Posts Tagged ‘צ'ארלי שין’

עדכוני נכר: נהיה פה חם

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 23/10/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

HOT is on fire – אחרי המכירה האחרונה של "תמרות עשן", עכשיו נמכרה גם "עספור" לנוכרים, לחברת ההפקה של ג'ון וולס ("צ'יינה ביץ'", ER, "הבית הלבן"), שלאחרונה אחראית על העיבוד האמריקני המוצלח של "חסרי בושה". סחתיין נוסף לחם.

TV

אם נטלי זיאה לא מעלה מספיק את מפלס הסקסיות הנשית של "צדק פרטי", בעונה הבאה מגיעה גם קרלה גוג'ינו אהובתי. היא תגלם סגנית מנהל במשרד המרשלים בוושינגטון שגם עבדה עם הרלן בעבר.

TV

זה לא מפתיע לאור ההצלחה הגדולה שלה, אבל FX חידשה את "ילדי האנרכיה" לעונה חמישית.

TV

עוד תמונות מסט העונה החמישית של "מד מן", הפעם אליזבת' מוס, שנראית כמו מסטיק בזוקה.

המשך…

עדכוני נכר: BFFs

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 22/09/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

צ'ארלי שין שם את הכסף היכן שהפה שלו נמצא (וואו, זה ממש לא עובד בעברית): אחרי שבטקס האמי איחל קבל עם ועדה שהוא מאחל רק טוב ועונה מצוינת לאנשי "שני גברים וחצי", ביום שאחרי כן הגיע דיווח על כך שהתביעה שלו נגד וורנר בראדרס על פיטוריו, תגיע לפשרה מחוץ לבית המשפט.

TV

טינה פיי מלכה.

TV

אחרי הפסדו של סטיב קארל בפעם השישית ברציפות (והאחרונה) באמי על תפקידו כמייקל סקוט ב"המשרד", צייץ ריין ווילסון, הוא דווייט, בטוויטר: “The world of TV should be ashamed of itself that Steve Carell never won an Emmy for Michael Gary Scott”. מה שנכון נכון.

המשך…

המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 20/09/2011 בקטגוריה ‏כללי

ביי

הערב בשעה שאנחנו לא מתחייבים עליה: טקס פרסי המיקי! ובטלוויזיה: היחידה לפשעי מין, לחוד ביחד, על הפנים, סוכן מחוק, אחד נגד מאה, נשות קבע, יומני הערפד, קאסל, פרק אחרון בהחלט של החיים זה לא הכל.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, היחידה לפשעי מין.
מבט חסר תקדים על היחידה הראשונה בארה"ב (במשרד התובע הכללי בניו-יורק), שעוסקת באופן בלעדי בתביעות בנושאי אונס ותקיפות מיניות. במרכז הסרט עבודתה היומיומית של היחידה, כמו משפט במקרה של יצאנית שהעזה לצעוק "אונס"; או פיצוח של תיק שהיה זמן רב לא סגור – מסעו של קורבן צעיר בן 16 להשגת הצדק. מעולם לא נכנסו המצלמות בצורה כזו למשרדים ולאולמות המשפט כדי לספר את סיפורם של האנשים שמחפשים צדק לקורבנות של פשעים שהם בד"כ לא מדווחים ולא מובנים.

המשך…

עדכוני נכר: על ספה של עונה חדשה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/09/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

היפה והאנרכיסט

רשמית: "יומני קארי", הספר שמקדים את התרחשויות "סקס והעיר הגדולה", הופך לסדרה ב-CW כיאה, עם אנשי "אחת שיודעת", ג'וש שוורץ וסטפני סאבג', על ההגאים.

TV

עוד ב-CW: עוד ריבוט. הפעם של "היפה והחיה", בטח בגרסת זעף הנעורים. זוהי לא הגרסה היחידה שנמצאת בתהליכי עבודה טלוויזיוניים, גם ABC עמלה על גרסה, אבל כזו שמבוססת על האגדה עצמה ולא על גרסתה האייטיזית בכיכובם של לינדה המילטון ורון פרלמן.

TV

בשבת שעברה נערך טקס פסי האמי הקריאייטיבי, שכלל את כל הפרסים שלא מספיק חשובים להינתן בטקס המרכזי. "אימפריית הטיילת" גרפה את המספר הרב ביותר של פרסים, שבעה סך הכל, כולל על הליהוק, האיפור, העיצוב האמנותי והעריכה. בפרס השחקנים אורחים זכו גבינת פאלטרו על Glee וצדקיהו אגם עץ על הנחיית "סטרדיי נייט לייב". סת' מאיירס אמר בשמו, "ג'סטין טימברלייק מאוד רצה להיות פה אבל אמרנו לא, הם רוצים לראות את הכותבים". זוכים נוספים: "פיוצ'רמה" בקטגוריית סדרת האנימציה וג'ף פרובסט כמנחה תוכנית הריאליטי.

המשך…

עדכוני נכר: צ'ארלי שין על הגל

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/07/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

צ'ארלי בלי חצי

כפי שתתש דיווח בתגובה להמלצת שלישי, קומדי סנטרל ישדרו רואסט של צ'ארלי שין (שאגב, יתקיים בלי ליסה למפאנלי). בדרך כלל נדרשת מודעות עצמית כבירה כדי להסכים לכזה דבר, אבל במקרה של האיש נטול כל המודעות הזה יש להניח שמדובר יהיה בתאונה שקשה להסיט ממנה את המבט. יום אחד מישהו יעשה עליו מחקר. באופן הולם, הספיישל ישודר באותו ערב שבו ייכנס אשטון חוצ'ר לנעליו ב"שני גברים וחצי" ב-CBS.

אתמול גם נודע ששין יככב בסדרה קומית חדשה המבוססת על הסרט "סדנה לעצבים", במקור בכיכובם של ג'ק ניקולסון ובן סטילר ואדם סנדלר. במסגרת גישת "חה-חה-כמה אירוני", שין ייכנס כמובן לנעליו של ניקולסון, העובד הסוציאלי בעל בעיות הזעם. כנראה שהוא שכר משרד יח"צ חדש. המו"מ עדיין בעיצומו מול ליונסגייט, האולפן המפיק (האחראי בין היתר גם על "מד מן"), כך שכלום עדיין לא חתום. כמו כן אף רשת לא רכשה את הסדרה. מצד אחד אני תוהה אם זה אכן יקרה לאור הניסיון המר של CBS, ומצד שני ברור לי שנאיבי מצדי לחשוב שלא יהיו קופצים על המציאה.

המשך…

© עידו ישעיהו