Posts Tagged ‘האוס’

כולם מתים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 22/05/2012 בקטגוריה ‏כתבות

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/1db6ac45.jpgזוכרים את עונת 2004-05? איזו עונה זו הייתה. "אבודים", "עקרות בית נואשות", "האוס" וגם "האנטומיה של גריי" (שלוש מהן של רשת ABC, והעלו אותה למעלה אחרי שנים רבות של דשדוש). מהראשונה נפרדנו כבר לפני שנתיים עם פינאלה שרבים לא אהבו, "האנטומיה" עדיין ממשיכה בסוג של מלוא עזוז, והשתיים האחרות הגיעו אל קצן בהפרש של שבוע.

במקרה של עב"ן הפסקתי לצפות מתישהו בתחילת העונה השנייה, ללא החלטה מודעת. הראשונה הייתה די מושלמת, אבל אחריה שמתי לב בשלב מסוים שהפרקים נצברים בלי שאצפה, כך שלבסוף ויתרתי על כולם. עם "האוס" המשכתי לאורך שנים. בעיניי היא מעולם לא הייתה הסדרה הגדולה שאנשים עשו ממנה, אבל היא בהחלט הייתה מבדרת והיו לה שניים-שלושה רגעים מדהימים בחייה. המשך…

המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 22/05/2012 בקטגוריה ‏כללי

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/f0130bc9.jpgחצי גמר אירוויזיון, כוכב נולד, משועמם, על הפנים, לוותר על הילד, האיש הזועק, סיפורו של החשמל, נויורק, בניחוש חוקר, יומני הערפד, ליליהאמר, צדק פרטי, הכל לטובה, טאץ', נקמה, בטיפול, הסמויה שוב, חוק וסדר מדור מיוחד, המקור, זירת הפשע. בשירותי ההורדות: באיחור של ארבע שנים, פרק אחרון אי פעם של האוס. וגם: אאוריקה ועוד.

בערוץ 2 ב-21:00, כוכב נולד.
ב- 2003 יצאה לדרך התכנית הראשונה של "כוכב נולד". השנה, חוגגת התכנית עשור. בעונת העשור יוצאים צביקה הדר וצוות השופטים החדש – גידי גוב, צדי צרפתי, מירי מסיקה ומשה פרץ – למצוא את הכוכב הגדול הבא של המוזיקה הישראלית. השנה ייערכו האודישנים בחמישה מחוזות שונים ברחבי הארץ, מעכו שבצפון ועד מצפה רמון בדרום. לרגל שנת העשור התבקשו אלפי המתמודדים לבחור אחת מ-100 קלאסיקות ישראליות ולבצע אותו אל מול השופטים. מבין אלפי המתמודדים רק כ-100 יזכו לצאת למחנה האימונים באילת. ובסופה של העונה, נגלה מיהו האחד שיהפוך לכוכב הנולד העשירי של ישראל.

המשך…

המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/02/2012 בקטגוריה ‏כללי

נהר זורם ביניהם (ומשסע אותם)

הנהר, בחורות גבוהות, סרטי אוסקר, לאק, המיוחדת, ההרג, אמריקן איידול, שקרניות קטנות, המירוץ למיליון, פרטית, פרשיות סמויות, חי מהצוללת הצהובה, רעש מקומי, מקום טוב באמצע, מגרש ביתי ועוד. בשירותי ההורדות: המשרד (שודר בקנדה), האמצע, סבורגטורי, משפחה מודרנית, סופים שמחים, נקמה ועוד.

בלוויין

בכן תעו ב-22:00, בחורות גבוהות.
זה לא משנה אם את דוגמנית, שחקנית כדורסל, או אם מנהלת חיים רגילים לגמרי – החיים מעל גובה 1.85 מ' הם שונים. חוקים שונים לגמרי מתקיימים בגבהים האלה. טיו ומישל הן שתי דוגמניות מצליחות שגבוהות מדי לעבודתן. אמא של אריאן לא אוהבת את הגובה של בתה, שרה, שעומדת לכן לעבור ניתוח שימנע ממנה לגבוה לגובה משוער של 1.90 מ'. ליאה לוקחת הורמונים שאסור לילדים לקחת, כדי לעצור אותה מלגדול. ליסה, 1.99 מ', היתה יכולה להפוך לשחקנית כדורסל מקצועית לו התאמצה מספיק, אך היא מעדיפה להיות בחורה "נורמלית". האינטרנט מלא בנערות שמוטרדות מהגובה שלהם ומוכנות לעשות הכל כדי לעצור אותו. לכל רופא ילדים יש טבלת גדילה על הקיר, שבאמצעותה אפילו ילדים יכולים לראות מה נחשב נורמלי ומה לא. אבל מה זה באמת נורמלי? אנחנו חיים בחברה שכל העת מגדירה מה נורמלי, בעיקר בכל הנוגע לנשים. אז אם את בחורה, גבוהה, קולנית ומלאת בטחון עצמי – מי רוצה את זה? טיו, מישל, אריאן, שרה, ליאה וליסה מראות מה עובר עליהן בחיים, כיצד הן מתמודדות ולבסוף משלימות עם הגובה שלהן.

המשך…

תגיות:

המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/07/2011 בקטגוריה ‏כללי

מיטה חולה

 

QI, מדינת נודדים, הטופ מודל הבאה, האוס, אהבה גדולה, המיליונר הסודי, המירוץ למיליון, גיבורי גיטרה עם טל פרידמן, טוטאל ווייפאאוט, מצויד, קוראים לי פיץ, חוק וסדר כוונה פלילית, המסע המופלא של אהרוני וגידי על דרך המשי, בטבעת זו, העיתונאים, המושכים בחוטים, סקינס, כוכב נולד, חוק וסדר מדור מיוחד, המקור, עם סגולה ועוד.

המשך…

תגיות:
© עידו ישעיהו