Posts Tagged ‘קומיוניטי’

קומיוניטי 6.13: השלכות רגשיות של שידורי טלוויזיה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 08/06/2015 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "קומיוניטי" עונה 6 פרק 13, סוף העונה השישית

Community - 06x13 - Emotional Consequences of Broadcast Television

פורסם לראשונה בוואלה

העונה השישית של "קומיוניטי" הסתיימה בשבוע שעבר בארה"ב (הפרק האחרון שודר אתמול, ראשון, בסלקום TV וב-HOT קומדי סנטרל), ובשלב הזה לא ברור אם תזכה לעונה השביעית. דן הרמון לא שולל את האפשרות הזו, יאהו עושה קולות מרוצים וישנם דיווחים לא רשמיים על כך שהיא מעוניינת בעוד, אבל מצד שני הקאסט (שוב) מתפרק: קן ג'ונג (שמגלם את צ'אנג) יוביל סיטקום משלו ב-ABC, וגיליאן ג'ייקובס (בריטה) תככב בסדרה חדשה של ג'אד אפטאו בנטפליקס, "Love", שהוזמנו ממנה מראש שתי עונות. אבל בין אם חברי הקאסט יהיו זמינים ובין אם לאו, "קומיוניטי" צריכה להסתיים כאן. סוף העונה השישית, ולמעשה העונה כולה, הבהירו את זה.

הרבה פינאלות עשתה "קומיוניטי" בימי חייה. בעונה השלישית הינדס הרמון סיום שבמסגרתו ג'ף ווינגר השלים סוף סוף את התהליך שהפך אותו משמוק אנטיפת לאדם טוב בהרבה. זה היה סוף חפוז ולקוי שניכר כי נוצר כלאחר יד – הרמון ידע שהחוזה שלו עומד לפוג והרגיש שהולכים להעיף אותו, ועל כן התקין במהירות את הפרק האחרון שרצה בערך לעשות. העונה הרביעית, שאכן נעשתה בלעדיו, הסתיימה בפרק פנטזיה מוצלח למדי שהתרחש ברובו בדעתו של ג'ף ובמסגרתו שביעיית גרינדייל מהיקום המקביל הגיעה כדי לקצור בכולם. חשוב מכך: ג'ף סיים את לימודיו ואיתו עזב גם פירס. זה היה הסוף.

אבל זה בכל זאת לא היה הסוף. הרמון הוחזר לעבודתו (ואיתו חזר גם כריס מק'קנה, גאון המשנה) והיה אחראי על עונה חמישית מאוד לא אחידה ברמתה, אבל כזו שכללה כמה רגעים גדולים. גם בסופה הגיע סיום לסדרה וכמו בפעם הקודמת שהרמון היה אחראי על פינאלה, התוצאה היתה מסורבלת, לא מרשימה ובמקרה הזה גם עמוסת מטא מתיש מאי פעם. זה קרה הודות לעאבד כמובן, שההסתכלות שלו על העולם כעל סדרת טלוויזיה הביאה אותו להישיר מבט אל המצלמה, כלומר אלינו.

Community - 06x13 - Emotional Consequences of Broadcast Television 02

למשך זמן מה היה רושם שאכן הקיץ הקץ – NBC ביטלה את הסדרה, ההסכמים עם השחקנים עמדו לפקוע, אבל ממש ביום האחרון של החוזים יאהו הודיעה שהזמינה עונה שישית מהסדרה. כמו קודמתה גם היא היתה כרוכה בשינויים פרסונליים אקוטיים. אל צ'בי צ'ייס ודונלד גלובר (פירס וטרוי) שעזבו לפני כן, הצטרפו הפעם איווט ניקול-בראון (שירלי) ואף כוחות החיזוק ג'ון אוליבר וג'ונתן בנקס (הפרופסורים דנקן והיקי). כדי לעבות את השורות צורפו בתחילת העונה השישית שתי דמויות נוספות שהצליחו במידה כזו או אחרת להשתלב בחבורה.

העונה השישית היתה על כן מבחן עבור "קומיוניטי". לטעמי היא עברה אותו בהצלחה. זו היתה עונה מקורקעת בהרבה מקודמותיה, הרבה פחות פרקי ספיישל והרבה יותר ממשקים אנושיים מבורכים. כמה מהפרקים היו בינוניים, חלקם היה חביב, אחרים יכולים בשקט להצטרף לפנתיאון של הסדרה כולה (בהם פרק ההתחזות של הדקאן להומוסקסואל כדי להתקבל לחבר המנהלים, פרק הרוד טריפ ופרק הפיינטבול הטוב ביותר מאז הראשון). אבל ככלות הכל העונה הזו הקנתה תחושה של ספין אוף ופחות של אותה "קומיוניטי" שהכרנו.

ואז הגיע הפרק האחרון, ששמו הוא "השלכות רגשיות של שידורי טלוויזיה" וכתבו אותו הרמון ומק'קנה, וכמו שלושת קודמיו משמש גם הוא כפינאלה. אלא שהפעם מדובר ביצירה מושלמת שאיתה הסדרה צריכה לסיים (מכאן והלאה ספוילרים לפרק הסיום). כמיטב המסורת של "קומיוניטי", שמנתחת את עצמה יותר טוב מכל אחד אחר, הפרק הבריק במיוחד כי הוא היה רטרוספקטיבה במסווה של מבט אל העתיד. הדמויות ניסו לנחש כיצד תיראה "העונה השביעית" ועשו זאת תוך שימוש מבריק באלמנטים וברגעים שהכרנו מעברה של הסדרה. היתה שם קריצה ל"תגבור בתיאוריית הכאוס" והממדים המקבילים – כל דמות והתרחיש שלה. היתה שם כניסה זה לעורו של זה, כפי שעשה עאבד ב"ניתוח מערכות וירטואליות". היה גם ציטוט מפורש מהפיילוט: "בזאת הפסקתם להיות קבוצת לימוד. אני מכריז עליכם קהילה".

Community 6 P

כפי שכבר קרה בעבר, התרגיל הזה איפשר לנו לראות כיצד כל אחת מהן תופסת את עצמה ואת רעותה, וגם איך "קומיוניטי" כסדרה רואה את הדמויות שלה. צ'אנג למשל הוא סופר-קוקו באופן די עקבי. בעיני רוחו של עאבד כל אחד מחבריו מפטיר את הגדרת השורה האופיינית לו. אנני לדידו של ג'ף תוהה איך ייתכן שהצופים לא מרחמים עליה על כך שהיא עדיין בגרינדייל במקום להתקדם. החזון של בריטה היה "רציני", כלל פתיח שהזכיר מאוד את "בלש אמיתי" והפך את הדקאן לטרנסג'נדר. אבל מבחינתי המנצחת הגדולה היתה פרנקי – בריטה שאומרת "שלום" באיחור היתה הבדיחה הכי היסטרית בפרק שכולו מצחיק.

המשמעותי מקרב הדמויות, כשם שתמיד היה, הוא ג'ף. כזה שהתנגד בכל מאודו לסשן הפיצ'ים של חבריו, הוא נעתר לבסוף והציג את שלו בזה אחר זה. קודם הסיוט (הוא עדיין בוועדה להציל את גרינדייל ולצדו שלל דמויות משנה), אחר כך החלום (הוא הדקאן וכל חבריו סביבו), ואז שוב הסיוט (או שמא לא? הוא חונק שורה של עאבדים), ואז שוב החלום (או שמא לא? הוא חי באושר עם אנני ועם ילדם).

מה שמעניין הוא שלבסוף, אחרי שורת ההתמודדויות הזו עם הבשורות של חבריו ועם ההבנה שהוא מבוגר וששוב הכל הולך להשתנות, התרחיש האחרון של ג'ף הוא לגמרי נסיגה לדמותו הישנה והנצלנית. את השולחן האיקוני שלהם בספריה מאיישות מלבדו ג'ינג'יות יפהפיות שהוא נותן בהן סימנים. מסדר לעצמו נחמה קטנה כשחבריו עוזבים: עאבד ללוס אנג'לס, אנני לוושינגטון. החבורה הזו – שביעיית גרינדייל או הוועדה להצלת גרינדייל או הניפל דיפרז – מתפצלת פעם נוספת, ובתקווה גם אחרונה. הרי קצת מגוחך לקרוא לסדרה "קהילה" ולפרק ולשנות ולחבר שוב ושוב את מרכיביה.

community6_cast_

קשה לדעת איך תיזכר "קומיוניטי" בדברי הימים הטלוויזיוניים. ההתייחסות המתמדת שלה לעצמה והחיטוט הבלתי פוסק בה תוך אמצעי עזר מכל דבר שניתן לשאול מתרבות הפופ – סרטי אקשן, סרטי מאפיה, מערבונים, סרטי אנימציה, סרטי זומבים, סרטי מיסתורין, סרטי תעודה של קן ברנז ורבים אחרים – לצד פירוק והרכבה מחדש של כל מוסכמות הסיטקום האמריקאי לדורותיו, הפכה אותה לפרשנית של הז'אנר במקביל להיותה חלק ממנו (מה שלא נמנע גם בפרק האחרון, עם הנאום של עאבד על מקומה וחשיבותה של הטלוויזיה). אולי תהיה בכך השפעה גדולה על הז'אנר, אולי זה יהיה שולי.

כחלק מהנטייה הזו של "קומיוניטי" הגיע בעונה השנייה הפרק הגדול בתולדותיה, "פרדיגמות של זיכרון אנושי", פרק הלקט שבעצם הציג רק קטעים חדשים ובמסגרתו טבע עאבד את המושג "שש עונות וסרט". בכך זה צריך להסתכם. אחרי שש עונות הגיע הזמן לתת לנו את הסרט המובטח, להחזיר אליו את טרוי, שירלי, דנקן והיקי, ולפרוש בראש מורם.

תגיות:

קומיוניטי 6.03: גינוני חדר משבר בסיסיים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 27/03/2015 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "קומיוניטי" עונה 6 פרק 3

Community - 06x03 - Basic Crisis Room Decorum

היה איזה רגע בפרק שחידד עבורי את הבעיה שלי איתו, ולמעשה עם "קומיוניטי" בכלל. כאשר ג'ף ניסה לקעקע את יושרתה של הכלבה ותהה שמא היא נובחת יותר על דוורים שחורים, הדמות השחורה החדשה אלרוי פטשניק – הוא קית' דיוויד – הגיבה במבט תמה. לא שירלי, בטח לא טרוי, אלא מישהו שלא איכפת לנו ממנו אבל הוא שחור אז הוא חייב להגיב, וחייבים שמישהו יגיב ולכן יש שחור.

זה היה הפרק הראשון בעונה שבו כל החבורה החדשה הייתה ביחד – חדר המצב המטופש שלהם כלל את כולם בשלב מסוים עד שהתפזרו. ולראשונה ראינו עד כמה החוסרים המאסיביים ניכרים, ועד כמה קשה למלא את החלל. אמנם פרנקי ממשיכה להיות בסדר ומעבר לזה, והנוכחות שלה שם מנומקת היטב, אבל דמותו של אלרוי תלושה ואפילו קצת מעליבה את האינטליגנציה. מחזיר את בריטה כי היא לקחה לו את המכנסיים? נו באמת.

זה עשוי היה לעבוד אילולא הסיפור המרכזי של הפרק, שהיה אידיוטי בפני עצמו. כלבה שלמדה בגרינדייל וקיבלה תואר? הוא נמנע ממנה בגלל חוב לספרייה? מה? מה אתם רוצים? והסיפור של הדקאן עם ההתכתבויות? האהבה מעוורת, ברור, אבל זו מתיחה נוספת של החבל בפרק בעייתי גם ככה. זה יכול היה לעבור כאחד מהפרקים הקיצוניים ומפגרים במיוחד של "קומיוניטי" – אלוהים ואנחנו יודעים שלא חסרים לה כאלה – אבל בניגוד לעבר לא הרגשתי שמשהו מחפה על זה. הרגשתי שאני צופה במוצר מעט ירוד. למעשה הגבתי קצת כמו אנני, שההבנה הזו גרמה לה להתפכח ולהבין באיזה מקום היא נמצאת.

אני לא חורץ שמדובר בנקודת שבר של הסדרה אלא פשוט בפרק מחורבן. כך אני רוצה להאמין, במיוחד בהתחשב בעובדה שזהו פרק ה-100 שלה. זה בסדר וגם הגיוני שדן הרמון והחברים בחרו לא לציין את זה באופן גרנדיוזי או יוצא דופן – הרי גרנדיוזי ויוצא דופן הם לחם חוקה של הסדרה – אבל אני פשוט מקווה שלא יירשם בדיעבד כהפך הגמור מזה, לפחות מבחינתי.

