Posts Tagged ‘Breaking In’

עדכוני נכר: מה נחמד

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 10/11/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

חדשות מעניינות בחזית Breaking In, שבוטלה, שבה לחייה, בוטלה שוב ואז חודשה: כחלק מהניסיון של רשת פוקס לערוך בה שיפורים, מייגן מולאלי מצטרפת לקאסט בתפקיד קבוע! היא תגלם את הבוס החדש של משרד הפורצים, ולמעשה תהיה בכירה מכריסטיאן סלייטר בניהול. שינוי נוסף שניתן לצפות לו בעונה הבאה, הוא התמקדות גדולה יותר במה שקורה במשרד ופחות במשימות הפריצה השבועיות.

TV

ABC הזמינה עונות מלאות מ-Once Upon a Time (הסתפקתי בפרק הראשון – ההמשך שונה במשהו?), Last Man Standing, הלא קומדייתו החדשה של טים אלן, וכן Happy Endings, שמלכתחילה הוזמנו מהעונה השנייה שלה רק 13 פרקים.

TV

שבועות ספורים אחרי שפרש בגיל 92 מתפקידו כאחד המגישים של "60 דקות", מת אנדי רוני מסיבוכים בניתוח שעבר.

TV

טריילר חדש וארוך לעונה החדשה של "ספרטקוס" (ממש מעצבן אותי שכל אחת מקבלת שם אחר, טיפשי ולא נוח), כלל קטעי אחורי הקלעים שכאלה. העונה החדשה תגיע ב-27 בינואר, ורשת סטארז כבר חידשה אותה לעונה שלישית שמיועדת מן הסתם ל-2013. המשך…

כן תרבה וכן תפרוץ

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/08/2011 בקטגוריה ‏פכים

מתפרצת לדלת פתוחה

קודם היא בוטלה, אחר כך שמענו שבעצם אולי לא ושהאריכו לשחקנים ולהפקה את החוזים, וכעת פוקס מזמינה 13 פרקים נוספים מ-Breaking In החביבה. החלון הזה הפך לדלת לפני מספר ימים כאשר הקומדיה Family Album, אשר יועדה למידסיזן של פוקס, ירדה מהפרק.

כזכור, גם עונתה הראשונה של הסדרה בקושי קרתה. היה עליה באזז רציני בתחילת 2010, וההקרנה שלה בפני קבוצת מיקוד זכתה לאחד הציונים הכי גבוהים מקרב כל הסדרות החדשות דאז. איכשהו היא לא הייתה מוכנה בזמן להכרזות הלוחות בחודש מאי, אבל פוקס עדיין שמרה עליה בחיים והזמינה שני תסריטים נוספים, מה ששכנע את האולפן המפיק, סוני, להאריך את החוזים עם ההפקה והשחקנים ולחכות לראות מה קורה, מהלך שאכן השתלם.

עם הזמנת העונה השנייה  – שטרם התרחשה באופן רשמי, אגב – נראה שהקללה של ברט הריסון כוכב הסדרה חזקה יותר מהקללה של כריסטיאן סלייטר, הכוכב שלצדו: הסדרות של הריסון ("ריפר", "הלופ") נוטות להתבטל אחרי שתי עונות, ואילו הסדרות של סלייטר ("My Own Worst Enemy", "הנשכחים") בדרך כלל לא זוכות לראות עונה שנייה.

תגיות:

עדכוני נכר: צ'ארלי שין על הגל

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/07/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

צ'ארלי בלי חצי

כפי שתתש דיווח בתגובה להמלצת שלישי, קומדי סנטרל ישדרו רואסט של צ'ארלי שין (שאגב, יתקיים בלי ליסה למפאנלי). בדרך כלל נדרשת מודעות עצמית כבירה כדי להסכים לכזה דבר, אבל במקרה של האיש נטול כל המודעות הזה יש להניח שמדובר יהיה בתאונה שקשה להסיט ממנה את המבט. יום אחד מישהו יעשה עליו מחקר. באופן הולם, הספיישל ישודר באותו ערב שבו ייכנס אשטון חוצ'ר לנעליו ב"שני גברים וחצי" ב-CBS.

אתמול גם נודע ששין יככב בסדרה קומית חדשה המבוססת על הסרט "סדנה לעצבים", במקור בכיכובם של ג'ק ניקולסון ובן סטילר ואדם סנדלר. במסגרת גישת "חה-חה-כמה אירוני", שין ייכנס כמובן לנעליו של ניקולסון, העובד הסוציאלי בעל בעיות הזעם. כנראה שהוא שכר משרד יח"צ חדש. המו"מ עדיין בעיצומו מול ליונסגייט, האולפן המפיק (האחראי בין היתר גם על "מד מן"), כך שכלום עדיין לא חתום. כמו כן אף רשת לא רכשה את הסדרה. מצד אחד אני תוהה אם זה אכן יקרה לאור הניסיון המר של CBS, ומצד שני ברור לי שנאיבי מצדי לחשוב שלא יהיו קופצים על המציאה.

המשך…

© עידו ישעיהו