צומת מילר, גב האומה: המלצת יום שלישי

הצמד – פרק אחרון

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): צומת מילר, גב האומה, מעברים, אגה, הדיבוק של האנה גרייס, סטנד אפ ארסיניו הול, טרנספורמר, פרק אחרון לגמרי של הצמד. השומרים, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, ארבע חתונות ולוויה אחת, צרות טובות, משמרת לילה ארצית, מטומטמת, סופרגירל, Sorry for Your Loss, סליחה על השאלה.

שלל מהנכר: פרק אחרון לגמרי של הצמד (The Deuce). וגם חדשים בשכונה (The Neighborhood), בול, All Rise, Bob ♥ Abishola, Bluff City Law, הבן האובד (Prodigal Son), מוקד 911, All American, ברק שחור, Plebs, Dublin Murders.

בכאן 11 ב-21:15, מעברים
סדרה תיעודית חדשה בת שלושה פרקים, העוקבת אחר הלוחמים במעברי הביטחון. מעטים פוגשים את האוכלוסייה הפלסטינית בכל יום, ומעטים מכירים כמותם את הרגישויות, הקשיים והמורכבויות שביחסים בין צה"ל לאוכלוסייה המתגוררת בצד השני של המחסום. הסדרה שיצרו איריס ואיציק לרנר מספרת את סיפורם של לוחמי המעברים המשרתים במחסומים הנפיצים ביותר: עוטף ירושלים, קלנדיה ומעבר רחל. הסדרה עוקבת אחר היחסים היום-יומיים שלהם עם האוכלוסייה המקומית. גיבוריה הם חיילים שרק לפני חודשים אחדים סיימו לימודי תיכון, והיום הם האחראים לשמירת השקט היחסי בין ישראל לתושבי הרשות הפלסטינית. בשלושה פרקים מלווה הסדרה את החיילים במשך שנה – מיום גיוסם למשטרה הצבאית והכשרתם להיות "מאבחני ביטחון" במחסומים בגדה המערבית ועד הגעתם למחסומים לשגרת שירותם הצבאי בהם.

בקשת 12 ב-21:15, צומת מילר
עונה שלישית וחדשה לקומדיה של אדיר מילר, המגלם גרסה של עצמו.

ברשת 13 ב-21:15, גב האומה
עונה 11 וחדשה של תוכנית הסאטירה.

ב-yes דוקו ב-22:00, טרנספורמר
בקיץ של 2015 חייל המארינס לשעבר ומחזיק שיא העולם בהרמת משקולות, מאט "קרוק" קרוקזלסקי, יצא מהארון כטרנסג'נדר ושינה את שמו לז'אנה. התגובה לכך הייתה קיצונית ונרחבת: הספונסרים נטשו אותה, הוריה התרחקו ממנה ונאסר עליה להמשיך ולהתחרות. הסרט עוקב אחרי ז'אנה בעודה מנסה למצוא את מקומה החדש בחברה. כשהיא מעוניינת לצמצם את שריריה ולהפוך לאישה קטנה יותר, היא מגלה שלא קל כעת לאבד את השרירים שהשיגה במאמץ כה רב לאורך שנים, ולכן מוצאת את עצמה חיה יום אחד כזכר-אלפא ולמחרת כאישה עדינה. האם תצליח ז'אנה להתמודד עם גופה השרירי? כיצד מתמודדים ילדיה ומשפחתה הקרובה עם המהפך שלה? והאם הפיכתה לאישה תביא לה סופסוף את הגאולה או שתביא אותה למשבר פיזיולוגי ופסיכולוגי?

בנטפליקס, ארסיניו הול: חכם ומלא קלאסה (Arsenio Hall: Smart & Classy)
ספיישל הסטנד-אפ הראשון של ארסניו הול, שעוסק בהזדקנות, בשינויים המתחוללים בתרבות וברוח התקופה, בנושאים חברתיים ובזרת של כף הרגל.

סרטים:

ב-yes3 ב-22:00, אגה
פסטיבל הקולנוע של yes. דרמה מרגשת ומרהיבה שכיכבה בעשרות פסטיבלי קולנוע, כולל ברלין, סידני וירושלים, וזכתה בפרסים רבים. שגרת חייהם של זוג מבוגרים הגרים לבדם במרחבים המושלגים של סיביר ומנסים להתמודד עם עזיבתה של בתם היחידה, הזיקנה ואיתני הטבע. בולגריה, 2018.

בסלקום tv, הדיבוק של האנה גרייס
מותחן אימה. טקס גירוש שדים שיוצא מכלל שליטה גובה את חייהן של שתי נשים צעירות. חודשים לאחר מכן מייגן ריד (שיי מיטשל), מקבלת במהלך משמרת לילה בחדר המתים משלוח של גופה שהושחתה. מייגן, נעולה לבדה במסדרונות המרתף, מתחילה לחוות מראות מבעיתים ולחשוד שהגופה אחוזת דיבוק דמוני חסר רחמים.

ולא לשכוח:
פרק אחרון לגמרי של הצמד 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes, סלקום tv ופרטנר TV + ב-HOT HBO ב-23:00
סופרגירל 5 בנטפליקס
Sorry for Your Loss 2 בפייסבוק
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes VOD ובסלקום tv
צרות טובות 2 ב-yes Drama ב-21:15
ארבע חתונות ולוויה אחת ב-yes Drama ב-22:00
חברות רצחנית ב-yes Action ב-22:00
השומרים ב-yes Edge ב-22:00
סליחה על השאלה 2 בכאן 11 ב-22:15
מטומטמת 3 ב-HOT3 ב-22:15
פרק אחרון לעונה של משמרת לילה ארצית ב-yes Action ב-22:45
הצמד ב-yes Edge ב-23:00. הפרק האחד לפני אחרון

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו