Posts Tagged ‘ניקיטה’

עדכונים: סלינו על כתפינו

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/05/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

סוף השבוע האחרון המה בחדשות של ביטולים וחידושים, מאחר שאנחנו מצויים רגע לפני מצגות הרשתות בפני המפרסמים עם סחורותיהן החדשות. בימים הבאים ייערכו ה-Upfronts, וכמו תמיד ארכז כאן בבלוג את המידע על לוחות השידורים של כל הרשתות הארציות, החל מיום שני הקרוב. בינתיים הנה לקט חדשות וקטעי וידאו שפורסמו בפייסבוק וטוויטר של הבלוג ביומיים האחרונים.

TV

רשמית: "מחלקת גנים ונוף" חודשה לעונה שישית.

TV

NBC חידשה את "קומיוניטי" לעונה חמישית, אבל ביטלה את "תתקדם" המתוקה בכיכובו של מתיו פרי. עוד ביטלה הרשת את "וויטני", "פן 1600", "ערים כל הלילה" (כמובן), "גברים עם ילדים", "סמאש" ו"הנורמלים החדשים".

לקראת סיום העונה הרביעית של "קומיוניטי" ביום חמישי האחרון, בספליטסיידר סיפקו סקירה טובה של פרקי המפתח שהגדירו את הסדרה. יחד עם זאת, הבחור לגמרי פספס את הגדולה – וכנראה גם את הפואנטה – של "פרדיגמות של זיכרון אנושי" (פרק ה"לקט"), בעיניי פסגת יצירתה של הסדרה. הנה הדיון שהיה לנו על הכתבה.

TV

ב-ABC סוף עצוב ל"סופים שמחים" (אי אפשר באמת להימנע מזה), אבל עונות חדשות בין היתר ל"נקמה", "נאשוויל", "עד עצם היום הזה" ו"פרברי הגיהנום".

TV

צפוי אך מצער: "סאות'לנד" בוטלה על ידי TNT.

TV

לא מפתיע, אבל ABC הזמינה את Agents of S.H.I.E.L.D, הספין אוף הטלוויזיוני של "הנוקמים" בניצוחו (המסוים) של ג'וס ווידון. פרומו ראשון צפוי להיות משודר במהלך הפינאלה של "עד עצם היום הזה" ביום ראשון הקרוב. הנה התמונה הראשונה. איך אפשר לקרוא לה בעברית?

המשך…

עדכוני קומיק-קון 2012

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/07/2012 בקטגוריה ‏חדשות

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m74a0uijdz1qd2abio2_1280.jpgביום חמישי החלו אירועי קומיק-קון השנתיים, ועמם שלל פאנלים של סדרות טלוויזיה שייצרו המוני עדכונים. בין היתר היה גם איחוד של אנשי "פיירפליי", בערך חצי מהקאסט לצד ג'וס ווידון, טים מייניר והכותב חוזה מולינה. נעדרו: שפרד וכל הנשים שאינן סאמר גלאו. לא היה הרבה לחדש בפאנל הזה מאחר שהסדרה כבר אינה בין החיים שנים רבות, אבל מהסיקורים עולה שהפאנל היה מאוד יפה ומרגש, במיוחד בסופו המדמיע. ווידון דיבר על נת'ן פיליון בתור הקפטן, ואילו פיליון הוקיר לו תודה על כך שבחר בו בזמן שעד אותו שלב תמיד תהו אם הוא יכול להוביל סדרה. הנה הלייב-בלוג של אלן ספינוול בהיטפיקס.

המשך…

המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/01/2012 בקטגוריה ‏כללי

צ'ה ופידל

היסטוריה של טרור, פריק שכמותי, המירוץ למיליון, פרק אחרון לעונה של ניקיטה, המפענחת, מרפאה פרטית, פרשיות סמויות, חי מהצוללת הצהובה, רעש מקומי, מקום טוב באמצע, מגרש ביתי, פסקול ישראלי ועוד.

בערוץ 1 ב-21:45, היסטוריה של טרור.
סדרת התחקיר הדוקומנטרית "היסטוריה של טרור", פרויקט טלוויזיוני חובק עולם, מספקת סקירה תקדימית של האידיאולוגיות הרצחניות במחצית השנייה של המאה העשרים והתפתחות הטרור הבינלאומי. סדרה זו היא הפקה משותפת של רשות השידור בישראל, הערוץ הצרפתי France 2 ושותפים נוספים מגרמניה, בלגיה, פינלנד, אירלנד ושווייץ. היא כוללת שלושה פרקים ומבוססת על קטעי ארכיון וראיונות עם פעילים בארגוני טרור בעבר ובהווה, ביניהם רנאטו קורציו (מייסד הבריגאדות האדומות), בובי סיל (ממייסדי הפנתרים השחורים בארה"ב), וכן פעילים פוליטיים כמו בכיר פתח סאיב עריקאת ואחרים. בסדרה ראיונות עומק עם מומחים ללחימה בטרור הבינלאומי, בהם בכירי CIA וה-FBI האמריקניים וכן בכירים ישראלים וביניהם: רא"ל (מיל') שאול מופז, היועץ לביטחון לאומי לשעבר עוזי ארד, ראש המוסד לשעבר אפרים הלוי, ראש השב"כ לשעבר אבי דיכטר ואחרים.

המשך…

תגיות:
© עידו ישעיהו