Posts Tagged ‘בוס’

קלפים על השולחן

פורסם ע"י ‏גיא הרלינג‏
בתאריך 11/02/2013 בקטגוריה ‏כתבות

כששאלתי את יאדו איך זה שאף אחד לא כתב עדיין כלום על "בית הקלפים", הוא אמר שלו אישית ממש לא דחוף לראות עוד דרמה פוליטית עכשיו (איזה שיר עברי הסתתר בקטע שלפניכם?). האמת – הוא קצת צודק. הפוליטיקה האמריקנית מתקיפה אותנו מכל הכיוונים בשנה-שנתיים האחרונות, אם כעלילת משנה ב"האישה הטובה" וב"ההריגה", אם בסרטי טלויזיה ("חוקי המשחק") ואם בסיטקומים טובים יותר ("ויפ" הנפלאה) ופחות ("1600 פן" האיומה). וכמובן, במלכה-האם של הסדרות הפוליטיות של זמננו – "בוס".

גם מי שלא השתגע על "בוס" (אותי אישית העונה השניה שלה די עצבנה, אבל איכשהו שרדתי עד הסוף) יודה ודאי שאיכשהו, נראה שכל סדרה פוליטית רצינית שתבוא אחריה תיראה קצת מיותרת. בחזקת שם-היינו-וכך-עשינו. אבל במפתיע, "בית הקלפים", שהופקה על ידי דיוויד פינצ'ר, ושכל 13 פרקי העונה הראשונה שלה עלו בשבוע שעבר ב'נטפליקס', מצליחה לייצר משהו חדש. יהיה קצת מוגזם להגיד שיש בה חידוש תוכני גדול, כזה שיצדיק את (או לפחות ייַשר קו עם) החידוש הגדול שבדרך ההפצה שלה, כי בכל זאת מדובר בדרמה די נוסחתית ביחס לז'אנר, ויתרה מכך, ברימייק לסדרה בריטית בת יותר מ-20 שנה (מי מבינינו שגדל על ערוץ 1 בתחילת שנות ה-90 יזכור ודאי את פניו השובבות של איאן ריצ'רדסון בתפקיד הראשי). אבל היא לגמרי עושה את העבודה.

בקצרה (אבל ממש בקצרה): קווין ספייסי הוא חבר קונגרס בכיר המקורב מאוד לנשיא החדש, ואף סייע רבות לבחירתו, ולכן הוא מצפה לקבל דיבידנד פוליטי בדמות מינוי לתפקיד מזכיר המדינה. המשך…

מספיק נכון

פורסם ע"י ‏It‏
בתאריך 11/11/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "בוס" 2.10

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/boss2_businessmeeting_4stylized.jpg?t=1352662467

המשך…

תגיות:

רם יותר ממילים

פורסם ע"י ‏Saturn‏
בתאריך 20/08/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

http://i46.tinypic.com/idfvy0.jpgהגיע הזמן לדבר על התוכנית המובילה בטלוויזיה, העוסקת באדם די מבוגר אשר מקבל בשורת איוב בדמות מחלה קשה וקטלנית המציבה בפניו תאריך תפוגה. אדם זה נמצא בעמדת כוח, וכידוע כח משחית. וככל שהוא נמצא בעמדה זו כך מתעצמת גבהות-לבו. לנוכח התדרדרות מצבו הגופני, אדם זה מנסה לשמר כמה שיותר את המעמד שהשיג, לא מוכן להפרד מכיסאו הפיגורטיבי ושם לעצמו מטרה להאדיר את שמו ולהשאיר מורשת. כמו כן, אדם זה לא בוחל בשום אמצעי ואף מטיל טרור על אישתו.

אדם זה נודע בשם טום קיין (ולא וולטר ווייט) והסדרה היא "בוס" (ולא "שובר שורות") ועונתה השנייה החלה בשבוע שחלף. המשך…

תגיות:

השולחן העגול 2012

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 20/06/2012 בקטגוריה ‏וידאו, כתבות

חלק ג':
http://www.hollywoodreporter.com/sites/default/files/2012/06/comedy1_a.jpgהנה הגיעו שיחות נוספות, כולל השואוראנרים של הסיטקומים, והשנה מדובר באמילי ספייבי ("ערים כל הלילה"), סטיב לוויטן (תמיד חינני, "משפחה מודרנית"), קרטר ביי (ממש השמין, "איך פגשתי את אמא"), ליז מריוות'ר (חמודה ונוירוטית כפי שוודאי ג'ס אמורה הייתה להיות, "בחורה חדשה"), פול ליברסטין ("המשרד") וביל פריידי ("המפץ הגדול"). אמנם מייק שור מ"מחלקת גנים ונוף" היה בשנה שעברה, אבל זוהי שערוריה שהוא לא כאן גם השנה. שערוריה! לפחות הוא מאוזכר כשספייבי שואלת את ליברסטין אם מוז צפוי להבליח בספין אוף החדש בכיכובו של דווייט, המתרחש בחווה שלהם. התשובה היא כן, והרבה ככל הניתן.

עוד בשיחה: פול ליברסטין חושב ש"המשרד" יכולה להמשיך אפילו עשור אם קאסט חדש ישחזר את הקסם (בוז!), ולבסוף גם דיבור על תקרית דן הרמון וצ'בי צ'ייס, עם תובנה מחכימה במיוחד של קרטר בייז.

המשך…

מעידה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 12/02/2012 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

"בוס" 1.04

http://i42.tinypic.com/15g5thy.jpg

המשך…

תגיות:

רפלקס

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/01/2012 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

ספוילר "בוס" 1.02

http://i39.tinypic.com/eqnqm1.jpg

המשך…

תגיות:

תקשיב

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/01/2012 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

ספוילר "בוס" 1.01

האזינו השמיים ואדברה

המשך…

תגיות:

עדכוני נכר: על ספה של עונה חדשה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/09/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

היפה והאנרכיסט

רשמית: "יומני קארי", הספר שמקדים את התרחשויות "סקס והעיר הגדולה", הופך לסדרה ב-CW כיאה, עם אנשי "אחת שיודעת", ג'וש שוורץ וסטפני סאבג', על ההגאים.

TV

עוד ב-CW: עוד ריבוט. הפעם של "היפה והחיה", בטח בגרסת זעף הנעורים. זוהי לא הגרסה היחידה שנמצאת בתהליכי עבודה טלוויזיוניים, גם ABC עמלה על גרסה, אבל כזו שמבוססת על האגדה עצמה ולא על גרסתה האייטיזית בכיכובם של לינדה המילטון ורון פרלמן.

TV

בשבת שעברה נערך טקס פסי האמי הקריאייטיבי, שכלל את כל הפרסים שלא מספיק חשובים להינתן בטקס המרכזי. "אימפריית הטיילת" גרפה את המספר הרב ביותר של פרסים, שבעה סך הכל, כולל על הליהוק, האיפור, העיצוב האמנותי והעריכה. בפרס השחקנים אורחים זכו גבינת פאלטרו על Glee וצדקיהו אגם עץ על הנחיית "סטרדיי נייט לייב". סת' מאיירס אמר בשמו, "ג'סטין טימברלייק מאוד רצה להיות פה אבל אמרנו לא, הם רוצים לראות את הכותבים". זוכים נוספים: "פיוצ'רמה" בקטגוריית סדרת האנימציה וג'ף פרובסט כמנחה תוכנית הריאליטי.

המשך…

גלגל המזלות (רק טיפת מזל, חלק ב')

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/07/2011 בקטגוריה ‏כתבות

חרף האכזבה מ-HBO, גם אצלה, גם בסטארז וגם אצל המתחרה השלישית שלהן במגרש ערוצי הפרימיום, שואוטיים – יש למה לחכות, לפחות על הנייר. הנה פירוט של כמה מהדברים הבולטים.
המשך…

© עידו ישעיהו