איוואן האיום, גולסטאריות: המלצת יום שני

איוואן האיום

מה לראות היום בטלוויזיה (שני): איוואן האיום, גולסטאריות, שעה אפלה, השומרים, עמק הסיליקון, גברת פלטשר, מוקד 911, מזכירת המדינה, המתים המהלכים, האנטומיה של גריי, מיליון דברים קטנים, מלכת הדרום, אריות הים, מטומטמת, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, אבא משתדל, המרדף, אבודים עם צופית גרנט, צומת מילר.

שלל מהנכר: חומריו האפלים (His Dark Materials) – סדרת פנטזיה חדשה של ה-BBC ו-HBO על פי הטרילוגיה הפופולרית של הסופר הבריטי פיליפ פולמן, בכיכובם של ג'יימס מקאבוי ("אקס-מן: ההתחלה"), רות ווילסון ("הרומן"), לין-מנואל מירנדה ("המילטון") ודפני קין ("לוגאן"). הרפתקאותיהם של שני ילדים היוצאים למסע ברחבי יקומים שונים. הסדרה כבר חודשה לעונה שנייה (מחר גם ב-HOT, yes וסלקום TV).

וגם מר רובוט, השומרים (Watchmen), עמק הסיליקון, גברת פלטשר, ג'ון אוליבר, NCIS לוס אנג'לס, God Friended Me, מזכירת המדינה, הטירון (The Rookie), איש משפחה, Bob's Burgers, Bless the Harts, משפחת סימפסון, Batwoman, סופרגירל, World On Fire, אן עם הצמות (Anne With an E).

בנטפליקס, איוואן האיום (The Devil Next Door)
סדרה תיעודית חדשה בת חמישה פרקים שיצרו דניאל סיוון ("יומני אוסלו", "שיח לוחמים", "הפטריוט") ויוסי בלוך ("סיליקון ואדי"). סיפורו האמיתי של ג'ון דמיאניוק, פנסיונר אוקראיני-אמריקאי שחי חיים שלווים עם משפחתו בפרברי קליבלנד, אוהיו בשנות השמונים. כשקבוצה של ניצולי שואה מזהה את התצלום של דמיאניוק כ"איוון האיום", הנאצי הידוע לשמצה ממחנות הריכוז, אשר עינה והרג כמיליון יהודים במהלך מלחמת העולם השנייה – החלום האמריקני של דמיאניוק מתנפץ והוא מוסגר לישראל כדי לעמוד למשפט בגין פשעים נגד האנושות. כאשר מתרחש המשפט בירושלים, כל האומה היתה מרותקת למסך וצפתה ב"משפט המאה". ככל שהמקרה חשף פינות חשוכות בזיכרון ואת זוועות המלחמה, פרשת דמיאניוק הופכת למירוץ נגד זמן לנאשם ולקורבנותיו לכאורה.

ב-HOT Real ב-19:30, גולסטאריות
עונה שנייה לספין-אוף הנשי של סדרת הריאליטי, הכוללת הפעם את מפיקת האירועים אירית רחמים, ראש לשכת ראש הממשלה לשעבר שולה זקן, חברת הכנסת לשעבר ענבל גבריאלי, לי ברקוביץ', בתו של אייל ברקוביץ', כוכבת הנוער שירן סנדל ואחותה הכדורגלנית קארין סנדל, זוכת "מיס טרנס ישראל" תאלין אבו חנא, אוהדת בית"ר ירושלים אביגיל שרעבי, הדוגמנית לי לוי, כדורגלנית העבר מיטל דיין, והדוגמנית והשחקנית דניאל גרינברג. את בנות הנבחרות יאמנו העונה המאמן האגדי שייע פייגנבוים והעיתונאי ופרשן הספורט רז זהבי.

גולסטאריות – עונה 2 (צילום: אוהד קב)

סרטים:

בנטפליקס, שעה אפלה (Darkest Hour)
לראשונה בנטפליקס, דרמה פוליטית וסוחפת בכיכובו של זוכה פרס האוסקר לשחקן הטוב ביותר – גארי אולדמן. החודש הראשון והמורכב בחייו המקצועיים של המנהיג יוצא הדופן ווינסטון צ'רצ'יל כראש ממשלת בריטניה, במהלך מלחמת העולם השנייה ואיום הפלישה של הנאצים. גם עם קריסטן סקוט-תומאס, לילי ג'יימס.

ולא לשכוח:
השומרים בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv + ב-HOT HBO ב-22:00
עמק הסיליקון 6 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv + ב-HOT HBO ב-23:00
גברת פלטשר בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv + ב-HOT HBO ב-23:30
מוקד 911 עונה 3 ב-yes VOD
מזכירת המדינה 7 ב-yes VOD
המרדף בכאן 11 ב-21:15
צומת מילר 3 בקשת 12 ב-21:15
אבודים עם צופית גרנט בערוץ 13 ב-21:15
האנטומיה של גריי 16 ב-yes Drama ב-21:15
מיליון דברים קטנים ב-yes Drama ב-22:00
אריות הים 3 ב-yes Action ב-22:00
אבא משתדל בכאן 11 ב-22:13
מטומטמת 3 ב-HOT3 ב-22:15
מלכת הדרום 4 ב-yes Action ב-22:45
המתים המהלכים 10 ב-yes Edge ב-23:00
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-HOT HBO ב-0:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו