הנוכלות, למה נשים רוצחות: נובמבר 2019 בערוצי הסדרות של yes

לשון הקומוניקט:

Thay're Back!!:  הנוכלות– קומדיית פשע מטורפת מאת יעל פוליאקוב ואילן פלד

מירי פסקל ותקווה בן חיים, האחיות המיתולוגיות שאף פעם לא הסתדר להן כלום – שוב יחד. כשמסתבר שבנה האהוב של מירי זקוק לניתוח דחוף ויקר להסרת הזנב, מירי ותקווה חוזרות לשתף פעולה בתור זוג נוכלות ערמומיות שמנסות להשיג את הכסף כדי להציל את רובי ובדרך מסתבכות עם כוחות שגדולים מהם. 

  • למה נשים רוצחות – קומדיה מבית היוצר של מארק צ'רי ("עקרות בית נואשות"), בכיכובן של לוסי לו וג'ניפר גודווין על שלוש נשים בשלושה עשורים שונים והדרך בה הן מגיבות לבגידה של בעליהן.
  • חומריו האפלים –סדרת פנטזיה חדשה מבית BBC  ו- HBO המתרחשת בעולם מקביל, בכיכובם של דפני קיןרות וילסוןג'יימס מקאבוי ולין מנואל מירנדה. יתומה צעירה מגלה מזימה אפלה וחושפת שרשרת חטיפות של ילדים.
  • ריי דונובן –עונה חדשה לדרמת הפשע בכיכובו של שחקן הקולנוע ליב שרייבר. בעונה החדשה ריי מתמודד עם ראש עריית ניו יורק המושחת ונאבק למצוא איזון בין טיפול בלקוחותיו לטיפול בעצמו.
  • המירוץ לדראג של רו פול: בריטניה –הגרסה הבריטית לסדרת הלהיט זוכת האמי בכיכובו של רו פול צ'ארלס מגיעה לממלכה! יחד עם רו פול צ'ארלס, ישבו בחבר השופטים מישל ויסאג'אלן קאר וגראם נורטון–  ובין השופטים האורחים גם מייזי ויליאמס.
  • עוד חוזרות: בוקר אחד, פילדלפיה זורחת, הליצן העצוב, בין הקצוות, עמק הסיליקון, אמא אמריקאית.

הנוכלות: מ- 16/11 ימי שבת בשעה 20:45, שלושה פרקים ראשונים ברצף ב-yesCOMEDY , בyesVOD     וב-STING TV

קומדיית פשע מטורפת מאת יעל פוליאקוב ואילן פלד.

מירי פסקל ותקווה בן חיים, האחיות המיתולוגיות שאף פעם לא הסתדר להן כלום – שוב יחד. החיים לקחו אותן כל פעם לצרה אחרת ובכל פעם זה נגמר בניתוק הקשר לתקופה ארוכה.

הפעם, לאחר שתקווה יוצאת מהכלא היא חוברת לאחותה מירי שאת רוב זמנה מבלה עם חבורת הבנות שמופיעות איתה במועדון הקנקי ועם רובי בנה האהוב בעל מום נדיר – זנב.

כשמסתבר שרובי זקוק לניתוח דחוף ויקר בשוויץ להסרת הזנב, מירי ותקווה חוזרות לשתף פעולה בתור זוג נוכלות ערמומיות שמנסות להשיג את הכסף כדי להציל את רובי ובדרך מסתבכות עם כוחות שגדולים מהם.

בסדרה משולבים שירים חדשים ומקוריים של טובי היוצרים: תום פטרובר ("היהודים"), עופר ניסים, פיטר רוט,  רן שם טוב ("איזבו"), ברוך בן יצחק ("רוקפור") , יונתן פוליאקוב , אופיר קנר, עדן דרסו, ישי לוי ועוד.

בהשתתפות: יעל פוליאקוב, אילן פלד, תום פטרובר, אפי בן ישראל, אסנת בן יהודה, יהודית בואנוס אוחיון, עדה גולדפריינד, אליאב חיים ועוד

שחקנים אורחים: ארז בן הרוש, אורי גוטליב, ענת מגן שבו, מירי בוהדנה, ישי לוי, אורית שחף, דורית בר אור, שרון זליקובסקי, עינת ארליך ועוד.

יוצרים ותסרטאים: יעל פוליאקוב, אילן פלד

במאי: ארז בן הרוש

הפקה:  Nutz productions

למה נשים רוצחות  מ- 14/11 בyesVOD וב-STING TV

קומדיה שחורה מבית היוצר של מארק צ'רי ("עקרות בית נואשות").

הסדרה עוקבת אחר חייהן של שלוש נשים מפסדינה, החיות בשלושה עשורים שונים כשכל אחת מהן מתמודדת עם חוסר נאמנות בנישואיה: בת' אן סטנטון (ג'ניפר גודווין, "עד עצם היום הזה") היא עקרת בית בשנות ה-60 המגלה שבעלה בוגד בה.

סימון גרוב  (לוסי לו, "אלמנטרי") היא אשת החברה הגבוהה בשנות ה- 80, גרושה פעמיים ונשואה לקרל. היא מגלה שקרל הוא בעצם הומוסקסואל ופותחת ברומן עם בחור צעיר ממנה.

טיילור הארדינג (קירבי הוול-בפטיסט, "להרוג את איב") היא עורכת הדין בשנת 2018 בנישואין פתוחים, שמערכת היחסים שלה עם בעלה עומדת במבחן כששניהם נמשכים לאותה אישה. הסדרה בוחנת איך תפקידן של הנשים השתנה, אבל איך תגובתן לבגידה, לא השתנתה.

— 

חומריו האפלים: מ- 5/11 ימי שלישי ב-04:00 וב-22:50 ב- yes EDGE, בyesVOD וב-STING TV

סדרת פנטזיה חדשה מבית BBC  ו- HBO  המבוססת על הטרילוגיה זוכת הפרסים של פיליפ פולמן שנחשבת יצירת מופת מודרנית של סיפורת דמיונית .

הסדרה מתרחשת בעולם מקביל בו לכל בני האדם יש "דמון"- יצור בצורת בעל חיים שהוא התגלמות הרוח של בן האדם אותו הוא מלווה.

ליירה (דפני קין) היא יתומה צעירה ואמיצה החיה עם החונך שלה בקולג' ג'ורדן שבאוקספורד. היא מגלה בטעות מזימה מסוכנת ואפלה שמעורבים בה לורד עזריאל (ג'יימס מקאבוי) ומריסה קולטר (רות וילסון) וכשהיא יוצאת לחפש חבר אובד, היא חושפת שרשרת של חטיפות ילדים הקשורות לחומר מסתורי הנקרא "אבק".

בסדרה מככבים ג'יימס מק'אבוי, רות וילסון, דפני קין, הלן מקרורי, אומיד ג'לילי, לין-מנואל מירנדה ועוד.

 

ריי דונובן 7: מ- 18/11 ימי שני ב- 06:00 וב- 22:00 ב- yes EDGE, בyesVOD וב-STING TV

עונה חדשה לדרמת הפשע המדוברת של רשת Showtime, בכיכובו של שחקן הקולנוע ליב שרייבר כשלצידו ג'ון ווייט הותיק כאביו, תפקיד עליו זכה בפרס גלובוס הזהב, חוזרת לעונה שביעית. אל העונה מצטרפים ג'וש המילטון ("13 סיבות") קארי קונדון ("סמוך על סול") ולואיסה קראוס.

בעונה השביעית, ריי ממשיך בטיפול הנפשי אצל המטפל שלו (זוכה האמי וגלובוס הזהב אלן אלדה) בעודו מתמודד עם ראש העיר המושחת פראטי (זאק גרנייר, "האישה הטובה") שמצליח להחזיר רוחות מעברו של מיקי לעיר ניו יורק, שוטרת מקומית שרודפת אחר האמת ולקוחות ותיקים וחדשים – ריי נאבק למצוא איזון בין טיפול בלקוחותיו לטיפול בעצמו.  באנצ'י, שמקווה למצוא התחלה חדשה, גר בינתיים בדירתו של ריי ועובד בבית מרקחת. טרי מקבל הצעה לטיפול חדש במחלתו, דריל מנסה למצוא את מקומו בשבט דונובן, וברידג'יט וסמית'י  מתמודדים עם חיי הנישואין.

— 

בחשיכה: מ- 27/11 ימי רביעי ב- 22:00 ב- yes ACTION, בyesVOD וב-STING TV

מרפי היא אישה קשת יום, שתיינית ומנוכרת בת עשרים ומשהו עם משיכה לסיגריות וסקס מזדמן. היא גם עיוורת. מרפי גרה עם חברתה הטובה והתומכת ג'ס ולאחרונה גם עם כלב הנחיה שלה פרעצל, שעל נוכחותו היא מתרעמת. חברה הקרוב ביותר הוא טייסון, נער חביב אותו הכירה לאחר שהציל אותה משוד אלים. חייה מתרסקים כשהיא נתקלת בסמטה מחוץ לביתה במה שמרפי בטוחה שהיא גופתו חסרת החיים של טייסון, אבל כשהמשטרה מגיעה אין גופה בנמצא – ומאחר שמרפי קצת שיכורה, השוטרים אינם ששים לחקור את התלונה. מרפי נחושה לחשוף את האמת, לא משנה מה הסיכון שכרוך בזה, אפילו אם תצטרך להתפכח משיכרונה לשם כך.

בידיים טובות 2: מ- 3/11 ימי ראשון ב- 22:50 ב-yesEDGE  ובyes London  ב- yes VOD

העונה החדשה לדרמה הרפואית מתרחשת במחלקה הנוירולוגית עוקבת הפעם אחרי סיפורו של רב טוראי ג'יימי מק'קיין (אלפרד אנוק, דין תומאס בסרטי "הארי פוטר", "המדריך לרוצח" ) שנפצע במתקפת אויב בסוריה. בזמן שג'יימי מחלים מפציעה בעמוד השדרה שהותירה אותו משותק ומטראומה נפשית, הוא פוגש אויב חדש כשחבריו המאושפזים במחלקה מתים מסביבו באופן לא צפוי. אבל ככל שהתנהגותו של ג'יימי הופכת יותר ויותר בלתי יציבה, לא ברור אם האיום הוא אמיתי או פרי דימיוני והאם ניתן לסמוך על שיקול דעתו?

 

בוקר אחד 2: מ- 3/11 ימי ראשון ב- 22:00 ב-yesEDGE  ובyes London  ב- yes VOD

עונה חדשה לדרמה הוולשית המצליחה בכל הזמנים

בעונה הראשונה מצאה את עצמה פיית' הוולס (איב מיילס, "טורצ'ווד", "ויקטוריה") עורכת דין, אמא ורעיה, בתוך פרשה מסתורית כשבעלה ושותפה לעסק אוון, נעלם בבוקר אחד. היעלמותו הפתאומית פגעה קשות בליבה של הקהילה הוולשית הקטנה ואילצה את פיית' לחזור לעבודה כדי שתוכל לשמור על שלמות משפחתה. בעוד פיית' הנואשת חיפשה רמזים למיקומו של אוון היא חשפה תגליות על חייו הפרטיים, שהעלו שאלות באשר לכמה טוב היא באמת מכירה את האיש שהיא אוהבת.

בסיום העונה אוון חזר במפתיע ובעונה החדשה פיית נגררת אל תוך ארגון הפשע שמסתבר שאוון הוא חלק ממנו, בעודה מנסה להחזיר את חיי משפחתה לשגרה.

בין הקצוות 2: מ- 6/11 ימי רביעי ב- 22:50 ב-yesEDGE  וב- yes VOD

עונה חדשה לדרמת הפשע האוסטרלית.

ריי שואוסמית חי "בין הקצוות" – מצד אחד הוא אבא, בעל לשעבר, בן זוג וחבר טוב. מצד שני את כל התפקידים האלו הוא צריך להתאים לעבודה שלו: שכיר חרב ורוצח לעת מצוא.
ריי  מוצא את עצמו מנסה לנווט בין עבודתו הקשוחה לחייו האישיים המסובכים גם כך ונגרר לתוך סיטואציות קיצוניות ומטורפות עד כדי מצחיקות לפעמים.
הסדרה זכתה לשבחים רבים במולדתה וכונתה "שובר שורות האוסטרלית" כשמשחקו המהפנט והנוכחות נוטפת הכריזמה של סקוט ראיין זוכים למרבית השבחים.

המרוץ לדראג של רו-פול: בריטניה–  מה-2/11, ימי שבת ב- 22:00 ב- yes Drama בyesVOD וב-STING TV

הגרסה הבריטית לסדרת הלהיט זוכת האמי בכיכובו של רו פול צ'ארלס מגיעה לממלכה!

את הסדרה מנחה זוכה האמי רו פול, מלכת הדראג הבינלאומית ששברה כל שיא ומנחה את הסדרה שמכתירה את מלכת הדראג הבאה של בריטניה!

שילוב מטורף של טופ מודל, אמריקן איידול, פרוייקט מסלול וכל תחרות איפור שאי פעם ראיתם  – המרוץ לדראג היא הסדרה האהובה שסחפה את אמריקה ועוררה שיחה ערה וכנה כולל הצצה אמיתית לאומנות הדראג.

עשר מלכות דראג מכל רחבי הממלכה הבריטית יתחרו ביניהן בסדרה של מבחנים שיבחנו ויחפשו את מלכת הדראג הטובה ביותר.
רו–פול צ'ארלס יהווה מנטור למשתתפים ויעזור להם להתכונן פיזית ומנטלית לאתגרים.  בתום המשימות הוא יעלה על הנש ויהפוך לרו פול, הדראג קווין האייקונית, שתשפוט אותם יחד עם חבר השופטים שלה- מישל ויסאג', אלן קאר וגראם נורטון–  והשופטים האורחים מייזי ויליאמס, ג'רי האליוול (ג'ינג'ר ספייס), ג'ייד ת'ירלוול, אנדרו גרפילד, מיכאלה קול, שריל וטוויגי.

 —

פילדלפיה זורחת 14: מ- 6/11 ימי רביעי ב- 22:00 ב-yesEDGE  וב- yes VOD

עונה חדשה לסדרה הקומית הפרועה של רשת FXX. העונה ה14 מסמנת את הסדרה כאחת משתי הסדרות הארוכות ביותר מבין קומדיות הלייב-אקשן, בהיסטוריה של הטלויזיה האמריקאית. למרות שגלן הורטון ממשיך את השתתפותו בסדרה A.P.Bio הוא ישתתף בחלק מפרקי העונה החדשה ואף ביים לראשונה שניים מפרקיה.

פילדפיה זורחת עוסקת בצ'רלי, מאק, והאח והאחות דניס ו"די" (דיאנדרה) – בעליהם של "פאדי'ס" פאב אירי מקומי חצי כושל, ובפרנק (דני דה ויטו) הלא יוצלח, האיש שגידל את דניס ודי. החיים שלהם לא זוהרים במיוחד, ויש מי שיראו בהם אפילו לוזרים תמידיים, שכל מה שמעניין אותם זה איך להתעשר במהירות ולנצל אחרים.

הליצן העצוב 4: מ- 6/11 ימי רביעי ב- 22:25 ב-yesEDGE  וב- yes VOD

הקומדיה בכיכובו של  זאק גלאפיאניקיס חוזרת בעונה רביעית ואחרונה.

גלאפיאניקיס מככב בתפקיד כפול כצ'יפ באסקטס, צעיר אמריקאי שחולם להפוך לליצן מקצועי ואחיו התאום דייל.

בעונה הרביעית, צפויים למשפחת באסקטס שינויים רבים: אחרי 49 שנים, צ'יפ מחליט שהגיע הזמן לעזוב את בית אימו, אבל אפילו עם עזרתה של מרת'ה הוא מבין שקשה לעזוב את הקן. קריסטין וקן עוברים לבית חדש משלהם, אבל משבר הקשור לשטיח, וחסרונם של פריטים במטבח הופכים את המעבר לרעוע מהצפוי ודייל מוצא נפשות תאומות בפארק הקרוונים שבו הוא גר.

אמא אמריקאית 4: מ- 9/11 ימי שבת ב- 19:30 ב-yesCOMEDY  וב-  yes VOD וב-STING TV

עונה חדשה לקומדיה האהובה

קייטי אוטו היא אישה בעלת ביטחון עצמי ואם לשלושה המגדלת את משפחתה בעיר העשירה ווסטפורט בקונטיקט המלאה באימהות "מושלמות" וילדיהן ה"מושלמים".  למזלה, בעלה גרג תומך בה בכל דרך אפשרית ותפקידו להציב בפניה את גבולות ההיגיון כשהם שואפים להקנות לילדיהם את החינוך טוב ביותר, יחד עם ערכים מסורתיים, ומשתדלים להבטיח שילדיהם לא יצאו כמו חבריהם, משימה לא פשוטה בכלל.

הסדרה נוגעת בתכנים סטראוטיפיים הנוגעים לאמהות ועקרות בית – הנתפסות כעצלניות או לא מועילות – נושאים הקשורים במשפחתיות, עבודה, בית ספר, חברה ומעמד כלכלי ועוד.

עמק הסיליקון 6: מ- 2/11 ימי שבת ב- 22:00 ב-yesCOMEDY, ב- yes VOD וב-STING TV

עונה חדשה ואחרונה לקומדיה של מייק ג'אדג' עבור HBO, על גאוני המחשב והסטארט-אפיסטים בעמק הסיליקון, בו האנשים המוכשרים והמוצלחים ביותר, הם דווקא אלה שלא מצליחים להתמודד עם ההצלחה.

תומס מידלדיטץ', זאק וודס, קומייל ננג'יאני, מרטין סטאר חוזרים לתפקידיהם בעונה האחרונה.

— 

ליל רל האוורי – ספיישל סטנד אפ: מה- 24/11 ב- yes VOD וב-STING TV

הקומיקאי ליל רל האוורי ("קופסת הציפורים", "תברח"), שחקן, תסריטאי ומפיק עולה העל הבמה בלוס אנג'לס, במופע סטנד אפ מיוחד שהוקלט מול קהל, עבור HBO. את המופע מפיקים האוורי עצמו וחברו ג'רוד קרמייל שכיכב בעצמו בספיישלים של HBO.

רל מביא פרספקטיבה מצחיקה בדרך בה הוא מספר סיפורים וב- HBO נלהבים לעבוד איתו ולהעלות את הספיישל סטנד אפ הראשון שלו.

סדרות מתחילות בחודש נובמבר:

תאריך ב-VOD תאריך בערוץ סדרה יום שעה ערוץ
28/10/2019 02/11/2019 עמק הסיליקון 6 שבת 22:00 yes Comedy
02/11/2019 02/11/2019 המרוץ לדראג של רו-פול: בריטניה שבת 22:00 yes Drama
15/10/2019 03/11/2019 בידיים טובות 2 ראשון 22:50 yes EDGE
03/11/2019 03/11/2019 בוקר אחד- עונה 2 ראשון 22:00 yes EDGE
05/11/2019 05/11/2019 חומריו האפלים שלישי 04:00+22:50 yes EDGE
06/11/2019 06/11/2019 הליצן העצוב 4 רביעי 22:25 yes EDGE
06/11/2019 06/11/2019 פילדלפיה זורחת 14 רביעי 22:00 yes EDGE
06/11/2019 06/11/2019 בין הקצוות 2 רביעי 22:50 yes EDGE
09/11/2019 09/11/2019 אמא אמריקאית 4 שבת 19:30 yes Comedy
14/11/2019 למה נשים רוצחות     VOD Only
16/09/2019 16/09/2019 הנוכלות שבת 20:45 yes Comedy
18/11/2019 18/11/2019 ריי דונובן 7 שני 06:00+22:00 yes EDGE
24/11/2019   ליל' רל האוורי- ספיישל סטנד אפ ראשון   VOD Only
27/11/2019 27/11/2019 In The Dark רביעי 22:00 yes Drama

 

 

סדרות מסתיימות בחודש נובמבר:

תאריך בערוץ סדרה יום שעה ערוץ
02/11/2019 גבר מי שנשאר אחרון 7 שבת 19:30 yes Comedy
05/11/2019 הצמד 3 שלישי 23:30 yes EDGE
20/11/2019 קוד צבאי רביעי 22:00 yes Action
24/11/2019 בידיים טובות 2 ראשון 22:50 yes EDGE
25/11/2019 המתים המהלכים 10 – חלק א שני 22:50 yes EDGE

 

© עידו ישעיהו