Posts Tagged ‘אימפריית הטיילת (אימפריית הפשע)’

סיוט ברחוב סומסום

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/04/2015 בקטגוריה ‏וידאו

מפעם לפעם מתפנה "רחוב סומסום" האמריקנית לקרוץ גם להורים באמצעות פארודיה בדרך-כלל-נהדרת על סדרה או סרט שהם עצמם צופים בהם. הנה ריכוז של מבחר מהפארודיות הללו.

עדכון: משחקי הכסא, פארודיה מעולה, מתבקשת ומלבבת על "משחקי הכס".

פרנק אנדרוולף מנסה להשיג את בתיהם של שלושת החזרזירים בפארודיה נהדרת על "בית הקלפים".

"מלחמת הכוכבים", לגמרי מקסים.

"דם אמיתי" – זה אדיר.

אבל "אימפריית הטיילת" הוא עדיין האהוב עלי.

המשך…

אימפריית הטיילת 5.08: אלדורדו

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/10/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "אימפריית הטיילת" עונה 5 פרק 8, האחרון בסדרה

פורסם בגרסה ארוכה יותר בוואלה

המשך…

אימפריית הטיילת 5.07: ילדה ללא חברים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/10/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

"אימפריית הטיילת" עונה 5 פרק 7 מציעה לנאקי פתח לגאולה

Boardwalk Empire - 05x07 - Friendless Child Gillian s

המשך…

אימפריית הטיילת 5.06: השטן המוכר

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 13/10/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "אימפריית הטיילת" עונה 5 פרק 6

Boardwalk Empire - 05x06 - Devil You Know 02

"הכל היה חלום מההתחלה – אף אחד אף פעם לא היה חופשי"
(צ'וקי)

המשך…

אימפריית הטיילת 5.05: מלך נורבגיה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/10/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

"אימפריית הטיילת" עונה 5 פרק 5

Boardwalk Empire - 05x05 - King of Norway

אי אפשר לא להתייחס לפרק האחרון של "אימפריית הטיילת" ולו בגלל נאקי הצעיר. וואו, וואו ושוב וואו. לא זאת בלבד שהוא ממש נראה, מתנהג ומאנפף כמו סטיב בושמי קטן, אלא הוא גם דומה לילד שגילם אותו בפרקים הקודמים, מעין שילוב של שניהם. איזה ליהוק מדהים. מארק פיקרינג האנגלי מצליח לקלוט את הניואנסים של בושמי באופן מופתי. חשבתי בתחילה שקצת הגזימו לו עם השיניים הבולטות התותבות, אבל חיפוש אחרי הצפייה מעלה שאלה הן באמת השיניים שלו.

מעבר לכך זו הייתה האימפריה כפי שאנחנו מכירים אותה, עד כדי כך שקשה להאמין שנשארו רק שלושה פרקים נוספים. זה היה אחד מהפרקים האלה של נקודות מפנה והתפכחות. איליי הביט בתמונתו של מלך נורבגיה – שם הפרק – ונזכר במה שעשה עם אשתו עמיתו. רגע אחרי כן הוא קיבל סטירה מצלצלת בהרבה כאשר הפדרלים עצרו אותו ואת נלסון על בגידה חמורה פי כמה. שני אנשי החוק שהפכו לפושעים ולמשרתיו של אל קאפון בשיקגו, נאלצים להסתובב לאחור ולהישיר מבט אל מעשיהם.

אנחנו יודעים מה יעלה בגורלו של קאפון, אבל אין לנו מושג מה יעלה בגורלן של שתי הדמויות הפיקטיביות האלה. ניחוש שלי: איליי ימות במהלך הניסיון לגנוב את ספר החשבונות או בעקבותיו, נלסון יצליח לחמוק. זה יקרה ולו לשם הטרגדיה האישית של נאקי, שכבר איבד בערך את כל מי שהיה לו – אחותו, אמו, ילדו, אשתו, אביו, בן טיפוחיו ומשרתו האישי שהיה גם ידידו. גם עכשיו כשהוא מנסה להפוך לאיש עסקים אמיתי ולא פושע, קשריו הישנים לופתים וחונקים אותו. ויורים עליו. גם כאן עולה הבעייתיות בדמויות המבוססות על אנשים קיימים. נאקי נשבע שלא ינוח עד שיראה את מאיר לנסקי, צ'ארלי לוצ'יאנו וג'וני טוריו בקבר, שלושה אנשים שאנחנו יודעים מה קורה איתם בהמשך. ג'י, מעניין אם הוא יצליח.

הניסיונות התמידיים של נאקי לטפח מסביבו משפחה קורסים בזה אחר זה, אפילו במסגרת היד-השנייה שסיפק אחיו, אבל זהו עדיין האינסטינקט שלו כאשר צ'וקי מגיע אליו – לך לראות את המשפחה שלך. אהבתי שנאקי נוהג בו כחבר שבע שנים אחרי שצ'וקי חשב שהוא בגד בו, יישור הדורים פשוט וקל, לשם שינוי. צ'וקי אמנם לא יכול ללכת לראות את המשפחה שלו כי הרשויות ודאי יארבו לו שם, אבל כאשר הוא הולך לנסות ללכוד את נרסיס הוא מגלה משפחה אחרת שלו – דוטר עם בתה שנראית כאילו נוצרה אי אז לפני שבע שנים.

מה שפחות מובן לי, לפחות בינתיים, זה הסיפור של ג'יליאן. מה מעניין בלראות רסיסים של חייה במוסד הסגור? כן זה נורא, כן זה מדכא. מה הלאה? השיחה שלה עם רופאה המסרב להאמין שאי השפיות שלה הייתה זמנית, שהיא מקננת כמו מחלה, אמנם הייתה מטאפורה נאה בערך לכל מה שקורה מסביב, ועמדה גם היא בסימן הפיכחון של הפרק, אבל בסופו של דבר אם לא יקרה עם ג'יליאן משהו קונקרטי בשלושת הפרקים שנותרו, זה בעיקר נראה כמו בזבוז זמן.

אימפריית הטיילת 5.04: קואנטו

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/09/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

מה חשבתם על "אימפריית הטיילת" עונה 5 פרק 4?

Boardwalk Empire - 05x04 - Cuanto

אימפריית הטיילת 5.01: תור הזהב לבנים ולבנות

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/09/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "אימפריית הטיילת" עונה 5 פרק 1

פורסם לראשונה בוואלה

על הנייר ישנו משהו מאוד חפוז בעונה החמישית והאחרונה של "אימפריית הטיילת". עלילת הסדרה התחילה עם השקת חוק היובש בארה"ב ממש בתחילת שנות ה-20 של המאה הקודמת. מאז ההתקדמות הכרונולוגית הייתה עקבית ורציפה וסיפור העונה הרביעית הסתיים בשנת 1924. לפני מספר חודשים נודע כי העונה האחרונה של הסדרה תקפוץ שבע שנים קדימה ועלילתה תתרחש ב-1931. משנות העשרים הסוערות אל ימי השפל הגדול של שנות השלושים.

הבחירה הזו הקנתה תחושה ש-HBO ויוצר הסדרה טרנס ווינטר החליטו שהגיע הזמן לסגור את הבאסטה, וכדי לעשות זאת פשוט עברו אל סוף הסיפור. הם הקציבו לעניין שמונה פרקים במקום התריסר הרגילים, ומאחר שחייבים לסיים עם תקופת היובש ולהתייחס אל קורותיו של אל קאפון בראשית המאה השלושים, החליטו שאפשר לחיות גם בלי שבע השנים האלה באמצע. הקפיצה הזו מדלגת על אירוע עצום כמו טבח יום ולנטיין של 1929, שהיה האירוע האלים ביותר במסגרת מלחמת הכנופיות בשיקגו, וגם על מותה של אחת הדמויות המרכזיות והמצוינות בסדרה, המבוססת כמובן על אדם אמיתי – ארנולד רוטשטיין. אבל גם מלבד אירועים שהתרחשו באמת, סוף העונה הרביעית סיפק כל כך הרבה קצוות והתחלות של סיפורים שהיה מעניין לראות כיצד ימשיכו. החבירה של מרגרט ורוטשטיין, איליי שעובר לשיקגו אחרי שרצח את סוכן ה-FBI, ד"ר נרסיס עם רוח הגבית של ה-FBI – כולם יאבדו נתחים משמעותיים מהעניין שלהם.

קפיצת הזמן המשמעותית הקודמת של "אימפריית הטיילת" אירעה בין העונה השנייה לשלישית, כלומר אחרי מותו של ג'ימי דרמודי מידיו של נאקי תומפסון, והפער הזה היה מרכיב בסיסי בכשלונה של העונה השלישית. היא נעדרה את האבל וההשלכות של חברי ג'ימי ומשפחתו, וכמובן של נאקי עצמו שג'ימי היה לו כבן ובכל זאת רצח אותו. הדברים האלה הצליחו לזכות לכפרה רבתי במהלך העונה הרביעית, והעובדה שהייתה הדוקה וחזקה במיוחד מספקת קרדיט גדול ל"אימפריית הטיילת" למרות הכל עם בוא עונתה האחרונה.

לנוכח הפער בין העונות, סביר להניח שבמקרה הזה יותר מאשר אי פעם שימש הפרק הראשון לעונה כגשר חיוני בין מה שהיה לבין מה שצפוי לקרות. באגביות הציגו הדמויות את מה שפספסנו עד כה, ובמקרים מסוימים עדיין הותירו את הנסתר רב על הגלוי: נאקי מנסה לבנות על ביטול חוק היובש הממשמש ולהפוך לאיש עסקים לגיטימי ברגע שיבוטל. צ'וקי משום מה כלוא. רוטשטיין מת. מייר לנסקי וצ'ארלי לוצ'יאנו כבר לא. מייר מנסה לעקוץ את נאקי מסיבה כזו או אחרת. לוצ'יאנו בוגד במזרייה הבלתי נסבל (באמצעות המתנקש באגסי סיגל, אגב, שלא ראינו מאז העונה השלישית) ועובר אל אויבו, סלבטורה מרנזנו. השפל הכלכלי הגדול גובה קורבן בדמות המעסיק של מרגרט, שמשקרת לשותפו לגבי ארון התיקיות ומנסה לקחת את התיק של 'אייב רדסטון', כלומר רוטשטיין המנוח, מן הסתם כדי לטשטש את עקבותיה שלה. עדיין חסרים לנו ג'יליאן, שלאחרונה ראינו אותה נכלאת, וכמובן כל מה שקורה בשיקגו עם אל קאפון, ואן הולדן ואיליי. זה בערך המקום שבו אנו עומדים עם תום שבע השנים הנעלמות, עדיין מתגעגעים לריצ'רד הארו הי"ד.

Boardwalk Empire - 05x01 - Golden Days for Boys and Girls 1884

שוט מתוך הסצינה הפותחת

אבל יש כאן משהו חשוב: לא ב-1931 התחיל הפרק אלא ב-1884, עם שוט יפהפה נוסף של הסדרה עם האסתטיקה הכי מרהיבה בטלוויזיה – ילדים מנסים לתפוס מטבעות מתחת למים, ילדותו של נאקי. באה "אימפריית הטיילת" ואומרת, היי, זוכרים שדיברנו על זה שאבא של נאקי היה מאיים ומכה? וזוכרים שהיתה לו ולאיליי אחות שמתה משחפת? ושאמרנו שנאקי התחיל את דרכו מלמטה אצל הקומודור? אז בואו ננצל את זמן המסך היקר של שמונה השעות האחרונות בסדרה ונראה לכם את כל זה.

העניין הוא שזה היה יפה. ממש יפה. הפלאשבקים האלה הציבו מחדש את השִדרה שמקיימת את הסדרה, את הטיילת שעליה עומדת האימפריה, לא כל שכן כשבלב הפרק עמד הפער בן שבע השנים. הליהוק של הילד נאקי ושל הקומודור הבערך-צעיר היו מדויקים מאוד, הצילום והאווירה העבירו היטב את התסכול של נאקי הקטן בשלב בחייו שבו תפיסות העולם שלו קורסות באלימות. כיצד חונך על ברכי ההגינות אבל נתקל שוב ושוב בקירות, כיצד הביסו אותו הילדים האחרים, כיצד סטר לו אביו כי ניסה לדוג מטבעות ולא דגים, כיצד החזיר הילד את הכובע ואת הכסף ולא קיבל תמורה, כיצד יושרם של אביו ואמו לא מנע את גסיסתה של אחותו האהובה.

יתרה מכך, החזרה לאחור היא דרך חכמה ופשוטה (מבחינה סיפורית, הכוונה, כי שחזור הטיילת הישנה ממש לא נראה פשוט) להשיב את הפוקוס אל נאקי, דמות שמאז יומה הראשון של הסדרה מצויה בתהליך של להיות הכי פחות מעניינת בה. עוד לא ברור לאן מובילים הפלאשבקים ומה משמעותם, קשה היה לזהות בפרק הראשון תמונת מראה בין העבר של 1884 להווה של 1931, כשם שעשה "הסנדק 2" למשל עם שני סיפוריו המקבילים. אבל "אימפריית הטיילת" הרגילה אותנו שהיא מכשירה בנחת את הקרקע לאורך פרקים רבים, ואז שומטת אותה מתחת לרגלינו. ניתן לשער בוודאות גדולה שזוהי הכשרה לסגירת המעגלים שעוד תגיע בפינאלה.

עדכוני השבוע שותים מים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/08/2014 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

Downton Abbey 5 Oops

אחוזת דאונטון מפשלת, ורוניקה מארס חוזרת בערך, מאפי קוטלת הערפדים, עונות נוספות לנותרים ולנוכריה, תהפוכות בערוץ 1 ובערוץ 2 ועוד חדשות וקטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג).

TV

ילדים חמודים, האם תוכלו לזהות מה לא שייך בתמונת הפרומו החדשה הזו למעלה של "אחוזת דאונטון"? אופסי.
עדכון: הקאסט של "אחוזת דאונטון" שחרר היום תמונת תגובה לפאדיחת הבקבוק.

TV

חידושים וביטולים: הידד, עוד דכדוך ויגון! "הנותרים" חודשה לעונה שנייה | סטארז מחדשת את "נוכריה" לעונה שנייה | ABC Family מבטלת את "מסובך" ("Twisted") אחרי עונה אחת ומחדשת את "הוחלפו בלידתן" לעונה רביעית | "חוצה את הקווים" מחודשת לשתי עונות נוספות בנות עשרה פרקים כל אחת.

TV

קשת הודיעה שתעבור לשבעה ימי שידור בעוד כשנה ורבע.

TV

מפרק רשות השידור נכנס לתפקידו, מיד פיטר את המנכ"ל יוני בן מנחם ומינה במקומו את יונה ויזנטל שלאחרונה פרש מ'כן'. וואו.

TV

חם רכשה את הסדרה החדשה (העתידית) של חגי לוי בשואוטיים, בכיכובם של דומיניק ווסט והמבטא האמריקאי שלו (וגם עם מורה טירני).

TV

הקאסט של "ורוניקה מארס" חוזר בסדרת רשת חדשה בהרכב מלא.

TV

חובבי קרייג פרגוסון, לא תצטרכו להיפרד ממנו עם לכתו מהלייט לייט נייט – הוא כנראה ינחה תוכנית טוק שואו חדשה בת חצי שעה.

TV

מה? מסתבר שב-2007 אליסון ברי וג'ניפר לורנס שיחקו בפיילוט עבור קומדי סנטרל לפארודיה על סדרות נעורים. אליסון גילמה את מאפי קוטלת הערפדים.

TV

אליזבת' מוס אומרת שכלל לא פנו אליה מ"בלש אמיתי".

TV

סבב וידאו: ג'ימי פאלון עם פארודיה נוספת, הפעם על "בית הקלפים", וזה מעולה | לבחור הזה מהדבר ההוא יש מסר חשוב עבורכם | הזמנים הם א-משתנים – טריילר חדש ל"אימפריית הטיילת".

TV

לציון חצי היובל להיווסדה של "הצלצול הגואל", בני עשרה בני זמננו (כולל מייזי וויליאמס המגניבה) מגיבים לה.

TV

גם בסדרה החדשה שלו שון בין לא יודע איך לא למות.

TV

הידיעה על מותו של רובין וויליאמס הגיעה במהלך צילום התוכנית של קונאן ביום שני, ובהלם רב הוא בישר את הבשורה לצופיו. פשוט עצוב.

TV

יאהו משחררת טיזר אפי ונהדר ל"קומיוניטי" שמסכם את חמש העונות הקודמות.

אימפריית הטיילת נגמרת, בנות ממשיכה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 10/01/2014 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

Boardwalk Empire - 04x11 - Havre De Grace

לא מזמן נטען על ידי משתמש ב-Reddit שהעונה החמישית של "אימפריית הטיילת" צפויה להיות האחרונה. לאורך השנים האיש חשף דברים שכנראה רק מקור פנימי בהפקה יכול לדעת ובדיעבד אכן התבררו כנכונים (מומלץ מאוד לקרוא, הוא מדבר גם על הסיבות האמיתיות לעזיבתו של מייקל פיט ועל הטירוף של פז דה לה חווארטה). כעת השמועה הזו מקבלת אישור רשמי: אתמול התחיל בלוס אנג'לס כנס איגוד מבקרי הטלוויזיה (TCA) החצי-שנתי עם פאנלים של HBO, ושם הכריז על כך מייקל לומברדו, נשיא הפרוגרמינג של הרשת. על פי המקור ברדיט, ההחלטה הזו נובעת גם מטרנס ווינטר יוצר הסדרה, ולא רק מ-HBO, כי הוא מעוניין לעבור לפרויקט הבא שלו ברשת הכבלים: שיתוף פעולה נוסף עם מרטין סקורסזי, סדרה המתרחשת על רקע עולם הרוקנ'רול בסבנטיז, עם בובי קנאבלי כמיק ג'אגר (מה?).

בנוסף התקיים אתמול פאנל של "בנות" ערב העונה השלישית והחדשה שמגיעה ביום ראשון, ובמהלכו הוכרז שהוזמנה עונה רביעית. נראה שהפאנל עצמו עורר מבוכה כמו הסדרה. ראשית עיתונאי תיחקר את לינה דאנהם על הסיבות לכך שהיא מתפשטת. כלומר, את העירום ב"משחקי הכס" הוא קולט (הוא כנראה מואר, כי אף אחד אחר לא מבין), אבל לא את של "בנות". דאנהם הגיבה ב"זו הבעה ריאליסטית של מה זה אומר להיות חי, אני לגמרי מבינה אם אתה לא בקטע שלי, זו הבעיה שלך". ג'אד אפטאו היה פחות סבלני והציע לעיתונאי לשאול את החברה שלו מה דעתה על השאלה הזו ולראות איך ימשיך הערב שלהם אחרי כן. בהמשך נשאלו שאלות על החביבות הבלתי קיימת של הדמויות וכיו"ב, אבל גם אחרי שעברו לנושאים רבים אחרים, מפיקת הסדרה ג'ני קונר לא נרגעה משאלת העירום. "אני במערבולת זעם בגלל הבחור הזה!" היא אמרה, "אני מסתכלת עליו וזועמת בטירוף! להאשים בחורה על כך שהיא מראה את הגוף שלה יותר מדי! זה פשוט מחליא אותי".

עוד בפאנלים אמש, ואפרופו "משחקי הכס", היא צפויה לשוב לעונה רביעית ב-6 באפריל, ואיתה העונה השלישית של Veep והסדרה החדשה של יוצר "ביוויס ובאטהד" מייק ג'אדג' – Silicon Valley. טריילר רשמי ראשון לעונה החדשה של "משחקי הכס" ישודר ביום ראשון.

מסעירי 2013

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 01/01/2014 בקטגוריה ‏וידאו, כתבות

Mad Men - 06x13 - In Care Of Donישנן המון סדרות המשופעות ברגעים טלוויזיוניים שומטי לסת שאינם מופיעים ברשימה הזו רק מפני שאני לא צופה בהן, כמו "ילדי האנרכיה" שהפגיזה עם עונה שישית מטורפת, "המתים המהלכים" שהעיפה ראשים, "הומלנד", ואולי גם "אימה אמריקאית" ו"סאות'לנד", אז מבין כל הרשימות שלי זוהי ללא ספק הסובייקטיבית ביותר. אתם יותר ממוזמנים לפרט את הרגעים שלכם בתגובות, אבל הקפידו להתריע מראש על ספוילרים לתוכנית שעליה אתם מדברים. מטבען של סצינות כאלה, בדרך כלל עדיף לבוא אליהן לא מוכנים (ראו "איש משפחה").

מאחר שזהו פוסט שכולל המון רגעים נפיצים בכמה סדרות שונות, כאשר אתם מגיבים למטה, עשו זאת בבקשה בזהירות המירבית עם אזהרות ספוילרים מדויקות ומירווחים מספקים לפני הפירוט (הכוונה היא בעיקר לכל מיני מיתות). בפוסט עצמו אין אזהרות ספוילרים, אבל הכותרת מודגשת כך שאם לא צפיתם בסדרה המסוימת שמפורטת אתם מוזמנים לדלג. מעבר לכך, השתדלתי לכתוב בעמימות ככל הניתן.

הסדרה החדשה | מסביב לעולם ובחזרה | ריאליטי, סבון ועוד | באסה | צחוקים | דראמההההה! הפינאלות ממתקי 2013: ג'ימי פאלון | ממתקי 2013: שאר תוכניות האירוח | ממתקי 2013: הסימפסונס | ממתקי 2013: אנימציה | ממתקי 2013: בשר ודם | הרגעים הגדולים

אלה הרגעים הטלוויזיוניים שהכי טלטלו, שילהבו או ריגשו אותי ב-2013, בסדר עולה.

9. סטפון נפרד, "סאטרדיי נייט לייב"

מאחר שביל היידר החליט לעזוב, זו הייתה גם שעתו האחרונה (לפחות במסגרת קבועה) של סטפון, הדמות הפופולארית וההיסטרית ביותר שלו שם, ומי כמוהו עצמו יודע בתור אחד שתמיד התפרק איתו באמצע שידור חי. אבל הפרידה מסטפון לא הייתה סתם מצחיקה, היא הייתה ממש מרגשת. כל הדמויות המשונות שמאכלסות את המועדונים-החמים-ביותר-בניו-יורק הגיעו לחתונתו, אבל סת' מאיירס לא יכל פשוט לתת לזה לקרות, ורץ להילחם על אהבתו.

8. האחיות קמיל ולנה נפגשות, "קמים לתחייה"

פרק הבכורה של הדרמה הצרפתית נע באיטיות משיא רגשי אחד למשנהו שהצטברו עוד ועוד, עד שלבסוף הגיע אל הרגע החזק ביותר. זה נעשה באופן מושלם. קמיל, שחזרה מן המתים ללא ידיעתה, שמעה שאחותה חזרה הביתה, וכדרכן של אחיות נקשה על הקיר הדק המפריד בין חדריהן את הנקישה הייחודית שמוכרת רק לשתיהן. ההשתאות והחשש ניכרו על פניה של לנה, וכאשר אחותה המתה באה, פתחה באיטיות את דלת חדרה וניצבה בפניה, תחושותיה הפכו לאימה של ממש. מיד אחרי כן אמן באה לאסוף את קמיל אל חיקה ולאחוז בידה של לנה. הטוויסט שהגיע מעט אחרי כן והסביר את טיב יחסיהן של האחיות, הצליח בדיעבד להפוך את הרגע הזה למדהים אף יותר.

Les Revenants Sisters 2

7. וויל מגלה, "האישה הטובה"

קשה לבחור רגע מסוים מתוך הפרק הזה, החמישי לעונה החמישית, שבו כל מה שהכרנו השתנה – כולו היה מסעיר ונפלא. אם בכל זאת איאלץ, זה יהיה רגע הגילוי כמובן, שבו אפשר ממש לשמוע את הסכין ננעצת בלבו של וויל. ג'וש צ'ארלס במפגן משחק מעולה.

המשך…

© עידו ישעיהו