מר רובוט, חוק הפטריוט: המלצת יום ראשון

מר רובוט – עונה 4

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): מר רובוט, חוק הפטריוט עם חסן מינאג', אלט-רייט – עידן הזעם, סיפורו של טל רמון, להיות נעמה קסרי, המספריים של אדוארד, פרק אחרון לעונה של מטומטמת, שני פרקים אחרונים לעונה של NCIS לוס אנג'לס. האנטומיה של גריי, בוקר אחד, בידיים טובות, Suits, פירסון, המתים המהלכים, חדר 104, 80 וארבע, פגישה עם רוני קובן.

שלל מהנכר: חסרי בושה – עונה עשירית לדרמה הקומית הפרועה על מעלליה של משפחת גאלאגר בשכונת עוני בשיקגו, לראשונה בלי אמי רוסום (בהמשך גם ב-HOT).

וגם תפוס את שורטי, Godfather of Harlem, The X Factor – Celebrity.

בקשת 12 ב-21:15, עוד לא נגמר – סיפורו של טל רמון
סיפורם המטלטל של משפחת רמון דרך עיניו של הבן טל, לאחר שאיבד את הוריו אילן ורונה ואת אחיו הבכור אסף. טל ושני אחיו עוזבים את הבית שבו גרו עם אמם, נוסעים לנפאל לשחזר את הטראק שעשה אביהם. טל עובד על אלבום סולו שני.

ברשת 13 ב-21:15, להיות נעמה קסרי
בוטוקס, סיליקון וכסף, אבל גם אינטליגנציה וכוח רצון שאי אפשר לעצור – אז מה הסוד של נעמה קסרי? לירון ויצמן מגלה את התשובה, וגם חושפת את הסיבה האמיתית שבגללה יצאה נעמה להישרדות.

ב-HOT HBO ב-21:00, מר רובוט
הוט נזכרה להצטרף לחגיגה ומשדרת בשידור יומי את חמשת פרקי העונה הרביעית והאחרונה ששודרו עד כה. שאר הפרקים ישודרו בשידור שבועי בימי חמישי, שבוע אחרי ארה"ב, כמו בסלקום tv.

חוק הפטריוט עם חסן מינאג'

ב-yes דוקו ב-22:00, אלט-רייט: עידן הזעם
קבוצת "הימין האלטרנטיבי" (ה-"Alt-Right") נולדה בארה"ב והתפשטה כבר ברחבי העולם כולו. חברי הקבוצה, גזענים ואנטישמים, תומכים בעצירת זרם המהגרים ובהגנה על זכויות ה"לבנים" ברחבי העולם. רוב פעילותה של הקבוצה נעשית דרך המדיה החברתית אך חברי הארגון נפגשים גם בסתר כדי להתכונן לקראת "מלחמת הגזע", שלטענתם קרבה ובאה. הסרט מביא תיעוד מקרוב של שנת נשיאותו הראשונה והסוערת של טראמפ בארה"ב, כשהמתח בין תנועת ה"אלט-רייט" הימנית, ובראשה ריצ'רד ספנסר, לבין תנועת "אנטיפה" הנלחמת בפשיזם (שבין מוביליה – דאריל למונט ג'נקינס) מגיע לשיאו. הסרט עוקב מקרוב אחרי האקטיביסטים משני הצדדים ואחרי השתלשלות האירועים שהביאו לטרגדיה בעצרת איחוד הימין בשארלוטסוויל באוגוסט 2017, כשרכב דרס 20 מפגינים שמחו נגד הפגנת הימין.

בנטפליקס, חוק הפטריוט עם חסן מינאג' (Patriot Act with Hasan Minhaj)
עונה חמישית לתוכנית הקומית הפוליטית.

סרטים:

ב-yes3 ב-22:00, המספריים של אדוארד
סרטים שחייבים לראות. האגדה הנפלאה של טים ברטון, על הנער שבמקום ידיים יש לו זוג מספריים חדות. כאשר משפחה אמריקאית מאמצת אותו לביתה, הוא הופך עד מהרה לשיחת היום בקרב בנות העיירה, ואף מתאהב באחת מהן. עם ג'וני דפ, וינונה ריידר, וינסנט פרייס, אלן ארקין. ארה"ב, 1990.

—-

ולא לשכוח:
חוק הפטריוט עם חסן מינאג' 5 בנטפליקס
האנטומיה של גריי 16 ב-yes VOD
הרשימה השחורה 7 בנטפליקס
80 וארבע בכאן 11 ב-21:15
חליפות 9 ב-yes Drama ב-21:15
פירסון ב-yes Drama ב-22:00
שני פרקים של NCIS לוס אנג'לס 5 ב-yes Action ב-22:00
בוקר אחד 2 ב-yes Edge ב-22:00
פגישה עם רוני קובן בכאן 11 ב-22:13. הפעם: גורי אלפי
פרק אחרון לעונה של מטומטמת 3 ב-HOT3 ב-22:15
בידיים טובות 2 ב-yes Edge ב-22:55
חדר 104 עונה 3 ב-HOT HBO ב-23:00
המתים המהלכים 10 ב-yes Edge ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו