Posts Tagged ‘אקס פקטור בריטניה’

דיון גמר "אקס פקטור" 2014

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/12/2014 בקטגוריה ‏כללי

מה חשבתם על פרקי הסיום של "אקס פקטור"?

X factor

אקס פקטור 2014: שנות ה-80

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/10/2014 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

מה חשבתם על ההופעות החיות שבוע 2 ב"אקס פקטור" בריטניה?

The X Factor judges on episode 17 series 11 live show

עדכוני השבוע: תחרות ריטווטים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 26/10/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

הדממת גנים ונוף, איחוד פרייז'ר, דני מינוג אולי חוזרת, מאסטרס מחודשת, טריומף בפסטיבל הבירה, דוקטור הו גם בארץ, ניק עופרמן ומשופמי ההיסטוריה ועוד חדשות וקטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג).

TV

בניגוד למתוכנן, בשבועות הקרובים – כולל השבוע – לא ישודרו פרקים של "גנים ונוף" אלא ספיישלים של "הווייס" ו-SNL. חולירות. ניפגש ב-7 בנובמבר ועד אז נתנחם בזה.

TV

רייטינג השבוע. ראשון: שיאים שליליים ל"המנטליסט" ו"עד עצם היום הזה", וגם "נקמה" ו"האישה הטובה" לא להיט. שלישי: "שילד" יורדת עוד קצת, "משפחת גולדברג" עולה מעט (הידד!), "אשת קשט" ממשיכה ליפול. חמישי: משעמם. שידור חוזר של "הקול" מקבל רייטינג נמוך יותר מאשר "גנים ונוף" המושעית, אבל הוא גם יותר זול.

TV

חידושים חידושים! שואוטיים מחדשת את "הסקס של מאסטרס" לעונה שנייה ואת "הומלנד" לעונה רביעית. USA מחדשת את "חליפות" לעונה רביעית. פוקס מזמינה עונה מלאה מ-Dads האולטרה-מושמצת, מה שאומר שכל יום שלישי שלה (שכולל בנוסף לה את "ברוקלין תשע תשע", "בחורה חדשה" ו"מינדי") יישאר כסדרו לאורך כל העונה. "גדולה מהחיים" מחודשת על ידי רשת לייף טיים לעונה שישית. מעבר לתעלה BBC מחדשת את סדרת הפנטזיה "אטלנטיס" לעונה שנייה.

TV

חובבי "אקס פקטור" בריטניה עילצו – דני מינוג במגעים לחזור לתפקיד מנטורית.

TV

הקאסט של "ארסטד דיבלופמנט" יזכה לליקוקיו של ג'יימס ליפטון ב"סטודיו למשחק".

TV

אוי, אלוהים – NBC רוצה לעשות עיבוד חדש ל"רצח במשיכת קולמוס", שכמובן בעברית תיאלץ להיקרא "רצח במשיכת מקלוד". או משהו בסגנון. עוד בחדשות הרימייקים: CBS עובדת על רימייק ל"מכושפות". מה?

TV

קורט סאטר אומר שלסיים את "ילדי האנרכיה" אחרי העונה השביעית זה לא עניין חקוק בסלע. סתם, שתדעו.

TV

חדש: בובות לגו של "בנות הזהב". מיהו בדיוק קהל היעד של הדבר הזה?

lego golden girls

TV

הסטיבנים קולבר ופריי שוחחו וזה מענג כפי שהייתם מצפים. עכשיו צריך להחליט את מי מהם לרטווט. כרגע קולבר מוביל בענק.

 

המשך…

עדכונים 11/1/13: סיומה של הפגרה

פורסם ע"י ‏איימס‏
בתאריך 11/01/2013 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

השבוע הסתיימה פגרה בת כמה שבועות בהם לא שודרו פרקים חדשים של רוב הסדרות. פה המקום לדון בפרקים החדשים (אם יש לכם משהו מפורט לומר, הרגישו חופשי לשלוח פוסט), או סתם להתעדכן בנעשה בפייסבוקנו בשבוע האחרון (מי שלא מעודכן, אסכם את הפעילות בפייסבוק הישראלי בכלל בשבוע האחרון: "תראו, חורף!!1").

המשך…

אקס פקטור 2: הדחה #1

פורסם ע"י ‏איימס‏
בתאריך 03/11/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/x-factor640.jpg?t=1351873058הדחה ראשונה. הפורמט הזה לא לגמרי ברור לי. הייתי מעדיפה שהמתמודד בכל קטגוריה שזכה להכי פחות קולות מהקהל יודח, או שהדחת השופטים הזו תתבצע בבתי השופטים. בכל מקרה, כל שופט בחר שני מתמודדים שמועמדים להדחה. כל אחד מהם מבצע הופעת הצלה אחרונה, והשופט מדיח את אחד מהם.

המשך…

אקס פקטור: בתי השופטים 1

פורסם ע"י ‏איימס‏
בתאריך 12/10/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "אקס פקטור" 2, בתי השופטים 1

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/the-x-factor-logo640.jpg?t=1349991821

המשך…

המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 10/10/2012 בקטגוריה ‏כללי
http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/TheSlap.jpg?t=1349821129

סטור לי ואסטור לך

הסטירה, לשרוד את הקידמה, ההיסטוריה של הוליווד, אבא אמריקני, בוס, טופ שף, הגליידס, טקסי דרייבר, העשב של השכן, צווארון לבן, עד עצם היום הזה ועוד. בשירותי ההורדות: לגדל את תקווה, Hart of Dixie, Thirty for Thirty, קוקו (עם אנדי סמברג), הבחורה החדשה, בן וקייט, פרויקט מינדי, וגאס, ילדי האנרכיה, Go On, The New Normal, הורים במשרה מלאה, שתי ה-NCISיות, מרפאה פרטית.

בכבלים

בערוץ 8 ב-18:45, ההיסטוריה של הוליווד.
שידור נוסף יומי לסדרה התיעודית המרתקת.

בחם 3 ב-22:39, הסטירה.
דרמה אוסטרלית נועזת שזכתה לשבחי המבקרים, ביניהם ה"ניו יורק טיימס" שטען שהיא "לא דומה לשום דבר שנעשה בטלוויזיה האמריקאית" (ואכן תזכה לגרסה אמריקנית ב-NBC). הדרמה בת שמונת הפרקים מתארת את שורת האירועים המתרחשים לאחר שגבר סוטר לילד שאינו בנו בברביקיו בפרברים, כשכל פרק מתמקד בנקודת מבטו של אדם שונה שנכח באירוע. בסדרה מככבים ג'ונתן לפליה ("רשימת המתנקשים"), מליסה ג'ורג' ("בטיפול"), סופי אוקונדו ("מלון רואנדה") והמועמדת ל"טוני" אסי דייוויס ("נערה עם עגיל פנינה"). קרוב למיליון איש צפו בסדרה הפרובוקטיבית ומעוררת המחלוקת, המבוססת על רב-המכר הנודע של קריסטוס צ'ילקס. "הסטירה" הייתה הזוכה הגדולה של טקס פרסי AACTA, הפרס הנחשב ביותר בעולם הקולנוע והטלוויזיה האוסטרלי, כשגרפה את כל חמשת הפרסים להם הייתה מועמדת, בראשם הפרס למיני-סדרה הטובה ביותר. "הסטירה" היא פורטרט צורב של מעמד הביניים המודרני, ערכיו ומוסריותו, וחוקרת את האפקטים ההרסניים של אירוע בודד על קבוצה של בני משפחה וחברים. קבוצה מאוחדת של מכרים חוגגת את יום-הולדתו הארבעים של הקטור (לפליה) בברביקיו בחצר האחורית של ביתו. כשהילדים מתחילים להשתעמם מארוחת הצהריים הארוכה ורווית האלכוהול של המבוגרים, הקטור יוזם משחק קריקט. הכל מתנהל כראוי, עד שמגיע תורו של הוגו בן הארבע ומתחולל ריב, שבסופו הארי, בן-דודו של הקטור, סוטר להוגו, שאינו בנו. המסיבה נעצרת בפתאומיות, כשהוריו הנעלבים של הוגו מבטיחים לגרור את הארי לבית-המשפט. ככל שהסדרה נמשכת, התיק המשפטי מתפתח, המשטרה מתערבת, ובני המשפחה והחברים נאלצים לבחור צד. חיי כל הנוכחים מושפעים עמוקות מהסטירה, וכל אחד מהם חווה סטירה מטפורית, שמאלצת אותה לעמוד מול היסודות של עצמו. "הסטירה" חוקרת את מה שקורה כשמעטה האדיבות שמעוור אותנו כחברה מוסט הצדה בשל פעולה אחת, ומפיחה חיים בשאלות של הורות, זכויות הילד, גזע, מעמד, מיניות והפרספקטיבות השונות של גברים ונשים.

המשך…

אקס פקטור: הופעות חיות #7

פורסם ע"י ‏איימס‏
בתאריך 15/12/2011 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

בשבוע שעבר התקיים הגמר של האקס פקטור הבריטי. היה מהמם, כיף גדול, ובגלל שאת ארבעת המופלאים האמריקאיים אני לא כל כך מחבבת, החלטתי לפתוח במחווה לזוכות, והפייבוריטיות שלי, להקת הבנות שהגיעה הכי רחוק בתחרות, והלהקה הראשונה שזוכה:

המשך…

המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 10/11/2011 בקטגוריה ‏כללי

עובדה, איך להצליח בששה שיעורים, ביציות לאחר כך, מקום טוב באמצע, דקסטר, הקול, גלי, אין כמו אסקס, המפענחת, המשרד, ניקיטה, מגרש ביתי, פסקול ישראלי ועוד.

בערוץ 2 ב-21:00, עובדה.
אילנה דיין פותחת את העונה ה-18 של עובדה יחד עם צוות הכתבים הקבוע: איתי אנגל, בן שני, עמרי אסנהיים, יגאל מוסקו ורוני קובן. אליהם מצטרפים ככתבים ניר שחק וצח שפיצן ויעל גולן כעורכת משנה.

בערוץ 2 ב-22:00, איך להצליח בששה שיעורים.
מהי העבודה שנולדתי עבורה? האם חשוב לנו יותר שהילד יהיה מאושר או יצליח? איך ניתן לנטרל את הפחד מכישלון? ומה זו בכלל הצלחה עבורנו? רונאל פישר ופרופ' יורם יובל עם את מיטב המיומנויות והכללים שיש למדע להציע על מנת לסגל אורח חיים מוצלח.

המשך…

אקס פכטור: הופעות חיות 1

פורסם ע"י ‏איימס‏
בתאריך 27/10/2011 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

http://3.bp.blogspot.com/-aRoT_uVxIyE/TZraGmo3_zI/AAAAAAAABF8/ZQl3Fry9-sw/s1600/x-factor.jpgתוכנית חיה ראשונה! אני חייבת לשתף ולהודות שהשניה האהובה עלי באקס פקטור, היא זו בה אומרים "they came in their thousands!". ברצינות. לא יודעת למה, כנראה כמו חוק השלוש, שמעתי את זה כל כך הרבה פעמים, שזה כמו לחזור הביתה. מעבר לזה אני מאוד לא מרוצה מהקריין. בגרסה הבריטית הוא כל כך דרמטי, שזה כיף. פה הוא נשמע כמו רובוט. מבחינת הבמה, ההנחיה, האוירה, הכל בערך אותו הדבר (למנחה יש קול נמוך מדי, אבל אולי זה יעבור לו).

בכל מקרה, לעניינינו. היום כל מתמודד יופיע הופעה חיה, עם שיר שבחר עבורו המנטור שלו ואחרי עבודה משותפת, והמנטורים עצמם בוחרים את מי להדיח מהקטגוריה שלהם, כך שלתחרות עצמה יגיעו 12 מתמודדים. המשך…

© עידו ישעיהו