Impulse, ליימטאון: המלצת יום רביעי

Impulse

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): Impulse, ליימטאון, הטיהור, הקרב על המוח, הרוחות של שוגרלנד, אומה רצחנית, איך להצליח באמריקה, פרק אחרון לעונה של מתוק ומר. זורמים, שלדון הצעיר, סאטרדיי נייט לייב, קוברה קאי, החיים עצמם, מזכירת המדינה, יורשים, הקורבן, FBI, קוד צבאי, מטומטמת, הרומן.

שלל מהנכר: Treadstone – ספין-אוף טלוויזיוני לסדרת הסרטים המעולה בכיכובו של סוכן ה-CIA העשוי ללא חת, ג'ייסון בורן. הסדרה חוזרת אל מקורותיה של תוכנית המבצעים החשאית "טרדסטון", כאשר שורה של סוכנים רדומים ברחבי העולם מוזנקים לביצוע משימותיהם. טים קרינג, יוצר "גיבורים" המושמצת, עומד מאחורי העיבוד הזה, ומככבים בו בין היתר מישל פורבס ("דם אמיתי") ופטריק פיוג'יט ("כמעט מפורסמים").

החץ – העונה השמינית והאחרונה של סדרת הקומיקס של ה-CW (בסמוך גם ב-yes).

In The Long Run – עונה שנייה לסיטקום הבריטי המבוסס על ילדותו של אידריס אלבה, שגם מגלם את אב המשפחה. כל העונה זמינה.

Dublin Murders – פרק שני לסדרת המתח הבריטית. שאר הפרקים ישודרו בשידור שבועי בימי שני בבריטניה.

וגם The Conners, Mixed-ish, Emergence, בלגן בבית (Bless This Mess), שחור כזה, New Amsterdam, החיים עצמם (This Is Us), אף בי איי, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, המתמחה, אימפריה, הפלאש, כנופיית המאיה, מר מרצדס, Wu-Tang – An American Saga, Zomboat, The Great British Bake Off.

ביוטיוב, Impulse
עונה שנייה למותחן העל טבעי הנפלא של YouTube Premium (רשת הטלוויזיה של יוטיוב) על אודות אישה צעירה המגלה כי היא ניחנת בכוחות טלפורטציה, שניצתים כשהיא מעומתת עם רגעים נוראיים ומפחידים. כל הפרקים עולים בבת אחת למנויי פרימיום, ובמקביל נפתח פרק בשבוע עבור מי שאינו מנוי. העונה הראשונה עדיין זמינה לצפייה בחינם לאורך הקיץ, לא ברור עד מתי בדיוק אבל מומלץ לנצל את ההזדמנות. ואפרופו, לקראת העונה השנייה ראיינתי את יוצרת "Impulse", לורן לפרנק, על השידוך בין טראומה, תקיפה מינית וכוחות על, נשים על המסך, השינויים בטלוויזיה ועוד.

בפייסבוק, Limetown
מותחן של פייסבוק בכיכובם של ג'סיקה ביל וסטנלי טוצ'י. קריינית רדיו בוחנת את היעלמותם המסתורית של 300 אנשים במכון מחקר של מדעי המוח.

ליימטאון

באמזון פריים וידאו, הטיהור (The Purge)
עונה שנייה לעיבוד הטלוויזיוני של USA לסדרת סרטי האימה המצליחה, המתרחש באותו יקום בו אחת לשנה הפשע חוקי לחלוטין למשך 12 שעות.

בנטפליקס, הרוחות של שוגרלנד (Ghosts of Sugar Land)
סרט תיעודי המגולל את סיפורו של מארק, צעיר אמריקאי שהתאסלם ועזב את טקסס כדי להצטרף לדאעש. חבריו ההמומים מדברים בכנות על גורלו ועל הסיבות שהובילו אותו לדרך הקיצונית.

בקשת 12 ב-21:15, הקרב על המוח
התמכרות, דיכאון, בדידות, ירידה בסקס, קיטוב, קיצוניות, התפשטות הפייק ניוז, פריחת קונספירציות, התפוררות האמון בתקשורת, במוסדות המדינה ובדמוקרטיה – מה הקשר בין הבעיות הללו, שהולכות ומתפשטות בכל בעולם בו זמנית, בין הרשתות החברתיות, ובראשן פייסבוק? דרור גלוברמן יוצא למסע במטרה להבין מה באמת קורה כשטכנולוגיות מתקדמות כמו בינה מלאכותית, ביג דאטא ורשתות חברתיות פוגשות את המוח האנושי. המסע מגיע עד למטה פייסבוק העולמית בעמק הסיליקון בסן פרנסיסקו, למפגש טעון שבו הוא מעמת את מנהלי חברת הענק – ובראשם שריל סנדברג, שותפתו של מרק צוקרברג לניהול פייסבוק – עם המציאות. האם הם מנסים לצמצם את הנזקים שגם הם מודים בהם, והאם זה לא מעט מדי ומאוחר מדי?

ב-HOT VOD, איך להצליח באמריקה
שתי העונות של הקומדיה של HBO עולות היום לשירות. שידור ליניארי ב-HOT HBO החל מ-27 באוקטובר.

סרטים:

בסלקום tv, אומה רצחנית
קומדיית אימה בין היתר בכיכובם של ביל סקארסגארד, מוד אפטאו, ג'ואל מקהייל ובלה ת'ורן. ארבע נערות צעירות הנלחמות על חייהן בעיירה מנומנמת, תחת מתקפת סייבר קטלנית. ארה"ב 2018.

ולא לשכוח:
שלדון הצעיר 3 בשירותי ה-VOD של yes וסלקום tv
זורמים (Rhythm + Flow) בנטפליקס
קוברה קאי 2 ביוטיוב
החיים עצמם 4 ב-yes VOD + פרק קודם ב-yes Drama ב-21:15
סאטרדיי נייט לייב 45 ב-yes VOD. הפעם: דיוויד הרבור מנחה, קמילה קביו מופיעה
מזכירת המדינה 6 ב-yes Drama ב-22:00
הרומן 5 ב-HOT HBO ב-22:00
קוד צבאי ב-yes Action ב-22:00
יורשים 2 ב-yes Edge ב-22:00
מטומטמת 3 ב-HOT3 ב-22:15
אף בי איי 2 ב-yes Action ב-22:45
הקורבן ב-yes Edge ב-23:00
פרק אחרון לעונה של מתוק ומר 2 ב-yes Action ב-0:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו