המרוץ לדראג של רו פול – בריטניה: המלצת שבת

המרוץ לדראג של רו פול: בריטניה

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): המרוץ לדראג של רו פול – בריטניה, עמק הסיליקון, מועדון גרנזי לספרות ולפאי קליפות תפודים, חנות הספרים, טקסי בהילוך 5, פרק אחרון לעונה של גבר מי שנשאר אחרון, חדר 104, הרשימה השחורה, מכושפות הדור החדש, שלדון הצעיר, שחור כזה, משפחה מודרנית, הגולדברגים, חד הוריים, סאטרדיי נייט לייב, אימה אמריקאית, נינג'ה ישראל.

שלל מהנכר: המתים המהלכים, אמא אמריקאית, חמוץ מתוק (Fresh Off the Boat), שוטרים בדם (Blue Bloods); הוואי חמש אפס, Magnum P.I, הרשימה השחורה, מכושפות הדור החדש, שושלת, ואן הלסינג, Still Open All Hours, חדר 104, The Graham Norton Show (הפעם עם ג'ולי אנדרוז, ג'ניפר אניסטון, ריס ווית'רספון, איאן מק'קלן ודואה ליפה).

ב-yes Comedy ב-22:00, עמק הסיליקון
השידור הליניארי.

ב-yes Drama ב-22:00, המרוץ לדראג של רו פול: בריטניה
ספין-אוף בריטי לתוכנית הריאליטי האהובה. רופול ומישל ויסאז' מהתוכנית המקורית נמצאות ושופטות גם כאן, לצידן לסירוגין גראהם נורטון ואלן קאר, וכן ידוענים שיגיעו לשמש כשופטים אורחים לאורך העונה, בכללם אנדרו גארפילד, מייזי וויליאמס, שריל ואחרים.

סרטים:

ב-yes1 ב-21:30, מועדון גרנזי לספרות ולפאי קליפות תפודים
דרמה רומנטית בכיכובם של לילי ג'יימס, מיכאל הויסמן ומת'יו גוד. בלונדון של שנות ה-40, סופרת בריטית מוערכת מקבלת מכתב מחבר במועדון קריאה שפעל תחת הכיבוש הנאצי באי גרנזי. מוקסמת מהסיפור, היא יוצאת לאי כדי לכתוב ספר אודות המועדון ומתאהבת במקום ובאנשיו. ביים מייק ניואל ("ארבע חתונות ולוויה אחת"), אנגליה, 2018.

ב-yes 1 ב-23:34, חנות הספרים
לראשונה ב-yes. דרמה היסטורית על פי ספרה של הסופרת הבריטית פנלופה פיצג'רלד, בכיכובה של אמילי מורטימר. אנגליה של 1959 בעיירה במזרח, פלורנס גרין (אמילי מורטימר) היא אישה חופשיה ברוחה המתעקשת לפתוח חנות ספרים בעיירתה השמרנית. על אף ההתעוררות התרבותית שספריה מייצרים היא נתקלת בהתנגדות מנומסת אך חסרת רחמים של אישה מקומית מרירה ונקמנית (פטרישה קלארקסון). פלורנס יוצאת למאבק על קיומה של החנות שלה וכן על רוחה הפועם של העיירה. עם פרנסס בארבר, ביל ניי. אנגליה 2018.

ב-yes4 ב-22:00, טקסי בהילוך 5
החמישי בסדרת קומדיות האקשן מבית היוצר של לוק בסון. שוטר פריזאי ביחידה מובחרת שהוא גם נהג מיומ, נשלח בניגוד לרצונו לתחנת המשטרה במארסיי ומתבקש לתפוס את "כנופיית האיטלקים" המסתייעת ברכב מהיר במיוחד. כדי לעצור אותה הוא נעזר בשותף מקומי וגם במונית העל המפורסמת. צרפת, 2018.

ולא לשכוח:
חדר 104 עונה 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv
הרשימה השחורה 7 בשירותי ה-VOD של yes וסלקום tv
מכושפות הדור החדש 2 ב-yes VOD
שלדון הצעיר 3 ב-yes Comedy ב-17:25
שחור כזה 6 ב-yes Comedy ב-17:50
משפחה מודרנית 11 ב-yes Comedy ב-18:15
הגולדברגים 7 ב-yes Comedy ב-19:05
פרק אחרון לעונה של גבר מי שנשאר אחרון 7 ב-yes Comedy ב-19:30
חד הוריים ב-yes Comedy ב-19:55
נינג'ה ישראל בקשת 12 ב-21:15
סאטרדיי נייט לייב 45 ב-yes Comedy ב-21:15. צ'אנס דה ראפר מנחה ומופיע
אימה אמריקאית 1984 ב-yes Edge ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו