Archive for the ‘כללי’ Category

Human Discoveries: המלצת יום שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

תגליות אנושיות

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): Human Discoveries, פיקניק בהאנגינג רוק, פרנקנשטיין המפלצת, הליכה בחלל, זהירות זיופים, פרקים אחרונים לעונה של האורוויל ורגליים קרות. גירושים, להגן על רוצח, לוס אספוקיז, סוכני שילד, אופוריה, משמרת לילה, הטופ מודל הבאה, איי זומבי, המוח, זמן אמת, זה לא הגיל, דה וויס.

שלל מהנכר: Adam Ruins Everything – חלקה השני של העונה השלישית לתוכנית המבדרת שבוחנת מיתוסים מקובלים ומפריכה אותם.

פרק אחרון לעונה של Year of the Rabbit. וגם Whose Line Is It Anyway, לגיון, גירושים, חלל אינסופי (Final Space), אבא אמריקאי, Grand Hotel, Dark Money.

בקשת 12 ב-21:15, זהירות זיופים
קניתם מוצר של מותג על? שילמתם סכום נכבד והקפדתם לרכוש אותו בחנות גדולה או ברשת מוכרת? תבדקו טוב, כי יש סיכוי שרכשתם "סופר קופי". לי אברמוביץ' בעקבות שוק הזיופים הלא ייאמן בישראל.

ב-yes Edge ב-22:00, פיקניק בהאנגינג רוק
מיני סדרה אוסטרלית בת ששה פרקים בכיכובה של נטלי דורמר ("משחקי הכס"), עיבוד לרומן פרי עטה של ג'ואן לינדסי משנת 1967. דרמת מסתורין המתרחשת בשנת 1900. הסטר אפליארד (דורמר) רוכשת אחוזה מבודדת באיזור הבוש האוסטרלי והופכת אותו לבית ספר לנערות צעירות שבמהרה הופך לסיפור הצלחה, עד שמספר תלמידות יחד עם האומנת שלהן נעלמות בעת טיול בית ספרי להאנגינג רוק. לאירוע יש השלכות מרחיקות לכת על התלמידים וצוות בית הספר ובעיקר על גברת אפליארד. תאוריות מתפשטות במהירות, פרנויה נזרעת וסודות ישנים צפים על פני השטח, כשהסלע התלוי מפעיל את כוחותיו המיוחדים והאפלה מכתימה את חיי המעורבים, כל זמן שאין פתרון לתעלומה.

פיקניק בהאנגינג רוק

בפייסבוק, Human Discoveries
קומדיית אנימציה של Facebook Watch העוקבת אחר קבוצת חברים בתקופה הפרה-היסטורית, בעודם מגלים את האלכוהול, הגלגל, אש ומונוגמיה. בית היתר מדבבים אנה קנדריק, זאק עפרון, ג'יליאן בל ("אידיוטסיטר"), למורן מוריס ("פיוצ'רמה") ופול שיר ("נפילות חדות").

בנטפליקס, המפלצת של פרנקנשטיין, פרנקנשטיין המפלצת (Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein)
ספיישל קומי מוקומנטרי בכיכובו של דיוויד הרבור (הופר מ"דברים מוזרים") בתפקיד עצמו, המוצא צילומים אבודים של תוכנית הטלוויזיה שבה העלה אביו (גם אותו מגלם הרבור) הפקה איומה של קלאסיקה ספרותית, ומגלה סודות משפחתיים מזעזעים. גם עם אלפרד מולינה

סרטים:

ב-yes3 ב-22:00, הליכה בחלל
סרטים שחייבים לראות. סמוך לציון 50 שנה לנחיתה האמריקאית על הירח משדר הערוץ את שובר הקופות הרוסי בהפקתו של טימור בקממבטוב ("מבוקש", "בן חור"), המספר את הצד השני של המירוץ לירח – מהכיוון הרוסי: 1965, מרוץ החלל בין ברית המועצות וארצות הברית בעיצומו. אמריקה מתכוננת לשגר חללית לירח, והרוסים חייבים להקדים אותם בכל מחיר. הסרט מוקדש לטיסה לחלל שבמהלכה לראשונה בהיסטוריה של הרוסים יצאו הקוסמונאוטים לחלל החיצון (כלומר, מחוץ לכלי טיס) והודיעו על כך בשידור ישיר מהחלל לכל העולם. כדי לבצע את המשימה ולחזור הביתה בשלום, הקוסמונאוטים היו צריכים להתגבר על תקלות טכניות חסרות תקדים ולגלות כוח רוח בלתי רגיל. רוסיה, 2017.

ולא לשכוח:
גירושים 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
סוכני שילד 6 ב-yes VOD
איי זומבי 5 בנטפליקס
הטופ מודל הבאה 22 ב-ב-HOT3 ב-20:45
זמן אמת 3 בכאן 11 ב-21:05
דה וויס בערוץ 13 ב-21:15
זה לא הגיל בקשת 12 ב-21:50
המוח בכאן 11 ב-22:02
פרק אחרון לעונה של האורוויל 2 ב-yes Edge ב-22:00
להגן על רוצח ב-yes Action ב-22:00
פרק אחרון לעונה של רגליים קרות 8 ב-yes Drama ב-22:15
לוס אספוקיז ב-HOT HBO ב-22:30 וב-yes Edge ב-23:45
משמרת לילה ב-yes Action ב-22:45
פיקניק בהאנגינג רוק ב-yes Edge ב-22:50
אופוריה ב-yes Edge ב-0:11

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

המירוץ למיליון, רוצח בכיתה: המלצת יום שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

המירוץ למיליון ישראל

מה לראות היום בטלוויזיה (שני): המירוץ למיליון, רוצח בכיתה, אוהבת אותך – עכשיו תמות, המופע של עלי ג'י, פרקים אחרונים לעונה של נטל האמת ובועטות, חלק שני ואחרון של מכתבי אהבה. אופוריה, שקרים קטנים גדולים, העיר על הגבעה, נקודת זינוק, בועטות, חטיפה בלב ים, נטל האמת, ליגה ג', המתחזים.

שלל מהנכר: פולדארק – עונה חמישית ואחרונה לדרמה התקופתית הבריטית (באוגוסט גם בסלקום tv).

וגם אופוריה, שקרים קטנים גדולים, אינסטינקט, אימת המתים המהלכים, Claws, NOS4A2, Perpetual Grace LTD, Beecham House, What Just Happened, The Movies.

ברשת 13 ב-21:15, המרוץ למיליון
עונה חדשה לסדרת הריאליטי, שבשלב הראשון תשודר בימים שני, רביעי ושבת.

ב-HOT8 ב-21:35, רוצח בכיתה
בעשור האחרון התרחשו יותר מקרי ירי בבתי ספר בארה"ב מאשר בכל שאר מדינות העולם יחד. אחד מאותם מקרים הוא הירי שהתרחש בשנת 2018 בבית הספר התיכון בפארקלנד שבפלורידה – עיירה שקטה שזכתה בתואר "אחת הערים הבטוחות ביותר בארה"ב" – בו נרצחו באכזריות 17 בני אדם. דרך עדויות נוגעות ללב ותיעודים מזעזעים, מנסים הניצולים להוביל לשינוי אמיתי ולהציל את חייהם של אלפי נערים ונערות בכל רחבי המדינה. במסעם לשינוי הם נאלצים להתמודד עם תנועת אנשים התומכים בזכות לנשיאת נשק אישי ועם פוליטקאים המעדיפים לרצות את ההמון מאשר לנסות ולהתמודד עם הבעיה.

ב-yes דוקו ב-22:00, אוהבת אותך, עכשיו תמות
השידור הליניארי. סיפור המשפט שעורר סערה באמריקה, שבו הואשמה צעירה בהריגת בן-זוגה באמצעות הודעות טקסט. רוי קונרד בן ה-18 שם קץ לחייו ב-2014. חקירת המשטרה שנערכה לאחר מותו העלתה שבת זוגו, מישל קרטר, הייתה זו שעודדה אותו להתאבד באמצעות עשרות הודעות טקסט ששלחה לו. בעקבות כך הוחלט להעמידה לדין בגין הריגה, על אף שכלל לא נכחה במקום ולא נקטה כל פעולה פיזית. בתום המשפט שנערך לה היא נמצאה אשמה ונגזרו עליה 15 חודשי מאסר בפועל. סרט התעודה החדש של HBO מספר את סיפורם של קונרד וקרטר ועוסק בסערה הציבורית שעורר משפטה של קרטר, שעדיין מקווה לערער על עונשה. החלק השני בשבוע הבא.

בנטפליקס, המופע של עלי ג'י (Da Ali G Show)
תוכנית הפריצה של סשה ברון כהן מתחילת המילניום, שמלבד דמותו של עלי ג'י הציגה לעולם גם את בוראט וברונו (ושודרה בעבר ב-yes), מגיעה במלואה לנטפליקס. במקור היו לה שלוש עונות, אחת בערוץ 4 הבריטי ושתיים נוספים ב-HBO, אבל בנטפליקס איכשהו מבטיחים ארבע.

ולא לשכוח:
שקרים קטנים גדולים 2 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
אופוריה בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV + ב-HOT HBO ב-22:00
פרק אחרון לעונה של נטל האמת 2 ב-HOT3 ב-20:45
ליגה ג' בכאן 11 ב-21:05
המתחזים עם חיים אתגר בקשת 12 ב-21:15
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
פרק אחרון לעונה של בועטות ב-yes Drama ב-21:15
חטיפה בלב ים 2 ב-yes Action ב-22:00
נקודת זינוק ב-yes Edge ב-22:00
העיר על הגבעה ב-yes Edge ב-22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

דם סמיך, המרוץ לירח: המלצת יום ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/07/2019 בקטגוריה ‏כללי
דם סמיך

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): דם סמיך, המרוץ לירח, משפטו של פושע מלחמה, טיילור סוויפט בהופעה, קלאופטרה, פרקים אחרונים לעונה של החברה הגאונה וג'נטלמן ג'ק. סוכני שילד, דם ואוצרות, הפרקליט, שקרים קטנים גדולים (לפנות בוקר), ג'ט, שב"ס, אנחנו על המפית, מאסטר שף, מה אתם הייתם עושים, לה פמיליה.

שלל מהנכר: מתוק ומר (Sweetbitter) – עונה שנייה לדרמה הקומית המתוקה של Starz על צעירה שמשתלבת כמלצרית במסעדה יוקרתית בניו יורק (בהמשך גם ב-yes).

וגם בקול רם (The Loudest Voice), העיר על הגבעה, The Rook.

ב-yes VOD, המרוץ לירח
סדרה בת שלושה פרקים המביאה לראשונה את הסיפור האמיתי שהתרחש מאחורי המרוץ לחלל – טכנולוגיה וחדשנות לצד היבטים פוליטיים, סיקור תקשורתי נרחב לצד דרמות אישיות, וכל זה תוך הצגת חגיגה ויזואלית מדהימה של ארכיונים מאותה תקופה, שחלקם טרם נראו עד היום. כמו כן יובא סיפורם של האישים ששיחקו תפקידים מרכזיים באירועים ההיסטוריים, ביניהם האסטרונאוטים באז אלדרין, פרנק בורמן וביל אנדרס, מהנדס הטילים הסובייטי, סרגיי חרושצ'וב (בנו של ראש הממשלה הסובייטי לשעבר), פופי נורתקאט, "אשפית המתמטיקה", שזכתה לתשומת לב עולמית כשהייתה האישה הראשונה שחדרה למעוז הגברי של נאס"א, ואד דווייט, טייס חיל האוויר שנבחר על ידי ממשל קנדי להתאמן כאסטרונאוט האפרו-אמריקאי הראשון.
השידור הליניארי – בימים חמישי עד שבת.

ב-yes דוקו ב-22:00, משפטו של פושע מלחמה
פסטיבל IDFA 2018. סיפור משפטו הדרמטי של האיש שביצע את הפשעים הקשים ביותר באירופה מאז מלחמת העולם השנייה. מפקד הצבא הבוסני-סרבי לשעבר, הגנרל ראטקו מלאדיץ', שנודע גם בשם "הקַצָב מהבלקן", נחשב עד לא מזמן לפושע המלחמה המבוקש ביותר באירופה מאז מלחמת העולם השנייה, בשל אחריותו לרצח עם ופשעי מלחמה. ביולי 1995, בהיותו מפקד הצבא, הורה מלאדיץ' על הטבח בעיירה המוסלמית סרברניצה בבוסניה והרצגובינה, שהוכרזה כ"אזור בטוח" על ידי האו"ם ואכלסה פליטים רבים. החיילים הסרבים הפרידו את הגברים והילדים ממשפחותיהם והרגו כ-8,000 מהם. במאי 2011, לאחר חיפושים נרחבים, נתפס מלאדיץ' והובא למשפט בבית הדין הבינלאומי בהאג. הסרט מסקר את המשפט, הנחשב למתוקשר ביותר מאז משפטי נירנברג, ומביא גישה בלעדית הן לעדים שהעידו בו והן לצוות הפרקליטים שנלחמו להוכיח את אשמתו מלאדיץ'. יותר מ-600 עדויות הושמעו במהלך המשפט. מלאדיץ' שכופר באשמה במהלכו, מסרב להקשיב לאישומים נגדו ומורחק בשל כך מבית הדין. מצבו הבריאותי הרעוע מביא להאצת ההליכים במשפט ואפילו למחיקת כמחצית מסעיפי האישום.

Amazon Prime Day Concert

ב-yes Edge ב-22:45, דם סמיך
דרמה פסיכולוגית אירית חדשה, מסתורית ומותחת העוסקת בסודות ישנים, בגידות מן העבר ושקרים בתוך המשפחה. לאחר מותה המפתיע של אמא שלה, מארי, קאט הוגאן (קרולינה מיין, "בלתי נשכח") חוזרת לעיר הולדתה ושמה לב שאביה, ג'ים (אדריאן דנבאר, "שחיתות"), מתנהג באופן מוזר. ג'ים הוא הרופא של העיירה האירית הקטנה, ומותה של אשתו בתאונה ביתית מתקבל על דעת הסובבים אותו כדבר הגיוני, אף כי שובר לב. היחידה שאינה מאמינה שמדובר בתאונה היא קאט, שלא סומכת על אביה בעקבות טראומה מילדותה. קאט מנסה לגרום לאחיה ולאחותה להכיר בחשדותיה, אבל מתקשה לקבל את עזרתם בחקירת המוות.

באמזון פריים וידאו, Amazon Prime Day Concert
הופעה מיוחדת של טיילור סוויפט, המארחת את דואה ליפה, סיזה ובקי ג'י, כפי שהוקלטה לייב באולם המרסטין בניו יורק.

סרטים:

ב-yes3 ב-22:00, קלאופטרה
סרטים שחייבים לראות. אפוס היסטורי זוכה ארבעה פרסי אוסקר בכיכובם של בני הזוג המיתולוגיים אליזבת טיילור וריצ'רד ברטון. הסרט הקלאסי על הניצחונות והדרמות בחייה של מלכת מצרים קליאופטרה, וכן סיפור אהבתה עם המושל הרומאי מרקוס אנתוני. ביים ג'וזף ל. מנקייביץ'. ארה"ב 1963.

ולא לשכוח:
אנחנו על המפית 2 בכאן 11 ב-21:05
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:15
מה אתם הייתם עושים בערוץ 13 ב-21:15
פרק אחרון לעונה של ג'נטלמן ג'ק ב-yes Drama ב-21:15
דם ואוצרות ב-yes Action ב-22:00
הפרקליט ב-yes Edge ב-22:00
ג'ט ב-HOT HBO ב-22:00
שב"ס בכאן 11 ב-22:03
לה פמיליה בערוץ 13 ב-22:15
פרק אחרון לעונה של החברה הגאונה ב-yes Drama ב-22:15
סוכני שילד 6 ב-yes Action ב-22:45
שקרים קטנים גדולים 2 ב-HOT HBO ב-4:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

הטורף, דוג-מן: המלצת שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 13/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

הטורף

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): הטורף, דוג-מן, המתחזים, גמר הישרדות VIP (כן, היום הזה הגיע), פרק אחרון לעונה של זרה. ג'ט, מפחידוס, ללא מילים, זוג פלוס סלב, תוכנית אבא, בוגרת-כזה, במשפחות הכי טובות, גבר מי שנשאר אחרון, אחותי בהפרעה, ספר האורחים, חדשים בשכונה, קריקטורה של נשיא, אמריקה גוט טאלנט, המגדלים הגבוהים.

שלל מהנכר: ספוגולדת שמח! – חגיגות יום הולדת 20 לבובספוג (SpongeBob’s Big Birthday Blowout)
במלאת שני עשורים לספוג הצהוב והאהוב (מה שקרה למעשה כבר במאי האחרון, אבל רק החודש זוכה לחגיגות רשמיות ברחבי העולם), ספיישל מיוחד שמשלב אנימציה ולייב אקשן, ויציג בפעם הראשונה את המדבבים של דמויות הסדרה בגרסתם האנושית. בספיישל בן השעה וחצי מגיחים הגיבורים האהובים אל היבשה, ובין היתר פוגשים שם את דיוויד האסלהוף (שהשתתף גם בסרט הקולנוע הראשון של "בובספוג"), שישוב אל מדי המציל האייקונים שלו. ביום ראשון גם בניקלודיאון ישראל.

וגם סוכני S.H.I.E.L.D, ג'ט (Jett), מפחידוס/לוס אספוקיז (Los Espookys).

בקשת 12 ב-21:15, המתחזים עם חיים אתגר
המורה רקפת התאהבה בגבר רגיש ומקסים, בעל עסקים מצליחים ונכסים השווים מיליונים. הם חיו באושר ועושר שנתיים וחצי, עד שהתברר לה שבן הזוג המושלם הוא בעצם מתחזה.

סרטים:

ב-yes2 ב-22:00, הטורף (2018)
אקשן/מד"ב מסדרת סרטי 'הטורף' האלמותית, עם הכנסות של מעל 150 מיליון דולר ברחבי העולם. נער צעיר מעורר בטעות את מפלצת הציד המטילה אימה על האנושות, והפעם היא חזקה יותר, חכמה יותר וקטלנית הרבה יותר. שיין בלאק ("קיס קיס באנג באנג", "איירון מן 3") ביים, בויד הולברוק ואוליביה מאן משחקים. ארה"ב, 2018.

ב-yes3 ב-22:00, דוג-מן
דרמת מתח איטית ונוקבת תוצרת מאת הבמאי המוערך מתאו גארונה ('גומורה'). ספר כלבים טוב-לב שסובל מהצקות חוזרות ונשנות מצד עבריין מקומי המטיל אימה על כל תושבי העיר, מחליט יום אחד ללמד אותו לקח. תצוגת משחק מרשימה של מרצ'לו פונטה זיכתה אותו בפרס הנחשק על משחקו בפסטיבל קאן. זוכה עשרה פרסי האקדמיה האיטלקית ושלושה פרסי האקדמיה האירופאית. ביים מתאו גארונה. איטליה, 2018.

דוג-מן

ולא לשכוח:
ג'ט בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
לוס אספוקיז בשירותי ה-VOD של HOT וסלקום TV
מפחידוס ב-yes VOD
אמריקה גוט טאלנט 14 בסלקום tv
פרק אחרון לעונה של זרה 2 בנטפליקס
ללא מילים 3 ב-yes Comedy ב-17:25
זוג פלוס סלב ב-yes Comedy ב-17:50
תוכנית אבא 3 ב-yes Comedy ב-18:15
בוגרת כזה 2 ב-yes Comedy ב-18:40
במשפחות הכי טובות 4 ב-yes Comedy ב-19:05
גבר מי שנשאר אחרון 7 ב-yes Comedy ב-19:30
אחותי בהפרעה ב-yes Comedy ב-19:55
ספר האורחים 2 ב-yes Comedy ב-20:20
חדשים בשכונה ב-yes Comedy ב-20:45
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
קריקטורה של נשיא 2 ב-yes Comedy ב-22:25
המגדלים הגבוהים בכאן 11 ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

את אני היא, אויב בטווח אפס: המלצת יום שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 12/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

אויב בטווח אפס

מה לראות היום בטלוויזיה (שישי): את אני היא, שחור על לבן, אויב בטווח אפס, גרוטאה בסהרה, לחטוף את סטלה, סיפורי ארקדיה, מייגן לוי, נישואים במבחן, מנפחים, תולדות הטאקו, מלחמת הדרקונים, עושה בית ספר, חוק וסדר מדור מיוחד.

שלל מהנכר: Shangri-La – סדרת תעודה חדשה בת ארבעה פרקים של שואוטיים, העוקבת אחר המתרחש בסטודיו של המפיק האגדי והמייסד-השותף של "דף ג'ם", ריק רובין, כדי להתמקד בשיחה היצירתית ובצד הרגשי של עשיית-מוזיקה.

עונה שנייה לסדרת הפנטזיה האשפתית The Outpost של רשת ה-CW, שבמרכזה השורדת היחידה מגזע בשם בלאקבלודס (Blackbloods), שיוצאת למסע בעקבות רוצח משפחתה.

וגם אלמנטרי, Reef Break, מאסטר שף ארה"ב, איי זומבי, מלכת הדרום, Swamp Thing, Siren, הליצן העצוב (Baskets).

בנטפליקס, את אני היא (You Me Her)
עונה רביעית לקומדיה בכיכובו של גרג פוהלר, על זוג שהכניס לחייו אישה שלישית.

בנטפליקס, שלושה בהסוואה: סיפורי ארקדיה (3Below: Tales of Arcadia)
חלק שני בסדרת-הבת הראשונה (מתוך שתיים) ל"ציידי הטרולים" החמודה של נטפליקס, אף היא בהפקת גיירמו דל טורו, הפעם בדיבובם של טטיאנה מסלאני, דייגו לונה, ניק עופרמן ואחרים. הנסיכים החייזרים אג'ה וקרֵל טארון מנסים להשתלב בחברה האנושית, בעודם חומקים מציידי ראשים בין-גלקטיים. גם עם קולותיהם של גלן קלוז, סטיבן יון, אמיל הירש ואחרים.

בנטפליקס, נישואים במבחן (Extreme Engagement)
סדרת ריאליטי אוסטרלית עם הזוג המאורס פי ג'יי מדאם וטים נונן (יוצר ומנחה הסדרה "Boy to Man", שתיעדה את הרפתקאות האקסטרים שלו ברחבי העולם), שמטיילים ברחבי העולם במשך שנה במטרה לחקור מנהגי נישואין בתרבויות שונות. האם המסע יקרב ביניהם או אולי דווקא יפריד ביניהם?

בנטפליקס, מנפחים (Blown Away)
סדרת ריאליטי חדשה ונישתית במיוחד. עשרה אמנים מחממים את העניינים ומעצבים פסלי זכוכית, בתחרות על התואר "אלוף המנפחים" ועל פרסים בסך 60 אלף דולר.

בנטפליקס, תולדות הטאקו (Taco Chronicles)
סדרת אוכל מקסיקנית הסוקרת את העבר העשיר, ואולי לא מאוד מוכר, של כמה מצורות הכנה פופולריות של הטאקו.

בנטפליקס, עולם הבובות של פילי: מלחמת הדרקונים (PILI Fantasy: War of Dragons)
סדרת אנימציה טייוויאנית. המהומה בממלכת הלוחמים גוברת, ושבט שמונת פלאי דרקון הרשע משחרר לחופשי כוחות אופל. מי יהיה הלוחם האגדי החדש?

סרטים:

בנטפליקס, אויב בטווח אפס (Point Blank)
מותחן אקשן בכיכובם של אנתוני מאקי, פרנק גרילו ומרשה גיי הארדן. אח בחדר מיון נאלץ לשתף פעולה עם פצוע שחשוד ברצח כדי להציל את אשתו שעומדת ללדת, ומנהל מרוץ נגד הזמן במאבק נגד פושעים ושוטרים שסרחו.

בנטפליקס, גרוטאה בסהרה (4latas)
קומדיה ספרדית בכיכובו של ז'אן רנו ("לאון"). חברים ותיקים שבים ונפגשים כדי לשחזר מסע בלתי נשכח מספרד למאלי, בתקווה להספיק לבקר חבר שעומד למות. הם לא שוכחים לקחת איתם את בתו, שעמה לא היה בקשר במשך שנים.

בנטפליקס, לחטוף את סטלה (Kidnapping Stella)
דרמת פשע גרמנית. צמד גברים חוטפים אישה עשירה ודורשים עליה כופר. בשארית כוחותיה, האישה הכפותה עושה הכול כדי לשבש את התוכניות של חוטפיה.

ב-yes1 ב-21:30, מייגן לוי
דרמה המבוססת על סיפור אמיתי, בכיכובן של קייט מארה ואידי פאלקו. חיילת בעייתית (מארה) נשלחת לעבודות שירות ביחידת כלבנים ומצוותת לכלב קשוח במיוחד. בין השניים נוצר קשר חזק שמוביל לקריירה צבאית משותפת.

ב-yes4 וב-HOT Cinema 1 ב-22:00, שחור על לבן
קומדיית פשע המבוססת על סיפור אמיתי, מאת ספייק לי, זוכת התסריט הטוב ביותר באוסקר 2019. סיפורו של השוטר השחור הראשון במשטרת קולורדו שבמסגרת תפקידו התחזה לאדם לבן, והצליח לחדור לשורות ארגון ה-KKK. עם אדם דרייבר, ג'ון דייוויד ואשינגטון, לורה הארייר, טופר גרייס, הארי בלפונטה, אלק בולדווין. ארה"ב 2018.

ולא לשכוח:
עושה בית ספר (Schooled) בסלקום tv
חוק וסדר מדור מיוחד 20 בכאן 11 22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

ערים של רגעים אחרונים: המלצת יום חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

ערים של רגעים אחרונים

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): ערים של רגעים אחרונים, נקודת שיוויון 2, אוהבת אותך – עכשיו תמות, נקמה חריפה, חטופות, מייגן לוי, אמריקן אולטרה, מלך האריות 2+3, המוסד – יחידת חיסול, סיפורה של שפחה, נחמה, פרויקט מסלול, NCIS ניו אורלינס, ג'יין הבתולה, השנים, הונאה מובטחת, המדובב, ג'ט, שקרים קטנים גדולים, פעם בשבוע עם תם אהרון, המרדף, יצאת צדיק.

שלל מהנכר: Departure – מותחן קונספירציה בריטי-קנדי בן ששה פרקים, העוקב אחר היעלמותו המסתורית של מטוס מעל האוקיינוס האטלנטי. בכיכובם של ארצ'י פנג'בי ("האישה הטובה"), כריסטופר פלאמר ("בגינרס", "צלילי המוזיקה") וקלייר פורלני ("הפריצה לאלקטרז").

Florida Girls – דרמה קומית של רשת הכבלים Pop על ארבע חברות המתגוררות בעיירת חוף קטנה בפלורידה, ומנסות לשפר את חייהן אחרי עזיבתה של חברה חמישית.

Generation Porn – סדרה תיעודית בריטית חדשה בת שלושה פרקים, הבוחנת את עליית הפורנוגרפיה החינמית מאז אמצע שנות ה-2000. באמצעות שיחות עם צרכנים, כוכבים ומפיקים שואלת הסדרה כיצד הזמינות העולה משפיעה על החברה.

שלג צח (Snowfall) – עונה שלישית לדרמת הפשע של FX על סצנת הסמים של לוס אנג'לס בשנות ה-80 (בהמשך גם ב-yes).

פרקים אחרונים של Scream. וגם The InBetween, ג'יין הבתולה, Yellowstone, יאנגר, Krypton, Queen Sugar, Strange Angel, Wild Bill, Archer, בוגרת כזה (grown-ish).

ברשת 13 ב-21:15, המוסד – יחידת חיסול
אורלי וגיא חושפים לראשונה איך חוסל במלטה פתחי שקקי, מנהיג הג'יהאד האסלאמי – חיסול שישראל מעולם לא לקחה עליו אחריות.

ב-HOT8 ב-22:00, אוהבת אותך, עכשיו תמות
סיפור המשפט שעורר סערה באמריקה, שבו הואשמה צעירה בהריגת בן-זוגה באמצעות הודעות טקסט. רוי קונרד בן ה-18 שם קץ לחייו ב-2014. חקירת המשטרה שנערכה לאחר מותו העלתה שבת זוגו, מישל קרטר, הייתה זו שעודדה אותו להתאבד באמצעות עשרות הודעות טקסט ששלחה לו. בעקבות כך הוחלט להעמידה לדין בגין הריגה, על אף שכלל לא נכחה במקום ולא נקטה כל פעולה פיזית. בתום המשפט שנערך לה היא נמצאה אשמה ונגזרו עליה 15 חודשי מאסר בפועל. סרט התעודה החדש של HBO מספר את סיפורם של קונרד וקרטר ועוסק בסערה הציבורית שעורר משפטה של קרטר, שעדיין מקווה לערער על עונשה. שני החלקים ברצף.

סרטים:

בנטפליקס, ערים של רגעים אחרונים (Cities of Last Things)
דרמת פשע דיסטופית טייוואנית המגוללת מהסוף להתחלה. אדם בעל עבר מורכב נוקם באנשים שפגעו בו לפני עשרות שנים. נינג דינג זכתה על הופעתה בסרט בפרס "סוס הזהב", האוסקר הטייוואני. והבמאי ווי דינג הו זכה בפרס על הסרט בפסטיבל טורונטו. טיוואן 2018.

ב-HOT Cinema 1 ב-22:00, נקודת שוויון 2
סרט המשך לסרט האקשן המצליח משנת 2014 "נקודת שוויון", בו דנזל וושינגטון חוזר לאחד מתפקידיו הבולטים בקריירה ונכנס שוב לנעליו של רוברט מק'קול, השומר על רחובות בוסטון. גם עם פדרו פסקל, ביל פולמן. ביים שוב אנטואן פקואה. ארה"ב, 2018.

בסלקום tv, נקמה חריפה
מותחן פעולה ופשע בכיכובה של ג'ניפר גארנר. ריילי נורת' (גארנר) מתעוררת מתרדמת לאחר שהותקפה באכזריות לצד משפחתה ומגלה כי בעלה ובתה נרצחו. כחמש שנים לאחר האירוע ולאחר שבית המשפט מותיר את מבצעי הרצח חופשיים וללא עונש, מחליטה ריילי לקחת את החוק לידיים. היא נעלמת מעין הציבור, מאמנת את מוחה וגופה והופכת עצמה לכלי נשק עוצמתי במטרה לנקום ברוצחים ובמערכת שאפשרה להם לצאת לחופשי. ארה"ב 2018.

בסלקום tv, אמריקן אולטרה
בחור צעיר וסטלן כבד שחי בעיירה שקטה וקטנה אינו יודע שהוא למעשה נכס ממשלתי שאומן על ידי ה-CIA ותוכנן לשמש כמכונת הריגה. אך כשהסוכנות מסמנת אותו בתור מטרה והוא מיועד לחיסול, עליו להתמודד עם המחסלים הטובים והמקצוענים ביותר, תוך שהוא שולף אינסטינקטים שלא ידע שקיימים בו. העלילה רק ממשיכה להסתבך כאשר עליו גם להציל את חיי חברתו. עם ג'סי אייזנברג, קריסטן סטיוארט. ארה"ב 2015.

בסלקום tv, מלך האריות 2+3
ההמשכונים של הקלאסיקה.

ב-yes VOD, סרטים חדשים
לפני השידור הליניארי: חטופות (ברוס וויליס), מייגן לוי (קייט מארה).

ולא לשכוח:
ג'יין הבתולה 5 ב-yes VOD
נחמה ב-HOT3 ב-20:15
פרויקט מסלול 15 ב-HOT3 ב-21:00
המרדף בכאן 11 ב-21:05
יצאת צדיק בקשת 12 ב-21:15
שקרים קטנים גדולים 2 ב-yes Drama ב-22:00
המדובב ב-yes Action ב-22:00
השנים ב-yes Edge ב-22:00
סיפורה של שפחה 3 ב-HOT HBO ב-22:00
NCIS ניו אורלינס 5 ב-HOT Zone ב-22:00
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-22:01
פרויקט מסלול 15 ב-HOT3 ב-22:10
ג'ט ב-yes Action ב-22:50
הונאה מובטחת ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

אוהבת אותך, עכשיו תמות: המלצת יום רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 10/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

אוהבת אותך, עכשיו תמות

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): מר מרצדס, אוהבת אותך – עכשיו תמות, משפחה אחת, פרק אחרון לעונה של מצולמים (שחודשה היום לעונה שנייה), פרק אחרון של דיין – המשפחה הראשונה. אם אב ובן, Pure/אובסקסיה, פוזה, הביקסואלית, ג'יין הבתולה, אינסטינקט, אלמנטרי, טופ שף, מה נסגר, האזרח גואטה, מאסטר שף, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: פרוצות (Harlots) – שני פרקי הפתיחה בעונה השלישית של הדרמה הבריטית (של הולו) על עובדות בית בושת המאה ה-18 (בהמשך גם ב-yes).

וגם סיפורה של שפחה, America’s Got Talent, דם ואוצרות, ה-100, פוזה, וונטוורת', ממלכת החיות, צרות טובות, Alternatino With Arturo Castro, The Detour, Drunk History, Scream, Dark Money.

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv, אוהבת אותך, עכשיו תמות
סיפור המשפט שעורר סערה באמריקה, שבו הואשמה צעירה בהריגת בן-זוגה באמצעות הודעות טקסט. רוי קונרד בן ה-18 שם קץ לחייו ב-2014. חקירת המשטרה שנערכה לאחר מותו העלתה שבת זוגו, מישל קרטר, הייתה זו שעודדה אותו להתאבד באמצעות עשרות הודעות טקסט ששלחה לו. בעקבות כך הוחלט להעמידה לדין בגין הריגה, על אף שכלל לא נכחה במקום ולא נקטה כל פעולה פיזית. בתום המשפט שנערך לה היא נמצאה אשמה ונגזרו עליה 15 חודשי מאסר בפועל. סרט התעודה החדש של HBO מספר את סיפורם של קונרד וקרטר ועוסק בסערה הציבורית שעורר משפטה של קרטר, שעדיין מקווה לערער על עונשה. החלק השני מחר. שידור ליניארי מחר ב-HOT8 ובשבוע הבא ב-yes דוקו.

בסלקום tv, מר מרצדס
עונה שנייה לדרמת הפשע על פי ספרו של סטיבן קינג, בכיכובו של ברנדן גליסן. שני פרקים ראשונים זמינים היום, השאר בשידור שבועי.

בנטפליקס, משפחה אחת (Family Reunion)
סיטקום מולטי-קאמרה חדש בכיכובן של לורטה דיווין ("האנטומיה של גריי", "בוסטון פאבליק") וטיה מאורי-הרדיקט ("תאומות"). משפחת מק'קלאן עוברת מסיאטל הסואנת לג'ורג'יה, אבל החיים בדרום והגישה השמרנית של סבא וסבתא מעמידים במבחן את אורח החיים העירוני שלהם.

ולא לשכוח:
מר מרצדס 2 בסלקום tv
פרק אחרון לעונה של מצולמים ב-ב-HOT3 ב-20:15
טופ שף 13 ב-HOT3 ב-20:45
פרק אחרון של דיין: המשפחה הראשונה ב-yes דוקו ב-21:00
האזרח גואטה בכאן 11 ב-21:05
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:15
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
ג'יין הבתולה 5 ב-yes Drama ב-21:15
אם אב ובן ב-yes Drama וב-HOT HBO ב-22:00
אלמנטרי 7 ב-yes Action ב-22:00
הביסקסואלית ב-yes Edge ב-22:00
מה נסגר בכאן 11 ב-22:00
אובסקסיה ב-yes Edge ב-22:30
אינסטינקט 2 ב-yes Action ב-22:45
פוזה 2 ב-yes Action ב-23:05

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

סטנד אפ עזיז אנסרי: המלצת יום שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

זה לא הגיל (צילום: טל גבעוני)

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): עזיז אנסרי – תמונת מצב, זה לא הגיל, אישה במלחמה, המוח, זמן אמת, הרקדן, פרק אחרון לעונה של פסיכולוג לרגע. גירושים, להגן על רוצח, פרק אחרון לעונה של ויקטוריה. לוס אספוקיז, האורוויל, אופוריה, משמרת לילה, רגליים קרות, מצולמים, הטופ מודל הבאה, דה וויס.

שלל מהנכר: Dark Money – דרמה חדשה של BBC. בני זוג שבנם נוצל מינית על ידי מפיק הוליוודי מפורסם ואינם מצליחים לזכות בצדק, נעתרים לתשלום פיצויים עצום שנועד למנוע מהם לחשוף את הפשע.

שלוש שנים אחרי העונה השנייה מגיעה העונה השלישית של Scream, סדרת האימה של MTV, שגם עוברת אגב כך לערוץ-האח VH1, וכוללת קאסט וסיפור חדשים.

וגם לגיון, גירושים, חלל אינסופי (Final Space), אבא אמריקאי, Grand Hotel, Year of the Rabbit.

בכאן 11 ב-21:05, זמן אמת
עונה חדשה לתוכנית התחקירים, שחוזרת עם הסיפור הלא ייאמן על הרשת שעקפה את כל מעגלי האבטחה בנמלי התעופה והבריחה לישראל סמים במיליוני דולרים. איך עבדה השיטה ואיך הפך ה"'יהלום השחור" מסוכן שב"כ למבריח סמים.

בקשת 12 ב-21:15, זה לא הגיל
סדרה קומית רומנטית חדשה בכיכובם של מירי מסיקה וגפן ברקאי. עורכת דין מצליחה שהיא גם אם לשלושה, יוצאת בסתר כבר מספר חודשים עם מדריך גלישה חתיך, שהוא גם החבר הטוב ביותר של בנה. כאשר השניים מחליטים שנמאס להם להתגנב, העולם שלהם ושל הקרובים אליהם עומד להשתנות. גם עם רמי הויברגר. שני פרקים ברצף.

בכאן 11 ב-22:00, המוח
סדרה תיעודית בת ארבעה פרקים בהובלתם של רינת ספיבק וד"ר אייל דורון. השניים יוצאים למסע חווייתי ומונגש במסתרי המוח האנושי כדי להבין כיצד הוא פועל ומהן דרכי העיבוד של ההכרה, הזיכרון, השפה והתנועה. במשך שנים חקרו מדענים את המוח האנושי כדי להבין כיצד הוא פועל. רינת ספיבק, בוגרת החוג למדעי המוח באוניברסיטת בר-אילן, וד"ר אייל דורון, חוקר בתחום החשיבה היצירתית, יוצאים לבחון כיצד פועל המוח האנושי, וכיצד אנו יכולים לשפר את חיינו באמצעות המידע הזה. הם יבחנו שיטות לשיפור יכולות המוח ולשימורן, יפגשו חוקרי מוח מובילים, ייחשפו לדיאטות ולרכיבי תזונה שמעשירים את המוח, יבדקו את אמינותן של שיטות טיפול, יבקרו במעבדות מחקר ובמרכזי פיתוח טכנולוגיים, ילוו מקרוב ניסויים חברתיים וייחשפו לסיפורים אישיים מרתקים. לצד אלה יתקיים ניסוי טלוויזיוני ראשון מסוגו, ובו שישה אנשים בגילים שונים יעמידו למבחן את השאלה: האם יש משהו שאפשר לעשות כדי לשפר את יכולות המוח שלנו? הניסוי יימשך 100 ימים, והנסיינים יעברו בהם סדרה של אתגרים, תרגילים ומשימות לשיפור תפקוד המוח שלהם. במשך כל ימי הניסוי יהיו הנבדקים במעקב ובבדיקות פיזיולוגיות ונירולוגיות. בפרק האחרון בסדרה ייחשפו תוצאות הניסוי.

בנטפליקס, עזיז אנסרי: תמונת מצב
שנה וחצי אחרי שהואשם בניצול מיני, חוזר עזיז אנסרי בספיישל סטנד-אפ בבימויו של ספייק ג'ונז, שבין היתר עוסק בכנות במעשיו ובדברים שלמד מאז, על מודעות לצדק חברתי, משפחה והאקלים התרבותי.

ב-HOT8 ב-21:45, הרקדן
סיפור חייו המרתק של רקדן הבלט הצעיר והמוערך סרגיי פולונין, מילדותו באוקראינה, דרך לימודיו באקדמיה המלכותית לריקוד באנגליה, המשבר האישי בחייו, ההתגברות עליו, הפריחה מחדש וצילומי אחד הקליפים הנצפים ביותר ביוטיוב – "Take Me To Church" של Hozier. פולונין, שנולד באוקראינה בשנת 1989, היה בן 4 כשהחל לרקוד ונחשב לילד פלא. במהרה החלה הקריירה שלו לתפוס תאוצה, וכשהיה בן 20 הפך פולונין לרקדן הסולו הצעיר ביותר בתולדות הבלט המלכותי של אנגליה, אחד ממוסדות הבלט הנחשבים ביותר בעולם. אך מאחורי ההצלחה הסתתר ילד כואב שנכווה קשות מעולם הזוהר, תוך כדי ניסיון לאחד את פצעי משפחתו שהתפרקה תחת לחץ המסעות מסביב לעולם על מנת לתמוך בקריירה שלו.

סרטים:

ב-yes3 ב-22:00, אישה במלחמה
מותחן שופע הומור ודמיון, שהשתתף בעשרות פסטיבלים וכבש גם את הקהל הישראלי בפסטיבל חיפה האחרון. על מנת להציל את הסביבה, מנצחת שקטה למראה של מקהלה פוגעת באספקת החשמל של מפעל מזהם באיסלנד. בעוד היא חומקת מהמשטרה, מתקבלת ההודעה שבקשתה לאמץ ילדה התקבלה. הסרט זכה בעשרה פרסי האקדמיה האיסלנדי, בפרס התסריט בשבוע המבקרים בקאן ובשלל פרסים נוספים. כמו כן השתתף בעשרות פסטיבלים, ביניהם קאן, מלבורן, מונטריאול, פאלם ספרינגס, המבורג ועוד. עם הלדורה גירהרוסדוטיר. איסלנד, 2018.

ולא לשכוח:
גירושים 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
מצולמים ב-ב-HOT3 ב-20:15
הטופ מודל הבאה 22 ב-ב-HOT3 ב-20:45
דה וויס בערוץ 13 ב-21:15
האורוויל 2 ב-yes Edge ב-22:00
להגן על רוצח ב-yes Action ב-22:00
רגליים קרות 8 ב-yes Drama ב-22:15
לוס אספוקיז ב-HOT HBO ב-22:30 וב-yes Edge ב-23:15
משמרת לילה ב-yes Action ב-22:45
פסיכולוג לרגע ב-yes Edge ב-22:50
אופוריה ב-yes Edge ב-23:41

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

שחור על לבן, מכתבי אהבה: המלצת יום שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 08/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

שחור על לבן

מה לראות היום בטלוויזיה (שני): שחור על לבן, מכתבי אהבה, אופוריה, שקרים קטנים גדולים, העיר על הגבעה, נקודת זינוק, בועטות, חטיפה בלב ים, נטל האמת, ליגה ג', מאסטר שף, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: The Movies – סדרת תעודה חדשה של CNN ("שנות השישים", "ההיסטוריה של הקומדיה") שסוקרת את הקולנוע האמריקאי לדורותיו, ומתארת כיצד התנודות החברתיות, התרבותיות והפוליטיות השפיעו על התפתחות המדיום. כל אחד מששת הפרקים (בני שעה וחצי) עוסק בעשור אחר, אבל לא בסדר כרונולוגי – אייטיז, ניינטיז, שנות האלפיים עד היום, סבנטיז, סיקסטיז ולבסוף תור הזהב. בין היתר מתראיינים סטיבן ספילברג, ג'וליה רוברטס, רון הווארד, מורגן פרימן, רוברט דה נירו, טים ברטון, קמרון קרואו, ביל היידר, רוברט רדפורד, רוב ריינר, מרטין סקורסזי, רוברט זמקיס ואחרים.

וגם אופוריה, שקרים קטנים גדולים, אינסטינקט, אימת המתים המהלכים, Claws, American Princess, NOS4A2, Perpetual Grace LTD, Beecham House, What Just Happened.

ב-yes Drama ב-22:00, מכתבי אהבה: לעבר יעד לא ידוע
חלק ראשון מתוך שניים באפיזודה נוספת בסדרת הסרטים של הולמרק. הפעם מוצאים חברי הצוות מצלמה חד פעמית ישנה, ולאחר פיתוח סרט הצילום הם מגלים כי ייתכן וחלקן צולמו ע"י ילד שיתכן ונחטף.

סרטים:

ב-yes VOD ובסלקום tv, שחור על לבן
קומדיית פשע המבוססת על סיפור אמיתי, מאת ספייק לי, זוכת התסריט הטוב ביותר באוסקר 2019. סיפורו של השוטר השחור הראשון במשטרת קולורדו שבמסגרת תפקידו התחזה לאדם לבן, והצליח לחדור לשורות ארגון ה-KKK. עם אדם דרייבר, ג'ון דייוויד ואשינגטון, לורה הארייר, טופר גרייס, הארי בלפונטה, אלק בולדווין. ארה"ב 2018.

ולא לשכוח:
שקרים קטנים גדולים 2 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
אופוריה בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV + ב-HOT HBO ב-22:00
נטל האמת 2 ב-HOT3 ב-20:45
ליגה ג' בכאן 11 ב-21:05
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:15
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
בועטות ב-yes Drama ב-21:15
חטיפה בלב ים 2 ב-yes Action ב-22:00
נקודת זינוק ב-yes Edge ב-22:00
העיר על הגבעה ב-yes Edge ב-22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

שב"ס, גמר מונדיאל נשים: המלצת יום ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

שב"ס (צילום: נטי לוי)

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): שב"ס, גמר מונדיאל נשים, מה אתם הייתם עושים, אנחנו על המפית, גבולות, נקודת שוויון, באנשי, עשה את הדבר הנכון, פרק אחרון של רצח בדם קר. סוכני שילד, דם ואוצרות, החברה הגאונה, ג'נטלמן ג'ק, הפרקליט, שקרים קטנים גדולים (לפנות בוקר), ג'ט, מאסטר שף.

שלל מהנכר: בקול רם (The Loudest Voice), העיר על הגבעה, The Rook.

בכאן 11 ב-18:00 גמר מונדיאל נשים
ארה"ב-הולנד.

בכאן 11 ב-21:03, אנחנו על המפית
עונה שנייה לתוכנית שבמסגרתה יוצא השף ברק יחזקאלי למסע בעקבות האוכל הישראלי, שהפך לטרנד לוהט בעולם.

בערוץ 13 ב-21:15, מה אתם הייתם עושים
אברי גלעד נכנס לנעליו של חיים הכט.

בכאן 11 ב-22:03, שב"ס
תכנית מערכונים סאטירית באחד המקומות הקיצוניים ביותר: הכלא. בכלא מתרכזים כל חוליי החברה, והדבר הופך אותו למראה של כל הדברים שאנחנו כחברה איננו מעוניינים לראות: שחיתות של פוליטיקאים, שחיקתה של הסנגוריה הציבורית וחולשתה של המערכת, ולצד אלה גם חוסר השוויון בין גברים לנשים, השסע בין יהודים וערבים, הקשר בין דת ומדינה ועוד. עם מנשה נוי, נעמי לבוב, מעיין בלום, יגאל נאור, יניב ביטון, מיכאל הנגבי, נועה קולר ואיתי זבולון. עוד ישתתפו בפרקי הסדרה: קרן מור, אורי גוטליב, יניב סויסה, מתי סרי, שמוליק לוי, קובי פרג', אורי יניב, אביעד בן-טוב, אמג'ד באדר, לואי נופי, יאיר פיש, גיא גורביץ, יניב לוי, גיא מזיג, הדר רצון, עודד סמו, דני קרפל, יובל סגל, אורי הוכמן, יעקב דניאל זאדה, אלי גורנשטיין, אלברט כהן, נועה פניני ואחרים. יוצרים וכותבים: דורון צור ועידו רוזנטל.

ב-HOT HBO ב-22:55, באנשי
ארבע העונות של דרמת הפשע המצוינת (שכבר זמינה ב-yes וסלקום) בשידור יומי. כל העונות זמינות החל מהיום ב-HOT VOD.

סרטים:

בסלקום tv, גבולות
דרמה קומית בכיכובה של ורה פרמיגה, המגלמת אישה הנאלצת יחד עם בנה להסיע את אביה המנוכר שסולק מבית האבות בו גר מפורטלנד, ללוס אנג'לס. גם עם כריסטופר פלאמר, בובי קנאבלי, קריסטן שול, כריסטופר לויד ופיטר פונדה.

בסלקום tv, נקודת שוויון 2
סרט המשך לסרט האקשן המצליח משנת 2014 "נקודת שוויון", בו דנזל וושינגטון חוזר לאחד מתפקידיו הבולטים בקריירה ונכנס שוב לנעליו של רוברט מק'קול, השומר על רחובות בוסטון. גם עם פדרו פסקל, ביל פולמן. ביים שוב אנטואן פקואה. ארה"ב, 2018.

ב-yes3 ב-22:00, עשה את הדבר הנכון
סרטים שחייבים לראות. לקראת שידור הבכורה של "שחור על לבן", חוגג הערוץ 30 שנים לאחד הסרטים הבועטים בקולנוע האמריקאי, הדרמה המשובחת של ספייק לי שהייתה מועמדת לשני פרסי אוסקר. ביום החם ביותר בשנה בברוקלין, מחלוקת קלה בפיצרייה המקומית מתפתחת לקרב אלים בין תושבי השכונה. עם דני איילו, רוזי פרז, ספייק לי, סמואל ל. ג'קסון. ארה"ב 1989.

ולא לשכוח:
אנחנו על המפית 2 בכאן 11 ב-21:05
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:15
ג'נטלמן ג'ק ב-yes Drama ב-21:15
דם ואוצרות ב-yes Action ב-22:00
הפרקליט ב-yes Edge ב-22:00
ג'ט ב-HOT HBO ב-22:00
שב"ס בכאן 11 ב-22:03
החברה הגאונה ב-yes Drama ב-22:15
סוכני שילד 6 ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון של רצח בדם קר 3 ב-yes Edge ב-22:50
שקרים קטנים גדולים 2 ב-HOT HBO ב-4:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו