ביום שהאדמה רעדה, לרקוד עם ציפורים: המלצת יום רביעי

ביום שהאדמה רעדה (צילום: ניתאי נצר)

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): ביום שהאדמה רעדה, רווקים ללא מוצא, לרקוד עם ציפורים, בוקר צהריים וערב, זהירות – חיידקים מסוכנים, פרקים אחרונים של זורמים והקורבן. Impulse, הטיהור, שלדון הצעיר, קוברה קאי, החיים עצמם, מזכירת המדינה, יורשים, FBI, קוד צבאי, מטומטמת, הרומן.

שלל מהנכר: Castle Rock – עונה שנייה לאנתולוגיית המתח, שמדי עונה מציגה סיפור חדש בהשראת כתביו של סטיבן קינג. הפעם ליזי קפלן ("הסקס של מאסטרס") משחקת את אנני ווילקס הצעירה, שדמותה המבוגרת כיכבה בספר "מיזרי", אז חטפה את הסופר האהוב עליה ועינתה אותו בביתה. שלושה פרקים ראשונים זמינים, ולאחר מכן פרק בשבוע.

פרק אחרון לעונה של Wu-Tang – An American Saga. וגם Mixed-ish, שחור כזה, New Amsterdam, החיים עצמם (This Is Us), אף בי איי, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, הפלאש, החץ, Treadstone, כנופיית המאיה, מר מרצדס, Zomboat, The Great British Bake Off.

בקשת 12 ב-21:15, ביום שהאדמה רעדה
סדרת מסתורין חדשה שיצר עמרי גבעון ("בשבילה גיבורים עפים", "בני ערובה") בכיכובו של נדב נייטס ("בשבילה גיבורים עפים"). רעידת אדמה בצפון הארץ חושפת בור בשמורת טבע, בתוכו שלושה שלדי אדם. טבעת נישואין שנמצאת בתוך הבור מתגלה כקשורה ליואל רוסו, הפקח האחראי של שמורת הטבע. לאחר בדיקת דנ"א מתגלה שלשניים מהשלדים יש את אותו פרופיל דנ"א כמו לשני אנשים חיים. גם עם שלום מיכאלשווילי, ליאנה עיון, דניאל גל ("תאג"ד").
שני פרקים ראשונים ברצף.

ב-HOT8 ב-22:00, אסיה: רווקים ללא מוצא
בעקבות מדיניות "פיקוח אוכלוסייה" שהוטלה ביבשת אסיה לפני יותר מ-30 שנה, הורים רבים בוחרים לסיים את ההיריון אם מגלים שהם מצפים לבת, אך להמשיך אם מדובר בבן. כך "נעלמו" כ-170 מיליון נשים מהאוכלוסייה, וכעת מיליוני גברים ברחבי אסיה מתקשים למצוא בת זוג, ונשים הפכו למצרך נחשק שגברים סוחרים בו. בהמשך לגל האסיאתי עקב פיקוח האוכלוסייה שמתקיים באסיה, מדענים מצפים כי בקרוב גם אפריקה והעולם הערבי יסבלו מאותה בעיה, שעלולה להוביל למשבר הומניטרי גלובלי. הסרט עוקב אחר סיפורים אישיים שטרם נשמעו בעבר מדרום קוריאה, סין, וייטנאם והודו, ומפנה מבט אל ההיסטוריה של חוסר השוויון המגדרי והשלכותיו ההרסניות.

בנטפליקס, לרקוד עם ציפורים (Dancing with the Birds)
סרט תעודה שמקריין סטיבן פריי ועוקבת אחר זכרי הציפורים המנפחים את נוצותיהם המרהיבות, מחזרים בשפת המקור ומפגינים את מיטב צעדי הריקוד שלהם – והכול כדי לזכות בבת זוג.

בנטפליקס, בוקר צהריים וערב (Breakfast, Lunch & Dinner)
תוכנית בישול חדשה בהובלת השף דיוויד צ'אנג, היוצא לדרכים עם סקרנות בלתי נלאית לאוכל, לתרבות ולזהות, יחד עם אורחים מפורסמים שמצטרפים לחגיגה: סת' רוגן, קייט מקינון, כריסטי טיגן, ולינה וויית'.

בסלקום tv, זהירות, חיידקים מסוכנים!
סרט דוקומנטרי מותח החוקר את כוחם ההרסני של חיידקים המפתחים עמידות בפני כל תרופה שהמציא האדם.

ולא לשכוח:
Impulse 2 ביוטיוב
שלדון הצעיר 3 בשירותי ה-VOD של yes וסלקום tv
פרקים אחרונים לעונה של זורמים (Rhythm + Flow) בנטפליקס
קוברה קאי 2 ביוטיוב
החיים עצמם 4 ב-yes VOD + פרק קודם ב-yes Drama ב-21:15
The Purge 2 באמזון פריים וידאו
מזכירת המדינה 6 ב-yes Drama ב-22:00
הרומן 5 ב-HOT HBO ב-22:00
קוד צבאי ב-yes Action ב-22:00
יורשים 2 ב-yes Edge ב-22:00
מטומטמת 3 ב-HOT3 ב-22:15
אף בי איי 2 ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון של הקורבן ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו