Posts Tagged ‘אמריקן איידול’

איידוליזציה

פורסם ע"י ‏assafTV‏
בתאריך 15/05/2013 בקטגוריה ‏כתבות

ניקי פרום דה ברוקלין

העונה ה-12 של אמריקן איידול תגיע לסיומה השבוע. שתי המתמודדות הסופיות קרי האריסון וקנדיס גלובר יתייצבו על הבמה וינסו לזכות בתואר הנכסף. העונה האחרונה הייתה בסימן הנשים. לראשונה מזה שש שנים תזכה אשה בתואר "אמריקן איידול", ולראשונה בתולדות התכנית הטופ 5 הורכב כולו מנשים לאחר שהגברים הודחו אחד אחרי השני.

אבל הנשים שמשכו לא פחות את תשומת הלב היו שתי השופטות החדשות בפאנל השנה: מריה קארי וניקי מינאז'. היריבות ביניהן לובתה במדורי הרכילות בתקווה שזה ייצור ענין רב מספיק כדי לעצור את הרייטינג היורד משנה לשנה. זה לא עזר. יחד עם זאת, למרות פורמט שהתיישן, בחירות שירים לא-עדכניות ותחרות הולכת וגוברת עם The Voice ו"אקס פקטור", השנה בעיני פאנל השופטים בתוכנית היה הטוב ביותר בתולדותיה.

מי שחשב שלעולם לא יהיה תחליף לסיימון קאוול גילה – וכן, אני בהחלט מודע שזה עניין של טעם – שלא רק שנמצא לו תחליף אלא שהתחליף עולה עליו בכל פרמטר: ניקי מינאז'. מינאז' היתה נקודת האור של התכנית השנה. כמי שלא ממש הכירה לפני כן, הפכתי למעריץ נלהב (עדיין לא Barb, כפי שהיא מכנה את מעריציה, אבל בדרך לשם). מינאז' לא באה כדי להתחבב על הקהל או על המבקרים. היא באה כדי לעבוד והיא נתנה 110% מעצמה בכל שבוע ושבוע.

המשך…

עדכונים: סלינו על כתפינו

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/05/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

סוף השבוע האחרון המה בחדשות של ביטולים וחידושים, מאחר שאנחנו מצויים רגע לפני מצגות הרשתות בפני המפרסמים עם סחורותיהן החדשות. בימים הבאים ייערכו ה-Upfronts, וכמו תמיד ארכז כאן בבלוג את המידע על לוחות השידורים של כל הרשתות הארציות, החל מיום שני הקרוב. בינתיים הנה לקט חדשות וקטעי וידאו שפורסמו בפייסבוק וטוויטר של הבלוג ביומיים האחרונים.

TV

רשמית: "מחלקת גנים ונוף" חודשה לעונה שישית.

TV

NBC חידשה את "קומיוניטי" לעונה חמישית, אבל ביטלה את "תתקדם" המתוקה בכיכובו של מתיו פרי. עוד ביטלה הרשת את "וויטני", "פן 1600", "ערים כל הלילה" (כמובן), "גברים עם ילדים", "סמאש" ו"הנורמלים החדשים".

לקראת סיום העונה הרביעית של "קומיוניטי" ביום חמישי האחרון, בספליטסיידר סיפקו סקירה טובה של פרקי המפתח שהגדירו את הסדרה. יחד עם זאת, הבחור לגמרי פספס את הגדולה – וכנראה גם את הפואנטה – של "פרדיגמות של זיכרון אנושי" (פרק ה"לקט"), בעיניי פסגת יצירתה של הסדרה. הנה הדיון שהיה לנו על הכתבה.

TV

ב-ABC סוף עצוב ל"סופים שמחים" (אי אפשר באמת להימנע מזה), אבל עונות חדשות בין היתר ל"נקמה", "נאשוויל", "עד עצם היום הזה" ו"פרברי הגיהנום".

TV

צפוי אך מצער: "סאות'לנד" בוטלה על ידי TNT.

TV

לא מפתיע, אבל ABC הזמינה את Agents of S.H.I.E.L.D, הספין אוף הטלוויזיוני של "הנוקמים" בניצוחו (המסוים) של ג'וס ווידון. פרומו ראשון צפוי להיות משודר במהלך הפינאלה של "עד עצם היום הזה" ביום ראשון הקרוב. הנה התמונה הראשונה. איך אפשר לקרוא לה בעברית?

המשך…

אנשים שרים בטלוויזיה

פורסם ע"י ‏איתמר‏
בתאריך 29/02/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

פיליפ פיליפס. לו רק היה פיליפיני

הגיגי זמרה טלויזיונית:

אמריקן איידול, הופעות גברים

אז אחרי ניפוי שופטים אחרון שהשאיר אותי די מרוצה (רק לדייק, כשאני אומר שאני מרוצה, אני לא מתכוון שאהבתי את כל מי שעבר, אלא שכל מי שאהבתי עבר), מינוס לורן גריי, שהודחה באופן הזוי לחלוטין בשעה שכמות בלתי מובלת של כוכבות פופ-קאנטרי גנריות התקבלו בזרועות פתוחות, הגיעה תכנית האולפן הראשונה, שמהבחינה הזאת לא איכזבה.

הזמרים שהרשימו אותי בשלבי האודישנים ענו על הציפיות (and then some…), כאשר אני מדבר על קולטון ופיליפ פיליפס הבלתי נלאה. לגבי האחרון, הוא מקבל ממני כבוד ענקי. בדרך כלל די קשה להרשים בביצוע הראשון באולפן. בגלל הזמן הקצר שניתן לכל זמר, עקב המספר הגדול של הזמרים, והצורך להציג איזושהי תצוגת תכלית מסכמת, כללית ושפונה לקהל הרחב. אבל פיליפס בקלות נכנס לפנתיאון של הזמרים שהפכו את הקערה על פיה ונתנו הופעות מגוכחות (מבחינה טובה כמובן) בתכנית הראשונה. אלו הם כמובן לקישה ג'ונס וקריס אלן. אלן זכה בתכנית ולקישה הגיעה למקום מאוד גבוה וזכתה בהרבה כבוד, אז פיליפס מתחיל פה ממקום טוב בהחלט.

המשך…

המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 19/01/2012 בקטגוריה ‏כללי

למישהו עוד יש כוח לתוכנית כשרונות נוספת?

אמריקן איידול, פסטיבל סאנדנס, לשפר את המוח, שקרניות קטנות, היסטוריה של טרור, המירוץ למיליון, המפענחת, מרפאה פרטית, פרשיות סמויות, חי מהצוללת הצהובה, רעש מקומי, מקום טוב באמצע, מגרש ביתי ועוד.
בשירותי ההורדות: האמצע, סבורגטורי, משפחה מודרנית, סופים שמחים, נקמה ועוד.

בלוויין,
בכן דרמה ב-22:00, אמריקן איידול.
עונה 11 בהפרש של פחות מיממה אחרי ארה"ב.

בכן תעו ב-22:00, איך לשפר את המוח.
שכחו מכל מה שידעתם על האיזון בין החיים לעבודה. דור חדש של תרופות מבטיח להגדיל לנו את הפרודוקטיביות בצורה בלתי מוגבלת – ללא צורך לנוח או לישון. "Brain Doping" זה המונח החדש שנתבע – הגדלת היכולת המנטאלית, המרצת התשוקה והגברת מצב הרוח. חיים משמעותיים מלאים באושר והצלחה ללא כל תופעות לוואי. תעשיית התרופות כמובן מצפה לרווחים בלתי רגילים אם הכדורים יתקבלו ע"י הציבור. לדברי המדענים – אנחנו נמצאים בפתחו של שחר חדש, שבו נוכל לבצע קוסמטיקה נוירולוגית בכל יום מחדש.

המשך…

עדכוני הווה והיסטוריה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 21/07/2011 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

איזה כיף לראות את התמונה הזו: אנשי "המשרד" חזרו אתמול לעבודה עם ה-Table Reading הראשון לעונה השמינית. את התמונה פרסם קרייג רובינסון (הוא דריל) בטוויטר שלו.

TV

למרות הפרק האחרון מעלה סימני השאלה, "סאות פארק" ממש לא נמצאת בכיוון של לסיים את חייה – השבוע היא חודשה לשתי עונות נוספות, 16 ו-17, ותמשיך לפחות עד 2013 כולל.

המשך…

© עידו ישעיהו