Posts Tagged ‘משפחה מודרנית’

עליז על המסך

פורסם ע"י ‏אמיר אסעד‏
בתאריך 05/11/2012 בקטגוריה ‏כתבות
http://davidatlanta.com/wp-content/uploads/2012/09/NewNormal1-1024x783.jpg

המטיפנים

בשנים האחרונות יותר ויותר סדרות מוסיפות נציג של הקהילה הגאה לקאסט הדמויות שלהם, אבל האם מדובר באמת בהתקדמות מבחינת הצגת הדמות והאם הדמויות באמת יכולות לייצג את הקהילה בכבוד? החלטתי להביא סקירה קצרה של מספר דמויות גאות מהסדרות בהן אני צופה, ולראות אלו סדרות נותנות ייצוג הולם ומכובד לקהילה הלהטב"ית. בגלל שתחום "ההתמחות" שלי הוא קומדיה, זה הז'אנר שבו אתרכז.

הנורמלים החדשים:
ריאן מרפי, יוצר "גלי", החליט להקדיש סדרה שלמה להטפה נגד דעות קדומות על הומואים במקום לרכז זאת ב"גלי". הסדרה מספרת על זוג גברים שמחליט למצוא אם פונדקאית על מנת להביא ילד לעולם. זוג הגברים הם דיוויד ובריאן, ולמרות שאנו פוגשים בעוד הרבה דמויות חד מיניות, הם הייצוג העיקרי. המשך…

חופשי זה לגמרי על הבר

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/10/2012 בקטגוריה ‏כתבות
http://msnbcmedia.msn.com/i/MSNBC/Components/Photo/_new/tdy-121001-cheers-cast-01.jpg

סאלוט!

"זה היה הדור האחרון של כותבים שגדלו כשהם קוראים ספרים במקום לצפות בטלוויזיה. בזמנו לא היה לך שום דבר שנגזר מ'אני אוהב את לוסי' או 'היו ימים'. קיבלת דמויות אמיתיות כמו אלה שהם קראו אצל פ.ג. וודהאוס או דיקנס".
(ג'ון רצנברגר, שגילם את קליף ב"חופשי על הבר")

"בתוכניות מסוימות המפיקים אומרים, חייבים עשר בדיחות לכל עמוד. גלן ולס צ'ארלס אמרו, 'יודעים מה, עדיף להיפטר מהבדיחות שנועדו רק בשביל הגיחוך ולהיות מרוצים מהבדיחות המעולות'. אם יש לך מספיק בדיחות פחותות בדרך, הן מתחילות לכרסם בערכן של הטובות באמת".
(דיוויד לי, מכותבי הסדרה ולימים אחד מיוצרי "פרייז'ר")

המשך…

אמי 2012: הזוכים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/09/2012 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

זה היה אמי עמוס הפתעות ומפחי נפש. אם בדעתכם לראות את הטקס הערב בטלוויזיה, הימנעו מקריאת הפוסט הזה לפניו, אם כי סביר להניח שאי אילו מערכות יח"צ משומנות כבר הביאו לא מעט חדשות אל פתחכם.

http://www.lipstiq.com/wp-content/uploads/2012/09/slide_252349_1558831_free.jpeg

המשך…

מחקו את החיוך הזה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 03/03/2012 בקטגוריה ‏פכים

טיוי גייד פירסם כתבה מעניינת על עתידן של הקומדיות החכמות ברשתות הארציות בארה"ב, דוגמת "קומיוניטי", "מחלקת גנים ונוף", "לגדל את תקווה" ואחרות – כולן כושלות ברייטינג. במקרה של NBC אני לא מוצא מקום לדאגה, מאחר שגם הקומדיות המטומטמות שלהן כושלות, ע"ע "וויטני" ו"צ'לסי", אבל דומה שאכן נגמרו ימי ההצלחה הגדולה והמשרה-אופטימיות של קומדיה חכמה כמו "המשרד", לפחות כרגע. כפי שהכתבה מפרטת, בעונה הבאה צפויות שלל קומדיות שינסו לפנות למכנה משותף רחב יותר, ובהתאם כנראה גם טיפש יותר.

אז אולי יש ל"קומיוניטי" ו"גנים ונוף" עוד עונה או שתיים בקנה, אבל יהיה מצער אם בהדרגה יגווע כל הרעיון של סיטקומים מסוגם ברשתות הארציות. תוכלו לומר, תמיד יישארו לנו רשתות הכבלים, אבל העובדה המצערת היא שכרגע אין אף קומדיה פר-סה שאני אוהב בערוצי הכבלים מלבד אחת, "בית השקרים" של שואוטיים, וגם היא נמצאת הרחק מהשתיים של תחילת הפסקה. כרגע עוד יש נקודות אור גם ברשתות הארציות – "משפחה מודרנית" נתפשת כקומדיה חכמה ו"סופים שמחים" היא אכן כזו ומצליחה להביא מספרים נאים (רק כי היא משודרת אחרי "משפחה", אבל זה לא באמת משנה) – אבל מגמת הרגרסיה הזו אל יותר מדי מולטי-קאמרה ועבשות קומית עושה לי מאוד לא נעים.

אז איך היה האמי?

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 19/09/2011 בקטגוריה ‏כתבות

עדכון: הנה הגיעו כמה קטעי וידאו, לטובת אלה שלא ראו. כמה היילייטס מתוכם:

ראו גם: המועמדים לפרסי האמי

קטע הפתיחה

המשך…

צוויץ צוויץ: ספיישל אמי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/07/2011 בקטגוריה ‏כתבות

והפעם: יוצרי הסדרות, כוכביהן ומבקרי טלוויזיה מגיבים על המועמדויות לאמי, כולל תגובותיו הנזעמות של קורט סאטר, שסדרתו "ילדי האנרכיה" שוב לא קיבלה אף מועמדות, אפילו לא לקייטי סגל (ואחרי כן הוא צייץ שהוא סתם התלוצץ).

 

Dan Harmon
danharmonDan Harmon
 Wasn't awake this late/early to hear Emmy noms. But realizing they're soon, I'm not falling asleep very quickly. #EarlyMasochistSpecial

 

 

Dan Harmon

danharmonDan Harmon

 Oop. It stopped streaming. That's for the best. This is not healthy behavior.

 

 

Dan Harmon

danharmonDan Harmon

 Did I miss anyth- erp. Wah waaaah. Next year. Good night.

המשך…

עדכונים: בולטימור/לוד

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 08/07/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

In With a Gbeng

בנגה אקינאבה, שגילם את כריס פאלטרו ב"הסמויה", נמצא בארץ במסגרת ביקור פרטי. בגלריה מדווחת רותה קופפר, "אקינאבה הוא גם פעיל חברתי ומעורב יחד עם שחקנים נוספים מ'הסמויה' בארגון הצדקה Rewired for Change".

TV

דני פודי מתראיין לאותה רותה באותה גלריה בראיון חביב.

TV

מה חבל, התינוקת לילי תוחלף ב"משפחה מודרנית". בוולצ'ר מקווים שהתאומות החדשות שילוהקו ישמרו על אותה אדישות לסביבתן.

המשך…

© עידו ישעיהו