Posts Tagged ‘רשת ABC’

עונת 2013/14 – מה חושבים המבקרים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/08/2013 בקטגוריה ‏כתבות

The-cast-of-Brooklyn-Nine-Nine

חלק ה', 31/8: בחלק האחרון בוחרים המבקרים את הסדרות החדשות הגרועות של העונה, ומסתבר שיש להם שפע לבחור מתוכו, ברוך השם.


 

המשך…

Upfronts 2013: רשת ABC

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/05/2013 בקטגוריה ‏כתבות

VANESSA LENGIESABC במצב בכי רע כבר מספר שנים. את העונה הקודמת היא סיימה שוב במקום הרביעי מקרב כלל הרשתות, וזאת למרות שיש לה כמה סדרות מצליחות בארסנל, בראשן "סקנדל" של שונדה ריימס, שהרייטינג שלה הולך וגואה. גם "האנטומיה של גריי" שלה ממשיכה לתת עבודה, ומבין הקומדיות "משפחה מודרנית" נותרה הצלחה גדולה. מצד שני, מעבר לכך אין לה הצלחות עצומות, יתר הסדרות שלה זוכות לרייטינג סולידי ותו לא. מסתבר שזה לא מספיק כדי לטפס למעלה.

הלוח החדש לא מבצע שינויים גדולים. למעשה, כל הסדרות הוותיקות של הרשת נשארות במקומן, ורק מסביבן משובץ השלל החדש. יוצאת מן הכלל "רוקדים עם כוכבים", שסבלה מצניחת רייטינג בעונות האחרונות וכעת מוותרת על תוכנית התוצאות בימי שלישי ומסתפקת רק ("רק") בשעתיים שבועיות. בולטת בהיעדרה: "פרברי הגיהנום", שצפויה לחזור רק במידסיזן.

מה שכן משתנה, לפחות במקרה של חלק מהסדרות, הוא אופן השידור. כמו ברשת הכבלים-האחות, ABC Family, גם ב-ABC מתכננים לחלק עונות לשתיים, כדי להימנע ממתיחת עונה עם תוכן של ששה חודשים, על פני תשעה. החלק הראשון של העונה יגיע כמובן בסתיו והשני באביב. בין הסדרות שיזכו לטיפול הזה (אם לא יהיו שינויים): "עד עצם היום הזה", "נקמה", "האנטומיה של גריי", "סקנדל" ואולי גם אחרות. אני לגמרי בעד.

אלה הסדרות שאינן עמנו עוד:
666 Park Avenue
גוף ההוכחה
הביץ' מדירה 23
Family Tools
הכל לטובה
How To Live With Your Parents
Last Resort
Malibu Country


לוח NBC | לוח פוקס

סתיו:

יום שני
20:00 רוקדים עם כוכבים
22:00 קאסל

יום שלישי
20:00 Marvel's Agents Of S.H.I.E.L.D.
21:00 The Goldbergs
21:30 Trophy Wife
22:00 Lucky 7

ערב שכל כולו סדרות חדשות, והאחראית על ההשקה שלו היא כמובן Marvel's Agents Of S.H.I.E.L.D. (אלוהים, איזה שם מעצבן), סדרתו החדשה של ג'וס ווידון, שכמובן לא יהיה לו זמן בשבילה ואחרים ינהלו אותה בפועל. מדובר בהימור גדול מצד ABC, שמציבה את הסדרה החדשה הכי מדוברת שלה במשבצת מאוד תחרותית, מול NCIS עצומת הממדים ב-CBS ומול The Voice ב-NBC, והיא עוד אמורה להוביל לשלוש סדרות חדשות אחריה. מאוד מסקרן אותי לראות אם תצליח.

Marvel's Agents Of S.H.I.E.L.D.
טוב, מה עוד נותר לומר. סדרת האקשן החדשה שנוצרה בעקבות ההצלחה העצומה של "הנוקמים" לבית מארוול, שנמצאת כעת תחת כנפי דיסני, כמו רשת ABC עצמה. וכדי לשמור על האחידות בעולם של איירון מן, הענק וחברי מרעיהם, ג'וס ווידון אחראי גם על הסדרה הזו.

המשך…

Upfronts 2012: רשת ABC

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/05/2012 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

עדכון: נוספו טריילרים בסוף הפוסט.

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/HowtoLiveWithYourParents.jpgABC היא השלישית שחושפת את לוח השידורים שלה לעונה הבאה, וכבר עכשיו מסתמן שדה קרב קשה: ערבי שלישי. גם ב-ABC וגם ב-NBC ובפוקס משדרים סיטקומים בערב הזה, כולל למשל "הכל לטובה" ו"בחורה חדשה" זו מול זו (הסיוט של דיימון וויאנס ג'וניור, שמככב בראשונה ושיחק בפיילוט של השנייה), וכן מול הסיטקום החדש של מתיו פרי. אפשר להתחיל להמר מי יהיו חלליו הראשונים. אני אומר ABC. מעבר לכך יש שינוי מעניין נוסף: "נקמה" תופסת את מקומה של "עקרות בית נואשות" בשמונה השנים האחרונות. מתאים למדי.

עשר סדרות חדשות הזמינה הרשת, מהן ארבעה סיטקומים ושש דרמות – חמש מכלל אלה יגיעו במידסיזן.

רשת NBC
רשת פוקס

אינן עמנו עוד:
עקרות בית נואשות
המלאכיות של צ'ארלי
ביצ'יות מבית טוב (GCB)
הנהר
Man Up
Missing
Pan Am
Work It

המשך…

Upfronts 2011: סדרות ABC

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 04/06/2011 בקטגוריה ‏חדשות
לוח סתיו 2011/12 של ABC
מאת assafTV
פורסם לראשונה בפורום טלוויזיה אג'נדה


שני

20:00 רוקדים עם כוכבים – הופעות
22:00 קאסל

אם זה לא שבור, אל תתקן. הרשת משאירה את הערב על כנו.


שלישי

20:00 הסיטקום החדש של טים אלן Last Man Standings
20:30 הסיטקום החדש Man Up על שלושה גברים שמנסים להגדיר מחדש את הגבריות בזמננו (או כמו שמצוין בתקציר: הסבא לחם במלחמת העולם השנייה, האבא בוייטנאם והבן ב-Call of Duty).
21:00 רוקדים עם כוכבים – תוצאות
22:00 בגוף ההוכחה

אז רגע, Last MAN Standing, MAN Up, Two and a Half MEN. הצופים האמריקאים לא יתבלבלו?

 

המשך…

© עידו ישעיהו