Posts Tagged ‘הישרדות ישראל’

גמר הישרדות VIP – לייב בלוגינג

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/08/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/ce69090e.jpg

הגונב מגנב גנוב

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/08/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים
http://db2.stb.s-msn.com/i/79/6A77DBB28F9CF543039B18D2F2915.jpg

נאה, בוקי, נאה

איזה פרק מטורף של "הישרדות VIP", נחמד מאוד. מהפרומואים כבר ניחשתי מה הולך לקרות, אבל אפילו כך לא נפגמה ההנאה. סוף סוף נפתח המשחק, סוף סוף שלישיית המחץ הזו נשברת. המהלך של בוקי, מלוכלך ככל שיהיה, לא רק השתלם לו עבור ההישרדות האישית שלו – הרי הוא היה עף ללא שום ספק – אלא גם הדיח אגב כך את המלך. שאפו. עכשיו מסקרן יותר מאי פעם לראות את הפרק הבא, אילו ריקושטים יהיו למהלך הזה במחנה. שגב ובוקי עדיין חלשים ביחס לבנות (כלומר ביחס לענת), כך שבגלל המשימות הכוחות השקולים האלה ילכו לעזאזל. כמו כן, נשאלת השאלה מתי למען השם יוחזר המתמודד הנוסף מאי התקווה, כי הוא הולך לתרום מאוד למאזן הכוחות. משה אמנם קוטל את המתמודדים מולו בזה אחר זה, עניין של זן כנראה, אבל לא בטוח שהוא יצליח להביס גם את תורג'י. במילים אחרות, היחסים שקולים גם בהוספת אי התקווה למשוואה, כי אם משה יחזור הוא יעבה את החזית של שגב ובוקי, וכך גם להפך.

עונה אדירה.

 

אגב 1: שמתם לב לחיוך העצום על פניו של עזאם עם הדחתו של תורג'י?
אגב 2: צופי "הישרדות" האמריקנית, האם היה שם דבר דומה, גניבת פסלון חסינות?

שחיטה לא כשרה

פורסם ע"י ‏Tomer Soiker‏
בתאריך 27/07/2012 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/8818f6e4.jpgספוילרים ל"הישרדות VIP"

אנ יודע שכבר נמאס מהתלונות החוזרות על ההפקה, אבל אני לא מבין איך בעלי הפורמט מאפשרים להם לשחוט אותו כך?

1. לא מספיק שהתכנית כבר מגוחכת בכל מובן (למי אכפת מעלילות משה באי הבודד? הבדיחות המאוסות של שגב הפכו למאוסות מתמיד* ולתורג'י נגמרו הדימויים של כלי ירי), מועצות השבט נראות כמריבות תגרנים שאמורות להתנהל בשוק ישראלי ממוצע. יחד עם התוספת האחרונה בדמות חבר המושבעים, וקיבלנו גנון שזוארץ הדביל רק מחמם אבל לא יודע לעצור (נו, יעלי גידלה את הילדים כמעט לבדה בשנים האחרונות, אז מה הפלא?)

המשך…

המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/06/2012 בקטגוריה ‏כללי

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/16a141ae.jpgמחוברים, חדר החדשות, ילדי ראש הממשלה, דרדסים, קונאן, כל הבקרים השמחים, סוכנות חשאיות, סקס דרייב, נסיעת המוות, לרדוף אחרי הצל, החוטא, הוחלפו בלידתן, פרברי הגיהנום, ההחלטה, לגדל את הופ, רוק 30, קליבלנד, איש משפחה, הישרדות, אימה אמריקאית, מייק ומולי, מרוששות, ערים כל הלילה, בחורה חדשה, אקסטרים מייקאובר, משחק השקרים, בית חולים קרבי ועוד. בשירותי ההורדות: אפיזודס.

מזל טוב לבלוג, החוגג היום שנה, ולהמלצת היום, המציינת 9 שנים!

המשך…

המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/06/2012 בקטגוריה ‏כללי

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/8e717426.jpgפרק אחרון לעונה של מד מן, פרברי הגיהנום, ההחלטה, לונדון בולווארד, ביוטי, השומרים, תלויים באוויר, לגדל את הופ, רוק 30, קליבלנד, איש משפחה, הרופא ההודי, הישרדות, פרק אחרון לעונה של שרלוק, אננדה, אימה אמריקאית, מייק ומולי, מרוששות, ערים כל הלילה, בחורה חדשה, אקסטרים מייקאובר, משחק השקרים, בית חולים קרבי ועוד. בשירותי ההורדות: אפיזודס, פרק אחרון לעונה של Fairly Legal.

יורו 2012

בספורט 1 ובספורט 1 HD ב-21:45, צ'כיה-פולין.

בערוץ 9 ובספורט 1 HD ב-21:45, יוון-רוסיה.

***

המשך…

יום של אושרי

פורסם ע"י ‏Tomer Soiker‏
בתאריך 10/06/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

http://www.ifeel.co.il/images/u/images/oshri.jpgספוילר "הישרדות VIP"

עד שיש מהלך אסטרטגי אמיתי ממקום נכון ("החלשים" מתעלים על "החזק" ומבצעים פעולת מנע שתשמיד אותם בהמשך; מי האמין שלאיתי שגב יש את זה?), מגיעה העריכה המטומטמת ומורחת את כל ההכנה לבגידה הגדולה על פני פרומואים והקדמות בדמות "הערב" ו"בהמשך"* עד שכשמגיע רגע האמת, היחיד שמופתע הוא אושרי ומבחינתי הוא מחוץ למשחק כבר מהפרק הקודם.

הקדימון לפרק הבא רק חושף עוד מאופיים האמיתי של תורג'י ושות', שלא אכפת להם לשרוף את מי שאינו עומד עין בעין איתם, כל עוד זה לא החבר אושרי שיועד להצטרף לברית שלהם ברגע האיחוד (דרך אגב, נותרו רק תשעה שורדים ועדיין אין מיזוג שבטים?). המשך…

המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 02/06/2012 בקטגוריה ‏כללי

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/ba006db1.jpgמד מן, לגדל את הופ, רוק 30 קליבלנד, איש משפחה, ברבור שחור, שרלוק, אחי אני אוהב אותך, קח אותי הביתה, הרופא ההודי, הישרדות, אננדה, אימה אמריקאית, מג'יק סיטי, מייק ומולי, מרוששות, גבר מי שנשאר אחרון, ערים כל הלילה, בחורה חדשה, אקסטרים מייקאובר, משחק השקרים, המפץ הגדול, שני גברים וחצי, בית חולים קרבי ועוד. בשירותי ההורדות: אפיזודס.

בלוויין

עונות חדשות בכן קומדיה:

בכן קומדיה ב-18:40, קליבלנד.
עונה שלישית וחדשה.

בכן קומדיה ב-19:05, איש משפחה.
עונה עשירית וחדשה.

בכן קומדיה ב-19:30, לגדל את הופ.
עונה שנייה וחדשה לקומדיה המעולה.

בכן קומדיה ב-19:55, רוק 30.
עונה שישית וחדשה.

בכבלים

בחם 3 ב-22:50, שרלוק.
עונה שנייה וחדשה.

סרטים:

בכן 2 ב-13:57 ובכיף חם ב-22:00, קח אותי הביתה
בכורה. שכחתי לציין את הסרט הזה אתמול כששודר בכן: קומדיה מאוד פושרת בכיכובו של טופר גרייס, שחבל שנעלם בשנים האחרונות לסרטים כה זניחים. סרט שכולו הומאז' גדול לאייטיז – תקופת המוס בשיער והבגדים הנוצצים. בקליפורניה של שנת 1988, מאט פרנקלין (גרייס) הוא בוגר אוניברסיטה מבריק, המחליט בניגוד לדעת אביו לעזוב הכל וללכת לעבוד בספריית הוידיאו בקניון. הוא קולט שהוא עדיין מאוהב באותה בחורה מתקופת התיכון, טורי, ושתהיה לו הזדמנות לחזר אחריה במהלך מסיבה של החבר של אחותו. גם עם תרזה פאלמר, אנה פאריס ובעלה כריס פראט, דן פוגלר, מישל טרכטנברג ("אחת שיודעת"), דימיטרי מרטין.

ב-MGM החל מ-16:05, רצף חלינט איסטווד.
לכבוד יום הולדתו ה-82 שחל החודש, ארבעה מסרטיו ברצף: הצלפים, מלכודת לבלש, תלה אותם גבוה ועיר לוהטת.

בלוויין

בכן 1 ב-10:15, סופ"ש נטלי פורטמן.
בכל מקום אחר, לאון, מפתח הלב, בחורות יפות, גארדן סטייט, אוהב אותך ניו יורק, ברבור שחור, אחים.

בכן 1 ב-21:30, ברבור שחור.
בכורה. מותחן פסיכולוגי מאת הבמאי הווירטואוזי דארן ארונופסקי, על עולם הבלט התחרותי והאכזרי. המשך…

סיפור מהאגדות

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/05/2012 בקטגוריה ‏כתבות

http://i47.tinypic.com/106nf3b.jpgהפרק השני
פרק מוצלח נוסף, ולרגעים גם מעורר השתוממות. ההתנהלות של ג'מצי קוממה עליו את כל חברי השבט, ולאחדים אף "הרסה את האגדה" על דורון ג'מצי ממכבי תל אביב, וכמוהם ודאי גם לצופים רבים בבית. ההשתלחות שלו, "האמת שהוא מטיח בפנים", לא הייתה יכולה להיות יותר מטומטמת, כמעט ניתן היה לראות איך בזה אחר זה חברי שבטו מתרעמים.

בכל משחק נורמלי בוקי היה עף מזמן. האיש שגם ככה היה דחוי ושאף אחד מהשבטים לא רצה בו, האיש שאוהב שוב ושוב לספר על החרבונים שלו ועל השלשול המצער (מישהו ערך רשימת יציאות?), ובכל זאת הוא נשאר במשחק בגלל אנטגוניזם שעורר חבר אחר בשבט שבמקרה אוחז באגו בל ישוער, כך מתברר. בשבט השני לא הצלחתי להאמין שהדפוקים האלה בחרו במחנה החדש ברוב גדול. מה לעזאזל משובש אצלכם? נראה כמו סימפטום אשלייתי הנובע מנהייה אחרי החדש והאולי-נוצץ. גם אצלם יש מחרחרי ריב דומיננטיים, במקרה הזה ענבל גבריאלי, שדווקא יצאה תותחית במו"מ שלה עם בוקי נאה. אגב, כל הקטע הזה של מו"מ במקרה נראה לגמרי מבוים. במקרה שניהם הגיעו בערך באותו זמן? יאללה יאללה.

המשך…

© עידו ישעיהו