Posts Tagged ‘מתחזה (Ringer)’

המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 21/10/2011 בקטגוריה ‏כללי

הסמויה שוב, מרתוני סטיב קארל, קולין פארל וניקולס קייג'; אקס פקטור שוב, סמויים, מה ש'תגידי, מרק הוליוודי, אל תשאל, גלן מרטין, הוליווד הילס ועוד.

סרטים:
Snail ב-MGM ב-20:25, 12 המושבעים, של סידני לומט, עם הנרי פונדה.

בלוויין,
Snail בכן 4 ב-14:23, מרתון ניקולס קייג': עיני נחש, הפריצה אלקטרז, קון אייר, נקסט, בנגקוק מסוכנת, הנבואה, 8 מ"מ, פקד מושחת.
Snail בכן 2 ב-16:55, סקוט פילגרים נגד העולם.
Snail בכן 2 ב-22:00, החבר'ה האחרים, עם וויל פארל, מארק וולברג.

המשך…

תגיות:

עדכוני נכר: חדשו חדשו עמי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/10/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

אנטרטיינמנט וויקלי איחד בין כל הבלשים הראשיים של NYPD, מלבד מארק פול גוסלאר שהיה בצילומים. דיוויד קארוזו האידיוט מייחל עכשיו לעשות עוד עונות, אחרי שעזב לקריירה קולנועית כושלת בתום העונה הראשונה של הסדרה.

TV

והצמד שיצר את NYPD המופלאה, סטיבן בוצ'קו ודיוויד מילץ', חובר יחדיו לסדרה חדשה, הפעם משפטית. NBC רכשה את הזכויות לתסריט שהשניים כותבים, והעלילה תעסוק בחברת פרקליטים גדולה בוושינגטון שמתמחה בפשרות על סך מיליארדי דולרים. בחזית יעמוד אחד משותפי החברה, עילוי שמסתיר סוד גדול. זה היה יכול להיות מאוד מרגש אילולא היה מדובר בסדרה משפטית, אבל נראה מה יהיה איתה.

TV

עוד צמד שחוזר לטלוויזיה: מרשל הרשקוביץ ואד זוויק, אנשי "שלושים ומשהו", "אלה הם חיי" ו"להתחיל מחדש". לפני כמה שנים הם יצרו סדרת עשרים ומשהו כושלת ומאכזבת, ועכשיו הם עובדים על פרויקט ראשון במסגרת עסקה שחתמו עליה לאחרונה עם אולפני 20th Century Fox TV. הפרויקט הוא עיבוד לספר Confessions Of A Contractor של ריצ'רד מרפי, והוא מוגדר באופן מאוד לא מגרה כ"סבוניה על התמהיל הנפיץ שנוצר כאשר מערבבים תשוקה, קנאה ושיפוץ ביתי". מה?

המשך…

עדכונים: רייטינג לא עוד

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/09/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

עדכון: זה נשמע מסקרן – NBC הזמינה פיילוט שמהווה שיתוף פעולה בין אריק קריפקי וג'יי ג'יי אברמס, איש "על טבעי" ואיש "אבודים". כתמיד אצל אברמס העלילה נשמרת בסוד, אבל הפרויקט, ששמו "Revolution", מוגדר כמותחן הרפתקאות אפי. כבר מושפעים מ"טרה נובה"?

TV

מגזין 'רייטינג' הוציא את הגיליון האחרון שלו ביום שישי האחרון, באותה גרסה דלה ועלונית שנאלץ להסתפק בה בשנה וחצי האחרונות. כאחד שהיה שם מההתחלה כקורא אני לא מצטער על הסגירה הזו, אולי כי מבחינתי – כמו גם מבחינת ירון טן ברינק, העורך הראשי הקודם – המגזין מת כבר אז כאשר דיללו אותו כך. יובל נתן, המייסד והעורך הראשי הראשון, כתב השבוע על המגזין ועל סגירתו, בעכבר העיר נפרדים ממנו בכתבה שחוזרת אל הכותבים והעורכים מפעם, יאיר רוה בבלוגו משחזר את האופן שבו הפך למבקר הקולנוע הראשון של העיתון, ובמגזין המתחרה 'פנאי פלוס' כתב בגיליון האחרון יוני בינרט, שבעבר כתב ב'רייטינג', הספד אישי על העיתון שבו צמח (אין לינק, לא שאני מצאתי). דווקא את הגיליון האחרון של 'רייטינג' עצמו לא יצא לי לראות, למרות שהייתי רוצה. היה שם משהו מעניין?

TV

שתיים מהקומדיות החביבות עלי בשנים האחרונות הן "מעודדים צמודים" ו"באה בקלות" (עם אמה סטון), שאת שתיהן ביים וויל גלאק. הוא צמח בטלוויזיה ויצר את הסדרה "החיים בלופ", שאת הפרק הראשון שלה אהבתי מאוד ואז ההמשך איכזב. קצת כמו הקריירה הקולנועית שלו, כשחושבים על זה – את "ידידים פלוס" שלו הרבה פחות אהבתי, סרט חביב ולא יותר. כעת הוא חוזר לפרויקט טלוויזיוני. כבר יש לו שתיים כאלה לעונה הבאה במסגרת חברת ההפקות שלו (כולל אחת שנכתבה גם על ידי קייסי ווילסון, פני מ-Happy Endings), אבל עכשיו יש לו פרויקט שהוא עצמו כתב וש-ABC הזמינה ממנו פיילוט בחוזה שכולל קנס גבוה אם תחליט לוותר עליו. מדובר בסיטקום שמתהדר בעלילת היי-קונספט, ולמרות שהיא נשמרת בסוד, ידוע שהיא כנראה עוסקת במלאך/ית שמנודה מגן עדן ונדון/ה לגור בניו יורק. רחמנות. מכל מקום, מאחר שאני עדיין מאוד מחבב את גלאק, הפרויקט הזה מסקרן אותי.

המשך…

מצלצל מוכר

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/09/2011 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

אין סודות בחברה

בשלב הזה של חיינו, פחות משבוע לפני תחילת העונה הרשמית של עונת 2011-12, CW מקדימה כתמיד עם הסדרות שלה ומתחילה לשדר אותן בשבוע המקדים. בינתיים מה שמעניין אותי, או מה שחשבתי שיעניין אותי, הן Ringer ו-The Secret Circle, שתי הסדרות החדשות. האחת בכיכובה של שרה מישל גלר והשנייה מהכוח שהביא לנו את "יומני הערפד". היום, כש"רינגר" כבר זמינה, קלטתי פתאום שאין לי יותר מדי חשק לסבוניית מיסתורין עם שמ"ג. סביר להניח שאדגום אותה בסוף השבוע, אבל בינתיים היא ממש לא בראש סדר העדיפויות שלי. "המעגל הסודי", לעומת זאת, כבר יותר מעניינת עבורי. עיבוד נוסף של קווין וויליאמסון לסדרת ספרים של ל. ג'. סמית', הפעם מכשפות במקום ערפדים.

אבל מה, אחרי הצפייה בפרק אני לא לגמרי מבין את הצורך בעוד אחד כזה. האווירה מזכירה למדי את "יומני הערפד", גם כאן יש נערה צעירה שהוריה מתו ושמתחברת עם נערים אחרים יפים מהממוצע שמסתירים סודות וכו'. בהחלט ייתכן שההמשך יפוצץ את מוחי בקביעות ושיהיה איזה חיבור טוב עם הדמויות – בכל זאת מפיקות את הסדרה שרה פיין ואליזבת' קראפט ("אנג'ל", "המגן") – אבל נכון לעכשיו אני בעיקר תוהה אם העיסוק בסדרה החדשה לא יפגום בעונה החדשה של "יומני הערפד". זה לא שהיה פרק גרוע, אם כי הייתי מוותר על לחשי הקסם הרפטטיביים שבעיקר עושים קונוטציה ל"לחש נחש נחשונים", אלא מעט שבלוני. כמו כן, כדאי שהכותבים יזכרו שהם כותבים על תיכוניסטים. כשנער אומר שהוא ביחד עם חברתו כבר שלוש שנים, זה לא מאוד רציני כשבחישוב מהיר עולה שהם זוג מאז גיל 13.

מכל מקום, אמשיך לצפות בתקווה לטוב.

עוד עדכוני קומיק-קון ולא-קומיק-קון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 23/07/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות
http://images.screenrush.co.uk/r_760_x/medias/nmedia/18/79/31/37/19537608.jpg

לא המרצה שכדאי להתעסק איתו

חלק שני

הפאנל של "קומיוניטי" מתקיים רק היום, אבל דן הרמון, יוצר הסדרה, ענה על כמה שאלות של וולצ'ר בנוגע לעונה השלישית הממשמשת. אמנם קווים כלליים, אבל יש שם כמה דברים שהייתי מעדיף לא לדעת. לשיקולכם. מה שטוב לשמוע שוב זה שבעונה הבאה הכוונה היא ליצור קשת או קשתות מתחילתה ועד סופה של העונה, ופחות להסתמך על פרקים בודדים. בהתאם, בראיון לטיוי ליין אומר הרמון שבעונה הבאה יהיו פחות מהפרקים המיוחדים שהסדרה מאופיינת עמם כרגע, וטוב שכך לדעתי.

עדכון: יו, עומאר מגיע! מייקל קנת וויליאמס, הלא הוא עומאר מ"הסמויה", יתפקד על תקן הפרופסור בשיעור החדש שתקח החבורה בשנתה השלישית, ביולוגיה, כאסיר לשעבר שהפך למרצה. בינתיים הוא חתום לשלושה פרקים לפחות, אבל יהיה תענוג גדול לראות יותר ממנו, במיוחד לאור הבזבוז המשווע שלו ב"אימפריית הטיילת".

המשך…

Upfronts 2011: סדרות CW

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/06/2011 בקטגוריה ‏חדשות
ואם למישהו בכלל אכפת: לוח 2011/12 של CW
מאת assafTV
פורסם לראשונה בפורום טלוויזיה אג'נדה

 

הרשת הקטנה המשדרת במשך חמישה ערבים בשבוע בלבד (שני-שישי בין 20:00 ל-22:00) הכריזה על הלוח החדש שלה. השינויים מינוריים/צפויים ובנוסף, שני יוצרים – קווין וויליאמסון וג'וש שוורץ – יזכו בעצם בערב שידור שלם, ערבים בהם שתי הסדרות המשודרות הינם בהפקתם. אז מה מכינה הרשת ל-2011/12?


שני
ערב ג'וש שוורץ
20:00 אחת שיודעת – עונה 5
21:00 סדרה חדשה – Heart of Dixie
רייצ'ל בילסון חוזרת לשתף פעולה עם ג'וש שוורץ בדרמה רפואית:
From the creators of GOSSIP GIRL and “The O.C.,” HART OF DIXIE stars Rachel Bilson as Doctor Zoe Hart, a sophisticated New York City woman who finds herself practicing medicine in a small Southern town.

 

המשך…

© עידו ישעיהו