Posts Tagged ‘עברייני על Misfits מיספיטס’

עדכוני השבוע: החכם עיניו בידו

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/10/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

איחוד שירה בציבור של מופש"ש

אימת הסימפסונס, חידושים וביטולים, איחוד מופש"ש, דוקטור הו מתגלה, הומלנד סקסיסטית, קניה וקימל, רענון לקראת המתים, איימי פוהלר נשנקת, רייטינג השבוע בארה"ב ועוד חדשות וקטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג).

TV

חידושים וביטולים מהעת האחרונה: הקורבן הראשון הראשון של עונת הסתיו: Lucky 7, שבוטלה על ידי ABC אחרי שני פרקים מעוטי רייטינג. גם CBS מבטלת את We Are Men אחרי שני פרקים. "סליפי הולו" חודשה בזריזות לעונה שנייה שתמנה גם היא 13 פרקים. "פרשיות סמויות" חודשה לעונה חמישית. The Blacklist קיבלה הזמנה לעונה מלאה מ-NBC. "הסימפסונס" חודשה לעונה 26. ABC הזמינה עונה מלאה מ"סוכני שילד", הסדרה הראשונה של ג'וס ווידון שמוזמנת ממנה עונה מלאה מאז "אנג'ל" ב-1999.

TV

רייטינג השבוע. יום שני: הקומדיות של CBS מתחילות לדשדש וזה נעים. יום שלישי: "סוכני שילד" נשחקת עוד קצת, "על טבעי" בשיא של שלוש שנים, "ברוקלין תשע תשע" נלחמת בעור שיניה. יום רביעי: רייטינג פתיחת העונה השלישית של "אימה אמריקאית" ממצב אותה כלהיט של ממש. 3.0 בקרב גילאי 18-49. יום חמישי: הקומדיות של NBC קורסות – כולן נעות בין 0.8 ל-1.2 בגילאי 18-49 ומתחת ל-4 מיליון צופים, המחווה לפין מעלה את "גלי", פתיחה חלושה מאוד לספין אוף של "עד עצם היום הזה".

TV

תודה לאסף: HBO הזמינה פיילוט שבו שרה סילברמן וטופר גרייס מגלמים אחים, פטי לה-פון היא אמא שלהם, לורן מייקלס מפיק ופול פיג ("עצבניות אש", "מסיבת רווקות" ובטלוויזיה "משפחה בהפרעה" ו"המשרד") מביים. ואפרופו טופר גרייס, הקאסט של "מופע שנות ה-70" התאחד לשם שירה בציבור באינסטגרם של הייד, ראו התמונה במעלה הפוסט. לורה פריפון חזרה להיות ג'ינג'ית!

TV

נייתן פיליון מגיע ל"קומיוניטי", ואף יחלוק מסך עם ג'ונתן בנקס.

TV

הסיכום השבועי של טלי על "אקס פקטור", וכאן על התוכנית השנייה.

TV

תודה לאסף, שכותב: ב-ABC מיקמו את הפרומו לספין אוף של "עד עצם היום הזה" באזור, אהמ, אסטרטגי.

TV

הדממת הממשלה בארה"ב הביאה לכך שחתונות מתוכננות באתרים לאומיים לא יכלו לצאת לפועל. קולבר נכנס לתמונה כדי לעזור וגייס לשם כך גם כמה עזרים. כאן החלק השני.

TV

תשעה פרקים עתיקים של "דוקטור הו" שעד כה לא היה להם עותק בנמצא, התגלו באולפן טלוויזיה בניגריה ומוצעים להורדה בתשלום.

TV

לא רק שינייד אוקונור, גם למרגול יש דברי חוכמה למיילי סיירוס.

TV

בוודאי הספקתם לראות את הקאוץ' גג הנהדר שביים גיירמו דל טורו ל"הסימפסונס" לכבוד ליל כל הקדושים בפרק ששודר השבוע. הוא כלל כל כך הרבה רפרנסים לסרטי אימה בכלל ולסרטיו של דל טורו בפרט, אז חבורה באתר גרמני לקחה על עצמה למנות את כולם, וזה די מדהים. החזיקו את האצבע על מקש הפאוז.

המשך…

רוחות העבר

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 08/01/2012 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

ספוילר "עברייני על" 3.08

המשך…

זה לא מדע טילים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 02/11/2011 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

ספוילר "עברייני על" 3.01

המשך…

עדכוני נכר: נהיה פה חם

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 23/10/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

HOT is on fire – אחרי המכירה האחרונה של "תמרות עשן", עכשיו נמכרה גם "עספור" לנוכרים, לחברת ההפקה של ג'ון וולס ("צ'יינה ביץ'", ER, "הבית הלבן"), שלאחרונה אחראית על העיבוד האמריקני המוצלח של "חסרי בושה". סחתיין נוסף לחם.

TV

אם נטלי זיאה לא מעלה מספיק את מפלס הסקסיות הנשית של "צדק פרטי", בעונה הבאה מגיעה גם קרלה גוג'ינו אהובתי. היא תגלם סגנית מנהל במשרד המרשלים בוושינגטון שגם עבדה עם הרלן בעבר.

TV

זה לא מפתיע לאור ההצלחה הגדולה שלה, אבל FX חידשה את "ילדי האנרכיה" לעונה חמישית.

TV

עוד תמונות מסט העונה החמישית של "מד מן", הפעם אליזבת' מוס, שנראית כמו מסטיק בזוקה.

המשך…

עברייני העל vs אמריקה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 20/10/2011 בקטגוריה ‏חדשות

היינו צריכים לראות את זה מגיע – "עברייני על", או Misfits בלעז בריטי, נרכשה לעיבוד אמריקני. הטוויסט הוא שהאחראים לרכישה הם ג'וש שוורץ וסטפני סאבג', אנשי "אחת שיודעת" (ואיש "צ'אק"). הסדרה הבריטית המקורית כל כך גסה ומלאה הומור קיצוני ואלימות עד שקשה לדמיין שהעיבוד האמריקני יצליח לעשות משהו טוב אילולא ישמור על אותה וולגריות מלבבת, מה שאומר שאסור לה לנחות ברשת ארצית אלא לכוון לכבלים, רצוי פרימיום, מקום ששוורץ את סאבג' עדיין לא ביקרו בו. בנוסף, העיבוד החדש עומד בפני אותה בעיה קשה שהמקור הבריטי ניצב בפניה כעת: האם אפשר בכלל בלי רוברט שיהאן, הוא ניית'ן האדיר, שהחזיק את הסדרה על כתפיו ועזב אחרי העונה השנייה? בינתיים המקור הבריטי מצליח עד מאוד בארה"ב – הפרקים שלו זוכים להמוני הזמנות ב-Hulu.

תכל'ס אני מברך על רימייק כזה. המקור התבחבש באופן כה חד כה מהר עד שניסיון נוסף יעשה רק טוב למותג. אמנם לשוורץ עצמו יש ניסיון לא אכזב בהתבחבשיות, ע"ע עונות 2 והלאה של "האו.סי" והעונה הרביעית האיומה של "צ'אק", אבל לפחות הוא שורד יותר מששה פרקים, בניגוד ל"עברייני העל" הבריטיים. בכל מקרה נקווה שהעיבוד יהיה יותר בכיוון "חסרי בושה" ופחות בכיוון "סקינס".

וגאס בייבי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/09/2011 בקטגוריה ‏וידאו, סיכומי פרקים

דרדלה וגמרנו

 

לקראת העונה השלישית של "עברייני על", שמגיעה באוקטובר, פרסם הערוץ המשדר E4 באתר הרשמי שלו פרק בן עשר דקות המכונה 3.00, שבעצם מאפשר לנו להיפרד מרוברט שיהאן ולתת הצצה לבחור החדש שאמור להיכשל להיכנס לנעליו. אם אחרי הסוף המעפן של העונה השנייה קיוויתי לעונה שלישית מוצלחת יותר, בא פרק הביניים הזה והזכיר לי להנמיך ציפיות.

הקטע לא מכיל אף אחד מהעבריינים מלבד ניית'ן, שמנסה לעשות מכה בווגאס כדי לכלכל את מארני והתינוק – כן, הם עדיין עם השטות הזו – וכיאה לו הוא מסתבך. באופן מעניין, גם לדילר בווגאס יש מבטא בריטי.

מהרו לצפות לפני שיוסר.

המשך…

האינקרדיבלס

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/06/2011 בקטגוריה ‏כתבות

רוברט שיהאן

ההמלצות הבלתי נדלות והגעתה של הסדרה אל ה-VOD הביאו אותי לצפות סוף סוף בעונה הראשונה של "מיספיטס", סדרה ששמה העברי, "עברייני על", גם מטופש וגם לא מתאים לה. סוף סוף הבנתי את כל השבחים, את הקסם שלה, ולמה עזיבתו של רוברט שיהאן היא אסון לסדרה. מיד עם תום הצפייה העונה הראשונה – שגמעתי כמובן במהירות, בכל זאת כולה ששה פרקים – אצתי להוריד את העונה השנייה, אבל לפני שאצפה בה יש לי כמה סיכומים לגבי העונה הראשונה (ספוילרים לכולה מכאן והלאה).

המשך…

© עידו ישעיהו