Posts Tagged ‘Bunheads’

עדכוני סופ"ש מידבקים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/08/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

מבט מיוחד לסוכני שילד, באנהדז בריקוד הברבור, ביל היידר מתראיין, מרק הוליוודי חוגגת 500, כך ראינו ועוד חדשות, קטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג) וכמה דברים שקורים בימים הקרובים בטלוויזיה.

יום חמישי

בערוץ 10 ב-21:00, הרווק.
הגמר.

ב-E! ב-22:15, מרק הוליוודי.
התוכנית ה-500! איך הזמן טס כשמתחילים לצפות שנים אחרי שזה התחיל.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, איך לאבד את הבתולין.
קרום הבתולין: הוא משוחזר בניתוח, נחשב לפטיש בעולם הפורנו, מואדר ע"י התרבות הפופולארית. חמישים שנה אחרי המהפיכה המינית, הוא עדיין מגדיר לעיתים את המוסר והערך העצמי הנשי. מדוע בחברה ההיפר-סקסואלית של ימינו יש עדיין לבתולין חשיבות גבוהה כל-כך? הבמאית תרז שכטר יוצרת בסרט הזה דיאלוג מרתק ומורכב עם נשים המצויות בקצוות שונים של הספקטרום המיני: למשל ג'ודי, כנרית בוגרת ג'וליארד שמלווה את ליידי גאגא המתירנית בסיבוב הופעות – מתפללת לשמור את מוחה וגופה טהורים; או מייגן, טרנסג'נדרית המספרת מה הבתולין והסקס מסמלים בעבורה. תוך כדי עשיית הסרט, הבמאית צוללת עמוק פנימה ונשאבת בעצמה לתסביך של תעשיית הבתולין. האם תחזור עם תשובות?

סרטים

בלוויין,
בכן 2 ב-22:00, הדיבוק.
בכורה. מותחן אימה על טבעי. אמילי הצעירה היא בת להורים גרושים, החיה עם אמה ופוגשת את אביה בסופי שבוע. במהלך אחד מסופי השבוע המשותפים להם, אמילי ואביה עוצרים במכירת חצר ובה אמילי מוצאת תיבת עץ ישנה ורוכשת אותה. מה שהיא לא יודעת הוא שהתיבה מקוללת ובתוכה נמצא שד שמחכה להשתלט על גופה של אמילי. כאשא אמילי מתחילה להתנהג באופן מוזר ומפחיד, אביה של אמילי מבין שבתו בסכנה אך איש לא מאמין לו. ביאושו הוא פונה אל רבנים בקהילה היהודית של ניו יורק כדי להציל את נפש בתו מהרוח המסוכנת. עם ג'פרי דין מורגן ("השומרים"), קירה סדג'וויק ("המפענחת"), מתיסיהו.

יום שישי

סרטים

בכן 3 ב-22:00, קירות צדדיים.
בכורה. דרמה רומנטית מצליחה מארגנטינה, על שתי נשמות בודדות המחפשות אהבה בבואנוס איירס התוססת והמנוכרת. הוא בונה אתרים הסובל מפוביות שונות ומפחד לצאת מפתח ביתו, היא מעצבת חלונות ראווה שרק יצאה מקשר ארוך שנים. השניים בעלי טעם דומה, מתגוררים באותה שכונה ויכולים להיות מושלמים זה לזו, אך לא פשוט להיפגש וליצור קשר חדש בעיר בת מיליוני אנשים בודדים.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, הדיבוק.
בכורה. מותחן אימה על טבעי. אמילי הצעירה היא בת להורים גרושים, החיה עם אמה ופוגשת את אביה בסופי שבוע. במהלך אחד מסופי השבוע המשותפים להם, אמילי ואביה עוצרים במכירת חצר ובה אמילי מוצאת תיבת עץ ישנה ורוכשת אותה. מה שהיא לא יודעת הוא שהתיבה מקוללת ובתוכה נמצא שד שמחכה להשתלט על גופה של אמילי. כאשא אמילי מתחילה להתנהג באופן מוזר ומפחיד, אביה של אמילי מבין שבתו בסכנה אך איש לא מאמין לו. ביאושו הוא פונה אל רבנים בקהילה היהודית של ניו יורק כדי להציל את נפש בתו מהרוח המסוכנת. עם ג'פרי דין מורגן ("השומרים"), קירה סדג'וויק ("המפענחת"), מתיסיהו.

שבת

בערוץ 10 ב-23:00, כך ראינו.
מי לא זוכר את המצלמות הקטנות ללא הסאונד עם הסלילים הצהובים הקטנים? טרטור המקרנה מלווה תמונות קסומות של סבא, חלוץ משופם וחייכני, והנה הילדים שנולדו פה. אבא מנפח בריכה בחצר ויש תינוק חדש בבטן של אימא, והנה בר מצווה של מיכאל והופ, הוא כבר חייל ונפרדים ממנו בנשיקה, והנה הוא מסתובב אחורה ומנפנף לשלום ועולה על הג'יפ אל המלחמה ממנה לא יחזור, ואחר כך תהיה עוד מלחמה ועוד אחת. תיעוד חיים שלמים של משפחות לצד תיעוד חייה של מדינה. במהלך עשר השנים האחרונות, אסף הבמאי אליאב לילטי והציל מאות אוספים של סרטים ביתיים. ממרתפים שכוחי אל, מגירות נעולות, ארגזים טחובים ובוידעמים, קובצו מאות קופסאות של גלילי סרטים ובהם מאות שעות המספרות את סיפורה של ארץ ישראל, מראשית המאה והעליות הראשונות ועד סוף שנות השבעים. תיעוד משפחתי ותיעוד אירועים היסטוריים מרכזיים בתולדות המדינה, מצטרפים לפסיפס בן אלפי פיסות, שיהפוך לנרטיב האלטרנטיבי של ארץ ישראל במאה העשרים, כפי שלא סופר עדיין.

סרטים

בכבלים,
בכיף חם ב-16:25, מסיבת תחפושות.
בכורה. קומדיה משפחתית שהיא סרטו הראשון כבמאי של ג'וש שוורץ, יוצר סדרות הלהיט "או.סי." ו"אחת שיודעת". תכניותיה של וורן (ויקטוריה ג'סטיס) לחגוג את ליל כל הקדושים משתבשות כאשר אלברט אחיה הצעיר, עליו היתה אמורה לשמור, נעלם בתוך קהל של עוברים ושבים. וורן יוצאת לאתר את אחיה הקטן בעזרת חברתה הטובה אפריל ועוד שני חנונים. החיפושים שלהם מביאים אותם למקומות מטורפים. גם עם צ'לסי הנדלר, אנה גסטייר, ג'וש פנס.

בלוויין,
בכן 5 ב-21:08, רנגו.
לראשונה בכן. סרט האנימציה שזכה בטקס פרסי האוסקר בפרס לסרט האנימציה הטוב ביותר. הסרט, בבימויו של גור ורבינסקי ("שודדי הקאריביים") ובדיבובו של ג'וני דפ, גרף קרוב ל-250 מיליון דולר בקופות ברחבי העולם, שובח על-ידי המבקרים וקטף שורה ארוכה של פרסים. רנגו (דפ) הוא זיקית, הנקלע לעיירה נטולת חוק במערב הפרוע. הוא מגשים את חלומו כשהוא נזרק לכור ההיתוך של העיירה "דירט", הזקוקה נואשות לשריף חדש. שם ניתנת לו ההזדמנות להציל את היום ולהחזיר את אספקת המים לאזור, כדי למנוע בצורת איומה. גם עם קולותיהם של איילה פישר, אביגיל ברסלין, אלפרד מולינה, ביל ניי, הארי דין סטנטון, ריי וויינסטון, טימותי אוליפנט ("צדק פרטי"), נד ביטי, וינסנט קרתייזר ("מד מן").

בכן 2 ב-22:00, ת'ור.
לראשונה בכן. האפוס הקולנועי המצליח של גיבור-העל מסיפור הקומיקס של "מארוול", בבימויו של הבמאי השייקספירי והשחקן קנת בראנה, ובכיכובם של כריס המסוורת', נטלי פורטמן ואנתוני הופקינס, שגרף כמעט 450 מיליון דולר בקופות מסביב לעולם, זכה למחמאות המבקרים וכבר נכנס להפקת סרט המשך. העלילה משתרעת מהתקופה הנוכחית ועד לממלכה המיסטית של אסגרד. במרכזו של הסיפור עומד תור (המסוורת'), לוחם עוצמתי אך שחצן, שמעשיו הלא אחראיים הציתו מחדש את המלחמה העתיקה. כתוצאה מכך מגורש תור לכדור-הארץ, שם הוא מחויב לחיות בין בני אנוש. כשהנבל המסוכן ביותר מהעולם שלו שולח את כוחות האופל שלו כדי לפלוש אל כדור-הארץ, תור חייב להיאבק. גם עם קאט דנינגס ("מרוששות"), אידריס אלבה ("מזל סרטן"), רנה רוסו.

המשך…

של מי העדכון הזה בכלל

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/07/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

באנהדז מבוטלת, ג'ייסון סודייקיס עוזב אבל אנה גסטייר אולי חוזרת, דריה אנושית, בית השקרים, קו הצל, סוף המשמרת ועוד חדשות, קטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג) וכמה דברים שקורים בימים הקרובים בטלוויזיה.

יום חמישי

בכבלים,
בערוץ 8 ב-21:00, החיים הטובים.
פסטיבל טרייבקה 2011. פסטיבל HOTDOCS 2011. שתי נשים, אם ובתה, חיות בחוף פורטוגזי שטוף שמש. לאורך כל חייהן היה להן מספיק כסף כדי לבלות וליהנות מהחיים הטובים מבלי לעבוד בכלל. כשהן יורדות מנכסיהן וחיי הנהנתנות שלהן מתחלפים בהתמודדות עם חשבונות שלא שולמו והפחד ממועד התשלום של שכר הדירה, הבת שמעולם לא עבדה נאלצת לשכוח מאורח החיים המנוון שלה ומנסה למצוא עבודה. מסתבר שבימים של משבר כלכלי וגישה מפונקת, המשימה קשה מכפי שחשבה. הסרט עוקב במשך שלוש שנים אחר אם ובת מהמעמד הגבוה בניסיונותיהן להסתגל למציאות חדשה אחרי שהונם נעלם. איך אפשר להסתגל לחיים של עוני אחרי שנולדת עשיר? איך להשיג עבודה כשאף אחד במשפחה מעולם לא עבד? ואת מי להאשים עכשיו שהחיים המתוקים הפכו לסיוט? זהו סיפור טרגי קומי משעשע של תהילה ונפילה, אך גם על חינוך ומגננת יתר במשפחה שהיה לה הכל, ובסופו של דבר נותרה ללא כלום.

בחם 3 ב-22:15, בית השקרים.
עונה שנייה וחדשה.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:50, הבטחות מסוכנות.
סחר בבני אדם מוגדר כגיוס, הובלה ולקיחת חסות על אנשים, באמצעים של איום באלימות, כפייה, חטיפה, הונאה, או שימוש בכוח למטרת ניצול מיני או עבודות כפייה. ההערכה היא שבכל שנה נסחרים כ-800 אלף בני אדם בגבולות בינלאומיים בין ארצות המוצא לארצות היעד. זוהי תעשייה קרימינלית שמגלגלת מילארדים רבים של דולרים, והיא שלישית רק לסחר בסמים ובנשק. הסרט מכניס אותנו לנבכי העולם הזה – מצד הקורבנות, הפוליטיקאים, עמותות העזרה, וגם אנשי ציבור כמו אמה תומפסון וגלוריה סטיינם.

בכן או ב-23:40, אימפריית הטיילת.
שידור יומי מההתחלה, לקראת העונה החדשה.

יום שישי

סרטים

בכן 1 ב-21:30, קסם החיים.
בכורה. דרמה של רוב ריינר ("כשהארי פגש את סאלי"), בכיכובו של מורגן פרימן. סופר מזדקן נכה וממורמר עובר לעיירת פרברים בכדי לנסות לשוב אל עצמו. מבעד לאדי אלכוהול נראה כי גם המעבר הזה לא יצליח. המפגש עם המשפחה הגרה בשכנות משנה את חייו: הקשר הנוצר בינו ובין שלוש הבנות הצעירות של המשפחה ואמם, מפיח בו אופטימיות ורוח חיים חדשה. יחד איתה, חוזר שטף הכתיבה. גם עם ורג'יניה מדסן ("דרכים צדדיות"), קינן תומפסון (SNL).

בכן 4 ב-22:00, שליחות עירונית.
בכורה. מותחן פעולה קצבי ומסחרר בכיכובו של ג'וזף גורדון לוויט על אודות וויילי, שליח אופניים זריז במיוחד. בעבודתו לכל שניה ודקה יש משמעות וכל יום בו הוא עדיין רוכב נחשב לנס – כי כידוע, אין כמו רחובות מנהטן הסואנים. חייו של וויילי עומדים להשתנות: יום עבודה שהתחיל מבחינתו כשגרתי, מסתמן כיום גורלי. הוא אוסף מעטפה אותה הוא אמור להעביר במהירות ליעד, אך אין לו כלל מושג כי מדובר במעטפה בעלת ערך עצום שעומדת עומדת לסבך אותו ובגדול. גם עם מייקל שאנון ("אימפריית הטיילת"), שמתבזבז בסרט כמו לוויט.

שבת

בביביסיבי ב-22:30, קו הצל.
סדרת מתח ב-8 חלקים בכיכובם של צ'יווטל אג'יופור ("סרניטי") וכריסטופר אקלסטון ("דוקטור הו"). חייהם של מספר דמויות נשזרים זה בזה בעקבות הירצחו של ברון סמים. ג'ונה גבריאל, בלש הלוקה במחלת השכחה, ג'וזף בד, סוחר סמים, ומי שמפעיל את כולם מאחורי הקלעים, גייטהאוס.

בלוויין,
בכן קומדיה ב-18:15, גבר מי שנשאר אחרון.
עונה שנייה וחדשה.

סרטים

בכן 2 ב-22:00, קשר לא מחייב.
לראשונה בכן. קומדיה רומנטית בבימויו של איוואן רייטמן ("מכסחי השדים"), ובכיכובם של נטלי פורטמן ואשטון קוצ'ר. אמה (פורטמן) היא רופאה מתלמדת, המסתפקת בקריירה ולא מעוניינת במחויבות רגשית. אדם (קוצ'ר) הוא תסריטאי צעיר שגילה שאביו מנהל רומן עם מי שהייתה פעם חברתו. הגילוי גורם לו להתייאש מפנטזיית האהבה, וכל מה שהוא רוצה זה סקס בהינף שיחת טלפון. הסידור מתאים לשניהם, עד שבלי לשים לב הרגשות מתחילים להיכנס לתמונה. גם עם קרי אלבס, קלווין קליין, מינדי קיילינג ("המשרד").

בכן 3 ב-22:00, ילדי פלא.
בכורה. סיפורם הנוגע ללב של לריסה הפסנתרנית והאנה ואברשה הכנרים – שלושה ילדי פלא עם כישרונות מוזיקליים נדירים. בגילם הרך הם כבר מככבים על במות מזרח אירופה וזוכים להערצת הקהל. הנסיעות המשותפות והרקע המוזיקלי מולידות חברות אמיתית וקרובה. לרוע המזל אז פורצת מלחמת העולם השנייה וקוטעת בברוטליות את המציאות הנעימה והפסטורלית. בעוד האנה הנוצריה הופכת בזכות נגינתה לחביבת הקולונל הנאצי, לריסה ואברשה היהודיים נמצאים בסכנת קיום ממשית. על רקע השנאה ואכזריות המבוגרים, מנסים השלושה להינצל ולהישאר ביחד, בזכות המוזיקה והחברות.

בכן 4 ב-22:00, סוף המשמרת.
בכורה. דרמת פשע לא רעה בכיכובו של ג'ייק ג'ילנהול. צמד שוטרים השייכים למשטרת לוס אנג'לס יוצאים בדרך קבע לפטרולים בשכונות הכי קשות, מסוכנות ואלימות של העיר. במהלך משמרת מסויימת הם מחרימים נשק וכסף מרכבם של אנשי קרטל סמים ידוע לשמצה. עקב כך הופכים השניים במהרה למטרה של אותו קרטל מסוכן, וחייהם נמצאים בסכנה. גם עם מייקל פנה, אמריקה פררה ("בטי המכוערת"), אנה קנדריק ("תלוי באוויר").

המשך…

עדכוני סופ"ש: סינקו דה ליפו

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 08/05/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

ארסטד חוזרת מהטעויות, ג'ון קרזינסקי מלך, עונה חדשה למירוץ למיליון, סיגור רוס בסימפסונס, משחקי הכס מתבטאת ועוד חדשות, קטעי וידאו (שחלקם פורסם בפייסבוק וטוויטר של הבלוג בימים האחרונים) וכמה דברים שקורים בימים הקרובים בטלוויזיה:

יום חמישי

בערוץ ההיסטוריה ב-22:00, מלחמת העולם השנייה מהחלל.
שמו של סרט תיעודי יוצא דופן מרהיב מבחינת ויזואלית, המביא למסך באופן שטרם נראה בעבר את סיפור עשר נקודות המפנה הבולטות שאירעו במלחמת העולם השניה – המתקפה היפנית על פרל הרבור, הקרב על השליטה הימית באוקיינוס האטלנטי, קרב סטלינגרד, קרב מידוויי באוקיינוס השקט, הקרבות בחזית הצפון-אפריקנית, הקרב על השליטה האווירית בשמי אירופה, הקרב על בריטניה, קרב קורסק – קרב השריון הגדול ביותר אי-פעם, הפלישה לנורמנדי (D-Day), הטלת פצצות האטום על הירושימה ונגסקי. אלא שהפעם נקודת התצפית שממנה אנו חוזים באירועים הללו היא מהחלל החיצון יוצרי הסרט עושים שימוש בטכנולוגיה לוויינית, אפקטים ויזואליים והדמיות מחשב פורצי דרך, באמצעותם הצופים יכולים "לנוע" באופן וירטואלי מזירת קרבות אחת לשניה – כשפעמים רבות מדובר בקרבות שהתנהלו במקביל בשני קצותיו של העולם – ולעבור בין נקודות זמן שונות, המעניקות לכל קרב את הפרספקטיבה ההיסטורית לה היא ראויה. כך ניתן להבין בדיוק את החשיבות של כל האירועים הללו ב"תמונה הגדולה" של המערכה הכלל-עולמית שהתנהלה בין בעלות הברית למדינות הציר בין השנים 1945-1939, וגבתה את חייהם של מיליוני חיילים בחזית ואזרחים בעורף. כמו חושף הסרט כיצד הצליחה ארה"ב, שב-1939 דורגה במקום ה-19 בלבד בדירוג העוצמה הצבאית בעולם, להפוך תוך שש שנים למעצמה הצבאית הגדולה בעולם.

יום שישי

סרטים

בזהב חם ובכן 2 ב-22:00, באטלשיפ.
בכורה. סרט מדע בדיוני המבוסס על המשחק הפופולרי "צוללות", שהכניס בעולם מעל ל-300 מיליון דולר. מלא בחור צעיר ומובטל הנוטה להסתבך בצרות מקבל אולטימטום מאחיו הבכור ובלית ברירה מתגייס לצבא, לחיל הים. בדיוק כשנראה היה שהוא סוף סוף עלה על דרך הישר, הפך לקצין ואף מצא אהבה עם בתו של מפקד הצי, חייזרים מגיעים להשתלט על העולם. יחד עם חבריו ליחידת הצוללות, הוא יוצא להילחם בפלישה ממעמקי האוקיינוס בקרב עמוס אפקטים על חייו ועל חיי כל תושבי כדור הארץ. עם ליאם ניסן, ריהאנה, טיילור קיטץ' ("ג'ון קרטר"), אלכסנדר סקרסגרד ("מלנכוליה"), ברוקלין דקר. ביים פיטר ברג ("הנקוק", "הממלכה"). בכן ישודר מיד אחרי כן ג'ון קרטר, פלופ אקשן נוסף בכיכובו של טיילר קיטש.

המשך…

המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/07/2012 בקטגוריה ‏כללי

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/a1c4c678.jpgדדווד, שביתה, תן לי להיכנס, ברוס לי, השגריר, פרק אחרון לעונה של נקמה, מלכות הפופ, אחים לכל החיים, נערים זועמים, טיסת הקונקורדים, המשרד, המנטליסט, הפירמה, כוכב נולד, נויורק, בניחוש חוקר, יומני הערפד, בטיפול, הסמויה שוב ועוד. בשירותי ההורדות: פרק אחרון לחלוטין של אאוריקה, סטיבן קולבר וג'ון סטיוארט חזרו מהפגרה (אצל הראשון מתארח לואי סי קיי), המפענחת, Perception, Bunheads ועוד.

בלוויין

בכן דרמה ב-22:00, שביתה.
דרמה חדשה בת חמישה פרקים, מבית היוצר של רני בלייר וענת אסולין. במפעל שמנים פרטי בפאתי ירושלים עובדים עשרות פועלים בתנאים ירודים ומול יחס משפיל. מתחת לפני השטח הגחלים לוחשות ומתארגנת מחאה. בחסות ההסתדרות דורשים העובדים הקמת ועד שייצג אותם נאמנה. ההתארגנות מאיימת על הנהלת המפעל, ויחסה האגרסיבי והמבזה כלפי הפועלים עולה מדרגה. דרישותיהם הלגיטימיות נדחות על הסף וכבודם נרמס. חוסר האונים של העובדים אל מול אטימות ההנהלה, גורמים להתפרצותה של שביתה אלימה בשערי המפעל ממנה אין דרך חזרה. המשך…

תגיות:

ראשי לחמניה

פורסם ע"י ‏יערה‏
בתאריך 12/06/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/0efa0e2a.jpgאז כמובן שישבתי מול Bunheads, הסדרה החדשה של איימי שרמן פלדינו, וציפיתי ל"בנות גילמור 2 – גירסאת הבלרינה", אבל לא. הסדרה מתחילה בווגאס, עם בחורה (סאטון פוסטר) שהחיים שלה לא משהו בכלל, ומשם העניינים מתגלגלים לכיוונים שלא ציפיתי להם, בעיקר בגלל שלא קראתי כלום על הסדרה כי שכחתי מקיומה. הדמות הראשיות פגומה, מעניינת ומצחיקה. צחקתי די הרבה בפרק. קלי בישופ בתפקיד שמזכיר מאוד את זה של אמילי גילמור, אבל שונה ממנו בהרבה מובנים אחרים. שאר הדמויות נראות מבטיחות למדי, כולל הדמויות הקטנות והפסיכיות שמוכרות מ"בנות גילמור".
אין לי ספק שאמשיך לראות את הסדרה ואני מקווה שהיא תשרוד לפחות עונה.

אוקיי, עכשיו ספוילר:

המשך…

© עידו ישעיהו