Posts Tagged ‘מעושרות’

עדכוני סופ"ש וירח דבש אדום

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/06/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

פיראטים, ז'וני דפ חוגג 50, פוסטר חדש לשובר שורות, ניק עופרמן אצל קונאן, ג'נוארי ג'ונס חושפת, אימפריית הטיילת חוזרת ועוד חדשות וקטעי וידאו שפורסמו לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג, וכן כמה דברים שקורים בימים הקרובים בטלוויזיה.

יום שישי

סרטים

בלוויין,
בכן 2 החל מ-12:04, ספיישל ז'וני דפ בן 50.
רצף עם שלל סרטיו גם היום וגם מחר: רחוב ג'אמפ 21, מופע הפלאים של ד"ר פרנסוס, למצוא את ארץ לעולם לא, המספריים של אדוארד, שודדי הקאריביים 2 ו-3, פחד ותיעוב בלאס וגאס ודחף אמיץ.

בכן 1 ב-21:30, פיסת גן עדן.
בכורה. דרמה רומנטית מרגשת בכיכובה של חביבת הקהל קייט הדסון. מרלי היא צעירה יפה ומצליחה, יש לה קריירה משגשגת, מחזרים בשפע, חברות טובות, ובולדוג ענק וחמוד. ביקור גורלי אצל רופא חתיך במיוחד (גאל גרסיה בראנל המקסים) המבשר לה בשורה קשה, גורם לה לפקוח עיניים ולהגיע לתובנות מפתיעות בקשר לחיים, גורל ואהבה. גם עם פיטר דינקלג' ("משחק הכס"), קאת'י בייטס ("מיזרי").

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, בל אמי.
בכורה. עיבוד סקסי לרומן הקלאסי המפורסם בכיכובו של אליל הבנות תכול העיניים, רוברט פטינסון. הסרט מספר את סיפורו של ג'ורג' דורוי (פטינסון), חייל צרפתי ועני שמגיע לפריז בסוף המאה ה-19. המשך…

לא פאן לה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/11/2011 בקטגוריה ‏כתבות

"הינשופים" חזרה אמש בעונה חדשה ונטפלה אל אורנה בן דור, שהגיעה להתראיין באולפן, ואל ה"מעושרות" שלה. כפי שציינתי בנוגע ל"מעושרות", זוהי תוכנית שהסתפקתי בפרק הראשון שלה, אבל פרשתי לא מפאת איזו שאט נפש מנדנדת או מתוך הצטרפות להתנגדות על ה"עיתוי האומלל" בצל המחאה, אלא כי היא שעממה לי את התחת. אבל ממש.

אז אוקיי, אני כנראה לא קהל היעד מסיבות כאלה ואחרות, אבל אין לי בעיה עם העובדה שכל כך הרבה צופים מודים לאלוהים על שברא להם את כל הפאנים האלה, ובהחלט יש מקום לריאליטי קלילה – או דוקו-דרמה, כפי שאורנה בן דור מתעקשת לקרוא לה – אבל כנראה לא אליבא ד"הינשופים". כבר בתחילת הפרק עם מניית תוכן העניינים שאל רוגל אלפר "איך הפכה אורנה בן דור לשנואת הברנז'ה?".

בנוסף, באולפן ישבה חברת הפאנל איילה פנייבסקי, שכתבה ביקורת לא אוהדת על יצירתה: "'מעושרות' היא כל מה שרע בעולם (שוביניזם וגזענות הן סתם דוגמאות ראשונות שעולות לראש), עטוף בכל מה שמרכיב טלוויזיה טובה – ליהוק מוצלח, עריכה מקצועית, קלילות". לצדה של פנייבסקי ישבו גם יהודה נוריאל ורון כחלילי, שמי שקצת מכיר את דעותיהם או צופה בתוכנית ידע לנחש בקלות את גישתם כלפי "מעושרות" גם בלי שתיאמר בפירוש, אבל למקרה שמישהו רוצה אמירות מפורשות, נוריאל צייץ בטוויטר לא מזמן, "אורנה בן-דור – מהאנשים שמטביעים אתכם בביוב של 'מעושרות' – יוצאת נגד המחאה 'השינקינאית'. כבר מותר לבחור את בדיחת 2011? בגלל המלחמה ההי-הי-הי". אי לכך, כאשר הגיע הראיון לקראת סוף הפרק, בן דור מטבע הדברים כבר הייתה בשלה, דרוכה ואנטגוניסטית.

המשך…

© עידו ישעיהו