Posts Tagged ‘הרשימה השחורה’

עדכוני השבוע מונים גופות

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/12/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

אריק ובנץ פוגשים את הסופרנוס, הרשימה השחורה מחודשת, קונאן הולך לפרסומות, ביטולים, חידושים, רייטינג ועוד חדשות וקטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג).

TV

עטו את בגדי הנשף, הנה פוסטר לעונה החדשה של "בנות", שמגיעה בחודש הבא. פוסטר חדש גם לעונה החדשה של "ארצ'ר", המגיעה אף היא בינואר, ובנוסף וידאו אוריינטציה חשוב: כך תתמודדו עם נינג'ות. ובפברואר חוזרת "בית הקלפים" עם עונה שנייה, ויש לה טיזר לקוני שמכריז ברוב רושם על התאריך.

TV

חידושים וביטולים: כבר עכשיו, "הרשימה השחורה" חודשה לעונה שנייה. ולמתעניינים,  "ריפר סטריט" בוטלה על ידי BBC ו השמש שקעה על Low Winter Sun, שבוטלה על ידי AMC.

TV

פוקס מקצצת את הזמנת פרקי הסדרה המושמצת Dads ל-19 במקום 22, ומנגד מנפחת את הפרק האחרון לעונה של הלהיט "סליפי הולו", שישודר בינואר, לכדי שעתיים.

TV

רייטינג השבוע. יום שלישי: "גולברג" בשיא שלילי אבל עדיין טוב יותר מאשר "מינדי" ו"אישה לראווה"; "ברוקלין תשע תשע" עולה. יום רביעי: ירידות לכל הקומדיות של ABC אבל "נאשוויל" שומרת על חוסר כוחה. "החץ" ו"אנשי המחר" עולות. יום חמישי: "צלילי המוזיקה" לייב הוא הצלחה עצומה עבור NBC, התוכנית הכי נצפית שלהם ביום ה' מאז הפינאלה של ER. ניתן לצפות לעוד כאלה. "האנטומיה של גריי" בשיא שלילי נוסף. יום שישי: רייטינג שישי: "בונז", "גרים" ו"דרקולה" עולות. "לגדל את תקווה" במצב בכי רע.

TV

שמועות הגיוניות גורסות שהעונה הבאה של "אימפריית הטיילת" תהיה האחרונה (וגם מקוצרת). קריאה מרתקת לחובבי הסדרה.

TV

תודה לתומר, שכותב: כחלק מהריבוט לסדרת הסרטים "שליחות קטלנית", תופק במקביל סדרת טלוויזיה של הפרנצ'ייז. יפיקו אותה במשותף הצוות שהיה אחראי לסדרת הטלוויזיה הקודמת, The Sarah connor Chronicles, ותסריטאי הסרט החדש.

TV

שרלוק ו-ווטסון חובשים כיפה.

TV

עיצרו הכל! פולי ובובי מ"הסופרנוס" הם אריק ובנץ בספיישל אמיתי של "רחוב סומסום" לכבוד חג המולד.

TV

פנקו את עצמכם עם דקה ושלושים ותשע שניות מהסרט החדש של "ורוניקה מארס", שצפוי להגיע במרץ 2014. תכל'ס עשה לי קצת חשק.

המשך…

לא הכל שחור

פורסם ע"י ‏Tomer Soiker‏
בתאריך 03/12/2013 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים
"אם אני נעלם לכם באמצע העונה השנייה, אתם מוזמנים לבוא ולהגיד שלום בפרימיירה של 'הנוקמים 2'."

"אם אני נעלם לכם באמצע העונה השנייה, אתם מוזמנים לבוא ולהגיד שלום בפרימיירה של 'הנוקמים 2'."

"הסדרה החדשה הכי טובה של עונת סתיו 2013". לשמחתי ולצערי, זה תואר שבקלות אני מוכן להעניק ל"רשימה השחורה". לצערי, מפני שהתחרות לא ממש הייתה קיימת, לפחות בבחינת הסדרות בהן אני צופה (כמובן שהדבר שונה כשמחלקים בין דרמה לקומדיה, אבל אמנע ממנהגי לחרוג מהנושא).

על פניו "הרשימה השחורה" היא סדרה פרוצדורלית לכל דבר, לא חורגת מהתבנית שיצרה לעצמה: מקרה שבועי של פושע מסוכן, צוות אף.בי.איי. רודף אחריו בסיועו של ארכי-פושע\סייען בהתנדבות שבד"כ מביא את המטרות לשותפיו החדשים (ג'יימס ספיידר) וסוכנת צעירה (מייגן בון) שחברותה בצוות נכפתה עליה כחלק מהעסקה עם הארכי-פושע, אבל כמעט תמיד היא החלק החשוב בפתרון הבעיה. בפועל, במחצית העונה הראשונה הסדרה בנתה מספר עלילות מרכזיות ומיסתורין, בראשן מערכת היחסים בין ריימונד "רד" רדינגטון (ספיידר) לאליזבת קין (בון) העניין שהוא מוצא בה והשאלה האם הוא אביה הביולוגי; או בעלה של קין, טום, ומה שנראה לכאורה כמו חיים כפולים כמרגל\מחסל.

ספוילרים לעונה 1 פרק 10

המשך…

© עידו ישעיהו