Posts Tagged ‘סטיבן קינג’

עדכוני נכר: אני הוא קורנוליו הגדול

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 02/11/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

הפרוגלים ויוצרם, ג'ים הנסון

נראה שלא רק החבובות מגיעות אל המסך הגדול, אלא גם הפרוגלים: ניו ריג'נסי רכשה את הזכויות על הפקת סרט בכיכובן של הבובות האחרות של ג'ים הנסון. לא בטוח שאלה הן חדשות טובות, כי בשלב זה עוד לא ברור אם הסרט יכלול את הדמויות כבובות כמו במקור, או שמא יעשה את הבלתי יעלה על הדעת ויהפוך אותן לדמויות מונפשות א-לה סרט הדרדסים. בררר.

TV

לכבוד חגיגות 25 השנה של רשת פוקס בקיץ, הזמינה הרשת שתי תוכניות ספיישל של תוכנית המערכונים הניינטיזית המיתולוגית שלה, In Living Color, שיצר וכיכב בה קינן אייבורי ווייאנס לצד קאסט שרובו שחור והסתמך רבות על תרבות האפרו-אמריקנים בשעתו, לראשונה ברשת ארצית בארה"ב. התוכנית הציגה לעולם בין היתר את ג'ים קארי, ג'יימי פוקס וג'ניפר לופז כאחת הרקדניות. אם הספיישלים האלה יצליחו, פוקס תהפוך אותם לסדרה עבור עונת השידורים הבאה. ווייאנס מעוניין עקרונית בקאסט חדש, אבל סביר להניח שהספיישלים יביאו אליהם גם פרצופים מפעם.

המשך…

עדכונים: חיי מלכים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 01/09/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

הסטיבנים ספילברג וקינג חוברים לסדרה חדשה עבור רשת הכבלים שואוטיים על פי ספרו של האחרון מ-2009, "מתחת לכיפה השקופה".

ראו גם: על מה עובדות רשתות הפרימיום בארה"ב

הנה תקציר הספר על פי מודן: בצ'סטר מיל, עיירה מנומנמת במיין, חיים אנשים רגילים את חייהם במסלול שנראה נוקשה וקבוע מראש. ואז, בוקר אחד, יורדת על צ´סטר מיל כיפה שקופה של שדה כוח. בעת ירידתה היא חוצה בעלי חיים תמימים לשניים, מכוניות ומטוסים מתנגשים בה ומתפוצצים, עשרות אנשים נהרגים ללא שום אזהרה. דבר אינו יכול להיכנס או לצאת מבעד לכיפה הזו, פרט למעט מאוד אוויר. דייל ברברה, חייל משוחרר ממלחמת עיראק שנקלע לעיר, כבר היה בדרכו אל מחוץ לעיירה כשהכיפה שינתה את תוכניותיו. בימים הבאים הוא מוצא עצמו מתמודד מול ביג ג´ים רני, סוחר מכוניות ופוליטיקאי מקומי, במאבק אימתני על חייהם ונפשותיהם של תושבי העיר הלכודים תחת הכיפה, מבוהלים ומבולבלים.

המשך…

עוד עדכוני קומיק-קון ולא-קומיק-קון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 23/07/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות
http://images.screenrush.co.uk/r_760_x/medias/nmedia/18/79/31/37/19537608.jpg

לא המרצה שכדאי להתעסק איתו

חלק שני

הפאנל של "קומיוניטי" מתקיים רק היום, אבל דן הרמון, יוצר הסדרה, ענה על כמה שאלות של וולצ'ר בנוגע לעונה השלישית הממשמשת. אמנם קווים כלליים, אבל יש שם כמה דברים שהייתי מעדיף לא לדעת. לשיקולכם. מה שטוב לשמוע שוב זה שבעונה הבאה הכוונה היא ליצור קשת או קשתות מתחילתה ועד סופה של העונה, ופחות להסתמך על פרקים בודדים. בהתאם, בראיון לטיוי ליין אומר הרמון שבעונה הבאה יהיו פחות מהפרקים המיוחדים שהסדרה מאופיינת עמם כרגע, וטוב שכך לדעתי.

עדכון: יו, עומאר מגיע! מייקל קנת וויליאמס, הלא הוא עומאר מ"הסמויה", יתפקד על תקן הפרופסור בשיעור החדש שתקח החבורה בשנתה השלישית, ביולוגיה, כאסיר לשעבר שהפך למרצה. בינתיים הוא חתום לשלושה פרקים לפחות, אבל יהיה תענוג גדול לראות יותר ממנו, במיוחד לאור הבזבוז המשווע שלו ב"אימפריית הטיילת".

המשך…

© עידו ישעיהו