אין בתולות בקריות, שושלת: המלצת יום ראשון

שושלת – עונה 3

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון, ערב סוכות): אין בתולות בקריות, שושלת, חיי כלב, פני צלקת, הקאמבק, חדר 104, שלג צח, שיי טאון, Suits, פירסון, NCIS לוס אנג'לס, המתים המהלכים.

שלל מהנכר: The X Factor: Celebrity – עונה חדשה לתחרות השירה שמורכבת הפעם מידוענים בריטים. חלקם הגדול כוכבני ריאליטי ואינסטגרם, אבל בין לבין ישנם גם השחקן קווין מקהייל ("Glee") והעיתונאי מרטין באשיר. סיימון קאוול, ניקול שרזינגר ולואי וולש שופטים וממנטרים.

פרקים אחרונים לעונה של Lodge 49 ו-The Terror. וגם סאטרדיי נייט לייב (דיוויד הרבור מנחה, קמילה קאביו מופיעה), תפוס את שורטי, הרומן, כוח, On Becoming a God in Central Florida.

בנטפליקס, שושלת
עונה שלישית עם ליהוק מחודש לתפקידה של קריסטל – דניאלה אלונסו תיכנס לנעליה של אנה ברנדה קונטררס.

ב-HOT HBO ב-23:25, הקאמבק
שידור ליניארי יומי לשתי העונות של הקומדיה המרירה של ליסה קודרו ב-HBO, ששודרו בהפרש של תשע שנים זו מזו.

סרטים:

אין בתולות בקריות

ב-yes1 ב-16:36, חיי כלב
קומדיה רומנטית שביים השחקן קן מרינו ("ורוניקה מארס", "נפילות חדות"), בכיכובן של ונסה הדג'נס, אווה לונגוריה ("עקרות בית נואשות"), נינה דוברב. חברויות אמת וסיפורי אהבה נרקמים בין מספר אנשים זרים שהמשותף להם הוא שלכולם יש חברים ההולכים על ארבע. ארה"ב 2018.

ב-yes3 ב-22:00, פני צלקת
סרטים שחייבים לראות. גרסת 1983 של סרט הגנגסטרים הקלאסי, עם ההופעה הממגנטת של אל פאצ'ינו. העלייה לצמרת והנפילה של גנגסטר חסר מעצורים במיאמי. ביים בריאן דה-פלמה.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, אין בתולות בקריות
דרמה בכיכובם של ג'וי ריגר, יבגניה דודינה, מיכאל אלוני, רמי הויברגר, מתן לקס. לנה בת 16 וכל מה שהיא רוצה זה לברוח לתל אביב ולהתחיל לחיות. במקום זה היא תקועה בקריית ים. הזמן עומד מלכת ונראה שחייה של לנה לעולם לא יתחילו, עד שיום אחד שמועה על בתולת ים ששוחה בחופיה של הקריה מעירה את העיר מתרדמתה. בימוי: קרן בן רפאל. 2018.

ולא לשכוח:
הרשימה השחורה 7 בנטפליקס
חליפות 9 ב-yes Drama ב-21:15
פירסון ב-yes Drama ב-22:00
שני פרקים של NCIS לוס אנג'לס 5 ב-yes Action ב-22:00
שיי טאון 2 ב-yes Edge ב-22:00
שלג צח 3 ב-yes Edge ב-23:00
חדר 104 עונה 3 ב-HOT HBO ב-23:00
המתים המהלכים 10 ב-yes Edge ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו