הרשימה השחורה, הגולדברגים: המלצת שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/10/2019 בקטגוריה ‏כללי

הרשימה השחורה – עונה 7

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): הרשימה השחורה, שלדון הצעיר, משפחת סימפסון, הגולדברגים, איש משפחה, סאטרדיי נייט לייב, על קו המשווה, חדר 104, שחור כזה, משפחה מודרנית, גבר מי שנשאר אחרון, חד הוריים, אימה אמריקאית, המתופפת הקטנה.

שלל מהנכר: מר מרצדס – ארבעת הפרקים הראשונים בעונה השלישית של דרמת הפשע דלפו עוד לפני שהגיעה הבכורה הטלוויזינית, מה שיקרה בארה"ב רק בשלישי הבא (בהמשך גם בסלקום tv).

עונה חדשה של הרשימה השחורה. וגם אמא אמריקאית, חמוץ מתוק (Fresh Off the Boat), שוטרים בדם (Blue Bloods); הוואי חמש אפס, Magnum P.I, ואן הלסינג, Scarborough, QI, Hot Date, חדר 104, The Graham Norton Show (הפעם עם רנה זלווגר, לואי ת'רו, לני הנרי, אנדרו רידג'לי ולהקת אלבו).

בכאן 11 ב-21:45, על קו המשווה
סדרת טבע חדשה בת ארבעה פרקים. אחד הצלמים המובילים בעולם, גורדון בוכנן, תיעד את קו המשווה, ביתם של מגוון מדהים של מערכות אקולוגיות ומינים, במבט אווירי שטרם נראה כמוהו. האזור הטרופי המשתרע בקרבת קו המשווה מהווה 40% מאוכלוסיית העולם. הוא עשיר במשאבים, והמקום המושלם לגידולים בקנה מידה גדול. גורדון יוצא למסע אפי ברחבי העולם, על פני איים טרופיים, הרי געש מושלגים וסוואנה סוחפת.

בשירותי ה-VOD של yes וסלקום tv, הרשימה השחורה
עונה שביעית לסדרת המתח בכיכובו של ג'יימס ספיידר. השידור הליניארי ב-yes – ביום חמישי הבא.

הגולדברגים – עונה 7

ב-yes Comedy ב-17:25, שלדון הצעיר
עונה שלישית לספין-אוף של "המפץ הגדול".

ב-yes Comedy ב-18:40, משפחת סימפסון
העונה ה-31 של קומדיית האנימציה האגדית.

ב-yes Comedy ב-19:05, הגולדברגים
עונה שביעית לקומדיה הנוסטלגית, שנפתחת בפרק מחווה לסרטי "חופשה מטורפת". זה כה נפלא שאדם ממשיך למצמץ בכל תמונות הפרומו של הסדרה מאז תחילתה.

ב-yes Comedy ב-20:20, איש משפחה
עונה 18 לקומדיית האנימציה.

ב-yes Comedy ב-21:15, סאטרדיי נייט לייב
עונה 45 של תוכנית המערכונים.

סרטים:

ב-yes1 ב-21:30, החיים האלה
דן פוגלמן, יוצר הסדרה "החיים עצמם", שבמקור שמה הוא בכלל "This Is Us", החליט לביים סרט ולקרוא לו "Life Itself", שנאלץ להפוך ל"החיים האלה". דרמה רומנטית בכיכובם של אוסקר אייזק, אוליביה ויילד, מנדי פטינקין, אנטוניו בנדרס. חייהם של שני זוגות אוהבים, החיים בתקופות שונות ובארצות אחרות, מתחברים באופן מקרי ובלתי צפוי. ארה"ב, 2018.

ולא לשכוח:
חדר 104 עונה 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
שחור כזה 6 ב-yes Comedy ב-17:50
משפחה מודרנית 11 ב-yes Comedy ב-18:15
גבר מי שנשאר אחרון 7 ב-yes Comedy ב-19:30
חד הוריים ב-yes Comedy ב-19:55
אימה אמריקאית 1984 ב-yes Edge ב-22:00
המתופפת הקטנה בכאן 11 23:46

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו