Posts Tagged ‘השולחן העגול’

השולחן העגול 2014

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/06/2014 בקטגוריה ‏וידאו, כתבות

עדכון 14/6/2014: עוד שלושה פאנלים הצטרפו השבוע אל המצבה. אחד הוא של אנשי ריאליטי שלא מאוד מעניין אותי (כולל טים גאן מ"פרויקט מסלול" וג'ף פרובסט מ"הישרדות"), ושני האחרים הם של השחקנים והשחקניות בקומדיות. בשיחה של השחקנים לוקח קצת זמן עד שהנוכחים משתחררים, אבל זה נעשה יותר חביב ככל שהשעה מתקדמת. הבנות יותר משוחחות מאשר מרואיינות, מה שטוב ומעניין, אבל זואי דשאנל משתלטת לעתים קרובות על השיחה והיא מעצבנת במציאות כשם שהיא ב"בחורה חדשה".

השחקניות בקומדיה: אמי רוסום ("חסרי בושה"), אידי פאלקו ("האחות ג'קי"), קיילי קוקו ("המפץ הגדול"), מינדי קיילינג ("מינדי"), זואי דשאנל ("בחורה חדשה") וטיילור שילינג ("כתום זה השחור החדש"). הן מדברות בין היתר על התאהבות בעמיתים לעבודה, על עירום מזויף ולא מזויף ועל הקולות האיומים שלהן.

השחקנים בקומדיה: אנדי סאמברג ("ברוקלין תשע תשע"), וויליאם ה. מייסי ("חסרי בושה"), מאט לבלאנק ("אפיזודס"), ג'סי טיילר פרגוסון ("משפחה מודרנית"), ג'ייסון ביגס ("כתום זה השחור החדש"), טוני הייל ("Veep"). הם מדברים בין היתר על תקופות שחונות, על הצורך להעריך את מה שקורה עכשיו, על התנערות מטייפ-קאסט ועל הנחיתות של ג'ייסון ביגס.

עדכון 7/6/2014: שני פאנלים נוספו השבוע. השלישי הוא של השואוראנרים בקומדיה, שהיה פחות מעניין מכפי שיכול היה להיות, אולי כי הוא ממש הומה (שבעה אורחים), אבל עדיין שווה, בעיקר בחלקו השני. הרביעי הוא של השחקנים בדרמה, שהיה אחלה לא מעט בזכות הכימיה המצוינת בין כל המשתתפים.

השואוראנרים בקומדיה: מארק מארון ("מארון"), מייק ג'אדג' ("עמק הסיליקון"), צ'אק לורי ("המפץ הגדול", "שני גברים וחצי", "מייק ומולי", "Mom"), ג'ני קונר ("בנות"), ג'נג'י כהן ("כתום זה השחור החדש"), מייק שור ("מחלקת גנים ונוף", "ברוקלין תשע תשע") וארמנדו אנוצ'י ("Veep"). הם משוחחים בין היתר על המשיכה שלהם לדרמה, על הטוויסט של "האישה הטובה" שהתרחש באותו שבוע בטלוויזיה (ספוילרים כמובן), על המגבלות של הרשתות המשדרות, על לואי סי קיי וכמובן, על שפיך.

המשך…

השולחן העגול 2013

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 18/10/2013 בקטגוריה ‏וידאו, כתבות

עדכון 18/10/13: כבר לא קשור לאמי, אבל הוליווד ריפורטר איגדו הפעם ארבעה קודקודים של ארבע רשתות – שואוטיים, פוקס, FX ונטפליקס – לשיחה סביב השולחן העגול על סדרות שפספסו, תפישות שגויות בנוגע למותג שלהם, התסכול מנטפליקס ועוד.

המשך…

השולחן העגול 2012

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 20/06/2012 בקטגוריה ‏וידאו, כתבות

חלק ג':
http://www.hollywoodreporter.com/sites/default/files/2012/06/comedy1_a.jpgהנה הגיעו שיחות נוספות, כולל השואוראנרים של הסיטקומים, והשנה מדובר באמילי ספייבי ("ערים כל הלילה"), סטיב לוויטן (תמיד חינני, "משפחה מודרנית"), קרטר ביי (ממש השמין, "איך פגשתי את אמא"), ליז מריוות'ר (חמודה ונוירוטית כפי שוודאי ג'ס אמורה הייתה להיות, "בחורה חדשה"), פול ליברסטין ("המשרד") וביל פריידי ("המפץ הגדול"). אמנם מייק שור מ"מחלקת גנים ונוף" היה בשנה שעברה, אבל זוהי שערוריה שהוא לא כאן גם השנה. שערוריה! לפחות הוא מאוזכר כשספייבי שואלת את ליברסטין אם מוז צפוי להבליח בספין אוף החדש בכיכובו של דווייט, המתרחש בחווה שלהם. התשובה היא כן, והרבה ככל הניתן.

עוד בשיחה: פול ליברסטין חושב ש"המשרד" יכולה להמשיך אפילו עשור אם קאסט חדש ישחזר את הקסם (בוז!), ולבסוף גם דיבור על תקרית דן הרמון וצ'בי צ'ייס, עם תובנה מחכימה במיוחד של קרטר בייז.

המשך…

© עידו ישעיהו