזה לא נעשה עד עכשיו.

TV

זה בוודאי יפתור את כל הבעיות: "איך פגשתי את אמא" תעשה פרק בחרוזים.

TV

תודה לתומר: "סוכני שילד" תעשה קרוס אובר עם "תור 2", שמציג עכשיו בבתי הקולנוע.

TV

תודה לתומר, שכותב: עוד גיבור על (אולי) בדרך ל-CW. לסטיבל אמל יש עוד בני דודים שמחפשים עבודה?

TV

אצל גרהם נורטון: בנדיקט קאמברבאץ' עושה חיקוי של צ'ובאקה, והריסון פורד מתקשה לנדב מידע בסיסי על "מלחמת הכוכבים החדש", כמו גם מוציא קצת את בנדיקט מאיזון. אצל ג'ימי פאלון: סיימון בייקר ("המנטליסט") והוא מתחרים על מי עושה מיק ג'אגר יותר טוב וגם משחקים משחק שתייה.

TV

רייטינג השבוע עד כה. יום ראשון: עליות ל"האישה הטובה", "המירוץ למיליון", "נקמה" ו"עד עצם היום הזה". החיים יפים. במקביל גוברת "המתים המהלכים" על משחק ה-NFL זה השבוע השני ברציפות. יום שני: "איך פגשתי את אמא" דופקת עלייה אבל כל יתר התוכניות של CBS יורדות. "סליפי הולו" ממשיכה לרדת.

TV

וינס גיליגן מגיע אל "קומיוניטי" כדי לתקוע טריז בין עאבד לאנני, ואנה גאן מגיעה אל "מינדי".

TV

ערוץ ההיסטוריה יחדש את המיני סדרה המונומנטלית ופורצת הדרך "שורשים", סאגת העבדים הנפרשת על פני 200 שנה.

TV

הנה סטיר, המאגנר של ת'ן ב"משחקי הכס", וב"סקנדל" קנדי אלכסנדר המעולה מ"טרמיי" תגלם את אמה של אוליביה.

TV

"הסימפסונס" כיבדה השבוע את מרשה וואלאס בלכתה באופן שהוא אלגנטי כשם שהוא שובר לב.

TV

בלתי נמנע: דיוויד האסלהוף "שר" את הפתיח של "הנסיך המדליק מבל אייר".

המשך…

פופוליטיקה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 04/10/2013 בקטגוריה ‏כתבות

אני מגרד בפדחתי ולא מצליח להיזכר בסדרה שבה העומד בראשה, הכוכב, היה שחקן כל כך, כל כך, כל כך מחורבן, כמו קרי וושינגטון ב"סקנדל". ישנם צולעים (היי שמ"ג), ישנם פושרים (שלום דילן מקדרמוט), ישנם חיוורים (אהלן ג'וליאנה מרגוליס), אבל לא הייתה מישהי שממש כאב לי לראות אותה מרוב שהיא גרועה, שהתפתלתי במושבי במבוכה בעטיה. איך לעזאזל היא הייתה מועמדת לאמי? איך היא בכלל לוהקה לתפקיד הזה? האישה ש-90 אחוז מהטקסטים שלה מובעים בטונציית הצהרה שנשמעת כאילו חלקוֹ הראשון של המשפט מהווה הרמה להנחתה לחלקו השני, גם כשזה לא בהכרח רלוונטי לסיטואציה, פשוט כי ככה בוודאי מתנהלות נשים חזקות. האישה שבפרק הראשון נאמר עליה שהיא לא מאמינה בבכי, מה שלא הפריע לה להיות על הסף שלו 50 אחוז מהזמן, ושוב – גם כשזה לא בהכרח רלוונטי לסיטואציה.

Sad Olivia pana 04

אוליביה פופ עצובה

הגריעוּת התהומית של קרי וושינגטון עולה בקנה אחד עם "סקנדל" כולה. הסדרה עוקבת אחר הסוכנות של אוליביה פופ, הוט-שוט וושינגטונית, מספר אחד בפתרון משברים, נשיאת נאומים מעוררי מרץ ופרצופים כלבלביים, המפעילה צוות של 'גלדיאטורים בחליפה'; מושג ששב ונשנה פעם אחר פעם לאורך שתי העונות הראשונות, וכל אימת שאוזכר גרע בטמטומו מסבלנותי. בניגוד ל"האישה הטובה", נניח, שאולי ניחנה בדמות ראשית משעממת אבל הוקפה בדמויות משנה חזקות, זהו לא המצב ב"סקנדל". חבורת פתרון המשברים של אוליביה נרתמת תמיד לטובת הקייס השבועי, ברוב המקרים רק כדי לשהות ברקע, ואז מעת לעת לצאת לפרק או שניים אל אור הזרקורים כדי לקבל את מקומם.

Sad Olivia pana 03

אוליביה פופ נוגה

היוצא מן הכלל הוא האק, איש שטח קטלני לעילא שבאופן משונה הוא גם האקר גאון. הוא היחיד מקרב דמויות המשנה שסיפורו מובא תכופות אל קדמת המסך, ואמנם גם האחרות זוכות לשזוף אותו, אבל בסופו של דבר כולן שם כדי לחוג כלוויינים סביב הכוכבת אוליביה פופ, האישה הלבושה תכופות לבן, עם הכובע הלבן – עוד מושג מנדנד שחוזר שוב ושוב לאורך הסדרה – ששם משפחתה הוא ליטרלי 'אפיפיור'. אין בכך כדי לרמוז שאוליביה היא קדושה חלילה. הבחורה שוכבת עם גבר נשוי שהוא במקרה גם כבוד נשיא ארה"ב פיצג'רלד גרנט, קרוב לוודאי הנשיא היבשושי ביותר בתולדות המדיום (בגילומו של טוני גולדווין). אבל הסדרה יוצאת מגדרה להאדיר את דמותה של אוליביה, ואלוהים ישמור כמה שהיא כושלת בכך.

Sad Olivia pana 02

אוליביה פופ מעונה

מערכת היחסים בין אוליביה לפיץ מהווה הן את מרכז הכובד הרגשי של הסדרה והן חומר גלם לדילמות פוליטיות. מאחר שמדובר בשתי דמויות איומות בנפרד, כאשר הן ביחד נוצר מעין מגה-זורד של גועל וסצינות מקלחת משותפות שאינן חסות על עיניהם המסכנות של הצופים. מטבע הדברים, אין אלא להריע להפרדה מוחלטת בין שתי הדמויות האלה, כלומר לצדד באשתו של הנשיא, מלי. ואלוהים, היא לא הופכת את חיינו לקלים. בלאמי יאנג מגלמת אותה כמו מרשעת שנגזרה מסבוניה סיקסטיזית, עם אובר אקטינג קריקטורי שמדגיש ביתר שאת את קלישאתיות השורות המושמות בפיה. למעשה, רוב הקאסט מתקשה להתמודד עם הטקסטים בהצלחה. אפילו ג'ושוע מלינה, בחור חמוד בדרך כלל, גרוע כאן ברמות מביכות; ודן בוקטינסקי אולי זכה זה עתה באמי על תפקידו כג'יימס נובאק, בעלו של ראש סגל הבית הלבן, אבל נדמה שזה יותר מפאת חנו מאשר בגלל משחק יוצא דופן. בעלו בסדרה, סיירוס בין (ג'ף פרי), הוא היחיד שמצליח להיראות אמין ונורמלי חרף החומרים המגוחכים הודות לכריזמה שלו, ובמהלך העונה השנייה נוספו גם סקוט פולי התמיד-חמוד וג'ו מורטון המעולה (הנרי דיקון מ"אאוריקה"), שאמנם גם הם מועדים לא אחת על הטמטום, אבל עדיין מצליחים לבלוט ביחס ליתר.

Sad Olivia pana 01

אוליביה פופ מסכנונת

אני לא יודע למה בדיוק ציפיתי מהסדרה. כלומר, אני כן יודע: פתאום במהלך העונה השנייה התחיל באזז עצום עליה שהביא אותי להאמין שמדובר בסבוניית קנוניות מופרכת, מופלצת ומהנה. אין ספק שבחזית הזו היא מספקת לא מעט כיף, אבל אחרי צפייה בכל הפרקים וגלגולי עיניים בלתי נדלים, אני יכול לקבוע בלאות שהמחיר המלודרמטי והדיאלוגים הבעעעעעעים הנלווים לכך פשוט לא שווים את זה. מזמן לא צפיתי בסדרה כל כך רעה וכל כך שמאלצית. לא ידעתי שעדיין יש דברים כאלה בטלוויזיה, או שאולי הדחקתי מאז שצפיתי בפרקים הראשונים של "האנטומיה של גריי" ופרשתי בשאט נפש. לא ברור על סמך מה התחיל הבאזז המופרך הזה, ששותפים לו כמה מבקרים שאני מחשיב את דעתם, אבל אם קיוויתי למשהו שיעמוד באותה שורה מבדרת של "נקמה" ו"נאשוויל", התבדיתי באופן המעורר חלחלה ביותר שיש.

תגיות:

של מי העדכון הזה בכלל

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/07/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

באנהדז מבוטלת, ג'ייסון סודייקיס עוזב אבל אנה גסטייר אולי חוזרת, דריה אנושית, בית השקרים, קו הצל, סוף המשמרת ועוד חדשות, קטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג) וכמה דברים שקורים בימים הקרובים בטלוויזיה.

יום חמישי

בכבלים,
בערוץ 8 ב-21:00, החיים הטובים.
פסטיבל טרייבקה 2011. פסטיבל HOTDOCS 2011. שתי נשים, אם ובתה, חיות בחוף פורטוגזי שטוף שמש. לאורך כל חייהן היה להן מספיק כסף כדי לבלות וליהנות מהחיים הטובים מבלי לעבוד בכלל. כשהן יורדות מנכסיהן וחיי הנהנתנות שלהן מתחלפים בהתמודדות עם חשבונות שלא שולמו והפחד ממועד התשלום של שכר הדירה, הבת שמעולם לא עבדה נאלצת לשכוח מאורח החיים המנוון שלה ומנסה למצוא עבודה. מסתבר שבימים של משבר כלכלי וגישה מפונקת, המשימה קשה מכפי שחשבה. הסרט עוקב במשך שלוש שנים אחר אם ובת מהמעמד הגבוה בניסיונותיהן להסתגל למציאות חדשה אחרי שהונם נעלם. איך אפשר להסתגל לחיים של עוני אחרי שנולדת עשיר? איך להשיג עבודה כשאף אחד במשפחה מעולם לא עבד? ואת מי להאשים עכשיו שהחיים המתוקים הפכו לסיוט? זהו סיפור טרגי קומי משעשע של תהילה ונפילה, אך גם על חינוך ומגננת יתר במשפחה שהיה לה הכל, ובסופו של דבר נותרה ללא כלום.

בחם 3 ב-22:15, בית השקרים.
עונה שנייה וחדשה.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:50, הבטחות מסוכנות.
סחר בבני אדם מוגדר כגיוס, הובלה ולקיחת חסות על אנשים, באמצעים של איום באלימות, כפייה, חטיפה, הונאה, או שימוש בכוח למטרת ניצול מיני או עבודות כפייה. ההערכה היא שבכל שנה נסחרים כ-800 אלף בני אדם בגבולות בינלאומיים בין ארצות המוצא לארצות היעד. זוהי תעשייה קרימינלית שמגלגלת מילארדים רבים של דולרים, והיא שלישית רק לסחר בסמים ובנשק. הסרט מכניס אותנו לנבכי העולם הזה – מצד הקורבנות, הפוליטיקאים, עמותות העזרה, וגם אנשי ציבור כמו אמה תומפסון וגלוריה סטיינם.

בכן או ב-23:40, אימפריית הטיילת.
שידור יומי מההתחלה, לקראת העונה החדשה.

יום שישי

סרטים

בכן 1 ב-21:30, קסם החיים.
בכורה. דרמה של רוב ריינר ("כשהארי פגש את סאלי"), בכיכובו של מורגן פרימן. סופר מזדקן נכה וממורמר עובר לעיירת פרברים בכדי לנסות לשוב אל עצמו. מבעד לאדי אלכוהול נראה כי גם המעבר הזה לא יצליח. המפגש עם המשפחה הגרה בשכנות משנה את חייו: הקשר הנוצר בינו ובין שלוש הבנות הצעירות של המשפחה ואמם, מפיח בו אופטימיות ורוח חיים חדשה. יחד איתה, חוזר שטף הכתיבה. גם עם ורג'יניה מדסן ("דרכים צדדיות"), קינן תומפסון (SNL).

בכן 4 ב-22:00, שליחות עירונית.
בכורה. מותחן פעולה קצבי ומסחרר בכיכובו של ג'וזף גורדון לוויט על אודות וויילי, שליח אופניים זריז במיוחד. בעבודתו לכל שניה ודקה יש משמעות וכל יום בו הוא עדיין רוכב נחשב לנס – כי כידוע, אין כמו רחובות מנהטן הסואנים. חייו של וויילי עומדים להשתנות: יום עבודה שהתחיל מבחינתו כשגרתי, מסתמן כיום גורלי. הוא אוסף מעטפה אותה הוא אמור להעביר במהירות ליעד, אך אין לו כלל מושג כי מדובר במעטפה בעלת ערך עצום שעומדת עומדת לסבך אותו ובגדול. גם עם מייקל שאנון ("אימפריית הטיילת"), שמתבזבז בסרט כמו לוויט.

שבת

בביביסיבי ב-22:30, קו הצל.
סדרת מתח ב-8 חלקים בכיכובם של צ'יווטל אג'יופור ("סרניטי") וכריסטופר אקלסטון ("דוקטור הו"). חייהם של מספר דמויות נשזרים זה בזה בעקבות הירצחו של ברון סמים. ג'ונה גבריאל, בלש הלוקה במחלת השכחה, ג'וזף בד, סוחר סמים, ומי שמפעיל את כולם מאחורי הקלעים, גייטהאוס.

בלוויין,
בכן קומדיה ב-18:15, גבר מי שנשאר אחרון.
עונה שנייה וחדשה.

סרטים

בכן 2 ב-22:00, קשר לא מחייב.
לראשונה בכן. קומדיה רומנטית בבימויו של איוואן רייטמן ("מכסחי השדים"), ובכיכובם של נטלי פורטמן ואשטון קוצ'ר. אמה (פורטמן) היא רופאה מתלמדת, המסתפקת בקריירה ולא מעוניינת במחויבות רגשית. אדם (קוצ'ר) הוא תסריטאי צעיר שגילה שאביו מנהל רומן עם מי שהייתה פעם חברתו. הגילוי גורם לו להתייאש מפנטזיית האהבה, וכל מה שהוא רוצה זה סקס בהינף שיחת טלפון. הסידור מתאים לשניהם, עד שבלי לשים לב הרגשות מתחילים להיכנס לתמונה. גם עם קרי אלבס, קלווין קליין, מינדי קיילינג ("המשרד").

בכן 3 ב-22:00, ילדי פלא.
בכורה. סיפורם הנוגע ללב של לריסה הפסנתרנית והאנה ואברשה הכנרים – שלושה ילדי פלא עם כישרונות מוזיקליים נדירים. בגילם הרך הם כבר מככבים על במות מזרח אירופה וזוכים להערצת הקהל. הנסיעות המשותפות והרקע המוזיקלי מולידות חברות אמיתית וקרובה. לרוע המזל אז פורצת מלחמת העולם השנייה וקוטעת בברוטליות את המציאות הנעימה והפסטורלית. בעוד האנה הנוצריה הופכת בזכות נגינתה לחביבת הקולונל הנאצי, לריסה ואברשה היהודיים נמצאים בסכנת קיום ממשית. על רקע השנאה ואכזריות המבוגרים, מנסים השלושה להינצל ולהישאר ביחד, בזכות המוזיקה והחברות.

בכן 4 ב-22:00, סוף המשמרת.
בכורה. דרמת פשע לא רעה בכיכובו של ג'ייק ג'ילנהול. צמד שוטרים השייכים למשטרת לוס אנג'לס יוצאים בדרך קבע לפטרולים בשכונות הכי קשות, מסוכנות ואלימות של העיר. במהלך משמרת מסויימת הם מחרימים נשק וכסף מרכבם של אנשי קרטל סמים ידוע לשמצה. עקב כך הופכים השניים במהרה למטרה של אותו קרטל מסוכן, וחייהם נמצאים בסכנה. גם עם מייקל פנה, אמריקה פררה ("בטי המכוערת"), אנה קנדריק ("תלוי באוויר").

המשך…

Upfronts 2011: סדרות ABC

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 04/06/2011 בקטגוריה ‏חדשות
לוח סתיו 2011/12 של ABC
מאת assafTV
פורסם לראשונה בפורום טלוויזיה אג'נדה


שני

20:00 רוקדים עם כוכבים – הופעות
22:00 קאסל

אם זה לא שבור, אל תתקן. הרשת משאירה את הערב על כנו.


שלישי

20:00 הסיטקום החדש של טים אלן Last Man Standings
20:30 הסיטקום החדש Man Up על שלושה גברים שמנסים להגדיר מחדש את הגבריות בזמננו (או כמו שמצוין בתקציר: הסבא לחם במלחמת העולם השנייה, האבא בוייטנאם והבן ב-Call of Duty).
21:00 רוקדים עם כוכבים – תוצאות
22:00 בגוף ההוכחה

אז רגע, Last MAN Standing, MAN Up, Two and a Half MEN. הצופים האמריקאים לא יתבלבלו?

 

המשך…

© עידו ישעיהו