Posts Tagged ‘פרסי המיקי’

מיקי 2012: הזוכים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/09/2012 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/2_zps423d396f.jpg?t=1348512239ברוכים הבאים לטקס פרסי המיקי, הקונטרה שלנו לפרסי האמי מאז 2003, עת נוסד על ידי עידו פרד כהן בפורום נענע הנושן. מאז ועד היום אנו בוחרים מדי שנה את הסדרות שהכי אהבנו באותה שנה בקטגוריות שונות.

ההתחלה הייתה צנועה, בסך הכל שבע קטגוריות לבחירה, ומדי שנה צמח ההיקף של האופציות כדי לאפשר ליותר סדרות אהובות למצוא את מקומן, עד שהתאזן על משהו שנע בין 13 ל-15 קטגוריות (מספר שיא לקטגוריות שהגיע ב-2009 ומאז לא נשנה). בהתחלה גם לא היו טקסים מושקעים שכללו סיפורים מצחיקים על דמויות שמגישות פרסים, וזה גם מה שקורה הפעם. מעין חזרה לשורשים לצד סקירה מלמעלה של פרסי המיקי לאורך השנים.

אז בלי הקדמות נוספות, אלה הזוכים שלנו במיקי העשירי, שנת 2012.

פרס סדרת האנימציה הטובה של השנה:
אבא אמריקני | איש משפחה | אמריקאים מכוערים | משפחת סימפסון | סאות' פארק | פיוצ'רמה | קליבלנד

שנה שנייה ברציפות ש"סאות' פארק" גורפת את הפרס הנחשק, וניתן לומר שזהו שיא חדש בקטגוריה. מאז 2003 ועד 2010 זו הייתה קטגוריה שנשלטה על ידי "משפחת סימפסון". מתוך שמונה טקסים היא זכתה שש פעמים, ותמיד כאשר זכתה סדרה אחרת תחתיה, זה היה לשנה אחת בלבד, שמיד אחריה שבה המשפחה הצהובה והארכיטיפית למקומה הטבעי. ב-2004 זכתה "פיוצ'רמה" (בפעם היחידה), ב-2005 חזרה כאמור "הסימפסונס" והפעם לצדה בתיקו "איש משפחה" (בפעם היחידה). ב-2009 זכתה "אבא אמריקני" (בפעם היחידה) ובשנה העוקבת שוב חזרה "משפחת סימפסון", אלא שמאז, כלומר בשני טקסי המיקי שבהם אנחנו כאן בבלוג, היא הפסידה פעמיים ברציפות ל"סאות' פארק", שעד 2011 לא זכתה מעולם.

בין השנים 2005 ל-2008 זכתה "משפחת סימפסון" ארבע פעמים ברציפות, שיא שלא נשבר מעולם בשום קטגוריה במיקי, אבל הימים האלה חלפו ואינם, וכרגע זה קורה לטובת סדרת האנימציה הוותיקה ביותר אחריה, שבניגוד לה מנתצת מוסכמות ושוחטת פרות קדושות גם בגילה המתקדם, "סאות' פארק".

המשך…

אמי 2012: הזוכים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/09/2012 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

זה היה אמי עמוס הפתעות ומפחי נפש. אם בדעתכם לראות את הטקס הערב בטלוויזיה, הימנעו מקריאת הפוסט הזה לפניו, אם כי סביר להניח שאי אילו מערכות יח"צ משומנות כבר הביאו לא מעט חדשות אל פתחכם.

http://www.lipstiq.com/wp-content/uploads/2012/09/slide_252349_1558831_free.jpeg

המשך…

מיקי ‏2012 – המועמדויות

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/08/2012 בקטגוריה ‏כללי

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/0664284a.jpgווהו, מיקי 10! וכשהמיקי עשר, הכל עשר!

אבל הפעם זה יהיה שונה. הטקס הזה, שנוסד על ידי עידו 'פרד' כהן ב-2003, שנתה הראשונה של הקהילה שלנו בנענע, נועד להוות משקל נגד לפרסי האמי. אלוהים יודע שהאמי עדיין זקוק לקונטרה שפויה מולו, ולכן המיקי ימשיך כל זמן שנוכל, אבל הטקס עצמו – לא. כל הטוקסידו, שמלות הסטרפלס, וילוני האמבטיה ויתר הנספחים האהובים, כולם יידחקו אל השוליים לטובת המנה העיקרית, שהיא שיקוף דעותיה של הקהילה בנוגע למה ששודר בשנה החולפת (קרי: מאז אוגוסט 2011) בטלוויזיה.

כמו בשנה שעברה, לנוכח העובדה שכל אחד צופה בעונה אחרת של סדרה מסוימת (במיוחד מנויי חם, שרוב הזמן נאלצים לצפות בעונות נושנות של לא מעט תכנים), מספר העונה של כל אחד מהמועמדים לא מופיע כדי לא להגביל דווקא למשהו מסוים. משהו עשה לכם את זה השנה? אתם מוזמנים לבחור בו בלי קשר למספר העונה שלו.

אז קדימה, שטחו את בחירותיכם בתגובות, עם הסבר או בלי – שיקול שלכם. התוצאות יפורסמו כאן בבלוג יום אחרי טקס האמי.

(תודה לאיילת באקביט על העיצוב הנהדר של התמונות).

***

סדרת הדרמה הטובה של השנה
בוס (כן או)
האישה הטובה (כן דרמה)
הורים במשרה מלאה (כן דרמה)
חסרי בושה (חם 3)
טרמיי (כן דרמה)
מד מן (חם 3)
נקמה (חם 3)

 

סדרת המתח/פשע הטובה של השנה
אימפריית הטיילת (כן או)
הומלנד (כן או)
המפענחת (כן פעולה)
ילדי האנרכיה (אזור חם)
מכת המחץ (כן פעולה)
צדק פרטי (אזור חם)
שובר שורות (כן או)

 

סדרת המד"ב/פנטזיה הטובה של השנה
אימה אמריקאית (כן או)
המתים המהלכים (כן או)
המשך…

תגיות:

ספיישל מיקי: מועמדים מתחפשים

פורסם ע"י ‏איילון צפון‏
בתאריך 30/08/2011 בקטגוריה ‏כתבות

גם השנה ממשיך הפרויקט, שכבר הופך למסורת, בו אנחנו מבקשים ממועמדי פרסי המיקי להתחפש למועמדים אחרים. השנה, בעקבות ההשתלטות העצומה שלהם על כל המועמדויות לאמי, החלטנו שכוכבי "משפחה מודרנית" ישתלטו גם על פרויקט המיקי. אז נתנו לארבעה מכוכבי הסדרה להתחפש לאחת מהדמויות האהובות עליהן שמועמדת השנה לפרס המיקי.

המשך…

תגיות:

פרסי המיקי 2011: המועמדים

פורסם ע"י ‏עידו כהן‏
בתאריך 27/08/2011 בקטגוריה ‏כללי

שימו לב: לאור כמה פספוסים כבדים, קטגוריית הסדרות הישראליות התעדכנה וחולקה לשתי קטגוריות – דרמה וקומדיה ישראלית. אם הצבעתם אתם מוזמנים לעדכן.

אתם יודעים איך זה בחיים, הכל דינמי. עונות מתחלפות, ממשלות נופלות, הולך נענע בא אג'נדה, הולך אג'נדה בא הבלוג. רק דבר אחד נשאר ללא שינוי – הפאקינג מיקי'ז שיאדו מכריח אותי לעשות כל שנה.

"אין שום סיכוי" אמרתי לו אחרי הטקס האחרון, “אין שום סיכוי שאני עושה את זה שוב! אתה רואה את קו השיער שלי? זה מה שקורה למי שעושה טקסי מיקי". צחוק הגורל רצה וליאדו לא היה מצח גבוה שיבהיל אותו. מה שכן היה לו זה אקדח. ואזיקים.

ובנימה שמחה זו (ארור יאדו וארור זרע ירחמיאל לדורי דורות!) ברוכים הבאים למיקי'ז 2011!

והמועמדים הם

המשך…

תגיות:
© עידו ישעיהו