Posts Tagged ‘האישה הטובה’

האישה הטובה 7.22: סוף

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/05/2016 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

"האישה הטובה" עונה 7 פרק 22, האחרון לסדרה

טוב, זה היה אחד הפרקים הכי מעניינים בסדרה, מרובד מאוד שלא כדרכה, באופן שגורם לי לרצות לראות אותו שוב כדי לפענח למה התכוונו היוצרים. כלומר ברור, אלישה מסיימת את הסדרה כשהיא חבוטה ודומעת, ואז מיד מזדקפת ומתהדרת, עם האימג' הזה אין תהיות, אבל עצם העובדה שהחליטו לחבוט בה כך מהווה בחירה מסקרנת. מה חשבתם על הפרק?

והנה מה שאמרה עליו רג'ינה ספקטור, שהשיר שלה כיכב בו.

הנה סיכום שלי על הסדרה, שנכתב לפני הפרק האחרון.

האישה הטובה 7.01: קשר

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/10/2015 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "האישה הטובה" עונה 7 פרק 1, פתיחת העונה השביעית

 

כש"האישה הטובה" עשתה את מה שעשתה בפרק העזיבה של ג'וש צ'ארלס בעונה החמישית, היא הכניסה את עצמה לתסבוכת. זה היה בעל כורחה, כמובן – יוצרי הסדרה לא בחרו להעזיב את הכוכב הראשי שלהם – אולם גם מלכתחילה וגם בדיעבד, הפרק ההוא היווה הן את השיא היצירתי של "האישה הטובה" והן את קו פרשת המים שלה.

למרבה הצער, ההמשך היה רע. אחרי רצף מרשים במיוחד של יותר מחמש וחצי עונות (בנות 22 פרקים כל אחת!) ברמה מאוד גבוהה, שארית העונה החמישית והעונה השישית כולה התאפיינו בקדחתנות מוזרה שבה דברים כל כך רבים נראו לא במקום. מדרמה משפטית עם קורטוב הגון של פוליטיקה, היחס בה התהפך. הכי גרוע: נוספה גם מנה נוראית במיוחד של סדרת כלא. אלישיה רצה למשרה פוליטית, קארי מושם מאחורי סורג ובריח, קלינדה היא כלבלבה צייתנית, פיטר שוב מזיין מישהי שהוא לא אמור לזיין כי לא יודעים מה לעשות עם הדמות שלו. פרקים מביכים כמו זה שבו אלישיה הוזה וחולמת על צלליתו של וויל מאחר שהשחקן אינו בהישג יד. ומישהו יודע לאן נעלמה רובין, המקבילה הבלונדינית של קלינדה? לא שהיא חסרה לי, אבל אמתלה כלשהי היתה עוזרת. כך שלא זאת בלבד שהעלילה התקשקשה, תכופות גם הביצוע היה מרושל. היוצרים איבדו את דרכם.

זה השתנה מעט עם תום העונה. אלישיה הודחה למרות שזכתה בתפקיד, שמו של קארי טוהר, דמותה של קלינדה רודדה עד עפר כך שלא היה איכפת לנו שהיא עוזבת. עתה, עם תחילתה של העונה השביעית, נדמה שהיוצרים עושים תיקון נרחב אפילו יותר.

המצחיק הוא שהעונה הזו נפתחת בערך כמו שנפתחה קודמתה. בשני המקרים אלישיה נשאלה שאלת קריירה הרת גורל – בעבר איליי (אלן קאמינג) הציע לה להתמודד על משרת התובעת הכללית, הפעם לואיס קנינג (מייקל ג'יי פוקס) הציע לה שוב לחבור אליו כשותפה.

בשני המקרים התשובה של אלישיה היא קודם כל שלילית, אולם בניגוד לעבר, בפרק החדש אנחנו מוצאים אותה במעמד מעניין בהרבה (ועם פאה גרועה בהרבה). היא נאלצת להיאבק כדי לעבוד, ללמוד ולצמוח, הולכת אל בית החרושת לתיקים פליליים, מקום התרחשות שאין לה ניסיון בו. במובן מסוים זה מה שנחסך ממנה ומאיתנו לפני זמן רב, כאשר חזרה לעסוק בתחום אחרי 13 שנים שבהן שימשה כעקרת בית, אבל נשכרה בקלות על ידי "לוקהרט-גרדנר" בזכות יחסי עבר. מדובר בחזרה לשורשים שלא היו לאלישיה ובזריקת מרץ ל"האישה הטובה". בכל זאת, מוכרחים לציין שזהו כבר המהפך המטלטל הרביעי שמציגה הסדרה מאז שפלוריק את אגוס עזבו את "לוקהרט-גרדנר" בעונה החמישית, וכל אחד כזה מפחית את המשמעות של קודמו. אם אלישיה תיעתר כמו בעונה הקודמת ותחליט שהיא חוברת לקנינג, זה כבר יהיה מגוחך ועל פניו פחות מעניין.

על כן טוב שגם בחזיתות האחרות מסתמנת הבטחה. קארי אגוס מסונף בלי שירצה למילייה של הקשישים, מה שנראה כמו מכשיר את הדרך לאיחוד נוסף בינו ובין אלישיה (מצד אחד כיף, מצד שני די כבר). וחשוב יותר: איליי גולד. אלן קאמינג אף פעם לא מאכזב בתפקיד, אפילו לא כשצבעו לו את השיער לשחור בעונה הקודמת, אבל הפעם ניתן לו חומר מעולה לעבוד איתו, והוא סיפק את הסחורה. גם כאן יש הסתייגות קטנה: הפרק הילך על קו עדין במיוחד של דיאלוגים בומבסטיים מעדות הסבון. "בזה הרגע הפסדת את הנכס הגדול ביותר שלך", איליי אמר לפיטר, "ויצרת את האויב הגדול ביותר שלך". מאוחר יותר אמר לרות איסטמן (מרגו מרטינדייל הגדולה), "בכוונתי להשתמש בקמפיין השיקום של אלישיה כדי להרוס אותך". ללא ספק יהיה כיף גדול לראות את כל הקרבות האלה בין אנשים שאסטרטגיה היא המקצוע שלהם, אבל בואו נוריד את הרגל מדוושת הפומפוזיות.

חרף הקרדיט הגדול שהרוויחה "האישה הטובה" לאורך שנותיה, כרגע היא מוצאת את עצמה במקום שבו עליה שוב להוכיח את עצמה. בשלב הזה כמעט כל מהלך עלול להיות מלווה בספקנות, ויהיה מאוד משמח לראות אותה מחדשת את ימיה כקדם, כשהייתה סדרת הנטוורק הטובה ביותר ללא עוררין.

קטנה

את מקומה של קלינדה תופסת כבר עכשיו עורכת דין אחרת, לוקה קווין הנחמדה והיעילה. יש לקוות שהיחסים בין השחקניות יהיו טובים יותר מאלה של ג'וליאנה מרגוליס וארצ'י פנג'בי – באחד מהריאיונות של מרגוליס לקראת העונה החדשה היא דיברה על סצנת הפרידה של השתיים מסוף העונה הקודמת, שבה זיהו הצופים את העובדה שהשתיים כלל לא נוכחות באותו מקום אלא הודבקו לכדי סצנה אחת. הדיבור היה על דם רע בין השתיים, אבל מרגוליס הכחישה ביום ראשון. "זו לגמרי רכילות", היא אמרה. "אני מרגישה שאנשים מוכרחים לרכל כדי להפוך משהו לדבר אחר שלא קיים. אין טינה מצדי". השחקנית גם הוסיפה שעמיתתה שהתה באותו זמן בצילומי סדרת המתח הבריטית "The Fall" ולכן הסצנה צולמה בנפרד. אלא שפנג'בי מיהרה להכחיש בציוץ בטוויטר: "'The Fall' אפילו לא הייתה בצילומים באותו זמן, ואני הייתי באותו זמן בניו יורק מוכנה לצילומים". הממ.

פורסם לראשונה בוואלה

תגיות:

האישה הטובה 6.06: אולד ספייס (דיון)

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 27/10/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

מה חשבתם על "האישה הטובה" עונה 6 פרק 6?

תגיות:

האישה הטובה 6.02: בעיות אמון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/09/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

מה חשבתם על "האישה הטובה" עונה 6 פרק 2?

תגיות:

עדכוני השבוע מאחדים את הלהקה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/08/2014 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

american-horror-story-freak-show1

חברים מתאחדים, צער גידול בנות זוממת על קאמבק, ג'ורג' ר. ר. מרטין עם האצבע קלה על ההדק, צ'לסי הנדלר נפרדת, ניק עופרמן גאון, כריס פראט מלך, ג'וליה נפטרת מהאמי, פאנל "משחקי הכס", ביטולים, חידושים, ליהוקים ועוד חדשות וקטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג).

TV

חידושים וביטולים: "הנגיף" חודשה לעונה שנייה. טרם צפיתי בה, הביקורות הורידו לי את החשק | מההההה – "קוד שרוף" חודשה לעונה שנייה | "הסקס של מאסטרס" ו"ריי דונובן" חודשו לעונות שלישיות בשואוטיים | נטפליקס מחדשת בזריזות את סדרת האנימציה החדשה שלה, "BoJack Horseman", לעונה שנייה | רשת A&E מבטלת את "לונגמייר" אחרי שלוש עונות.

TV

משמאל: הפוסטר לעונה החדשה של "אימה אמריקאית".

TV

ליהוקים: הו כן, דיוויד הייד פירס מגיע על העונה החדשה של "האישה הטובה" | תודה לקרן בר לב: שונדה ריימס תתארח ב"מינדי" | תודה לתומר, שכותב: אדריאן פאליקי מצטרפת ל"סוכני שילד" בתפקיד בובי מורס\מוקינגבירד. בקומיקס מוקינגבירד הייתה סוכנת שילד\ויג'ילנטית (בעבר אף תיכננו להפיק סדרת טלוויזיה בכיכובה) ובת-זוגו של הוקאיי (ג'רמי רנר) | תודה לתומר סויקר, שכותב: שרלטו קופלי ומישל פורבס מצטרפים לעיבוד של סוני לסדרת הקומיקס "Powers". קופלי יגלם את הדמות הראשית, הבלש כריסטיאן ווקר; פורבס תגלם את גיבורת העל הפופולרית רטרו גירל, שהחקירה שפותחת את סדרת הקומיקס סובבת את דמותה (נראה שפיספסתי חדשות ליהוק קודמות, מפני שמופיעה שם רשימת שחקנים שכבר לוהקו לסדרה, ביניהם אדי איזארד) | שוב תודה לתומר, שכותב: מדווחים שפטריק וורברטון יחזור לגלם את The Tick בסדרה חדשה שתופק ע"י סוני ותופץ ע"י אמזון. וורברטון גילם את הדמות בסדרת לייב-אקשן קצרת ימים ב-2001 (היו לה 9 פרקים בלבד), שמן הסתם הצליחה הרבה פחות מהסדרה המצוירת (1994-96). שתיהן התבססו על דמות הקומיקס שיצר בן אדלונד (כיום מפיק ותסריטאי של "על טבעי"). בדיווח נאמר גם כי אלדונד יהיה מעורב בהפקה החדשה.

TV

סבב וידאו: כריס פראט סופר-מלך גם במסגרת אתגר דלי מי הקרח | גם הומר סימפסון נרתם לאתגר | יאהו טופחת לעצמה על הגב ומשחררת פרומו מעולה לעונה השישית של "קומיוניטי", שבעצם סוקר את העונות הקודמות"| הקאסט של "ברוקלין תשע תשע" נותן טעימה כיפית למדי מהעונה השנייה | טיזר ראשון למה שללא ספק יהיה הגילטי פלז'ר המחריד של השנה: הסיפור האמיתי של "הצלצול הגואל" | תודה לתומר: גם השנה המחיזו ילדים את סדרות הדרמה המועמדות לפרסי האמי וגם השנה זה חמוד | גיירמו ראיין עבור ג'ימי קימל את שלל כוכבי טקס האמי, כולל בראיין קרנסטון, ארון פול, ג'וליאנה מרגוליס וסטיבן קולבר | תודה למיכאל גינזבורג: סופרקאט של פרסומות עם כוכבים לפני שהיו מפורסמים | תודה למיכאל: טיזר דברני ל-"Better Call Saul".

TV

מאחר שאני כותב עכשיו יותר בוואלה, אחלוק משם לפעמים דברים שכתבתי. כמו זה: תזמורת בניו יורק מעלה מופעי אופרה בהשראת סדרות טלוויזיה.

TV

כי עד עכשיו זה היה קשה: ג'ורג' ר. ר. מרטין אומר שכעת יותר קל לו להרוג דמויות.

TV

תודה לתומר: מסתמן שלא תהיה עונה נוספת של "היפה והחנון".

TV

השבוע הזה הביא לא פחות משלושה קאמבקים של סדרות נוסטלגיה. ראשית, משאלותיי הכמוסות מתגשמות: "צער גידול בנות" מתכננת קאמבק.

TV

זה הכי קרוב שנקבל לאיחוד אמיתי: החברות מ"חברים" הגיעו אל מערכון אצל ג'ימי קימל.

TV

האנשים שהביאו לנו את העיבוד הקולנועי ל"רחוב ג'אמפ 21", מתכננים עכשיו לעבד מחדש לסדרה ברשת פוקס את "The Greatest American Hero" האייטיזי, שבעברית נקראה "גיבור אמריקאי", על אודות אדם מן השורה שמקבל כוחות על ומתקשה להתמודד איתם. הנה הפיילוט שלו במלואו.

TV

דון פארדו, הכרוז של "סאטרדיי נייט לייב", מת בשבוע שעבר. SNL לא תהיה אותו הדבר.

TV

המון חברים הגיעו להיפרד מצ'לסי הנדלר באקסטרווגנזה בתוכנית האחרונה של ב-!E.

TV

וכעת עציץ.

Cactus Sideshow Bob

TV

תודה לאלון זרביב: מחשבות מקלחת גאוניות של ניק עופרמן. הן אכן גאוניות ומורכבות מוואן ליינרים שצריך לגזור ולתלות על הקיר.

TV

פנו לכם 55 דקות – HBO שיחררה במלואו את הפאנל של "משחקי הכס" מקומיק-קון האחרון.

המשך…

השולחן העגול 2014

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/06/2014 בקטגוריה ‏וידאו, כתבות

עדכון 14/6/2014: עוד שלושה פאנלים הצטרפו השבוע אל המצבה. אחד הוא של אנשי ריאליטי שלא מאוד מעניין אותי (כולל טים גאן מ"פרויקט מסלול" וג'ף פרובסט מ"הישרדות"), ושני האחרים הם של השחקנים והשחקניות בקומדיות. בשיחה של השחקנים לוקח קצת זמן עד שהנוכחים משתחררים, אבל זה נעשה יותר חביב ככל שהשעה מתקדמת. הבנות יותר משוחחות מאשר מרואיינות, מה שטוב ומעניין, אבל זואי דשאנל משתלטת לעתים קרובות על השיחה והיא מעצבנת במציאות כשם שהיא ב"בחורה חדשה".

השחקניות בקומדיה: אמי רוסום ("חסרי בושה"), אידי פאלקו ("האחות ג'קי"), קיילי קוקו ("המפץ הגדול"), מינדי קיילינג ("מינדי"), זואי דשאנל ("בחורה חדשה") וטיילור שילינג ("כתום זה השחור החדש"). הן מדברות בין היתר על התאהבות בעמיתים לעבודה, על עירום מזויף ולא מזויף ועל הקולות האיומים שלהן.

השחקנים בקומדיה: אנדי סאמברג ("ברוקלין תשע תשע"), וויליאם ה. מייסי ("חסרי בושה"), מאט לבלאנק ("אפיזודס"), ג'סי טיילר פרגוסון ("משפחה מודרנית"), ג'ייסון ביגס ("כתום זה השחור החדש"), טוני הייל ("Veep"). הם מדברים בין היתר על תקופות שחונות, על הצורך להעריך את מה שקורה עכשיו, על התנערות מטייפ-קאסט ועל הנחיתות של ג'ייסון ביגס.

עדכון 7/6/2014: שני פאנלים נוספו השבוע. השלישי הוא של השואוראנרים בקומדיה, שהיה פחות מעניין מכפי שיכול היה להיות, אולי כי הוא ממש הומה (שבעה אורחים), אבל עדיין שווה, בעיקר בחלקו השני. הרביעי הוא של השחקנים בדרמה, שהיה אחלה לא מעט בזכות הכימיה המצוינת בין כל המשתתפים.

השואוראנרים בקומדיה: מארק מארון ("מארון"), מייק ג'אדג' ("עמק הסיליקון"), צ'אק לורי ("המפץ הגדול", "שני גברים וחצי", "מייק ומולי", "Mom"), ג'ני קונר ("בנות"), ג'נג'י כהן ("כתום זה השחור החדש"), מייק שור ("מחלקת גנים ונוף", "ברוקלין תשע תשע") וארמנדו אנוצ'י ("Veep"). הם משוחחים בין היתר על המשיכה שלהם לדרמה, על הטוויסט של "האישה הטובה" שהתרחש באותו שבוע בטלוויזיה (ספוילרים כמובן), על המגבלות של הרשתות המשדרות, על לואי סי קיי וכמובן, על שפיך.

המשך…

מועמדויות לפרסי בחירת המבקרים 2014

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/05/2014 בקטגוריה ‏כתבות

SOA Walton Goggins

כאילו לא חסרים מספיק טקסי פרסים בשואוביזנס, ב-2011 הגיח עוד אחד לאוויר העולם – Critics' Choice Awards של איגוד עיתונאי טלוויזיית הברודקאסט (לא להתבלבל חלילה עם פרסי איגוד מבקרי הטלוויזיה). העניין הוא שבניגוד ליתר הגופים והפרסים, שתמיד נראים מאובנים במידה כזו או אחרת, המבקרים על גופיהם השונים באמת עושים עבודה טובה ומכוונים את האהבה שלהם להרבה אנשים ותוכניות שראויים לה. למשל אדם סקוט על "מחלקת גנים ונוף", או איימי שומר האדירה על התוכנית שלה בקומדי סנטרל, או טטיאנה מסלאני שבמו ידיה משלשת ומחמשת את איכות "אורפן בלאק", או וונדי מקלנדון-קאבי המעולה ב"הגולדברגים", או ליפ ופיונה מ"חסרי בושה", או מת'יו ריס מ"האמריקנים" (בקטגוריה הכי קשה כאן ללא ספק), או וולטון גוגינס ב"צדק פרטי", או וולטון גוגינס ב"ילדי האנרכיה", או אליסון ג'אני על "הסקס של מאסטרס". מי שבולטת בהיעדרה היא "מד מן". האהבה כלפיה אזלה, כפי הנראה. היעדרות מעניינת נוספת: מלבד מועמדות למתיו מקונהי, "בלש אמיתי" לא נמצאת כאן.

הפעם, לראשונה בתולדותיו הקצרות של הפרס, הטקס שלו אף ישודר בטלוויזיה בארה"ב (ב-VH1 ב-CW) במהלך חודש יוני. אלה המועמדויות המעניינות לשנת 2014.

הסדרה הקומית הטובה ביותר
המפץ הגדול
Broad City (של קומדי סנטרל)
לואי
כתום זה השחור החדש
עמק הסיליקון
Veep

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית
לואי סי קיי, "לואי"
כריס מסינה, "מינדי"
תומאס מידלדיץ', "עמק הסיליקון"
ג'ים פרסונס, "המפץ הגדול"
אדם סקוט, "מחלקת גנים ונוף"
רובין וויליאמס, "המטורפים"

Amy Schumer - Photo Credit Peter Yangהשחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית
אילנה גלייזר, "Broad City"
ג'וליה לואי דרייפוס, "Veep"
וונדי מקלנדון-קאבי, "הגולדברגים"
איימי שומר, "Inside Amy Schumer"
איימי פוהלר, "מחלקת גנים ונוף"
אמי רוסום, "חסרי בושה"

שחקן המשנה הטוב ביותר בסדרה קומית
אנדרה ברואר, "Brooklyn Nine-Nine"
קית' דיוויד, "מגויסים" (המפקד קודי)
טוני הייל, "Veep"
אלברט צאי, "אישה לראווה" (הילד המעצבן ברט)
כריסטופר אבן וולץ' ז"ל, "עמק הסיליקון"
ג'רמי אלן ווייט, "חסרי בושה" (ליפ)

שחקנית המשנה הטובה ביותר בסדרה קומית
מים ביאליק, "המפץ הגדול"
לאברן קוקס, "כתום זה השחור החדש" (סופיה בורסט)
קיילי קוקו, "המפץ הגדול"
אליסון ג'אני, "Mom"
קייט מאלגרו, "כתום זה השחור החדש" ("רד" רזניקוב)
מריט וובר, "האחות ג'קי"

האורח/ת הטוב/ה ביותר בסדרה קומית
אוזו אדובה, "כתום זה השחור החדש" (קרייזי אייז)
שרה בייקר, "לואי" (ונסה)
ג'יימס ארל ג'ונס, "המפץ הגדול"
מימי קנדי, "Mom"
אנדרו ראנלס, "בנות" (אלייז'ה)
לואן ווידמן, "Looking" (דוריס)

סדרת הדרמה הטובה ביותר
האמריקנים
שובר שורות
משחקי הכס
האישה הטובה
הסקס של מאסטרס
בלש אמיתי

השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה
בראיין קרנסטון, "שובר שורות"
יו דנסי, "חניבעל"
פרדי היימור, "בייטס מוטל"
מתיו מקונהי, "בלש אמיתי"
מתיו ריס, "האמריקנים"
מייקל שין, "הסקס של מאסטרס"

השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה
ליזי קפלן, "הסקס של מאסטרס" (פחחחח)
וירה פרמיגה, "בייטס מוטל"
ג'וליאנה מרגוליס, "האישה הטובה"
טטיאנה מלסאני, "אורפן בלאק"
קרי ראסל, "האמריקנים"
רובין רייט, "בית הקלפים"

שחקן המשנה הטוב ביותר בסדרת דרמה
ג'וש צ'ארלס, "האישה הטובה"
וולטון גוגינס, "צדק פרטי"
ארון פול, "שובר שורות"
פיטר סרסגארד, "The Killing"
ג'ון ווייט, "ריי דונובן"
ג'פרי רייט, "אימפריית הטיילת" (ד"ר נרסיס)

שחקנית המשנה הטובה ביותר בסדרת דרמה
כריסטין ברנסקי, "האישה הטובה"
אנה גאן, "שובר שורות"
אנט מהנדרו, "האמריקנים" (נינה)
מליסה מקברייד, "המתים המהלכים" (קרול)
מגי סיף, "ילדי האנרכיה"
בלאמי יאנג, "סקנדל"

האורח/ת הטוב/ה ביותר בסדרת דרמה
בו ברידג'ס, "הסקס של מאסטרס"
וולטון גוגינס, "ילדי האנרכיה"
Adventure Timeאליסון ג'אני, "הסקס של מאסטרס"
ג'ו מורטון, "סקנדל"
קארי פרסטון, "האישה הטובה" (אלזבת טסיוני)
דיאנה ריג, "משחקי הכס" (ליידי אולינה טיירל)

המיני סדרה הטובה ביותר
אימה אמריקאית: הכישוף
בוני וקלייד
לרקוד על הקצה
פארגו
The Hollow Crown
לות'ר

הטוק שואו הטוב ביותר
ג'ימי קימל
הטונייט שואו עם ג'ימי פאלון
התוכנית של אלן דג'נרס
הדיילי שואו עם ג'ון סטיוארט
הקולבר ריפור
קונאן

סדרת האנימציה הטובה ביותר
ארצ'ר
Bob’s Burgers
משפחת סימפסון
איש משפחה
פיניאס ופרב
הרפתקאות פין וג'ייק (Adventure Time)

הנה יתר המועמדויות, כולל תוכניות הריאליטי בשתי קטגוריות – תחרות ורגילה – וגם הסרט, השחקנים במיני סדרה ודרמה (מרטין פרימן מועמד גם על "פארגו" וגם על "שרלוק", ומלבדו על "פארגו" כל השחקנים המרכזיים. בנדיקט קאמברבאץ' מועמד אף הוא על "שרלוק", כמובן) ועוד.

האישה הטובה 5.22: שנה מוזרה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/05/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

מה חשבתם על "האישה הטובה" עונה 5 פרק 22, סיום העונה החמישית?

A Weird Year

תגיות:

האישה הטובה 5.16: השיחה האחרונה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/03/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "האישה הטובה" עונה 5 פרק 16, בקצרה

The Last Call

המשך…

תגיות:

האישה הטובה 5.15: דרמטיות, כבודו

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/03/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "האישה הטובה" עונה 5 פרק 15

המשך…

תגיות:
© עידו ישעיהו