מכושפות הדור החדש: המלצת שבת

מכושפות: הדור החדש – עונה 2

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): מכושפות הדור החדש, ילדי פרברים, ללא עקבות, חיי כלב, אהבה מריקוד ראשון, סטנד אפ גארי גולמן, חדר 104, הרשימה השחורה, שלדון הצעיר, שחור כזה, משפחה מודרנית, משפחת סימפסון, הגולדברגים, גבר מי שנשאר אחרון, חד הוריים, איש משפחה, סאטרדיי נייט לייב, אימה אמריקאית, על קו המשווה.

שלל מהנכר: Letterkenny – העונה השביעית של קומדיית הפולחן הקנדית על שני חברים שגרים בלטרקני, אונטריו. כולה זמינה במלואה.

עונות חדשות של מכושפות הדור החדש (גם ב-yes) ושושלת (מחר גם בנטפליקס).

הפרק השני לעונה של המתים המהלכים כבר זמין, וכך כנראה ימשיך להיות לאורך העונה.

וגם אמא אמריקאית, חמוץ מתוק (Fresh Off the Boat), שוטרים בדם (Blue Bloods); הוואי חמש אפס, Magnum P.I, הרשימה השחורה, ואן הלסינג, QI, Hot Date, חדר 104, The Graham Norton Show (הפעם עם ברוס ספרינגסטין, רוברט דה נירו, סיינה מילר ופול ראד).

ב-yes VOD, מכושפות: הדור החדש
עונה שנייה לגלגול המחודש של הסדרה הקלאסית.

ב-HOT HBO ב-21:00, גארי גולמן: ספיישל סטנד אפ
ספיישל הסטנד אפ הראשון של הקומיקאי והשחקן גארי גולמן ("ג'וקר") בהפקתו של ג'אד אפטאו ("קראשינג", "בנות"), משלב בין קטעי סטנד אפ שצולמו לפני קהל חיי בברוקלין, קטעים דוקומנטריים שצולמו בבית ילדותו וראיונות עם חבריו ובני משפחתו. הספיישל מטפל בכנות והומור בנושא רציני במיוחד – הדיכאון שעמו מתמודד גולמן מאז שהיה צעיר, עוד כנער בבית הספר. עוד הוא חולק עם הקהל שלו מחשבות שנונות ומצחיקות במיוחד על נושאים כמו ההערצה שהוא רוחש להתמודדות של המילניאלים עם תופעת הבריונות, אהבתו לכדורסל (ומדוע ניסה להימנע מלשחק פוטבול בתיכון), הפחד שלו מנעימת הפתיחה של מהדורות החדשות ואיך קולה של אמו תמיד נמצא בראש שלו.

סרטים:

ב-HOT Cinema 3 ב-22:00, אהבה מריקוד ראשון
דרמה קומית בריטית. סנדרה אבוט מגלה שבעלה מזה 40 שנה מנהל רומן מהצד עם חברתה הטובה ביותר. היא נמלטת מחייה הבורגנים ומביתה המפואר אל בית אחותה מלאת החיים, שרוקדת בקבוצה במועדון הקהילה. סנדרה מגלה שהיא חיה בתוך עולם סגור ומשעמם עד היום. הלהקה של המועדון מוזמנת לתחרות ריקודים ברומא, אבל אז החיים מכינים לסנדרה הפתעה מכיוון לא צפוי, שעשויה לגרום לה לחזור לחייה הישנים. עם אימלדה סטונטון, טימותי ספאל, סיליה אימרי. בריטניה 2017.

ב-yes3 ב-22:00, ללא עקבות
דיוקן רגיש, מרתק ושובר לב של אנשים שחיים בשולי החברה. טום חיה כבר שנים עם אביה ביערות שמחוץ לפורטלנד. האב הוא חייל משוחרר הסובל מפוסט טראומה, והיער האפל והדחוס מספק לו נחמה. הם גרים באוהל, מלקטים מזון ומתאמנים בהישרדות וזה העולם היחיד שטום מכירה. יום אחד, בגלל טעות קטנה, הרשויות מגלות את קיומם והם נאלצים לעזוב את היער. עם בן פוסטר, ג'ף קובר, תומסין הארקורט מקנזי. ביימה דברה גרניק. ארה"ב 2018.

ב-HOT Cinema 3 ב-22:00, חיי כלב
קומדיה רומנטית שביים השחקן קן מרינו ("ורוניקה מארס", "נפילות חדות"), בכיכובן של ונסה הדג'נס, אווה לונגוריה ("עקרות בית נואשות"), נינה דוברב. חברויות אמת וסיפורי אהבה נרקמים בין מספר אנשים זרים שהמשותף להם הוא שלכולם יש חברים ההולכים על ארבע. ארה"ב 2018.

בנטפליקס, ילדי פרברים (Banlieusards)
דרמת פשע צרפתית. שלושה אחים – מאפיונר, אקדמאי ונער נוח להשפעה – לומדים לקח חשוב על המציאות הקשוחה בפרברים ומחפשים דרך לשרוד.

ולא לשכוח:
חדר 104 עונה 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv
הרשימה השחורה 7 בשירותי ה-VOD של yes וסלקום tv
שלדון הצעיר 3 ב-yes Comedy ב-17:25
שחור כזה 6 ב-yes Comedy ב-17:50
משפחה מודרנית 11 ב-yes Comedy ב-18:15
משפחת סימפסון 31 ב-yes Comedy ב-18:40
הגולדברגים 7 ב-yes Comedy ב-19:05
גבר מי שנשאר אחרון 7 ב-yes Comedy ב-19:30
חד הוריים ב-yes Comedy ב-19:55
איש משפחה 18 ב-yes Comedy ב-20:20
סאטרדיי נייט לייב 45 ב-yes Comedy ב-21:15. פיבי וולר-ברידג' מנחה, טיילור סוויפט מופיעה
על קו המשווה בכאן 11 ב-21:55
אימה אמריקאית 1984 ב-yes Edge ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו