Posts Tagged ‘Last Resort’

קפטן

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/09/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/Last-Resort-poster-last-resort-30860968-1000-1481-1.jpg?t=1348930055עד כה עונת הסתיו של 2012 לא הביאה עמה בשורות טלוויזיוניות גדולות, כך שלא נדרש הרבה כדי שקוץ ייראה כמו ורד. הפיילוט של Last Resort הוא בקלות הפיילוט הכי טוב שראיתי עד כה מהעונה החדשה, ולא כי הוא קוץ במדבר, אלא הוא מצוין בפני עצמו. ציפיתי למוצר טוב, בכל זאת שון ראיין ("המגן", Terriers) הוא אחד היוצרים ומרטין קמפבל (במאי שני סרטי ג'יימס בונד האחרונים) ביים אותו, אבל הוא עלה על הציפיות שלי.

העלילה מגוללת את סיפורו של צוות בצוללת גרעינית, כולל המפקד (אנדרה ברואר ממגנט כתמיד) וסגן המבצעים (סקוט ספידמן מ"פליסיטי", חסרת על המסך), שמקבל פקודה דרך צינור לא מקובל לשלח טיל גרעיני על פקיסטן. מכאן נחשפים משחקי כוח, מאזני אימה וקונספירציות שמשתמשים בצוללת ככלי משחק (משחק הלוח "צוללות", שמא?), מקימים את אנשיה זה על זה ומביאים אותם לנקוט עמדה לנוכח מה שקורה סביבם.

המשך…

דע את עונתך

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 22/08/2012 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות, כתבות
http://images.zap2it.com/images/tv-EP01568028/the-mindy-project-mindy-kaling-1.jpg

הקומדיה החדשה הכי טובה?

עדכון: הוספתי למטה את שני החלקים האחרונים.

בהאפינגטון פוסט יצאו השבוע בפרויקט מעולה שבמסגרתו הם תשאלו המון מבקרי טלוויזיה אמריקניים לגבי העונה החדשה שמגיעה בחודש הבא, עם מספר שאלות ברורות: מהי הקומדיה הכי טובה בה, הדרמה הכי טובה, הסדרה הכי גרועה, כוכב הטלוויזיה הכי חם והסדרה החוזרת שהם הכי מחכים לה. מדי יום הם מעלים וידאו עם לקט המוקדש לתשובות על שאלה אחת, ועד כה ישנם שלושה כאלה. מדובר בלקטים מאירי עיניים (ומאוד משעשעים), ובינתיים מסתמנות הפתעות קלות, לפחות מבחינתי: למרות הטריילר הפושר שלה, "פרויקט מינדי" היא בלי תחרות הקומדיה שרוב המבקרים הכי חיבבו, ובין הדרמות בולטות "נאשוויל" – כולל בין אלה שלא סובלים קאנטרי, כמוני – ו-"Last Resort" של שון ראיין, שהטריילר שלה זכה אצלנו לתגובות צוננות על אמינותו. בין הסדרות הגרועות בולטת אחת יותר מכל רעותיה – Neighbors, הסיטקום ההוא עם שכונת החייזרים.

כדאי לשים לב שכל התשובות של המבקרים מתבססות על צפייה בפיילוט בלבד, כך שניתן ורצוי לקחת אותן בערבון מוגבל, אחרת "סטודיו 60" הייתה אחת היצירות הגדולות של העשור הקודם.

על מנת לרענן את זכרונכם בשלל העונה החדשה, הנה מה שהציגו הרשתות ב-Upfronts בחודש מאי:
ABC | NBC | CBS | Fox | The CW

המשך…

Upfronts 2012: רשת ABC

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/05/2012 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

עדכון: נוספו טריילרים בסוף הפוסט.

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/HowtoLiveWithYourParents.jpgABC היא השלישית שחושפת את לוח השידורים שלה לעונה הבאה, וכבר עכשיו מסתמן שדה קרב קשה: ערבי שלישי. גם ב-ABC וגם ב-NBC ובפוקס משדרים סיטקומים בערב הזה, כולל למשל "הכל לטובה" ו"בחורה חדשה" זו מול זו (הסיוט של דיימון וויאנס ג'וניור, שמככב בראשונה ושיחק בפיילוט של השנייה), וכן מול הסיטקום החדש של מתיו פרי. אפשר להתחיל להמר מי יהיו חלליו הראשונים. אני אומר ABC. מעבר לכך יש שינוי מעניין נוסף: "נקמה" תופסת את מקומה של "עקרות בית נואשות" בשמונה השנים האחרונות. מתאים למדי.

עשר סדרות חדשות הזמינה הרשת, מהן ארבעה סיטקומים ושש דרמות – חמש מכלל אלה יגיעו במידסיזן.

רשת NBC
רשת פוקס

אינן עמנו עוד:
עקרות בית נואשות
המלאכיות של צ'ארלי
ביצ'יות מבית טוב (GCB)
הנהר
Man Up
Missing
Pan Am
Work It

המשך…

© עידו ישעיהו