Posts Tagged ‘אלקטרז’

המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/01/2012 בקטגוריה ‏כללי

המסע אל מוש בן ארי

מוארת, מחפשים את נקודת הג'י, ואלס עם באשיר, תא גורדין, מצב האומה, האוס, המירוץ למיליון, בנות הזהב, קאסל, האנטומיה של גריי, גמר טופ שף, חוק וסדר מדור מיוחד ועוד. בשירותי ההורדות: צדק פרטי, סאות'לנד, צווארון לבן, לגדול בלי בושה ועוד.

בלוויין

בכן או ב-21:00, איך להצליח באמריקה.
סבב נוסף מההתחלה בשידור שבועי.

בכן או ב-21:30, מוארת.
סדרה חדשה ואקסצנטרית של HBO, מבית היוצר של תסריטאי ושחקן האינדי הדגול מייק וייט ("רוק בבית הספר"), בכיכובה של זוכת גלובוס הזהב, לורה דרן ("קטיפה כחולה", "פארק היורה", ו"שושנת פרא"- עליו הייתה מועמדת לאוסקר), ובהפקתו של אדוארד סקסון ("שתיקת הכבשים", "אדפטיישן"). את הסדרה מביימים הבמאי זוכה האוסקר ג'ונתן דמי ("שתיקת הכבשים") ומיגל ארטטה.
דרן מגלמת את איימי, מנהלת בכירה ושאפתנית במחלקת בריאות ויופי של אבדון בע"מ, חברה גדולה ורווחית, עד שיום אחד היא עוברת התמוטטות עצבים דרמטית ופומבית במקום העבודה, ונאלצת להירשם למרכז תשושי נפש בהוואי. לאחר שלושה חודשים של עבודה פנימית ומדיטציה, איימי מוכנה לאסוף את הרסיסים של חייה הקודמים, ולהוכיח לכולם ולעצמה שעברה שינוי אמיתי. את המסע החדש איימי תעשה עם אמה, דיאן לד (אמה של לורה דרן גם בחיים האמיתיים), אצלה היא חוזרת לגור לאחר שאיבדה את הכל, עם הגרוש הבטלן המגולם על ידי לוק ווילסון ("משפחת טננבאום", "לא רק בלונדינית") שמחפש הארה דרך שימוש כבד בסמים, ועם חבורה של עובדים מוזרים אליהם איימי מצטרפת בעל כורחה לאחר שמשימים אותה מחדש בחברה, במחלקה הקבורה בקומה האחרונה בבניין, אליה מגיעים כל העובדים "הבעייתיים". הסדרה עוקבת אחר איימי במסע הלא קונבנציונאלי שלה, בין מי שהיא לבין מי שהיא רוצה להיות ולציפיות הסביבה ממנה.

המשך…

תגיות:

עדכוני נכר: תיקון עולם

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 26/11/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

עושה תיקון

בשבועות האחרונים לא הספקתי לפרסם שום פוסט עדכונים, אז הנה סיכום של הדברים החשובים.

TV

כשם שאסף עדכן בתגובות, הדיבורים אכן הניבו פרי ו"ארסטד דיבלופמנט" חוזרת בפרקים חדשים! היעד: נטפליקס האינטרנטית, שהייתה צריכה לנצח במלחמת מחירים את רשת הכבלים שואוטיים. נטפליקס הולכת וצוברת מעמד כפלטפורמה עבור הפקות מקור. זה הולך לקרות בתחילת 2013, עונה שכל פרק בה אמור לעקוב אחרי אחת מהדמויות כדי להוביל אותה אל הסרט המדובר. מדהים שהיא חוזרת שבע שנים אחרי שבוטלה, עניין חסר תקדים לסדרה שאינה מצוירת.

TV

הרשתות בארה"ב הכריזו על לוחות המידסיזן שלהן, ומעבר לספסול המעצבן של "קומיוניטי" ב-NBC, גם מעריצי "קוגר טאון" יכולים להתבאס: הקומדיה תחזור רק במרץ לעונה שלישית, שתקוצר לכדי 15 פרקים בלבד. לפחות יש בה איחוד "סקראבס" לחכות לו.

המשך…

Upfronts 2011: סדרות FOX

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 01/06/2011 בקטגוריה ‏חדשות
לוח סתיו 2011/12 של FOX
מאת assafTV
פורסם לראשונה בפורום טלוויזיה אג'נדה

 

שני

סתיו –
20:00 הסדרה החדשה Terra Nova בהפקת ספילברג ובכיכובם של ג'ייסון אומארה ~לב~ ודינוזאורים
21:00 האוס – עונה שמינית (ואחרונה?)

מיד-סיזן –
20:00 האוס
21:00 אלקטרז – סדרה חדשה ממפעלות ג'יי.ג'יי. אברהמס

שלישי

סתיו –

20:00 העונה השלישית של Glee
21:00 סיטקום חדש New Girl (שם זמני) בכיכובה של זואי דשאנל ובכך הרשת יכולה להתגאות שרק אצלה ניתן לצפות בכל האחיות לבית דשאנל (השניה – אמילי? – מככבת בבונז)
21:30 – לגדל את הופ – עונה 2

המשך…

© עידו ישעיהו