שלדון הצעיר, SNL: המלצת יום רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 02/10/2019 בקטגוריה ‏כללי

שלדון הצעיר – עונה 3

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): שלדון הצעיר, סאטרדיי נייט לייב, הקורבן, עלמה, לא חוקיים, מהפכניות במטבח, כלבי פרא, הקאמבק, רווקות, קוברה קאי, החיים עצמם, יורשים, מתוק ומר, FBI, קוד צבאי, מטומטמת, הרומן, הפרבר.

שלל מהנכר: שני פרקים אחרונים לעונה של Pandora. וגם בלגן בבית (Bless This Mess), שחור כזה, Emergence, Mixed-ish, New Amsterdam, החיים עצמם (This Is Us), המתמחה, אימפריה,
אף בי איי, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, כנופיית המאיה, גרינליף, מר מרצדס, The Capture, Wu-Tang – An American Saga, The Great British Bake Off, Adam Ruins Everything.

בשירותי ה-VOD של yes וסלקום tv, שלדון הצעיר
עונה שלישית לספין-אוף של "המפץ הגדול".

ב-yes VOD, סאטרדיי נייט לייב
העונה ה-45, שנפתחת עם וודי הרלסון שמנחה ובילי אייליש שמופיעה.

ב-yes Drama ב-21:15, החיים עצמם
שידור ליניארי של פרק פתיחת העונה הרביעית. כזכור, ל-VOD עולה היום כבר הפרק השני של העונה.

ב-yes Action ב-23:00, הקורבן
מיני סדרה חדשה מבית ה- BBC, בכיכובה של קלי מקדונלד ("אימפריית הטיילת"). האם השכולה אנה דין, שבנה הקטן נרצח לפני 14 שנים על ידי נער מבוגר יותר שזהותו לא ידועה, עומדת למשפט על ניסיון רצח ומואשמת בכך שפרסמה באינטרנט את זהותו החדשה ואת כתובתו של האיש שהיא מאמינה שרצח את בנה: קרייג מאיירס. מאיירס, בעל ואבא, מוכה באלימות על ידי תוקפים אלמונים וכעת נאלץ לשקם את חייו ואת שמו הטוב. הסדרה עוקבת אחרי המשפט המתוקשר והשלכותיו על משפחותיהם של אנה ושל קרייג, ונסיונותיה של אנה לחשוף את הזהות האמיתית של רוצח בנה. גם עם ג'ון האנה.
הסדרה כולה זמינה ב-VOD החל מהיום.

הקורבן

בנטפליקס, לא חוקיים (Living Undocumented)
סדרה תיעודית המתארת את גורלן של שמונה משפחות לא חוקיות המיטלטלות בין ייאוש לתקווה ונתונות לחסדיה של מדיניות ההגירה של ממשלת ארצות הברית.

ב-HOT VOD, הקאמבק
שתי העונות של הקומדיה המרירה של ליסה קודרו ב-HBO, ששודרו בהפרש של תשע שנים זו מזו, עולות לשירות. שידור ליניארי ב-HOT HBO החל מ-13 באוקטובר.

ב-HOT8 ב-22:15, מהפכניות במטבח
כשרובנו חושבים על המילה "שף" עולה במוחנו תמונה של גבר בסינר לבן, אך במשך שנים רבות נחשב תחום הבישול כתפקידה של האישה בבית. מדוע נשים נרמסות ולא מצליחות להפוך את הבישול למקצוע? כיצד ייתכן שענף המסעדנות נשלט כמעט לחלוטין על ידי גברים? שפיות מנוסות מתארות את המצב העגום של נשים בענף המסעדנות כיום, וחוקרות כיצד נמחקו שפיות גדולות מתולדות הבישול והמסעדנות. כל אחת מהשפיות, בדרכה, מנסה לחולל מהפכה במטבח ולהכניס דרכי עבודה נעימות של נתינה, במטרה לשלב עוד נשים ולהפחית את האגרסיביות והסקסיסטיות שבמקצוע התובעני והמהפנט.

סאטרדיי נייט לייב – עונה 46 פרק 1

בסלקום tv, כלבי פרא
במקור The Wild Side of Dogs. סרט תיעודי המספק מבט מרתק ואינטימי על חייהם של כלבים – מכלבי הרועים של סרדיניה ועד לכלבי הרחוב בבוקרשט. הסרט עוקב אחר האינטריגות בין הכלבים ודרכיהם השונות לשרוד.

סרטים:

בשירותי ה-VOD של yes וסלקום tv, עלמה
מערבון קומי מקורי (במקור Damsel) בכיכובם של רוברט פטינסון ומיה וסיקובסקה. בחור צעיר יוצא למסע במערב הפרוע על מנת לחפש אחר ארוסתו שנעלמה. כשהוא מוצא אותה הוא מגלה כי המסע לכיבוש לבה קשה יותר מהמסע הרגלי שעבר. הסרט הוקרן בפסטיבל סאנדנס, ברלין, קרלובי וארי ועוד. ארה"ב 2018.

בנטפליקס, רווקות
קומדיה רומנטית מקסיקנית בכיכובם של קסנדרה צ'אנגרוטי ("ימים שמחים") וחואן פבלו מדינה ("בית הפרחים"). בן הזוג של אנה נפרד ממנה והיא נאלצת לגנוז את החלום להתחתן. כדי להתגבר ולהמשיך הלאה, היא נרשמת לקורס לנשים שמחפשות בעל.

עלמה

ולא לשכוח:
קוברה קאי 2 ביוטיוב
הרומן 5 ב-HOT HBO ב-22:00
קוד צבאי ב-yes Action ב-22:00
יורשים 2 ב-yes Edge ב-22:00
מטומטמת 3 ב-HOT3 ב-22:15
FBI 2 ב-yes Action ב-22:45
מתוק ומר 2 ב-yes Action ב-0:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו