Posts Tagged ‘Hart of Dixie’

חשיפה מוגזמת

פורסם ע"י ‏טלי שיינפלד‏
בתאריך 07/01/2013 בקטגוריה ‏כתבות

Rachel Bilson - Heart of Dixie Promotional Shots 1במסגרת הפופולאריות הנמשכת של הדרום אדום הצוואר והמיוזע (ע"ע דם אמיתי, צדק פרטי, ממפיס ביט, נאשוויל), הגיעה אלינו לעונת חורף סוערת גם Hart of Dixie (או בשמה העברי הנתלה באילנות גבוהים, "חשיפה לדרום").

הפיילוט מספר את סיפורה של ד"ר זואי הארט (רייצ'ל בילסון) שהיא עילוי בתחום הכירורגיה הקרדיולוגית, אבל לא משהו בתחום ה- Bed side manners. לא האוס, אלא יותר הביץ' שחייה מתוכננים כבר לעשר השנים הבאות, ולהרגיש משהו כלפי מישהו או משהו בשבילה זה רק עיכוב.
אבל בגלל המכשלה הפעוטה הנ"ל, היא לא מקבלת את ה-fellowship בבית החולים שבו התמחתה, וגם לא בכל בית חולים ניו-יורקי שמכבד את עצמו, ונאלצת לקבל את הצעתו של תימהוני זקן, שניגש אליה לאחר טקס הגמר שלה, לעבוד במרפאתו באלבאמה – הצעה אותה זואי לא מי יודע מה מכבדת.

וכאן אנו עדים למפגש הצפוי והבלתי נמנע בין מנתחת מפונקת הלבושה למשעי בחליפת שאנל עם עקבים בגובה של 7 ס"מ, לבין בלובל, אלבאמה – עיירה קטנה ומאובקת, שבה תמצאו כמובן קרתנות, מבטא דרומי עסיסי ותנינים בשם ברט ריינולדס שמשוטטים בר בדרכים (לא מומלץ לבעלי פוביה מתנינים).

המשך…

תגיות:

עדכוני נכר: חדשו חדשו עמי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/10/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

אנטרטיינמנט וויקלי איחד בין כל הבלשים הראשיים של NYPD, מלבד מארק פול גוסלאר שהיה בצילומים. דיוויד קארוזו האידיוט מייחל עכשיו לעשות עוד עונות, אחרי שעזב לקריירה קולנועית כושלת בתום העונה הראשונה של הסדרה.

TV

והצמד שיצר את NYPD המופלאה, סטיבן בוצ'קו ודיוויד מילץ', חובר יחדיו לסדרה חדשה, הפעם משפטית. NBC רכשה את הזכויות לתסריט שהשניים כותבים, והעלילה תעסוק בחברת פרקליטים גדולה בוושינגטון שמתמחה בפשרות על סך מיליארדי דולרים. בחזית יעמוד אחד משותפי החברה, עילוי שמסתיר סוד גדול. זה היה יכול להיות מאוד מרגש אילולא היה מדובר בסדרה משפטית, אבל נראה מה יהיה איתה.

TV

עוד צמד שחוזר לטלוויזיה: מרשל הרשקוביץ ואד זוויק, אנשי "שלושים ומשהו", "אלה הם חיי" ו"להתחיל מחדש". לפני כמה שנים הם יצרו סדרת עשרים ומשהו כושלת ומאכזבת, ועכשיו הם עובדים על פרויקט ראשון במסגרת עסקה שחתמו עליה לאחרונה עם אולפני 20th Century Fox TV. הפרויקט הוא עיבוד לספר Confessions Of A Contractor של ריצ'רד מרפי, והוא מוגדר באופן מאוד לא מגרה כ"סבוניה על התמהיל הנפיץ שנוצר כאשר מערבבים תשוקה, קנאה ושיפוץ ביתי". מה?

המשך…

Upfronts 2011: סדרות CW

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/06/2011 בקטגוריה ‏חדשות
ואם למישהו בכלל אכפת: לוח 2011/12 של CW
מאת assafTV
פורסם לראשונה בפורום טלוויזיה אג'נדה

 

הרשת הקטנה המשדרת במשך חמישה ערבים בשבוע בלבד (שני-שישי בין 20:00 ל-22:00) הכריזה על הלוח החדש שלה. השינויים מינוריים/צפויים ובנוסף, שני יוצרים – קווין וויליאמסון וג'וש שוורץ – יזכו בעצם בערב שידור שלם, ערבים בהם שתי הסדרות המשודרות הינם בהפקתם. אז מה מכינה הרשת ל-2011/12?


שני
ערב ג'וש שוורץ
20:00 אחת שיודעת – עונה 5
21:00 סדרה חדשה – Heart of Dixie
רייצ'ל בילסון חוזרת לשתף פעולה עם ג'וש שוורץ בדרמה רפואית:
From the creators of GOSSIP GIRL and “The O.C.,” HART OF DIXIE stars Rachel Bilson as Doctor Zoe Hart, a sophisticated New York City woman who finds herself practicing medicine in a small Southern town.

 

המשך…

© עידו ישעיהו