הרמון אמר שניסה להקנות לעונה הזו תחושה של עונה ראשונה, ואני חושב שזו דרך נכונה לעשות את זה אחרי כל השינויים. וכמו בעונה הראשונה יקח לה זמן למצוא את הרגליים שלה ולהתחיל ללכת באמת, מה שעשוי להוביל ליצירות מופת כמו "לוחמה מודרנית", "קליגרפיה שיתופית", ובמיוחד "פרדיגמות של זיכרון אנושי" – הפרק שהמחיש יותר מכל עד כמה הכימיה והדינמיקה של הקאסט מדהימה ועד כמה "קומיוניטי" גאונית. הלוואי שזה יקרה שוב.

תגיות:

שש עונות וסרט?

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 20/03/2015 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

Community 6 s

פורסם לראשונה בוואלה

"זה יהיה טוב עבור כולנו, זו התחלה חדשה"
(בריטה)

כאשר נודע בקיץ שעבר ש"קומיוניטי" זוכה לחיים חדשים אחרי שבוטלה, היו לא מעט סיבות לדאגה למהול בהן את השמחה. NBC ביטלה את הסדרה אחרי חמש עונות, מאכזבת עמוקות – עמוקות! – את המעריצים שקיוו שהסיסמה שמלווה את "קומיוניטי" כבר שנים, "שש עונות וסרט", לא תזכה להתממש. אבל אז, ממש ברגע האחרון, רגע לפני שפוקעים החוזים עם השחקנים, הגיעה יאהו והושיעה אותה: תהיה עונה שישית, והיא תוזרם באינטרנט.

הסיטקום המבריק של דן הרמון עוקב כבר חמש שנים וקצת אחרי הרפתקאותיהם הבלתי סבירות של חברי קבוצת למידה ב'גרינדייל', מכללה מקומית עלובה בקולורדו. העונה החדשה שלה היא השלישית ברציפות שמתחילה מחדש: הרביעית ב-2013 הייתה הראשונה בלי דן הרמון, שפוטר שנה קודם לכן. בעונה החמישית הוא הוחזר וניסה למחות כליל את מה שמחליפיו עשו לפני כן – הפרק הראשון לעונה אפילו נקרא "רי-פיילוט". השבוע הגיעו ליאהו צמד פרקי הפתיחה של העונה השישית (ואתמול, יום ה', גם לסלקום TV כאן בישראל) ואף היא מתחילה מחדש במקום חדש, משוחררת מחוקיה הכובלים של רשת הארצית.

היעדר מגבלות הוא לא בהכרח עניין חיובי. מספיק להסתכל לשם כך על סיטקום מבריק אחר ששודר ברשת ארצית ואז זכה לחיים חדשים בשירות סטרימינג: "ארסטד דיבלופמנט", ששודרה ב-Fox בין השנים 2003 ל-2006 ואז קמה לתחייה בנטפליקס ב-2013 לעונה רביעית שהייתה די איומה. החבל הארוך מדי שסיפקה נטפליקס, לצד אילוצי לו"ז הנובעים מהקאסט העסוק, גרמו למיץ' הורביץ', יוצר "ארסטד" וחבר של דן הרמון, לשנות תבנית – פרקים ארוכים מכפי שהכרנו (במקום 21 דקות הם הגיעו לפחות ל-30) וכאלה שמתמקדים כל פעם בדמות אחרת.

מול תהליך דומה עמדה "קומיוניטי". עצם המחשבה לאפשר גבולות פרוצים אף יותר לדן הרמון – האיש שהפך את 'גרינדייל' למגרש משחקים עצום שכלל עד מלחמות פיינטבול, פרקי אנימציה, זומבים ומחוות לכל דבר שזז בתרבות הפופ של ארבעים השנים האחרונות – עורר מעט חשש. אלא שכבר בשלב מוקדם הרמון הרגיע. "'קומיוניטי' שהצופים מזהים צריכה להיות שם… אין לי תוכניות גדולות ומגוחכות", אמר בקומיק-קון האחרון. "הפילוסופיה שלי היא: נסה לעשות את אותה תוכנית ואפשר לחוסר הגבולות להיות מורגש. אני לא רוצה לשנות את המתכונת עד כדי כך שאנשים יחשבו, 'זו תוכנית חדשה'".

החדשות הטובות לנוכח שני פרקי פתיחת העונה הן שנראה כי הרמון אכן עשה כמיטב יכולתו לשמור על אותה תוכנית. 'מיטב יכולתו' הוא מושג מפתח כאן, כי בפתח העונה היה עליו להתמודד לא רק עם מדיום חדש אלא עם שינוי נוסף בקאסט. משביעיית גרינדייל הפוחזת נותרו כיום רק ארבעה – צ'בי צ'ייס (פירס) נטש בסוף העונה הרביעית, דונלד גלובר (טרוי) עזב באמצע החמישית וכעת פורשת גם איווט ניקול בראון (שירלי). העניין הוא שהעונה החמישית כבר התמודדה יפה עם העזיבות של פירס וטרוי – היא החזירה את פרופסור דאנקן (ג'ון אוליבר) וחיזקה עם פרופסור היקי (ג'ונתן בנקס). זה עבד היטב, אבל כעת גם הם עזבו; האחד לתוכנית משלו ב-HBO והאחר שוב לתפקיד מייק ארמנטראוט במסגרת "סמוך על סול". במקום כל אלה יש חיזוק חדש בתחילת העונה השישית, והוא אפילו עובד יפה, אבל גם כך הזיגזגים האלה לא עושים עם חסד עם "קומיוניטי", שמוצאת את עצמה נאבקת בעור שיניה לחפות על כל החוסרים.

"אני חושש שאת לא בולטת מספיק גם מבחינת המראה וגם מבחינת המטרה שלך. אני לא יכול להחליט אם יש לך איזשהו פגם מסוים, תכונה משונה או נקודת מבט שהופכת אותך לתוספת יצירתית לקבוצה. דאגת העל שלי היא שאת כדמות מייצגת את הסוף של מה שנהגתי לכנות 'התוכנית שלנו', שפעם הייתה משפחה לא סבירה של סטודנטים חסרי התאמה ועכשיו היא קבוצה די רופפת של סטודנטים ומורים. אף אחד מהם לא לוקח קורס ביחד במכללה שעם בואך הופכת ליותר ויותר מקורקעת, שואלת שאלות כמו איך יש למישהו מאיתנו כסף? מתי נקבל את התארים שלנו? ומה קרה לבחורה שיצאתי איתה? ולא שאלות שבעיניי הן חשובות יותר כמו, מה אמיתי? מהי שפיות? האם יש אלוהים?"
(עאבד, אלא מי, מנסח עבורנו שוב את "קומיוניטי")

Community 6 Abedמה שיפה הוא שהרמון עושה בערך את הדבר היחיד שהוא יכול לעשות ומנצל את התוספות החדשות כדי לרענן את הדינמיקה. המצטרפים הם פאג'ט ברוסטר ("אנדי ריכטר שולט ביקום", החברה של ג'ואי שצ'נדלר היה מאוהב בה ב"חברים"; היא גם גילמה דמות אחרת בעונה הקודמת של "קומיוניטי" – אחראית המחלקה המחשובית) וקית' דיוויד ("מגויסים", "The Cape" – אותה סדרה קצרת ימים שעאבד הכריז עליה פעם שתזכה לשש עונות וסרט).

ברוסטר בולטת במיוחד כי דמותה מביאה משהו חדש בתכלית – נורמליות. פרנקי דארט מגיעה כדי לייעץ לוועדת "הצילו את גרינדייל", מה שאומר שבפועל היא המבוגרת האחראית על הגנון המוזר שלהם שם, תפקיד שבמידה רבה היה שמור עד כה לג'ף (ג'ואל מקהייל). הרמון בחכמה לא הופך אותה לאיש הרע חרף תפקידה ואופיה הנורמלי וחסר ההומור, כפי שהיא מעידה על עצמה. תחת זאת היא מגייסת לשורותיה את ההפך הגמור ממנה, עאבד (דני פודי), שלראשונה בתולדות "קומיוניטי" מפסיק לפחד משינויים. הגיוני, בשלב הזה הוא כבר מורגל בהם. עצם החיבור ביניהם חמוד, והוא נותן לנו מעין רשות להתחבר אליה גם כן למרות שהיא כאילו- האנטגוניסטית בסיפור. כאשר פרנקי לבסוף מאבדת את זה ועולבת בגיבורים, אנחנו כבר מחבבים אותה מספיק כדי למחול לה, שלא לומר לחוס עליה.

המקורקעות שעאבד מייחס לפרנקי עושה חסד עם "קומיוניטי", אחרי עונה חמישית שהייתה דוגמה מעולה לאיך להפגין גאונות ובכל זאת לא לעשות את זה נכון. הדבר שהפך את הסדרה בעבר לכה טובה ואהובה הוא העיסוק בדמויות ובגרינדייל באופן נורמלי – ככל הניתן עם דמויות מופרעות כמו הדקאן וצ'אנג, שגנבו שניהם את ההצגה בפרק השני החדש – ואז מדי פעם להשחיל פנימה ספיישל מפואר וגאוני. אלא שהשנה שעברה המתה בפרקי קונספט מיוחדים שנטלו את הייחוד ואת החגיגיות מכל העניין. עכשיו, שחר חדש-ישן, שני הפרקים הראשונים של העונה השישית היו מהסוג הנורמלי, והגם שהם לא מהסוג שייכנס לפנתיאון הסדרה, הכיוון שעליו הם מסמנים הוא בדיוק מה ש"קומיוניטי" למודת התלאות צריכה עכשיו.

קטנה עם ספוילר

* "הקצב והאופה", הספין אוף בסוף הפרק הראשון בכיכובה של שירלי וסטיבן וובר, כה מטומטם ומבריק. איווט ניקול בראון ממש רזתה.

תגיות:

עדכוני השבוע מאחדים את הלהקה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/08/2014 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

american-horror-story-freak-show1

חברים מתאחדים, צער גידול בנות זוממת על קאמבק, ג'ורג' ר. ר. מרטין עם האצבע קלה על ההדק, צ'לסי הנדלר נפרדת, ניק עופרמן גאון, כריס פראט מלך, ג'וליה נפטרת מהאמי, פאנל "משחקי הכס", ביטולים, חידושים, ליהוקים ועוד חדשות וקטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג).

TV

חידושים וביטולים: "הנגיף" חודשה לעונה שנייה. טרם צפיתי בה, הביקורות הורידו לי את החשק | מההההה – "קוד שרוף" חודשה לעונה שנייה | "הסקס של מאסטרס" ו"ריי דונובן" חודשו לעונות שלישיות בשואוטיים | נטפליקס מחדשת בזריזות את סדרת האנימציה החדשה שלה, "BoJack Horseman", לעונה שנייה | רשת A&E מבטלת את "לונגמייר" אחרי שלוש עונות.

TV

משמאל: הפוסטר לעונה החדשה של "אימה אמריקאית".

TV

ליהוקים: הו כן, דיוויד הייד פירס מגיע על העונה החדשה של "האישה הטובה" | תודה לקרן בר לב: שונדה ריימס תתארח ב"מינדי" | תודה לתומר, שכותב: אדריאן פאליקי מצטרפת ל"סוכני שילד" בתפקיד בובי מורס\מוקינגבירד. בקומיקס מוקינגבירד הייתה סוכנת שילד\ויג'ילנטית (בעבר אף תיכננו להפיק סדרת טלוויזיה בכיכובה) ובת-זוגו של הוקאיי (ג'רמי רנר) | תודה לתומר סויקר, שכותב: שרלטו קופלי ומישל פורבס מצטרפים לעיבוד של סוני לסדרת הקומיקס "Powers". קופלי יגלם את הדמות הראשית, הבלש כריסטיאן ווקר; פורבס תגלם את גיבורת העל הפופולרית רטרו גירל, שהחקירה שפותחת את סדרת הקומיקס סובבת את דמותה (נראה שפיספסתי חדשות ליהוק קודמות, מפני שמופיעה שם רשימת שחקנים שכבר לוהקו לסדרה, ביניהם אדי איזארד) | שוב תודה לתומר, שכותב: מדווחים שפטריק וורברטון יחזור לגלם את The Tick בסדרה חדשה שתופק ע"י סוני ותופץ ע"י אמזון. וורברטון גילם את הדמות בסדרת לייב-אקשן קצרת ימים ב-2001 (היו לה 9 פרקים בלבד), שמן הסתם הצליחה הרבה פחות מהסדרה המצוירת (1994-96). שתיהן התבססו על דמות הקומיקס שיצר בן אדלונד (כיום מפיק ותסריטאי של "על טבעי"). בדיווח נאמר גם כי אלדונד יהיה מעורב בהפקה החדשה.

TV

סבב וידאו: כריס פראט סופר-מלך גם במסגרת אתגר דלי מי הקרח | גם הומר סימפסון נרתם לאתגר | יאהו טופחת לעצמה על הגב ומשחררת פרומו מעולה לעונה השישית של "קומיוניטי", שבעצם סוקר את העונות הקודמות"| הקאסט של "ברוקלין תשע תשע" נותן טעימה כיפית למדי מהעונה השנייה | טיזר ראשון למה שללא ספק יהיה הגילטי פלז'ר המחריד של השנה: הסיפור האמיתי של "הצלצול הגואל" | תודה לתומר: גם השנה המחיזו ילדים את סדרות הדרמה המועמדות לפרסי האמי וגם השנה זה חמוד | גיירמו ראיין עבור ג'ימי קימל את שלל כוכבי טקס האמי, כולל בראיין קרנסטון, ארון פול, ג'וליאנה מרגוליס וסטיבן קולבר | תודה למיכאל גינזבורג: סופרקאט של פרסומות עם כוכבים לפני שהיו מפורסמים | תודה למיכאל: טיזר דברני ל-"Better Call Saul".

TV

מאחר שאני כותב עכשיו יותר בוואלה, אחלוק משם לפעמים דברים שכתבתי. כמו זה: תזמורת בניו יורק מעלה מופעי אופרה בהשראת סדרות טלוויזיה.

TV

כי עד עכשיו זה היה קשה: ג'ורג' ר. ר. מרטין אומר שכעת יותר קל לו להרוג דמויות.

TV

תודה לתומר: מסתמן שלא תהיה עונה נוספת של "היפה והחנון".

TV

השבוע הזה הביא לא פחות משלושה קאמבקים של סדרות נוסטלגיה. ראשית, משאלותיי הכמוסות מתגשמות: "צער גידול בנות" מתכננת קאמבק.

TV

זה הכי קרוב שנקבל לאיחוד אמיתי: החברות מ"חברים" הגיעו אל מערכון אצל ג'ימי קימל.

TV

האנשים שהביאו לנו את העיבוד הקולנועי ל"רחוב ג'אמפ 21", מתכננים עכשיו לעבד מחדש לסדרה ברשת פוקס את "The Greatest American Hero" האייטיזי, שבעברית נקראה "גיבור אמריקאי", על אודות אדם מן השורה שמקבל כוחות על ומתקשה להתמודד איתם. הנה הפיילוט שלו במלואו.

TV

דון פארדו, הכרוז של "סאטרדיי נייט לייב", מת בשבוע שעבר. SNL לא תהיה אותו הדבר.

TV

המון חברים הגיעו להיפרד מצ'לסי הנדלר באקסטרווגנזה בתוכנית האחרונה של ב-!E.

TV

וכעת עציץ.

Cactus Sideshow Bob

TV

תודה לאלון זרביב: מחשבות מקלחת גאוניות של ניק עופרמן. הן אכן גאוניות ומורכבות מוואן ליינרים שצריך לגזור ולתלות על הקיר.

TV

פנו לכם 55 דקות – HBO שיחררה במלואו את הפאנל של "משחקי הכס" מקומיק-קון האחרון.

המשך…

שלח בלופרך על פני המים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 21/08/2014 בקטגוריה ‏וידאו

עונת הדוידים השנתית בפתח ועמה מגיעים הפספוסים. אני אעדכן כמיטב יכולתי את הבלופרים ככל שאוכל בפוסט הזה לאורך החודשים הקרובים.

עדכון 1: מי היה מאמין, "מחלקת גנים ונוף" חולקת את מקבץ הפספוסים הארוך שלה, מעל תשע דקות כולל קטעי הביניים, באופן רשמי. עונג.

מתחילים עם המקבץ שמדי שנה הוא אחד הכיפיים ביותר: "קומיוניטי"! עדכון: כבר הוסר. יש בתגובות חלופה באיכות פחות טובה, אעדכן משהו חדש כאשר יהיה.

המשך…

עדכוני השבוע שותים מים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/08/2014 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

Downton Abbey 5 Oops

אחוזת דאונטון מפשלת, ורוניקה מארס חוזרת בערך, מאפי קוטלת הערפדים, עונות נוספות לנותרים ולנוכריה, תהפוכות בערוץ 1 ובערוץ 2 ועוד חדשות וקטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג).

TV

ילדים חמודים, האם תוכלו לזהות מה לא שייך בתמונת הפרומו החדשה הזו למעלה של "אחוזת דאונטון"? אופסי.
עדכון: הקאסט של "אחוזת דאונטון" שחרר היום תמונת תגובה לפאדיחת הבקבוק.

TV

חידושים וביטולים: הידד, עוד דכדוך ויגון! "הנותרים" חודשה לעונה שנייה | סטארז מחדשת את "נוכריה" לעונה שנייה | ABC Family מבטלת את "מסובך" ("Twisted") אחרי עונה אחת ומחדשת את "הוחלפו בלידתן" לעונה רביעית | "חוצה את הקווים" מחודשת לשתי עונות נוספות בנות עשרה פרקים כל אחת.

TV

קשת הודיעה שתעבור לשבעה ימי שידור בעוד כשנה ורבע.

TV

מפרק רשות השידור נכנס לתפקידו, מיד פיטר את המנכ"ל יוני בן מנחם ומינה במקומו את יונה ויזנטל שלאחרונה פרש מ'כן'. וואו.

TV

חם רכשה את הסדרה החדשה (העתידית) של חגי לוי בשואוטיים, בכיכובם של דומיניק ווסט והמבטא האמריקאי שלו (וגם עם מורה טירני).

TV

הקאסט של "ורוניקה מארס" חוזר בסדרת רשת חדשה בהרכב מלא.

TV

חובבי קרייג פרגוסון, לא תצטרכו להיפרד ממנו עם לכתו מהלייט לייט נייט – הוא כנראה ינחה תוכנית טוק שואו חדשה בת חצי שעה.

TV

מה? מסתבר שב-2007 אליסון ברי וג'ניפר לורנס שיחקו בפיילוט עבור קומדי סנטרל לפארודיה על סדרות נעורים. אליסון גילמה את מאפי קוטלת הערפדים.

TV

אליזבת' מוס אומרת שכלל לא פנו אליה מ"בלש אמיתי".

TV

סבב וידאו: ג'ימי פאלון עם פארודיה נוספת, הפעם על "בית הקלפים", וזה מעולה | לבחור הזה מהדבר ההוא יש מסר חשוב עבורכם | הזמנים הם א-משתנים – טריילר חדש ל"אימפריית הטיילת".

TV

לציון חצי היובל להיווסדה של "הצלצול הגואל", בני עשרה בני זמננו (כולל מייזי וויליאמס המגניבה) מגיבים לה.

TV

גם בסדרה החדשה שלו שון בין לא יודע איך לא למות.

TV

הידיעה על מותו של רובין וויליאמס הגיעה במהלך צילום התוכנית של קונאן ביום שני, ובהלם רב הוא בישר את הבשורה לצופיו. פשוט עצוב.

TV

יאהו משחררת טיזר אפי ונהדר ל"קומיוניטי" שמסכם את חמש העונות הקודמות.

קומיקומיוניטי 2014

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/07/2014 בקטגוריה ‏חדשות
Community Comic Con 2014

צילום: Tonya Wise/Invision/AP

זה לא סוד שמצאתי את העונה הרביעית של "ארסטד דיבלופמנט" איומה ושאני מתכחש אליה ובדעתי מסרב להכליל אותה כחלק מהסדרה. החבל הארוך מדי שמספקת נטפליקס, לצד אילוצי לו"ז הנובעים מהקאסט העסוק, גרמו למיץ' הורביץ' לשנות תבנית – פרקים ארוכים מכפי שהכרנו (במקום 21 דקות הם הגיעו לפחות ל-30) וכאלה שמתמקדים כל פעם בדמות אחרת.

מול תהליך דומה עומדת כעת "קומיוניטי", שאחרי חמש עונות ב-NBC בוטלה ונגאלה על ידי יאהו. ההבדל המשמעותי: זה קרה ממש בסמוך לביטול, כך שהקאסט עדיין כולו קשור בחוזה ולא צריך ללקט אותו משאר מפעלותיו. אתמול התקיים פאנל "קומיוניטי" בקומיק-קון בסן דיאגו בנוכחותם של הרמון, יד ימינו בהפקה כריס מקנה, ג'ואל מקהייל, גיליאן ג'ייקובס, ג'ים ראש ודינו סטמאטופולוס (סטאר-ברן וכותב ומפיק בסדרה). כאשר הרמון נשאל למה ניתן לצפות בעונה השישית, הוא מיד מניח את דעתי: "'קומיוניטי' שהצופים מזהים צריכה להיות שם… אין לי תוכניות גדולות ומגוחכות. הפילוסופיה שלי היא: נסה לעשות את אותה התוכנית, ואפשר לחוסר הגבולות להיות מורגשים [1]. אני לא רוצה לשנות את המתכונת עד כדי כך שאנשים יחשבו, 'זו תוכנית חדשה'". הדברים האלה גורמים לי לסבור שגם הרמון לא משתגע על העונה הרביעית בסדרה של חברו הורביץ, אבל מן הסתם זו סתם השלכה פרטית שלי.

[1] את זה פחות אהבתי לשמוע, כבר בעונות הקודמות הרגשתי את חוסר הגבולות ולא תמיד זה דבר טוב.

הבדל משמעותי נוסף מיצירותיה של נטפליקס שנחשף אתמול בפאנל: יאהו תספק פרק אחד בשבוע ולא תשחרר את כולם בבת אחת, השבח לאל. מתי תשודר העונה החדשה? לא בדיוק ברור. יאהו תשדר את הפרקים כאשר יהיו מוכנים, אבל הרמון אומר שהוא רק יתחיל לכתוב במהלך הסתיו, כך שלדעתו זה יקרה בסביבות דצמבר, אבל סביר יותר להניח שמתישהו בתחילת 2015. כפי שניתן לצפות, מישהו מהקהל צילם את הכל והעלה ליוטיוב, הנה זה באיכות לא רעה.

תגיות:

עדכוני מאי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/05/2014 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות, כתבות

מלבד ה-upfronts על חידושיו, ביטוליו ולוחותיו, היו עוד כמה דברים שהתרחשו מאז הפעם האחרונה שפרסמתי פוסט חדשות ועדכונים. בין היתר ביטולים וחידושים, וויל פארל נגד צ'אד סמית', אנשי הסמויה במתים המהלכים, מד מן באייטיז, פרויקטים חדשים ב-HBO, ציוצים מרושעים, קולבר אצל לטרמן, שתי בדיחות ספה, סרט פארסקייפ ועוד חדשות וקטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג).

TV

נפצח דווקא בעדכון אדמיניסטריבי: ערן בנציוני, שעוזר תדיר עם העניינים הטכניים בבלוג, שיפר שני אלמנטים מהותיים בו: במעלה כל פוסט ניתן לראות עכשיו ביתר קלות מיהו הכותב שלו – נראה לי שיותר מדי אנשים חשבו שאני כותב כאן את הכל, מה שלא לא נכון. שנית ומהותי יותר: התגיות בתחתית כל כתבה בולטות כעת בהרבה. מדובר בכלי מעולה שנראה לי שלא ממש משתמשים בו כאן, ורצוי שהזמינות של חיפוש כה אינטואיטיבי לפי נושא, תהיה מרבית.

TV

נפ"ה ווז אה רולינג סטון.

TV

טוב, זה ממש מסקרן: רשת הכבלים Starz הזמינה מראש שתי עונות מ-Blunt Talk, סיטקום חדש פרי יצירתם של סת' מקפארלן וג'ונתן איימס ("משועמם"!), ובכיכובו של פטריק סטיוארט.

TV

חובבי "פארסקייפ" עילצו, הסרט בדרך.

TV

חידושים וביטולים (שאינם קשורים לרשתות הברודקאסט): הידד, "עמק הסיליקון" חודשה לעונה שנייה ו-Veep חודשה לעונה רביעית על ידי HBO | סאנדנס מחדשת את "הדרך האדומה" לעונה שנייה | "הקאמבק" אכן חוזרת – HBO הזמינה ששה פרקים נוספים | הכתום ימשיך להיות שחור – נטפליקס מחדשת "כתום זה השחור החדש" לעונה שלישית | רשת WGN מחדשת את "סיילם" לעונה שנייה | "קוגר טאון" חודשה לעונה שישית ואחרונה על ידי TBS | אותה TBS ביטלה אתמול את התוכנית של פיט הולמס אחרי שתי עונות, תוכנית מערכונים שלא צפיתי בה כסדרה, אבל מדי פעם הניבה קטעים מעולים שצצו אונליין. כמו זה, מהשבוע החולף, אקסאווייר מפטר את מגניטו. חבל | Legit בוטלה על ידי FX.

TV

סת' מאיירס ינחה את טקס האמי השנה.

TV

ליהוקים ליהוקים: שרה סילברמן מגיעה לתפקיד אורח לפחות לכמה פרקים בעונה השנייה של "הסקס של מאסטרס" | אני כבר לא צופה ב"המתים המהלכים" אבל מבסוט מכך שהיא דואגת לעבודה לפליטי "הסמויה". עכשיו סת' גיליאם מצטרף לקאסט | תודה לתומר, שכותב: לא טלוויזיה, אבל יוצא "הסמויה" נוסף, רג' אי קאת'י, מצא עבודה במותג שמבוסס על קומיקס – הוא יגלם את אביהם של מייקל בי ג'ורדן וקייט מארה בריבוט של "ארבעת המופלאים" | היה צפוי – דיימון ווייאנס ג'וניור הופך לחבר קאסט קבוע ב"בחורה חדשה" | המחליף של קולבר בקומדי סנטרל יהיה לארי ווילמור מ"הדיילי שואו", עם התוכנית Minority Report. לא נמסר אם ה-T האחרונה נחה | גיליאן ג'ייקובס מצאה את הגיג הבא שלה אחרי "קומיוניטי".

TV

תודה לתומר, שכותב: רשת SyFy הכריזה על כוונתה לעבד לטלוויזיה ארבע סדרות קומיקס\נובלות גרפיות: Ronin של פרנק מילר, Pax Romana של ג'ונתן היקמן, Letter 44 של צ'ארלס סול אלברטו אלבוקרקי ו-Clone של חואן חוזה ריפ ודיוויד שולנר.

TV

האייטיז לא חסות על אף אחד: כך ייראו דמויות "מד מן" עשור וקצת אחרי סוף הסדרה | תודה לכפיר, שכותב: מסתבר שג'ארד האריס יביים את אחד הפרקים של "מד מן" | אסופת וידאו הסוקרת את השחקנים לפני שהם היו ב"מד מן". אללי.

TV

בתחילת מאי התקיימה בבית הלבן סעודת הכתבים השנתית, ובמסגרתה פגש הוויפ את הוויפ. זה לא מדהים – ג'וליה לואי דרייפוס מופלאה כמובן, רק שגם אלה שמקיפים אותה חיוניים – אבל שווה ולו בזכות העקיצה כלפי "בית הקלפים". מי שהנחה את האירוע הוא ג'ואל מקהייל. גיא הרלינג כותב: היו לו כמה פאנצ'ים לא רעים, אבל נדמה שרוב הזמן הקהל (הצדקני, יש לציין) סירב לשתף פעולה.

TV

מלכה.

maisie

TV

כל התורה על רגל אחת – מערכון מעולה של "ארץ נהדרת".

TV

ילדים, הישמרו מסכנות הצפייה המרתונית!

TV

תודה לתומר: ג'וליאן מ"המגן" מואשם ברצח אשתו ביריות.

TV

עוד חדשות מ-HBO: ביל היידר ייצור וייככב בסדרה עבור HBO. כיף | תודה לטלי שיינפלד, שכותבת: הספר של ג'יי קיי רולינג, "הכיסא הריק", יצטלם בקיץ למיני סדרה שתשודר ב- HBO. לא קראתי שומדבר של רולינג אבל מי שלא הצליח לצלוח את הספר (לפי עדויות של רבים), יכול לנסות את המיני סדרה | טריילר מקיף ראשון ל"הנותרים", הסדרה החדשה של דיימון לינדלוף ב-HBO. בא לי שזה יהיה טוב.

TV

זה חמוד: הפתיח של "משחקי הכס" לו התרחשה בעולם של "סופר מריו" | לי להב עם יצירה חדשה, המספקת הצצה אקסקלוסיבית למשפט של טיריון לאניסטר | תודה לאביעד, שכותב: סיכומים בתמונות לפרקי "משחקי הכס", משעשע ביותר | תודה לתומר, שכותב: אם המפגש הראשון בין ת'יאון ליארה לא היה קריפי מספיק, דמיינו את לילי אלן בתפקיד | סרטי וולט דיסני מציגים: משחקי הכס.

Disney Game Of Thrones Bran Stark & Hodor

TV

כן רכשה את "הרודן" (Tyrant) של FX ותשדר אותה בסמוך לארה"ב. חם רכשה את הדרמה הבריטית "Peaky Blinders" בכיכובו של קיליאן מרפי.

TV

תודה לעידו כהן, שכותב: אז מסתבר שהבלש האמיתי הבא יהיה בלשית.

TV

קונאן משחק במשחק המחשב החדש Watchdogs וזה משעשע כצפוי | תודה לתומר: קונאן מציג שירות חדש לאלה שמופרעים במהלך צפייה בתוכניות האהובות עליהם על ידי שאלות קלולסיות.

TV

שלל תוכניות האירוח: יו ג'קמן, מייקל פאסבנדר וג'יימס מקאבוי התארחו אצל גרהם נורטון, ופיזזו לצלילי Blurred Lines כדי להתניע את פאסבנדר | קרייג פרגוסון עוזב את תוכנית הלילה ב-CBS שלו עם תום החוזה שלו בסוף 2014. נורם מקדונלד ניצל את ההתארחות של אצל קונאן השבוע כדי לעשות אודישן בן דקה אחת לתפקיד המחליף של פרגוסון. אני השתכנעתי | מתיו וויינר התארח אצל קולבר לראיון נחמד במיוחד | ג'ון האם התארח אצל סת' מאיירס והגדיל ראש.

TV

ג'ימי קימל יצא לרחוב (טוב, איש מטעמו יצא לרחוב) ושאל אמהות מהו הדבר המהמם ביותר שעשו ושילדיהן לא יודעים עליו. זה מעולה.

TV

הלא זהו פרק חדש של ידוענים קוראים ציוצים מרושעים.

TV

ג'ימי פאלון מתמודד שוב בקרב ליפ-סינק, הפעם מול אמה סטון. השיר הראשון לא טוב, אבל שלושת האחרים מעולים.

המשך…

קומיוניטי בוטלה, דן הרמון מגיב

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 12/05/2014 בקטגוריה ‏חדשות

Summer TCA Tour - Day 9

עיקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר

עדכון, 12/5/14: דן הרמון פרסם עכשיו פוסט בבלוג שלו בתגובה להמוני ציוצים שמציפים אותו ושואלים מה הוא רוצה שיעשו כעת. האם לשלוח עצומות או להיפרד לשלום מ"קומיוניטי". בנוסף הוא מאזכר כתבה באתר על ענייני הוליווד שלדבריה כולם רוצים להמשיך את "קומיוניטי" אבל הרמון עצמו לא (מן הסתם מדובר בכתבה הזו).

הוא כותב שכאשר סוני התקשרה אליו ביום שישי עם החדשות, "היה דיון קצר בסוף השיחה לגבי הרעיון שהסדרה תחיה במקום אחר, ואני ללא ספק הייתי בקטע של ה'eh'. ממיליון סיבות… מה שמשנה הוא… אמרתי 'eh' ביום שישי, אני אשנה את זה ל'בטח, בואו נדבר' ביום שני וסוני תוכל לעשות את העניינים שלה. אני לא הולך להיות הבנאדם שמבטל שוב את 'קומיוניטי' המבוטלת. אני חושש לומר לכם איזה הבדל קטן ההתלהבות שלי תעשה… יש הרבה סיבות ששובה של 'קומיוניטי' לחיים יהיה קשה. אז תהיו מוכנים לזה…

"בכל מקרה, אני לא אעמוד בדרך. אני מצטער בפני מי שלוקח את הביטול הזה קשה. אני יודע איך הרגשתי כלפי הזונות שהרגו את 'מקס הדרום'. אבל תתרווחו ותפנקו את עצמכם עם קצת 'בחורה חדשה' ו'גנים ונוף' ו'מינדי' ו'ברוקלין 99' ו-'Eagleheart' ו'פורטלנדיה' וראיתם את 'Toast of London' של מאט ברי? זה גדול. וגם, בלי להיות אנוכי, תבדקו את 'ריק ומורטי'. ותנו לטלוויזיה להיות הליצן התלותי שעדיין שופכים עליו הרבה יותר מדי כסף, ותנו לחליפות להתנהל עם החליפות ולראות אילו אפשרויות קיימות. זה כל מה שאנחנו יכולים לעשות כרגע. תשעים ושבעה פרקים, יותר משמונים לא רעים. המשימה הושלמה".

Community_Season_5

לפני כן, 9/5/14: NBC הכריזה ביממה האחרונה על חידושים וביטולים של הסדרות שלה, ונדמה שלא הייתה סדרה שצופיה המתינו בכסיסת ציפורניים כמו "קומיוניטי". כעת נפל הפור – "קומיוניטי" מבוטלת. הרייטינג שלה בעונה החמישית אמנם היה נמוך, אבל קרוב מאוד לזה של "מחלקת גנים ונוף" שכבר הוזמנה ממנה עונה נוספת. ההבדל הוא ש"גנים" מופקת על ידי יוניברסל-NBC, כך שהכסף נשאר במשפחה, ואילו סוני היא זו שמשלשלת מעות לכיסה ממכירת "קומיוניטי" לסינדיקציה. יתר על כן, כאשר באמצע העונה עלו ב-NBC הקומדיות About a Boy ו-Growing Up Fisher והשיגו רייטינג טוב (הראשונה גם חודשה, סביר להניח שגם השנייה תחודש היא בוטלה), גורלה של "קומיוניטי" הפך עגום יותר ויותר.

הביטול בכל זאת מפתיע אותי. ראשית, כי "קומיוניטי" משודרת מול הסדרה הכי גדולה בטלוויזיה, "המפץ הגדול", וסביר להניח שכל דבר אחר שישובץ במשבצת שלה יזכה לגורל דומה. שנית, לסוני יש היסטוריה מתועדת של הפשלת מכנסיים כדי שהסדרות שלה, בעיקר הסיטקומים, יזכו לעוד עונה או שתיים. זו אפילו לא צריכה להיות סדרה טובה במיוחד או בעלת גרעין מעריצים אדוק כמו "קומיוניטי" – לפני מספר שנים הסיטקום הדלוח "עד המוות" עם בראד גארט היה נאמן לשמו ובעור שיניו הצליח לקבל עוד עונות ברשת פוקס חרף רייטינג מזעזע וביקורות שוחטות. הוא הוגלה לימי שישי אבל עדיין התקיים רק כדי שלסוני יהיו פרקים נוספים למכור לסינדיקציה.

כיום, עם עלייתן של פלטפורמות הסטרימינג שרק מחפשות עוד ועוד תכנים חדשים, יש הרבה יותר סיכוי לסדרות מועטות רייטינג לשרוד, ובכל זאת סוני לא הצליחה להיעזר ב-NBC כדי להגשים את סיסמת "שש עונות וסרט" של "קומיוניטי". אני בכוונה מסייג את דבריי, כי אותו ריבוי פלטפורמות הוא מה שעדיין מותיר סיכוי ל"קומיוניטי" לממש בכל זאת את הנבואה של עאבד (שכשלה ב-The Cape, עליה דיבר במקור). למעשה, סוני עצמה נכנסה לענייני השידור כאשר הזמינה לפני כחודש פיילוט ראשון עבור רשת סוני פלייסטיישן, כלומר קונסולת המשחקים שלה, לסדרת הקומיקס Powers. מדובר בשתי זרועות שונות של תאגיד סוני – אולפן ההפקות וסוני פלייסטיישן, אבל המשמעות היא שבמקרי הצורך עשויה להיות לה פלטפורמת שידור לתכנים שהיא תתעקש להוציא.

גם אם "קומיוניטי" עוד לא אמרה את המילה האחרונה בנוגע לעונה שישית, הדיבורים על סרט כבר ישנם, כולל במאי ששמו כבר אוזכר בהקשר הזה – ג'סטין לין, במאי סרטי "מהיר ועצבני" וגם כמה פרקים ב"קומיוניטי", בכללם פרק הפיינטבול הראשון. מן הסתם עוד נראה את החברים מגרינדייל באופן כזה או אחר, ואני מקווה שאיך שזה לא יקרה, טרוי ייכלל בעניין.

עוד בגזרת NBC: "חוק וסדר: מדור מיוחד" חודשה לעונה 16, "חניבעל" חודשה לעונה שלישית, כאמור About a Boy חודשה לעונה שנייה. בנוסף The Revolution will not be televised – שבוע טלוויזיוני רע לג'יי ג'יי אברמס, Revolution ו-Believe שבהפקתו מבוטלות, ומצטרפות בכך ל-Almost Human שבוטלה מוקדם יותר השבוע בפוקס. עוד מבוטלות: Crisis ו-Growing Up Fisher.

על התכנים החדשים ועל הלו"ז החדש – בהמשך השבוע עם סקירת האפ-פרונטס.

הנה התגובות שלנו על העניין בפייסבוק

תגיות:

קומיוניטי 5.13: סנדוויץ' בסיסי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 19/04/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "קומיוניטי" עונה 5 פרק 13, סוף העונה החמישית

Community - 05x13 - Basic Sandwich

המשך…

תגיות:
© עידו ישעיהו